Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 06:40:51

Wkurza mnie...

|< << < 4555 4556 4557 4558 4559 45604561 4562 4563 4564 4565 > >> >|

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6623069 wtorek, 23 lipiec 2019, 21:21:15
pikawka napisał(a):

Wszyscy się chwalą jakimiś rezerwami, głosnikami, leżuchami a u mnie nic. Zero, nuul nic. NIGDY nie wpadła mi żadna rezerwa a gram juz z 8 miesięcy jak nic  emotka emotka emotka

To czekaj cierpliwie mi dziś wpadła pierwsza prince polo po 10 miesiącach grania emotka   Zgłosiłam dwa paragony bo princ polo uszami wychodzi po wcześniejszych ich loteriach z lepszymi nagrodami z zerowymi wygranymi.

pikawka

Cytuj wiadomość#6623070 wtorek, 23 lipiec 2019, 21:25:53
gyrydymptum napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wszyscy się chwalą jakimiś rezerwami, głosnikami, leżuchami a u mnie nic. Zero, nuul nic. NIGDY nie wpadła mi żadna rezerwa a gram juz z 8 miesięcy jak nic  emotka emotka emotka

To czekaj cierpliwie mi dziś wpadła pierwsza prince polo po 10 miesiącach grania emotka   Zgłosiłam dwa paragony bo princ polo uszami wychodzi po wcześniejszych ich loteriach z lepszymi nagrodami z zerowymi wygranymi.

Czyli jest nadzieja dla mnie  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6623129 środa, 24 lipiec 2019, 05:53:43
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy ludzie w wątku mdw piszą, że wygrali coś tam,ale i tak im ta rzecz przepadnie, bo wyrzucili/zgubili paragon albo w ogóle nie posiadali nigdy dowodu zakupu emotka Przecież to jasne,że nagrody nie otrzymają,więc po co się w ogóle wpisywać emotka

piszą by coś było wpisane

mnie wkurza czas tyle jeszcze do urlopu eh
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6623151 środa, 24 lipiec 2019, 09:23:23
agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy ludzie w wątku mdw piszą, że wygrali coś tam,ale i tak im ta rzecz przepadnie, bo wyrzucili/zgubili paragon albo w ogóle nie posiadali nigdy dowodu zakupu emotka Przecież to jasne,że nagrody nie otrzymają,więc po co się w ogóle wpisywać emotka

a ja mam inną teorię i to też mnie wkurza - piszą taki dodatek żeby pokazać że chętnie odkupią paragon

ja do urlopu jeszcze 9 dni emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6623155 środa, 24 lipiec 2019, 09:27:56
pionas napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a ja mam inną teorię i to też mnie wkurza - piszą taki dodatek żeby pokazać że chętnie odkupią paragon

ja do urlopu jeszcze 9 dni emotka

Nasz Sherlock emotka  

a mnie wkurza że robię z żoną generalne porządki w całym mieszkaniu w tym we wszystkich szafkach szafeczkach i posiałem klucze od domu ;

noska81

Cytuj wiadomość#6623160 środa, 24 lipiec 2019, 09:33:06
a mnie wkurza, że mój pomysł na konkurs agencja nie "kupiła" a potem ktoś zrobił w moim stylu a coś innego ale styl pracy ten sam i wygrał. 
Chyba jedna agencja mnie nie lubi. 
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6623167 środa, 24 lipiec 2019, 09:47:40
noska81 napisał(a):

a mnie wkurza, że mój pomysł na konkurs agencja nie "kupiła" a potem ktoś zrobił w moim stylu a coś innego ale styl pracy ten sam i wygrał. 

jesteś na czarnej liście agencji emotka mnie wkurzała taka sytuacja z heinekenami na święta. z mojego maila nie szło wygrać a na moje prace słowo w słowo często inne osoby wygrywały emotka
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#6623168 środa, 24 lipiec 2019, 09:47:55
a mnie wkurza,że po 20 latach uzdrowili mi na komisji syna....żeby to była pawda skakałbym z radośći:(
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6623169 środa, 24 lipiec 2019, 09:50:21
madzia34 napisał(a):

a mnie wkurza,że po 20 latach uzdrowili mi na komisji syna....żeby to była pawda skakałbym z radośći:(

emotka
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6623172 środa, 24 lipiec 2019, 09:54:34
tadziuuu napisał(a):

noska81 napisał(a):

jesteś na czarnej liście agencji emotka mnie wkurzała taka sytuacja z heinekenami na święta. z mojego maila nie szło wygrać a na moje prace słowo w słowo często inne osoby wygrywały emotka

tylko dlaczego? emotka  nie wiem właśnie czemu czarna lista emotka  ale trudno emotka  

paula9891

Cytuj wiadomość#6623253 środa, 24 lipiec 2019, 12:34:14
Czy tylko ja się tak panicznie boję tych białych, obrzydliwych robaczków w wiśniach i czereśniach? Czuję jakby to one miały mnie zjeść, a nie ja je  emotka Każdą dokładnie przeglądam, żeby mieć pewność, że przy okazji nie zjem białka emotka Wkurza mnie to!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6623257 środa, 24 lipiec 2019, 12:42:17
paula9891 napisał(a):

Czy tylko ja się tak panicznie boję tych białych, obrzydliwych robaczków w wiśniach i czereśniach? Czuję jakby to one miały mnie zjeść, a nie ja je  emotka Każdą dokładnie przeglądam, żeby mieć pewność, że przy okazji nie zjem białka emotka Wkurza mnie to!

