Reklama na e-Konkursy.info 24.07.19 06:31:31

Wkurza mnie...

|< << < 4552 4553 4554 4555 4556 45574558 4559 4560 4561 4562 > >|

androm

Cytuj wiadomość#6618355 wtorek, 9 lipiec 2019, 14:06:57
aniajukej napisał(a):

Korespondencja z mojego OLX z panem zainteresowanym moim ogłoszeniem: Sprzedam wszystkie sezony "13 posterunku"
Pan: A jest możliwa zamiana na kolekcje archiwum x?
Ja: Nie, dziękuję. Nie cierpię tego serialu.
Pan: To ranczo!
Ja: Nie, dziękuję. Nie interesuje mnie wymiana.
Pan: A morze coś na Blu Rey?
Ja: (brak odpowiedzi)
Pan: Brzydule?
Pan: Czas honoru?
Pan: Titanic na Blu Rey?
Jak napisać wyraźniej, że nie interesuje mnie wymiana?  emotka

gość nie jest normalny skoro oglądał "Brzydule"

androm

Cytuj wiadomość#6618356 wtorek, 9 lipiec 2019, 14:07:55
joasiunia napisał(a):

Kuriera mi zmienili emotka Poprzedni był ogarnięty jak mało kto, sympatyczny, zawsze wiedział gdzie mieszkamy, przyjeżdżał o jednej konkretnej porze, jak nie było nikogo to dzwonił... A jego następcy zostawiają paczki po sąsiadach (od dwóch tygodni jeszcze żaden do nas nie dojechał emotka Jak my mamy numer domu B, tak nasze paczki są regularnie zostawiane pod C lub A), nigdy nie dzwonią, jak nikogo nie ma pod wspomnianym A i C, to - z relacji sąsiadów wiem, że kurier zamiast dzwonić telefonem, to stoi i 5 minut pod domem trąbi (tak jakby tym sposobem mógł sprawić, że ktoś się nagle pod domem zmaterializuje emotka ).

Ja się pytam: gdzie NASZ kurier? emotka

nie martw się, może zrezygnuje, u mnie potrafią rezygnować po 1 dniu:)
bruce 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6618358 wtorek, 9 lipiec 2019, 14:09:35
androm napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Korespondencja z mojego OLX z panem zainteresowanym moim ogłoszeniem: Sprzedam wszystkie sezony "13 posterunku"
Pan: A jest możliwa zamiana na kolekcje archiwum x?
Ja: Nie, dziękuję. Nie cierpię tego serialu.
Pan: To ranczo!
Ja: Nie, dziękuję. Nie interesuje mnie wymiana.
Pan: A morze coś na Blu Rey?
Pan: Brzydule?
Pan: Czas honoru?
Pan: Titanic na Blu Rey?
Jak napisać wyraźniej, że nie interesuje mnie wymiana?  emotka

gość nie jest normalny skoro oglądał "Brzydule"

emotka Masz rację. Dostanie emotka

amif

Cytuj wiadomość#6619360 czwartek, 11 lipiec 2019, 20:34:59
Nie mogę wejść na forum z laptopa, internet z Polsatu, ban za spamowanie płatnym linkiem, chyba znowu były ataki z IP Polsatu, efekt co kilka miesięcy problem z wejściem na forum
Help !!!!
0 0

inter81

Cytuj wiadomość#6619486 piątek, 12 lipiec 2019, 10:29:51
joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!   Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała   

jednego wyrzuć zdjęcia masz porobione zanieś im to powiedz że dzieci mają srake i wymioty i chcioej tysiąc zł zadośćuczynienia albo pójdziesz przed sklep z tym szitem i każdemu co wchodzi bedziesz pokazywać

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6619492 piątek, 12 lipiec 2019, 10:46:28
inter81 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!   Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała   

jednego wyrzuć zdjęcia masz porobione zanieś im to powiedz że dzieci mają srake i wymioty i chcioej tysiąc zł zadośćuczynienia albo pójdziesz przed sklep z tym szitem i każdemu co wchodzi bedziesz pokazywać

a wiecie że ja wywaliłam bez zgłaszania nawet numeru 3 serki Bakuś z tej loterii? jeden zapleśniałe 2dziwne w smaku (jakby już plesnialy)
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6619500 piątek, 12 lipiec 2019, 10:58:33
prosiaczek napisał(a):

inter81 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

a wiecie że ja wywaliłam bez zgłaszania nawet numeru 3 serki Bakuś z tej loterii? jeden zapleśniałe 2dziwne w smaku (jakby już plesnialy)

zapewne na kubku jest numer na infolinię. zadzwoń tam. wbrew pozorom nue koniecznie jest to wina producenta tylko sklepu i warunków w jakich przechowuje i sprzedaje produkt.
0 0

tkostek30

Cytuj wiadomość#6619501 piątek, 12 lipiec 2019, 10:58:33
prosiaczek napisał(a):

inter81 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

zapewne na kubku jest numer na infolinię. zadzwoń tam. wbrew pozorom nue koniecznie jest to wina producenta tylko sklepu i warunków w jakich przechowuje i sprzedaje produkt.
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6619676 piątek, 12 lipiec 2019, 19:19:06
nie da się wykorzystać tego samego paragonu na konkurs z Coccolino w Tesco  i ogólnym, pomimo innego zdjęcia, wrrrrr
puściłam do Tesco kilka dni temu a dzisiaj nie przyjęło na ten ogólny (komunikat o wykorzystanym nr paragonu do Tesco), tak, że uważajcie w którym wolicie zagrać
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6619677 piątek, 12 lipiec 2019, 19:20:50
escada napisał(a):

