Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6663315 poniedziałek, 2 grudzień 2019, 22:25:22
Mam odpowiedź z Delecty ITM, a gdzieś zgubiłam paragon, nie mam odpowiedzi na Tchibo ITM, a paragon leży przede mną... Eh, pójdę na stronę Apart, bo przecież nie stać mnie na zegarek za 40tysi, ale Smolar na pewno pozwoli mi go zdobyć (tiaaaaaa)....
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6663336 wtorek, 3 grudzień 2019, 02:00:28
Wkurzylam sie sama na siebie, nie pierwszy raz zreszta, bo czesto cos zostawiam na ostatni moment. Zapomnialam zamowic buty w deichmannie na tej promocji emotka czy komus cos wiadomo na temat jakiejs znizki w najblizszych dniach?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6663402 wtorek, 3 grudzień 2019, 11:21:25
anialistopad napisał(a):

Ma ktoś konto w credit agricole i może zobaczyć czy przelewy normalnie da się zrobić? Ja od 20 minut walczę i nie mogę . Wywala mnie z konta ze operacja niedozwolona

Coś czytałam właśnie wczoraj w necie, że Credit Agricole miał jakąś awarię i wielu Klientów miało utrudniony dostęp do konta
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6663403 wtorek, 3 grudzień 2019, 11:23:05
cudaczek121 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ma ktoś konto w credit agricole i może zobaczyć czy przelewy normalnie da się zrobić? Ja od 20 minut walczę i nie mogę . Wywala mnie z konta ze operacja niedozwolona

Coś czytałam właśnie wczoraj w necie, że Credit Agricole miał jakąś awarię i wielu Klientów miało utrudniony dostęp do konta

to jest od wczoraj albo i dluzej, zajrzyj na ich fanpage ale sie nie przeraz obelgami, hejtami,etc.
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6663990 czwartek, 5 grudzień 2019, 11:49:49
inPost. Bo moja przesylka zawsze laduje w paczkoamcie w godzinach od 1 w nocy do 5 nad ranem... Wiec koncze z losem o klapki Kubota...

brasia

Cytuj wiadomość#6664432 piątek, 6 grudzień 2019, 16:28:28
Przez wczorajszą akcję z Actimelem ,graniem uparcie do końca i to całe zamieszanie,zapomniałam wysłać zgłoszenie na Colgate Auchan emotka
0 0

marl1

Cytuj wiadomość#6664502 piątek, 6 grudzień 2019, 22:38:20
Wkurzyłam się, bo wyszłam na totalną kretynkę i histeryczkę emotka
Od tygodnia nierównomiernie grzał mi kaloryfer (stary żeliwny, ale po remoncie). Raz cała góra, raz tylko przy zaworze. Zadzwoniłam po hydraulika co go remontował. Ten przylazł po kilku dniach dopiero. I oczywiście akurat tego dnia kaloryfer był niemal cały rozpalony. Facet popukał w zawór, chwilę posiedział i poszedł. Pewnie teraz opowiada znajomym co za baba go wezwała.

A grzejnik zdrajca właśnie znowu przygasł.....

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664508 sobota, 7 grudzień 2019, 00:07:40
Ostatni raz wyslalam komus paczke za pobraniem. No kur...co za ludzie zamawiaja,a pozniej nie odbieraja paczki. A ty sobie plac za paczke w dwie strony i czekaj na nia ponad 2 tygodnie ,az wroci z powrotem do ciebie. Nie wie co ludzie mają  w głowach nie chcesz nie zamawiaj i nie truj du...by ci szybko wyslac. Taki debil tylko blokuje innych ,bo ktos mogl to kupić 
androm 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6664510 sobota, 7 grudzień 2019, 00:10:43
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ostatni raz wyslalam komus paczke za pobraniem. No kur...co za ludzie zamawiaja,a pozniej nie odbieraja paczki. A ty sobie plac za paczke w dwie strony i czekaj na nia ponad 2 tygodnie ,az wroci z powrotem do ciebie. Nie wie co ludzie mają  w głowach nie chcesz nie zamawiaj i nie truj du...by ci szybko wyslac. Taki debil tylko blokuje innych ,bo ktos mogl to kupić 

A dlaczego za pobraniem?
Bo kupujący Ci NIE ufa ...
Ale Ty ufasz jemu... 

