Reklama na e-Konkursy.info 23.08.19 04:25:45

Wkurza mnie...

|< << < 4561 4562 4563 4564 4565 4566 4567 4568 4569 45704571 >

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6629989 środa, 14 sierpień 2019, 09:51:14
nanajka81 napisał(a):

ja swoją dwójkę też długo karmiłam - jedno wisiało 2,5 roku, drugie ponad 3 - i szczerze było to bardzo źle odbierane. Teściowa wciąż komentowała że jak to takie wielkie dzieci piersią karmić a one chyba po prostu tego potrzebowały bo ja niespecjalnie. Się nie karmi piersią - źle, karmi się długo - też źle, nie wiem o co w tym świecie chodzi emotka Ja tam nie uważam że to jest złe szczególnie gdy ma się mleko.

ja podchodzę do tematu że karmię do 2 lat. W tym wieku dziecko już ma tak bogate menu że niech smakuje innych rzeczy - a do 2 lat i ja i dziecko mamy swoją bliskość. Ale nie ingeruje jak długo czy wcale ktoś karmi lub nie. To nasze decyzje emotka

wkurza mnie brak słońca dziś - chciałam robić zdjęcia na konkurs a słońca brak :(

monia0303

Cytuj wiadomość#6630075 środa, 14 sierpień 2019, 12:55:10
wkurzam się sama na siebie. dopiero zaczynam przygodę z konkursami i jeszcze nie nauczyłam się czytać regulaminów  emotka
Wysłałam zgłoszenie na Ramę z Biedronki a w regulaminie doczytałam że bez polskich znaków się pisze emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6630077 środa, 14 sierpień 2019, 12:57:26
monia0303 napisał(a):

wkurzam się sama na siebie. dopiero zaczynam przygodę z konkursami i jeszcze nie nauczyłam się czytać regulaminów  emotka
Wysłałam zgłoszenie na Ramę z Biedronki a w regulaminie doczytałam że bez polskich znaków się pisze emotka

W większości masz bez polskich znaków więc przyzwyczaj się wszędzie pisac bez. Będzie bezpieczniej emotka

elizam

Cytuj wiadomość#6630210 środa, 14 sierpień 2019, 17:19:46
Kurier dpd. Przetrzymuje moją wygraną sofę z Prince Polo, składanie reklamacji niewiele daje.. Kurier bezczelnie śmieje mi się w oczy, twierdząc że on nic nie musi względem mojej przesyłki 

bruce

Cytuj wiadomość#6630215 środa, 14 sierpień 2019, 17:26:52
elizam napisał(a):

Kurier dpd. Przetrzymuje moją wygraną sofę z Prince Polo, składanie reklamacji niewiele daje.. Kurier bezczelnie śmieje mi się w oczy, twierdząc że on nic nie musi względem mojej przesyłki 

Ja bym to nagłośniła na FB.  emotka  Zrobiłam tak swego czasu z inną firmą, bo moja wysłana paczka  ... zaginęła, od razu cudem się odnalazła i odtąd (odpukać!) żadna przesyłka mi już nie przepada.  emotka

androm

Cytuj wiadomość#6630248 środa, 14 sierpień 2019, 18:58:48
elizam napisał(a):

jak to nic nie musi? musi ją dostarczyć, jakieś jaja normalnie
bruce 0

elizam

Cytuj wiadomość#6630274 środa, 14 sierpień 2019, 19:49:28
androm napisał(a):

elizam napisał(a):

No jak widać on jest górą, paczki nadal nie ma, na infolinii przełączają mnie od kierownika do managera, a kurier ma to gdzieś i przetrzymuje moją paczkę od 8.08. W piątek zgłoszę na policję kradzież paczki przez kuriera i na tym się skończy.
Ten sam kurier w czerwcu podrobił mój podpis i porzucił moją paczkę, sprawa do tej pory nie wyjaśniona 
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6630298 środa, 14 sierpień 2019, 21:26:19
elizam napisał(a):

androm napisał(a):

elizam napisał(a):

No jak widać on jest górą, paczki nadal nie ma, na infolinii przełączają mnie od kierownika do managera, a kurier ma to gdzieś i przetrzymuje moją paczkę od 8.08. W piątek zgłoszę na policję kradzież paczki przez kuriera i na tym się skończy.
Ten sam kurier w czerwcu podrobił mój podpis i porzucił moją paczkę, sprawa do tej pory nie wyjaśniona 

co to za wspaniałą firma? dpd?
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6630313 środa, 14 sierpień 2019, 22:03:15
androm - firma firmą.. za to kurier to złodziej i szuja. W każdej firmie może taki się trafić.

