Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 07:21:50

Wkurza mnie...

|< << < 4557 4558 4559 4560 4561 45624563 4564 4565 4566 4567 > >> >|

asther

Cytuj wiadomość#6623721 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:34:34
ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie wszechobecny kurz i bałagan. Remontu mi się zachciało...

Wiem co czujesz, u mnie też remont i kurz wszędzie 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6623724 czwartek, 25 lipiec 2019, 14:37:49
@joasiunia znam ten ból.. tyle, że ja zorientowałam się, że mam te rajstopy w spodniach... na środku sali na studiach. I tam (idiotka) zaczęłam je wyciągać  emotka emotka  to było ok 20 lat temu, ale jak sobie przypomnę, to...  emotka
Do dziś, jak to wspominam, to jednocześnie mi wstyd i chce mi się śmiać.. takie mieszane uczucia  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6623746 czwartek, 25 lipiec 2019, 15:34:29
Wlasnie przepadła mi nagroda z Cillit bang emotka  
nie odebrałem wczoraj telefonów jak dzownili. Szkoda że dzownią jak ludzie są w pracy i odbierać nie mogą... jakby smsy nie mogli wysłać emotka  

faworek

Cytuj wiadomość#6623973 piątek, 26 lipiec 2019, 10:26:13
A mnie wkurza, że na drogach jest coraz więcej egoistów. I tak jak kiedyś cierpliwie czekałam, tak teraz nie szczędzę klaksonu. Wczoraj na parkingu jakiś pan ucinał sobie długą rozmowę z panią przez szybę tamując cały przejazd i mając gdzieś, że stoimy tuż za nim i czekamy aż odjedzie. Albo jak chcieliśmy skręcić w lewo ze stacji paliw, to jakiś pan zamiast stanąć za nami, na chama wepchał się obok nas z prawej, zasłonił całą drogę, po czym na chama skręcał również w lewo. Normalnie czasem czuję się jak Tarzan w dżungli. 

monikax

Cytuj wiadomość#6624123 piątek, 26 lipiec 2019, 15:09:25
Wkurza mnie pogoda. Albo za gorąco, albo za zimno. A kiedy zaczynam urlop to zawsze pada. W sumie to mogę dawać innym znać kiedy planuję urlop, wtedy będę wiedzieli kiedy nosić ze sobą parasol emotka

estrelitta

Cytuj wiadomość#6624183 piątek, 26 lipiec 2019, 18:44:24
Wkurza mnie Google pay. Sciagnelam te aplikacje tylko i wyłącznie dla loterii Visa i nie mogę dodać swoich kart, bo inna nie wiadomo jaka aplikacja blokuje mi ekran. Tylko szkoda, że nie piszą która emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6624207 piątek, 26 lipiec 2019, 21:01:58
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie Google pay. Sciagnelam te aplikacje tylko i wyłącznie dla loterii Visa i nie mogę dodać swoich kart, bo inna nie wiadomo jaka aplikacja blokuje mi ekran. Tylko szkoda, że nie piszą która emotka

Przy tym konkursie trzeba pobrać aplikację?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6624210 piątek, 26 lipiec 2019, 21:10:42
pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

No kartą standardowo się nie liczy.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6624213 piątek, 26 lipiec 2019, 21:15:17
mczarna napisał(a):

pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Sama rekestracja nie wystarczy? Nie widzę nigdzie wznianki o apce emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6624220 piątek, 26 lipiec 2019, 21:24:21
pikawka napisał(a):

mczarna napisał(a):

pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

rekestracja? emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6624233 piątek, 26 lipiec 2019, 21:52:50
8mczarna napisał(a):

pikawka napisał(a):

mczarna napisał(a):

pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

rekestracja? emotka

Cholera, raptem drugie somersby piję  emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6624250 piątek, 26 lipiec 2019, 23:26:41
to się wkurzyłam bo zgubiła się karta pamięci ze zdjęciami i filmikami od czerwca 2018 do czerwca 2019  emotka  rok z naszego życia - wszystkie ważne i mniej ważne momenty poszły..
brak mi sił - mam porządek w kartach, zimą w wolnych chwilach zrzucam na dysk zewnętrzny a akurat tej jednej nie zgrałam i jej nie ma w pudełku  emotka

wczoraj też nagrałam filmik na konkurs w formacie MPS i nie umiem go teraz przerobić na MP4 ale to jest pikuś w porówaniu  ze stratą karty i tymi zdjęciami dzieci emotka
aż ryczę z nerwów - wiem jeszcze będzie wiele pięknych zdjęc ale nie będę mieć pamiątki jak córka pierwszy raz powiedziała mama, jak chlopaki ją podnoszą kiedy stawiała pierwsze kroki.. pare mam na komputerze ale to tylko kilka 
0 0