Bo tak sie uparl ,ze on chce za pobraniem i na pewno odbierze 
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6664841 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 10:37:18
wkurza mnie choroba i przesunięcie operacji na następny miesiąc (by było z głowy)- nie polecam załapać ostrego zapalenia zatok przynosowych:(
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6664845 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 10:45:50
anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Ale Ty ufasz jemu... 

ja przyjelam zasade: NIE wysylam za pobraniem chocby sie palilo i walilo komus...wystarczy troche doswiadczenia z odbiorem osobistym: tak na 100% rezerwuje, na 100% przyjde....a potem osoba sie wogole nie odzywa albo zmysla jakis glupi pretekst ze nie moze oraz nie podejmuje rozmowy odnosnie odbioru w innym terminie....niestety ludziom sie w glowach poprzewracalo a bedzie jeszcze gorzej emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6664846 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 10:47:27
anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Ale Ty ufasz jemu... 

nie wysyłam za pobraniem ani jak ktoś się bardzo z ceną targuje to piszę że nie będę negocjować - nie ten to inna osoba kupi i zawsze się udaje prędzej czy później emotka

mnie wkurzają terminy do poradni specjalistycznych u dzieci  emotka  tego roku nie zamknę z  potwierdzoną diagnozą u syna emotka  
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6664854 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 10:56:22
mama-l-k-m napisał(a):

anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Ale Ty ufasz jemu... 

nie wysyłam za pobraniem ani jak ktoś się bardzo z ceną targuje to piszę że nie będę negocjować - nie ten to inna osoba kupi i zawsze się udaje prędzej czy później emotka

mnie wkurzają terminy do poradni specjalistycznych u dzieci  emotka  tego roku nie zamknę z  potwierdzoną diagnozą u syna emotka  

A ja dzisiaj będę nadawać przesyłkę za pobraniem z tym, że kupujący wpłacił zaliczkę 60zł
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6664860 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 11:39:20
anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Ale Ty ufasz jemu... 

To ucz się uporu od własnych klientów emotka  Ja zawsze proszę o zaliczkę na poczet wysyłki, a cenę za towar wpisuję jako kwotę pobrania. Jeśli ktoś nie chce wpłacić tych 20 zł, to wiadomo z kim ma się do czynienia i niech jelenia szuka gdzie indziej.

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6664861 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 11:44:12
jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A dlaczego za pobraniem?
Ale Ty ufasz jemu... 

ja przyjelam zasade: NIE wysylam za pobraniem chocby sie palilo i walilo komus...wystarczy troche doswiadczenia z odbiorem osobistym: tak na 100% rezerwuje, na 100% przyjde....a potem osoba sie wogole nie odzywa albo zmysla jakis glupi pretekst ze nie moze oraz nie podejmuje rozmowy odnosnie odbioru w innym terminie....niestety ludziom sie w glowach poprzewracalo a bedzie jeszcze gorzej emotka

mam dokładnie tak samo. Nie wysyłam za pobraniem. Koniec kropka. Wychodzę z założenia, że jak ktoś chce kupić to kupi. Oczywiście rozumiem też drugą stronę bo oszustw nie brakuje, więc proponuję nawet sprzedaż przez allegro jak się boi, bo ja nie mam nic do ukrycia. I cisza...

A co do rezerwacji to u mnie 10/10 przypadków jeśli ktoś chciał rezerwować to tego nie kupował. W międzyczasie ktoś inny pisał, że chce i jest zdecydowany a ja głupia pisałam, że zarezerwowany i jak tamta osoba nie kupi to odstąpię. Efekt? Osoba rezerwująca nie odpisywała, a ta druga już kupiła u kogoś innego. Już się nauczyłam i piszę wprost - nie rezerwuję, kto pierwszy ten lepszy i jak nie ty to ktoś inny kupi. Działa!!