@elizam - ewidentnie musisz nagłośnić sprawę na fb. 
A jeśli to nie pomoże, to postrasz rzecznikiem praw konsumentów i zgłoszeniem do mediów, choćby lokalnych. Zawsze to jakaś antyreklama dla firmy

awi

Cytuj wiadomość#6630388 czwartek, 15 sierpień 2019, 10:35:16
androm napisał(a):

elizam napisał(a):

androm napisał(a):

elizam napisał(a):

Czy nie lepiej zawiadomić agencję która wysyłała nagrody, że nie otrzymałaś przesyłki, niech skutecznie  reklamują. Ja bym się nie użerała z kurierem, skąd pewność, że to on ma Twoją przesyłkę?

delfinka101

Cytuj wiadomość#6630403 czwartek, 15 sierpień 2019, 11:54:12
awi napisał(a):

Już za samo to zgłosiłabym na policję. Fałszerstwo jest bardziej karane niż kradzież. Jak będziesz zgłaszała to nie zgłaszaj kradzieży tylko Przywłaszczenie mienia i oszustwo

elizam

Cytuj wiadomość#6630606 piątek, 16 sierpień 2019, 09:07:05

Czy nie lepiej zawiadomić agencję która wysyłała nagrody, że nie otrzymałaś przesyłki, niech skutecznie  reklamują. Ja bym się nie użerała z kurierem, skąd pewność, że to on ma Twoją przesyłkę?

Agencja też już powiadomiona. Pewność mam bo jak zobaczyłam że poza mną wszyscy już mają sofy, napisałam do agencji z prośbą o numer przesyłki (w pieprzonym dpd jak nie masz numeru nie załatwisz kompletnie nic), okazało się że od tygodnia kurier wbija że pobrał moją przesyłkę i zwraca ją na bazę. Pojechałam na bazę w Koszalinie i okazało się że przesyłka ciągle jest u kuriera, a on wbija NFH (nieobecny odbiorca)
Co ciekawe, żadnej informacji, awiza ani nawet sms z dpd nie miałam... I przesiedzialam cały dzień czekając na kuriera, który znów zaśmiał mi się w twarz... 

joasiunia

Cytuj wiadomość#6630616 piątek, 16 sierpień 2019, 09:44:15
Czytam o tym kurierze i włos mi się jeży na głowie. Ci moi kurierzy to jednak przeważnie dobre chłopaki emotka

Ale czasem trafiają się wyjątki. Ostatnio, jak kurier przywiózł pralkę, to przywiózł ją na palecie i jak wsunął pod nią wózek i ruszył, to leżące na niej kilkanaście innych paczek zaczęło się przechylać (bo były ułożone jedna na drugiej i opierały się o pralkę). Za moment miały spaść  emotka Mówię więc mu, że te paczki zaraz spadną, może je zdjąć, na co wzruszył ramionami, spojrzał na mnie zdziwiony i dalej tę pralkę przesuwał. Paczki gruchnęły o ziemię, niektóre ze sporej wysokości, a kurier nawet nie mrugnął. Z obojętną miną wysunął do końca pralkę, dopchnął na pakę te paczki, które zleciały i tyle emotka Nie chciałabym, żeby moje przesyłki trafiały na takich "paczkowych morderców" emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6630621 piątek, 16 sierpień 2019, 09:53:19
joasiunia napisał(a):

Czytam o tym kurierze i włos mi się jeży na głowie. Ci moi kurierzy to jednak przeważnie dobre chłopaki emotka

Ale czasem trafiają się wyjątki. Ostatnio, jak kurier przywiózł pralkę, to przywiózł ją na palecie i jak wsunął pod nią wózek i ruszył, to leżące na niej kilkanaście innych paczek zaczęło się przechylać (bo były ułożone jedna na drugiej i opierały się o pralkę). Za moment miały spaść  emotka Mówię więc mu, że te paczki zaraz spadną, może je zdjąć, na co wzruszył ramionami, spojrzał na mnie zdziwiony i dalej tę pralkę przesuwał. Paczki gruchnęły o ziemię, niektóre ze sporej wysokości, a kurier nawet nie mrugnął. Z obojętną miną wysunął do końca pralkę, dopchnął na pakę te paczki, które zleciały i tyle emotka Nie chciałabym, żeby moje przesyłki trafiały na takich "paczkowych morderców" emotka