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6624251 piątek, 26 lipiec 2019, 23:33:19
mama-l-k-m napisał(a):

to się wkurzyłam bo zgubiła się karta pamięci ze zdjęciami i filmikami od czerwca 2018 do czerwca 2019  emotka  rok z naszego życia - wszystkie ważne i mniej ważne momenty poszły..
brak mi sił - mam porządek w kartach, zimą w wolnych chwilach zrzucam na dysk zewnętrzny a akurat tej jednej nie zgrałam i jej nie ma w pudełku  emotka

wczoraj też nagrałam filmik na konkurs w formacie MPS i nie umiem go teraz przerobić na MP4 ale to jest pikuś w porówaniu  ze stratą karty i tymi zdjęciami dzieci emotka
aż ryczę z nerwów - wiem jeszcze będzie wiele pięknych zdjęc ale nie będę mieć pamiątki jak córka pierwszy raz powiedziała mama, jak chlopaki ją podnoszą kiedy stawiała pierwsze kroki.. pare mam na komputerze ale to tylko kilka 

Rozumiem stratę i nerwy, ale możliwe że jeszcze karta się odnajdzie.  Może ta karta jest jeszcze w aparacie? Czasem takie rzeczy znajdują się w niespodziewanym momencie kiedy już coś spisaliśmy na straty. Nadzieja jeszcze jest.
androm 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6624257 piątek, 26 lipiec 2019, 23:42:30

Rozumiem stratę i nerwy, ale możliwe że jeszcze karta się odnajdzie.  Może ta karta jest jeszcze w aparacie? Czasem takie rzeczy znajdują się w niespodziewanym momencie kiedy już coś spisaliśmy na straty. Nadzieja jeszcze jest.

raczej nie emotka  sprawdziłam oba aparaty, półeczkę na którą odkładamy karty, kolczyki aby się nie zgubiło i niestety tam nie ma. Pilnuję bardzo takie rzeczy przed dziećmi bo to chwila aby gdzieś zabrały.
Najgorsze że nie umiem sobie przypomnieć kiedy ostatnio z niej korzystałam bo nową mam od 1 czerwca więc to tylko i aż 1,5mc a do zdjęc konkursowych używam innej aby mieć wszystko na jednej.. eh

ta karta mnie dobiła bo ciężki ten tydzień 
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6624277 sobota, 27 lipiec 2019, 08:45:10
Właśnie się dowiedziałam , że nasz "ukochany" krajowy przewoźnik pt. PKP sprzedaje bilety w normalnej cenie na bilet w 1 klasie bez miejsca siedzącego! Czyli mogę sobie postać na korytarzu kilka godzin z walizką, ale za to po Pańsku , bo w 1 klasie...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6624287 sobota, 27 lipiec 2019, 09:22:07
grappa25 napisał(a):

Właśnie się dowiedziałam , że nasz "ukochany" krajowy przewoźnik pt. PKP sprzedaje bilety w normalnej cenie na bilet w 1 klasie bez miejsca siedzącego! Czyli mogę sobie postać na korytarzu kilka godzin z walizką, ale za to po Pańsku , bo w 1 klasie...