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6665044 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 21:47:30
Wkurzają mnie firmy kurierskie. Wybieram "lepszą", płacę dodatkowo za odbiór przesyłki w konkretnym dniu, a kuriera nie ma od dwóch dni. W biurze obsługi klienta nic sobie z tego nie robią. Jakby nie mieli żadnego wpływu na pracę kuriera, mogę sobie napisać skargę, która i tak niczego nie zmieni, bo kurier powie, że był po paczkę a nikogo nie było w domu. Strasznie mnie to denerwuje, że nie przykładają się do jakości świadczonych usług i mają klienta w poważaniu. W dodatku nie mam żadnej alternatywy, bo to już kolejny przewoźnik na którym się zawodzę. A w dodatku ja muszę świecić oczami i tłumaczyć się dlaczego paczka nie została wysłana. Już ostatni raz zamawiam kuriera do domu, bo jak człowiek sam nie zawiezie paczki do punktu nadania, to na kuriera można tygodniami czekać.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6665046 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 21:52:11
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie firmy kurierskie. Wybieram "lepszą", płacę dodatkowo za odbiór przesyłki w konkretnym dniu, a kuriera nie ma od dwóch dni. W biurze obsługi klienta nic sobie z tego nie robią. Jakby nie mieli żadnego wpływu na pracę kuriera, mogę sobie napisać skargę, która i tak niczego nie zmieni, bo kurier powie, że był po paczkę a nikogo nie było w domu. Strasznie mnie to denerwuje, że nie przykładają się do jakości świadczonych usług i mają klienta w poważaniu. W dodatku nie mam żadnej alternatywy, bo to już kolejny przewoźnik na którym się zawodzę. A w dodatku ja muszę świecić oczami i tłumaczyć się dlaczego paczka nie została wysłana. Już ostatni raz zamawiam kuriera do domu, bo jak człowiek sam nie zawiezie paczki do punktu nadania, to na kuriera można tygodniami czekać.

Może napisz co to za wspaniała firma tak Cię traktuje.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6665048 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 21:59:07
androm napisał(a):

Niestety DPD, kiedyś nie miałam zarzutów, a ostatnio już któryś raz z rzędu muszę się po kilka dni dopraszać odbioru paczki. A jak już odbiorą, to potem wędruje po całej Polsce i dochodzi z opóźnieniem.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6665052 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 22:12:35

androm napisał(a):

Niestety DPD, kiedyś nie miałam zarzutów, a ostatnio już któryś raz z rzędu muszę się po kilka dni dopraszać odbioru paczki. A jak już odbiorą, to potem wędruje po całej Polsce i dochodzi z opóźnieniem.

dpd "lepszą"? to chyba najtańsza firma jaka istnieje. Oni idą w ilość, nie w jakość.
Lepiej, ale i drożej w DHL choć wiadomo, że dużo zależy lokalnie, od kuriera.
0 0

madeleine89

Cytuj wiadomość#6665060 poniedziałek, 9 grudzień 2019, 22:43:42
androm napisał(a):

androm napisał(a):

dpd "lepszą"? to chyba najtańsza firma jaka istnieje. Oni idą w ilość, nie w jakość.
Lepiej, ale i drożej w DHL choć wiadomo, że dużo zależy lokalnie, od kuriera.

To prawda dużo zależy od kuriera. DPD u mnie jest super, bo i pan jest super. w GLS była porażka. Potrafiłam dostawać maila, że przesyłka doręczona, chociaż byłam w domu, a przesyłki ani widu ani słychu. Potem zmienił się kurier i wszystko cudownie! Natomiast to samo DPD u mojej mamy, u której też nadaję paczki to również dno. Kurier wpisuje, że był, chociaż nie był. Reklamacja ok, ale kurier i tak przyjedzie dzień później....

Wkurza mnie chorowanie moich córek. Starsza przeszła sepsę, więc na byle katar reaguję panicznie emotka
0 0