Teraz już wiem, czemu mój kubek Prima taki pogruchotany przyjechał - bo pralkę miał za sąsiadkę.  emotka
androm 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6630686 piątek, 16 sierpień 2019, 13:35:17
Dziś byłam w  stokrotce. W 1 dzień konkursu i troszkę lodów było, może nie karton ale pewnie ok 15- 20 było  a dzisiaj pusto..a 1 nawet rożki wymiecione
0 0

messi

Cytuj wiadomość#6630710 piątek, 16 sierpień 2019, 15:09:53
To ja też napiszę o przygodzie z DPD, paczka nadana 8 lipca. Zaginiona na sortowni. 22 lipca, reklamacja, do dzisiaj zero odpowiedzi  emotka  dobrze, ze strata to ok. 100 zł
bruce 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6630711 piątek, 16 sierpień 2019, 15:15:13
U mnie to samo  z DPD.  Dzisiaj miałam dostać nagrodę  wygraną w konkursie na Facebooku. Wczoraj dostałam smsa, że dzisiaj kurier dostarczy przesyłkę. Dzwonię do kuriera i pytam, o której będzie, a on zdziwiony, bo nic dla mnie nie ma. Na czacie pan mi pisze coś takiego: "Sugeruję kontakt z nadawcą, możliwe że będzie konieczność poszukania przesyłki" emotka  
bruce 0

elizam

Cytuj wiadomość#6630794 piątek, 16 sierpień 2019, 21:41:01
krystyna32 napisał(a):

U mnie to samo  z DPD.  Dzisiaj miałam dostać nagrodę  wygraną w konkursie na Facebooku. Wczoraj dostałam smsa, że dzisiaj kurier dostarczy przesyłkę. Dzwonię do kuriera i pytam, o której będzie, a on zdziwiony, bo nic dla mnie nie ma. Na czacie pan mi pisze coś takiego: "Sugeruję kontakt z nadawcą, możliwe że będzie konieczność poszukania przesyłki" emotka  

W poniedziałek idę na policję! Przed pracą pojechałam specjalnie do siedziby dpd... Dostałam info ze kurier zabrał paczkę do doręczenia... Oczywiście nie dotarł do mnie, a na śledzeniu przesyłki... Zwrot do nadawcy dzisiaj o 18... Pomijam fakt że dziś dwukrotnie dzwoniłam na infolinię z zapytaniem, co z reklamacją, ale NIKT nie ma pojęcia o czym ja mówię.
Ręce mi opadają, niby to "tylko" wygrana sofa, ale półtora tygodnia się użeram z DPD i na koniec przesadzili 
joan 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6630795 piątek, 16 sierpień 2019, 21:46:29
elizam napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

W poniedziałek idę na policję! Przed pracą pojechałam specjalnie do siedziby dpd... Dostałam info ze kurier zabrał paczkę do doręczenia... Oczywiście nie dotarł do mnie, a na śledzeniu przesyłki... Zwrot do nadawcy dzisiaj o 18... Pomijam fakt że dziś dwukrotnie dzwoniłam na infolinię z zapytaniem, co z reklamacją, ale NIKT nie ma pojęcia o czym ja mówię.
Ręce mi opadają, niby to "tylko" wygrana sofa, ale półtora tygodnia się użeram z DPD i na koniec przesadzili 

Ja miałam podobną akcję z DHLem - reklamacje nic nie pomagają.. kurier rozdaje karty i trzeba się płaszczyć przed paniskiem... 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6630797 piątek, 16 sierpień 2019, 21:53:10
bruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Teraz już wiem, czemu mój kubek Prima taki pogruchotany przyjechał - bo pralkę miał za sąsiadkę.  emotka

Mój kurier odesłał potłuczony i do dziś nie przysłali nowego emotka Nawet na maila nie odpisali emotka
bruce 0

|< << < 4561 4562 4563 4564 4565 4566 4567 4568 4569 45704571 >