W zeszłym roku dostał mi się wagon "widmo" którego nie było. Z mężem i 2 dzieci po prostu kogoś podsiedliśmy, dopiero w warszawie dołączyli nasz wagon i mogliśmy siedzieć zgodnie z miejscówkami które kupiliśmy... Ale gdy początkiem lipca wracaliśmy to 1 klasa była właściwie pusta - 10 osób na dwa wagony na trasie Bielsko-Biała -> Białystok...
0 0

kolorowekredki

Cytuj wiadomość#6624299 sobota, 27 lipiec 2019, 10:21:32
mama-l-k-m napisał(a):

raczej nie emotka  sprawdziłam oba aparaty, półeczkę na którą odkładamy karty, kolczyki aby się nie zgubiło i niestety tam nie ma. Pilnuję bardzo takie rzeczy przed dziećmi bo to chwila aby gdzieś zabrały.
Najgorsze że nie umiem sobie przypomnieć kiedy ostatnio z niej korzystałam bo nową mam od 1 czerwca więc to tylko i aż 1,5mc a do zdjęc konkursowych używam innej aby mieć wszystko na jednej.. eh

ta karta mnie dobiła bo ciężki ten tydzień 

Daj znać jakby się znalazła ta karta, mam nadzieję że się jednak tak będzie. Wiem jakie denerwujące są takie rzeczy, raz mi spadł dysk zewnętrzny i oczywiście już było po nim. Jedynie na laptopie miałam wszystkie zdjęcia i filmy bez żadnej kopii i chodziłam podminowana dopóki nie kupiłam kolejnego dysku, uspokoiło mnie dopiero zrobienie kopii na ten nowy dysk.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6624320 sobota, 27 lipiec 2019, 12:21:09
kolorowekredki napisał(a):

Daj znać jakby się znalazła ta karta, mam nadzieję że się jednak tak będzie. Wiem jakie denerwujące są takie rzeczy, raz mi spadł dysk zewnętrzny i oczywiście już było po nim. Jedynie na laptopie miałam wszystkie zdjęcia i filmy bez żadnej kopii i chodziłam podminowana dopóki nie kupiłam kolejnego dysku, uspokoiło mnie dopiero zrobienie kopii na ten nowy dysk.

też bym chciała aby się odnalazła.
Pocieszam się tylko że jednak mam zgrane zdjęcia z czerwca, lipca, sierpnia 2018 od września już nie - pojedyńcze na laptopie ale zawsze coś jest z tej karty.
teraz będę na bieżąco zgrywać bo to ogromna strata emotka
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6624340 sobota, 27 lipiec 2019, 14:00:55
mama-l-k-m napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

też bym chciała aby się odnalazła.
Pocieszam się tylko że jednak mam zgrane zdjęcia z czerwca, lipca, sierpnia 2018 od września już nie - pojedyńcze na laptopie ale zawsze coś jest z tej karty.
teraz będę na bieżąco zgrywać bo to ogromna strata emotka

Takie ważne dane możesz zapisywać w tzw. chmurze internetowej. Np. google oferuje za darmo 15 GB na swoim dysku, ale można sobie wybrać:
https://www.google.com/search?safe=off&ei=pzs8XYjTMMO1sAfCtLSoBw&q=darmowe+chmury+internetowe&oq=darmowa+chmura+inte&gs_l=psy-ab.1.1.0i22i30l2.140909.148114..151012...0.0..0.174.2695.0j19......0....1..gws-wiz.......0i71j0j0i131j35i39j0i67.6O_gOMwoR6E

pawelski

Cytuj wiadomość#6624410 sobota, 27 lipiec 2019, 22:50:39
joan napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy tylko ja się tak panicznie boję tych białych, obrzydliwych robaczków w wiśniach i czereśniach? Czuję jakby to one miały mnie zjeść, a nie ja je  emotka Każdą dokładnie przeglądam, żeby mieć pewność, że przy okazji nie zjem białka emotka Wkurza mnie to!

Dostałam w tym roku full wiśni - umyłam je, a ledwo się woda w kompocie zagotowała, zaczęło wypływać "mięsko" emotka Wszystko wywaliłam, nie byłam w stanie po prostu odcedzić tych robaków i na luzie pić kompocik. Podobno tak jest z wiśniami rosnącymi naturalnie, że trzeba je porządnie namoczyć, potem robaki pływające w wodzie wyłapać i już można jeść. Nie przekonałam się, wolę jagody z lasu emotka

Żeby nie było robali w czereśniach trzeba je spryskać Decisem albo innym środkiem w okresie kwitnienia akacji. Innej rady nie ma chyba że chce się mieć czereśnie ekologiczne z glizdami emotka
0 0
|< << < 4557 4558 4559 4560 4561 45624563 4564 4565 4566 4567 > >> >|