Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6665379 wtorek, 10 grudzień 2019, 21:54:51
Wklepywanie konkursów/loterii bez uwzględniania godzin emotka

"e. zgłosi się do Loterii (zwane dalej: „Zgłoszeniem”) za pośrednictwem strony internetowej Loterii www.mojtauron.pl na zasadach określonych w Regulaminie, w okresie od godziny 10:00:00 dnia 21 października 2019 roku do godziny 10:00:00 dnia 10 grudnia 2019"

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6665382 wtorek, 10 grudzień 2019, 22:09:53
Wkurza mnie,że wczoraj nasza lodowka po 17 latach posługi odmówiła posługi.Mama ok 23 mnie woła,abym szybko przyszła do kuchni, bo drzwiczki lodówki się po prostu oderwaly i mama ledwo trzymała je w rękach!Musiałam wszystkie produkty z bocznej polki wsadzić do środka.Obecnie mam lodówkę okleina taśma klejąca.Czy jest gdzieś obecnie konkurs z lodówkami do wygrania, ewentualnie ze zwrotem za zakup?
0 0

marionzzz

Cytuj wiadomość#6665384 wtorek, 10 grudzień 2019, 22:18:34
no to sie wkurzylam - czekam na bony do Intermarche ze Smolara -cieszylam sie, ze na swieta jak znalazl a tu sie dzis dowiedzialam, ze Intermarche w Warszawie zamykaja emotka  Taki dobry sklep konkursowy. O na co mi te bony teraz beda??
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6665390 wtorek, 10 grudzień 2019, 22:33:15
marionzzz napisał(a):

no to sie wkurzylam - czekam na bony do Intermarche ze Smolara -cieszylam sie, ze na swieta jak znalazl a tu sie dzis dowiedzialam, ze Intermarche w Warszawie zamykaja emotka  Taki dobry sklep konkursowy. O na co mi te bony teraz beda??

Ten na Ursynowie?
0 0

marionzzz

Cytuj wiadomość#6665400 wtorek, 10 grudzień 2019, 22:53:37
monkakk napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Ten na Ursynowie?

tak emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6665401 wtorek, 10 grudzień 2019, 23:06:05
[quote=

marionzzz napisał(a):

monkakk napisał(a):

marionzzz napisał(a):

monkakk napisał(a):

marionzzz napisał(a):

marionzzz] no to sie wkurzylam - czekam na bony do Intermarche ze Smolara -cieszylam sie, ze na swieta jak znalazl a tu sie dzis dowiedzialam, ze Intermarche w Warszawie zamykaja emotka  Taki dobry sklep konkursowy. O na co mi te bony teraz beda??

Masz może informację co teraz tam będzie?

0 0

pati12b

Cytuj wiadomość#6665432 środa, 11 grudzień 2019, 08:40:06
joan napisał(a):

"e. zgłosi się do Loterii (zwane dalej: „Zgłoszeniem”) za pośrednictwem strony internetowej Loterii www.mojtauron.pl na zasadach określonych w Regulaminie, w okresie od godziny 10:00:00 dnia 21 października 2019 roku do godziny 10:00:00 dnia 10 grudnia 2019"

A co? Przez 1,5 miesiąca nie miałaś czasu, żeby się zgłosić?
Tym bardziej, że tam można było to zrobić tylko raz, bez paragonów, wymyślania wierszyków itp.? Regulamin był utajniony? Złe daty wpisane w opisie konkursu?
W temacie: wkurzają mnie ludzie, którzy nie zadają sobie trudu przeglądania regulaminów konkursów, w których chcą wziąć udział.
p.s. Tak, to ja dodałam tę loterię i odechciewa mi się dodawania do bazy czegokolwiek.

caramela

Cytuj wiadomość#6665454 środa, 11 grudzień 2019, 09:58:27
Wkurza mnie, że od ponad miesiąca  złapałam doła i zamiast coraz lepiej, jest tak samo źle... a o konkursach nie wspomnę, bo tu jest tragedia ; (
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6665462 środa, 11 grudzień 2019, 10:14:22
pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

Tym bardziej, że tam można było to zrobić tylko raz, bez paragonów, wymyślania wierszyków itp.? Regulamin był utajniony? Złe daty wpisane w opisie konkursu?
W temacie: wkurzają mnie ludzie, którzy nie zadają sobie trudu przeglądania regulaminów konkursów, w których chcą wziąć udział.
p.s. Tak, to ja dodałam tę loterię i odechciewa mi się dodawania do bazy czegokolwiek.