Dostałam w tym roku full wiśni - umyłam je, a ledwo się woda w kompocie zagotowała, zaczęło wypływać "mięsko" emotka Wszystko wywaliłam, nie byłam w stanie po prostu odcedzić tych robaków i na luzie pić kompocik. Podobno tak jest z wiśniami rosnącymi naturalnie, że trzeba je porządnie namoczyć, potem robaki pływające w wodzie wyłapać i już można jeść. Nie przekonałam się, wolę jagody z lasu emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6623258 środa, 24 lipiec 2019, 12:48:41
paula9891 napisał(a):

Nie przeglądaj, wrzuć wszystkie do zimnej wody na 20-30 minut, wszystkie wypłyną, jak jest za dużo to wywalam wszystko, bo się ich brzydzę, jak są pojedyncze sztuki to wywalam tylko te wiśnie/czereśnie z dziurką, bo wiem że stamtąd wypłynął robaczek i jest ok emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6623260 środa, 24 lipiec 2019, 12:58:12
joan napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Dostałam w tym roku full wiśni - umyłam je, a ledwo się woda w kompocie zagotowała, zaczęło wypływać "mięsko" emotka Wszystko wywaliłam, nie byłam w stanie po prostu odcedzić tych robaków i na luzie pić kompocik. Podobno tak jest z wiśniami rosnącymi naturalnie, że trzeba je porządnie namoczyć, potem robaki pływające w wodzie wyłapać i już można jeść. Nie przekonałam się, wolę jagody z lasu emotka

Ja też nie mogę! Już godzinę ogarniam kilogram wiśni, bo przeglądam każdą bardzo dokładnie i niestety niektóre są piękne, bez dziurek, a w środku są niespodzianki  emotka Mnie też nie przekona moczenie, dla mnie to nadal obrzydliwe, chyba jestem jakaś mocno wrażliwa, bo krewetki też są dla mnie jak morskie robaki i ich nie tknę emotka Też wolę jagody! Aż mnie zachęciłaś i może pójdę dziś pozbierać emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6623266 środa, 24 lipiec 2019, 13:13:49
Dziewczyny, jak wiśnie są nadziewane, to wystarczy je nacinać, jak śliwki i usuwać pestki. Wtedy można dalej działać emotka  kompot, dżem czy co tam chcecie.
Szkoda owoców dla robali. 
Achaaa... moczenie nie zawsze daje efekty.
Moczyłam czereśnie prawie godzinę, ale robale nie wypłynęły. Siedziały przy pestkach

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6623269 środa, 24 lipiec 2019, 13:20:14
ach Ci wegetarianie i weganie emotka

joan

Cytuj wiadomość#6623275 środa, 24 lipiec 2019, 13:26:06
tadziuuu napisał(a):

ach Ci wegetarianie i weganie emotka

Ojojo, ja to bym chciała widzieć mięsożerców (tych co to trollują fejsa i pod wpisem na dowolny temat muszą rzucić info o schabowszczaku), jak wpierniczają kompot z robalami emotka Nawet bym im sama nagotowała emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6623288 środa, 24 lipiec 2019, 13:52:30
Mnie zimą teściowa poczęstowała kompotem z czereśni i oczywiście w moim musiał pływać robal.  emotka
Swoją drogą, te wiśnie też od teściowej, więc może dlatego takie robaczywe  emotka
myla, joan 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623291 środa, 24 lipiec 2019, 13:58:34
paula9891 napisał(a):

Ja też, na dokładkę jak już znajdę robaka to więcej nie jem, to samo mam z ośćmi w rybach.
Moja mama z kolei mówi zawsze nie sprawdzaj i wcina wiśnie czy czereśnie jak leci emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6623518 czwartek, 25 lipiec 2019, 07:57:26
Wkurzają mnie ludzie którzy mają innych gdzieś i słuchają głośno muzyki bądź grają w pociągach/samolotach itp.
Dziś musiałam przejśc dwa wagony (jak już się dało przejść, ale to już temat na inną historię) żeby było względnie cicho, niestety od kolejnego przystanku już przestało być  emotka
Uwagi nie zwracam, bo nie mam siły na kłótnie, a tak się to kiedyś skończyło emotka
|< << < 4555 4556 4557 4558 4559 45604561 4562 4563 4564 4565 > >> >|