nie da się wykorzystać tego samego paragonu na konkurs z Coccolino w Tesco  i ogólnym, pomimo innego zdjęcia, wrrrrr
puściłam do Tesco kilka dni temu a dzisiaj nie przyjęło na ten ogólny (komunikat o wykorzystanym nr paragonu do Tesco), tak, że uważajcie w którym wolicie zagrać

o to ciekawe obostrzenie,jest o tym w regulaminie? Jeśli to dwa różne konkursy?
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6619680 piątek, 12 lipiec 2019, 19:24:32
prosiaczek napisał(a):

escada napisał(a):

nie wiem, nie sprawdzałam, na razie się wkurzam emotka   fajna fotka mi się marnuje
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6619691 piątek, 12 lipiec 2019, 20:03:59
escada napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

escada napisał(a):

nie wiem, nie sprawdzałam, na razie się wkurzam emotka   fajna fotka mi się marnuje

Kurcze, faktycznie jest taki zapis. Dobrze, że jeszcze nie kupowałam coccolino....
4.8Na podstawie Dowodu zakupu promocyjnego zgłoszonego w niniejszym Konkursie nie można przystąpić do Konkursu „Pranie w stylu glamour z Coccolinow Teco” organizowanego przez Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. (czas przyjmowania zgłoszeń 15.06.2019 r. do 31.07.2019 r.)

i w drugim regulaminie
4.8 Na podstawie Dowodu zakupu promocyjnego zgłoszonego w niniejszym Konkursie nie można przystąpić do Konkursu „Pranie w stylu glamour z Coccolino”organizowanego przez Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. (czas przyjmowania zgłoszeń 15.06.2019r. do 31.07.2019r.)

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6619809 sobota, 13 lipiec 2019, 14:08:10
Taki spleśniały produkt należy reklamować w sklepie, w którym się go kupiło.Dadzą albo nowy, albo zwrot pieniędzy.Trzeba tylko okazać paragon.Ostatnio miałam tak z pierogami z aktualną jeszcze datą ważności, które spleśniały.Oddali kasę bez problemu.

tereniagno

Cytuj wiadomość#6620147 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:22:19
Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka
bruce 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6620150 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:26:43
FBbeata7 napisał(a):

Taki spleśniały produkt należy reklamować w sklepie, w którym się go kupiło.Dadzą albo nowy, albo zwrot pieniędzy.Trzeba tylko okazać paragon.Ostatnio miałam tak z pierogami z aktualną jeszcze datą ważności, które spleśniały.Oddali kasę bez problemu.

Nie zgodzę się z Tobą. Bardziej polecam producenta, jemu najbardziej zależy na reputacji, bo to nie chodzi o te 1,50 zł, a o sam fakt zdarzenia. Producent może prześledzić drogę tego produktu, a sklep na pewno tego producentowi nie przekaże, więc sprawa ucichnie.

superloser

Cytuj wiadomość#6620152 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:37:02
tereniagno napisał(a):

Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka

Co to za sklep? Opis Kraft dla Prince Polo? Brak wiedzy pracowników to porażka.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6620156 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:50:21
tereniagno napisał(a):

emotka  To jest skandal!  emotka  Jak wiesz, mnie kilka miesięcy tak samo chcieli urządzić z innym konkursem, też opis z paragonu odrzucili. Pisz reklamację, ja napisałam i wygrałam.  emotka emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6620157 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:53:10
kreatia napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Nie zgodzę się z Tobą. Bardziej polecam producenta, jemu najbardziej zależy na reputacji, bo to nie chodzi o te 1,50 zł, a o sam fakt zdarzenia. Producent może prześledzić drogę tego produktu, a sklep na pewno tego producentowi nie przekaże, więc sprawa ucichnie.

Producent mało może, kiedy 30 stopni na dworze a ludzie zakupy w samochodzie trzymają - wiadomo, ze sie zagotuje. A te Bakusie to tania firma, bo producent daje dziecku nagrode, która jest do odebrania 60km od domu  emotka  Ewidentnie producentowi nie zalezy na własnym, tanim wizerunku.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6620159 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 09:59:59
Pożyczyłam znajomej kasę jakiś czas temu.Jeszcze tamtej należności nie oddała, a już prosi o kolejną pożyczkę.Na mój wyraźny sprzeciw i stwierdzenie,że więcej nie dam,bo jak tak dalej pójdzie, sama znajdę się w niedostatku, stwierdziła: "No to dla mnie wyczaruj" emotka emotka emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6620161 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 10:03:15
superloser napisał(a):

kreatia napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Producent mało może, kiedy 30 stopni na dworze a ludzie zakupy w samochodzie trzymają - wiadomo, ze sie zagotuje. A te Bakusie to tania firma, bo producent daje dziecku nagrode, która jest do odebrania 60km od domu  emotka  Ewidentnie producentowi nie zalezy na własnym, tanim wizerunku.

poza tym moze to byc wina klepu w przechowywaniu...u mnie np. w intermarche lodowki powypychane po brzegi, a ser zolty sam splywa w opakowaniach (widac, bo opakowania przezroczyste) ...to samo sie dzieje w jogurtach, serkach, tylko akurat tego nie widzimy, dopiero po otwarciu....
0 0
|< << < 4552 4553 4554 4555 4556 45574558 4559 4560 4561 4562 > >|