Reklama na e-Konkursy.info 17.08.19 15:05:55

Wkurza mnie...

|< << < 4556 4557 4558 4559 4560 45614562 4563 4564 4565 4566 > >> >|

pink086

Cytuj wiadomość#6623527 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:34:48
Jakieś chorubsko się do mnie przyczepiło-od niedzieli i nie chce odpuścić nawet uszy bolą! mam nadzieję, że nikogo nie zarażę! 
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6623531 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:53:09
as32572 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie którzy mają innych gdzieś i słuchają głośno muzyki bądź grają w pociągach/samolotach itp.
Dziś musiałam przejśc dwa wagony (jak już się dało przejść, ale to już temat na inną historię) żeby było względnie cicho, niestety od kolejnego przystanku już przestało być  emotka
Uwagi nie zwracam, bo nie mam siły na kłótnie, a tak się to kiedyś skończyło emotka

ja bym zwróciła uwagę. serio. To ma być komfort dla wszystkich nie dla jednej osoby
0 0

monikax

Cytuj wiadomość#6623533 czwartek, 25 lipiec 2019, 08:55:15
Wkurza mnie, że dziś czwartek, a nie piątek emotka
nkba 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6623547 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:24:02
Wkurza mnie jesienna pogoda w lipcu, gdzie to lato? emotka
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6623549 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:29:42
katrin1 napisał(a):

a gdzie to taka jesień ? U mnie lato w pełni emotka
nkba 0

jokan

Cytuj wiadomość#6623550 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:30:51
katrin1 napisał(a):

naprawdę? gdzie tak fajnie? a mnie wkurzają upały...nie lubię...wg prognozy dzisiaj u mnie 32
0 0

malutka456

Cytuj wiadomość#6623552 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:33:22
katrin1 napisał(a):

lato zawitało na Śląsk emotka  jeszcze jest ok, ale pewnie w południe będzie z 30 stopni  emotka
joan 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6623554 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:35:15
jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

naprawdę? gdzie tak fajnie? a mnie wkurzają upały...nie lubię...wg prognozy dzisiaj u mnie 32

Urocze Podkarpacie emotka , szczęściarze, u mnie 25 dzisiaj wg prognozy. I tak przez kolejne dni, jedynie poniedziałek 29. Noce zimne jak we wrześniu. A ja chcę nad wodę emotka
andii 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6623565 czwartek, 25 lipiec 2019, 09:41:16
katrin1 napisał(a):

jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Urocze Podkarpacie emotka , szczęściarze, u mnie 25 dzisiaj wg prognozy. I tak przez kolejne dni, jedynie poniedziałek 29. Noce zimne jak we wrześniu. A ja chcę nad wodę emotka

Trójmiasto to w ogóle jakiś żart... Dziś 21, a to i tak super, bo prawie cały lipiec padało i było poniżej 20 stopni emotka  
andii 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623646 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:12:51
noska81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie którzy mają innych gdzieś i słuchają głośno muzyki bądź grają w pociągach/samolotach itp.
Dziś musiałam przejśc dwa wagony (jak już się dało przejść, ale to już temat na inną historię) żeby było względnie cicho, niestety od kolejnego przystanku już przestało być  emotka
Uwagi nie zwracam, bo nie mam siły na kłótnie, a tak się to kiedyś skończyło emotka

ja bym zwróciła uwagę. serio. To ma być komfort dla wszystkich nie dla jednej osoby

Nie wiem, ostatnio matka sama zwracała uwagę ok 7mio letniej dziewczynce żeby ściszyła głos w grze a ona sobie nic z tego nie robiła..
Jak mam możliwość wolę zmienić miejsce niż się z kimś użerać.
Najlepszy jest koleś który wychodząc z pociągu z plecakiem dosłownie taranuje wszystkich po drodze, ostatnio ktoś za nim wybiegł z pretensjami, ale tamten słuchawki na uszach i nawet się nie obejrzał
Także tak, wkurzają mnie dojazdy do pracy a milionów na horyzoncie nie widać, żeby sytuacja miała się zmienić...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6623654 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:21:04
as32572 napisał(a):

noska81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Nie wiem, ostatnio matka sama zwracała uwagę ok 7mio letniej dziewczynce żeby ściszyła głos w grze a ona sobie nic z tego nie robiła..
Najlepszy jest koleś który wychodząc z pociągu z plecakiem dosłownie taranuje wszystkich po drodze, ostatnio ktoś za nim wybiegł z pretensjami, ale tamten słuchawki na uszach i nawet się nie obejrzał
Także tak, wkurzają mnie dojazdy do pracy a milionów na horyzoncie nie widać, żeby sytuacja miała się zmienić...

odnosnie zachowania ludzi, to mnie potwornie wkurza sasiad, ktory wychodzi z mieszkania z parteru na dwor i po przekroczeniu progu swojego mieszkania zapala fajke....jakby tego nie mogl zrobic doslownie 5 krokow dalej...i fajkami smierdzi.....