Nikt nikogo nie zmusza do dodawania konkursów, ale przecież można dodać je precyzyjnie, to nic nikogo nie kosztuje a zaoszczędzi czas tym wszystkim, którzy chcą wziąć udział w konkursie a nie mają na tyle czasu aby czytać wszystkie regulaminy od A do Z. Mnie też wkurza, że konkursy są specjalnie skrócone z winy dodawajacych je osób albo z winy organizatorów, którzy samowolnie skracają sobie terminy na zgłoszenia o godzinę lub dzień pomimo, że w regulaminie inaczej jest napisane.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6665464 środa, 11 grudzień 2019, 10:19:05
Wkurza mnie,że wysłałam do jednej osoby z naszego forum 28 listopada bon 100 do Auchan poleconym priorytetem.29 listopada przesyłka z bonem dotarła do niej, co potwierdziła 3 grudnia.Miałam w zamian za to dostać 4 bilety do kina.Użytkowniczka twierdziła,że ma tylko 3 bilety, bo 4-ty gdzieś posiała i nie może znaleźć.No to jej napisałam,aby mi wysłała chociaż te 3 bilety, a ten jeden najwyżej później.Jest mi naprawdę bardzo przykro,że ja jakoś to zorganizowałam,aby przesyłka dotarła do niej następnego dnia pocztą polską,a bilety dla mnie mailem jakoś do tej pory nie dotarły emotka

joan

Cytuj wiadomość#6665468 środa, 11 grudzień 2019, 10:26:22
pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

I tutaj się właśnie różnimy, bo jak mam coś zrobić na odpier*, to wolę tego wcale nie robić. I jakoś zawsze dodaję godzinę trwania konkursu do bazy, nie szkoda mi wklepać tych paru znaków więcej. A za błędy & niedociągnięcia przepraszam, bo do ludzi nieomylnych się nie zaliczam emotka

PS: Wszystkie regulaminy trwających akcji czytam i spisuję.
Bez odbioru.

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6665505 środa, 11 grudzień 2019, 12:04:21
Każdy, kto przeczytał regulamin konkursu i znalazł nieprawidłowość typu zła data w naszej bazie czy niepodana godzina - może to zgłosić przez guzik BŁĄD. Zostanie to poprawione.

joan

Cytuj wiadomość#6665506 środa, 11 grudzień 2019, 12:07:47
zdolnabestia napisał(a):

Każdy, kto przeczytał regulamin konkursu i znalazł nieprawidłowość typu zła data w naszej bazie czy niepodana godzina - może to zgłosić przez guzik BŁĄD. Zostanie to poprawione.

I zawsze tak zgłaszam, ale wczoraj błąd zauważyłam dopiero po zakończeniu loterii, więc zmiana w opisie / tytule by nic nie dała emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6665508 środa, 11 grudzień 2019, 12:17:20
joan napisał(a):

pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

I tutaj się właśnie różnimy, bo jak mam coś zrobić na odpier*, to wolę tego wcale nie robić. I jakoś zawsze dodaję godzinę trwania konkursu do bazy, nie szkoda mi wklepać tych paru znaków więcej. A za błędy & niedociągnięcia przepraszam, bo do ludzi nieomylnych się nie zaliczam emotka

Bez odbioru.

To jest powtarzający się problem od dłuższego czasu, a może by tak poprosić Pionasa o dodanie rubryki do formularza przy dacie zakończenia konkursu (nie wiem ile to jest roboty) z godziną zakończenia? 
0 0

pati12b

Cytuj wiadomość#6665510 środa, 11 grudzień 2019, 12:22:14
joan napisał(a):

pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

Bez odbioru.

Skoro czytasz wszystkie regulaminy, to nie wiedziałaś do kiedy trwa loteria? Chyba czytałaś na odp*ol.
W formularzu dodania konkursu nie ma wymogu wpisania godziny, z resztą dla mnie nie wydawała się istotna przy tak długim terminie zgłoszeń. Ale jeśli ktoś zauważy brak istotnych szczegółów, może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz. Jakoś twojej interwencji tu nie widzę.

W temacie: wkurza mnie zapalenie zatok i ciążowe hormony.

ziolko

Cytuj wiadomość#6665521 środa, 11 grudzień 2019, 12:40:09
@pati12b po co się przywalać i pisać, że ktoś czytał na  odp*ol? 
Jeśli ktoś czyta po kilka czy kilkanaście regulaminów dziennie, to logiczne, że może coś pominąć...
Poza tym skoro tyle osób dodaje godzinę w nazwie konkursu, to może warto by się dostosować do nich?? Albo w treści opisu konkursu to zaznaczyć...
A nie focha strzelać, że "może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz."

Jak dodaję konkurs to zaznaczam takie informacje, jeśli nie w tytule konkursu to w treści.
Staram się w tytule, bo wiele osób patrzy najpierw po tytułach a później po opisach. 

pati12b

Cytuj wiadomość#6665528 środa, 11 grudzień 2019, 12:53:26
ziolko napisał(a):

pati12b po co się przywalać i pisać, że ktoś czytał na  odp*ol? 
Jeśli ktoś czyta po kilka czy kilkanaście regulaminów dziennie, to logiczne, że może coś pominąć...
Poza tym skoro tyle osób dodaje godzinę w nazwie konkursu, to może warto by się dostosować do nich?? Albo w treści opisu konkursu to zaznaczyć...
A nie focha strzelać, że "może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz."

Jak dodaję konkurs to zaznaczam takie informacje, jeśli nie w tytule konkursu to w treści.
Staram się w tytule, bo wiele osób patrzy najpierw po tytułach a później po opisach. 

ktoś tu wcześniej napisał, że dodałam konkurs na odp*ol, więc tylko się bronię.
Nikt przez ponad 6 tyg ani słowa komentarza nie napisał. A teraz nagle kogoś wkurza...
Mam dodawać fejsbukowe rozdawajki, żeby zachować dostęp do wątków i nie narażać się na oburzenie?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6665534 środa, 11 grudzień 2019, 13:00:35
ziolko napisał(a):

(...)

Gwoli ścisłości: ja niczego nie pominęłam emotka Chciałam wziąć udział w loterii wczoraj, bo niby była "aktualna", ale po zapoznaniu się z regulaminem (wczoraj, po raz pierwszy!)... jednak nie była emotka
0 0

onmyown

Cytuj wiadomość#6665535 środa, 11 grudzień 2019, 13:01:04
pati12b napisał(a):

ziolko napisał(a):

@pati12b po co się przywalać i pisać, że ktoś czytał na  odp*ol? 

Nikt przez ponad 6 tyg ani słowa komentarza nie napisał. A teraz nagle kogoś wkurza...
Mam dodawać fejsbukowe rozdawajki, żeby zachować dostęp do wątków i nie narażać się na oburzenie?

Nie, wystarczy jak będziesz dodawać konkursy porządnie, bez pominięcia tak ważnej i kluczowej informacji jak godzina zakończenia konkursu. W innym przypadku faktycznie lepiej dodawać "fejsbukowe rozdawajki". Dużo osób bierze udział w ostatnim dniu i straciło możliwość wzięcia udziału w loterii. Czasu się nie cofnie, ale czasem warto po prostu przyznać się do błędu, zamiast szukać winy wszędzie, tylko nie u siebie

pati12b

Cytuj wiadomość#6665543 środa, 11 grudzień 2019, 13:19:22
onmyown napisał(a):

pati12b napisał(a):

ziolko napisał(a):

Nie, wystarczy jak będziesz dodawać konkursy porządnie, bez pominięcia tak ważnej i kluczowej informacji jak godzina zakończenia konkursu. W innym przypadku faktycznie lepiej dodawać "fejsbukowe rozdawajki". Dużo osób bierze udział w ostatnim dniu i straciło możliwość wzięcia udziału w loterii. Czasu się nie cofnie, ale czasem warto po prostu przyznać się do błędu, zamiast szukać winy wszędzie, tylko nie u siebie

Ja czytam regulaminy wcześniej niż w deadlin'ie. I do nikogo oprócz ewentualnie siebie nie mam potem pretensji. A widziałam wiele dużo gorzej opisanych konkursów.
Ale przepraszam.
joan podaj nr konta to podzielę się tymi 100k emotka