drugi sasiad z kolei zaparkowal wczoraj kolo netto, jeszcze przed tymi miejscami dla niepelnosprawnych...no szkoda, ze do sklepu nie wjechal, w koncu duze drzwi przesuwne w netto to moze tym swoim wypierdkiem by sie zmiescil emotka emotka
andii 0

as32572

Cytuj wiadomość#6623659 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:28:19
jokan napisał(a):

as32572 napisał(a):

noska81 napisał(a):

as32572 napisał(a):

odnosnie zachowania ludzi, to mnie potwornie wkurza sasiad, ktory wychodzi z mieszkania z parteru na dwor i po przekroczeniu progu swojego mieszkania zapala fajke....jakby tego nie mogl zrobic doslownie 5 krokow dalej...i fajkami smierdzi.....

drugi sasiad z kolei zaparkowal wczoraj kolo netto, jeszcze przed tymi miejscami dla niepelnosprawnych...no szkoda, ze do sklepu nie wjechal, w koncu duze drzwi przesuwne w netto to moze tym swoim wypierdkiem by sie zmiescil emotka emotka

Jednym słowem prosimy o konkurs, gdzie do wygrania będzie wyjazd na bezludną wyspę  emotka emotka

grappa25

Cytuj wiadomość#6623662 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:36:43
wkurzają mnie ostatnio:
- konkursy "wakacyjne" tak jakby wszyscy już byli "po"
- palacze podokienni, windziarze
- osoby, które przyjeżdżają samochodem na plażę nad leśnym jeziorkiem prawie wjeżdżając do wody, po czym wyjmują głośnik i raczą wszystkich (ludzi i zwierzątka) swoim umpa-umpa, jedzą śmieciowe żarcie i zostawiają po sobie syf.
- dzieci na placu zabaw również z głośniczkami tym razem z rapem
- fajne konkursy z zakupem produktów ze sklepów, których u mnie nie ma, albo jak już są- to nie ma produktu...
-na dziś to tyle... cdn emotka

FBkasia13

Cytuj wiadomość#6623666 czwartek, 25 lipiec 2019, 12:38:18
Nigdzie w biedronce nie mogę dostać kaw astra 

rufus

Cytuj wiadomość#6623684 czwartek, 25 lipiec 2019, 13:28:26
FBkasia13 napisał(a):

Nigdzie w biedronce nie mogę dostać kaw astra 

W regulaminie są wypisane wszystkie biedronki w jakich można kupić.
Np. w małopolsce nigdzie.  emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6623686 czwartek, 25 lipiec 2019, 13:34:26
Wkurza mnie, że siedzę, uczę się autoprezentacji na egzamin na stopień nauczyciela mianowanego i czuję - autentycznie - jakby mi się podczas tej nauki mózg palił emotka Ja nie wiem, czy to efekt nieumiejętnej, chaotycznej nauki, czy to po prostu już człowiek stary i od nauki wszelkiej, tej co to była na studiach, się zdążył odzwyczaić... emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6623713 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:15:28
Wkurza mnie, że podczas podróży do pracy, rozpruł mi się zamek sukienki w okolicach pupy.Zwróciła mi na to uwagę pani stojąca na przystanku mówiąc,żebym się nie przejmowała," bo tragedii nie ma". Nie mogłam już wrócić do domu, więc dojechałam do biura.Siostra, z którą pracuję twierdzi,że majtek nie widać i wracać do domu nie muszę emotka Byłam w międzyczasie już nawet na poczcie i niczego nieświadomi ludzie,że kilka innych osób mi zdążyło już zwrócić na to uwagę, a piać od nowa mi gadają o tej dziurce i przez to czuję się niekompletnie ubrana emotka Rano tę sukienkę prasowałam i niczego nie zauważyłam,ech.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6623716 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:25:35
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że podczas podróży do pracy, rozpruł mi się zamek sukienki w okolicach pupy.Zwróciła mi na to uwagę pani stojąca na przystanku mówiąc,żebym się nie przejmowała," bo tragedii nie ma". Nie mogłam już wrócić do domu, więc dojechałam do biura.Siostra, z którą pracuję twierdzi,że majtek nie widać i wracać do domu nie muszę emotka Byłam w międzyczasie już nawet na poczcie i niczego nieświadomi ludzie,że kilka innych osób mi zdążyło już zwrócić na to uwagę, a piać od nowa mi gadają o tej dziurce i przez to czuję się niekompletnie ubrana emotka Rano tę sukienkę prasowałam i niczego nie zauważyłam,ech.

Cudaczku, ciesz się, że przynajmniej wiesz o dziurze i możesz kontrolować sytuację emotka Pamiętam, jak byłam mała, jak kiedyś mojej mamie przytrafił się zonk z ubraniem, tyle że nie miała nigdzie żadnej dziury, a jedynie... ze spodni, z nogawki wystawały jej zwinięte i zdjęte wczoraj rajstopy emotka Sama nie czuła, a nikt jej nie powiedział. Zobaczyła dopiero po powrocie do domu emotka Więc ciesz się, że pod tym względem masz przewagę emotka
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6623717 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:25:43
Wkurza mnie wszechobecny kurz i bałagan. Remontu mi się zachciało...
0 0

asther

Cytuj wiadomość#6623718 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:32:52
Wkurza mnie poczta polska.. Właśnie się dowiedziałam, ze paczka która została do mnie wysłana wróciła do nadawcy, na stronie śledzenia 2 awiza i 2 smsy a ja nie dostałam ani jednego awiza i ani 1 smsa..
0 0
|< << < 4556 4557 4558 4559 4560 45614562 4563 4564 4565 4566 > >> >|