Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 22:15:32

Wkurza mnie...

|< << < 4566 4567 4568 4569 4570 45714572 4573 4574 4575 4576 > >> >|

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6632280 czwartek, 22 sierpień 2019, 01:00:33
Czy na empik.com mają jakąś awarię emotka Dwa dni temu chciałam zamówić książkę, wybrałam płatność "moje środki" i normalnie mi kod autoryzacji płatności przyszedł smsem i mailem.Oczywiście go wpisałam, zawsze tak robię przecież.Po czym po dwóch dniach mi przychodzi mail,że zamówienie nieopłacone emotka Środki na konto wróciły,ech.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6632282 czwartek, 22 sierpień 2019, 01:07:18
[quote=
margobb napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Do białej gorączki doprowadziła mnie aplikacja Tchibo, cały czas wyskakiwał mi błąd captcha i nic nie dało się zrobić, jak spróbowałam wysłać z innej przeglądarki to paragon już wykorzystany, co za k... aplikacja! I teraz mam iść po kolejny paragon?!

Zrób tak jak ktoś tu radził - dodaj przed numerem paragonu 0 i wyślij zgłoszenie jeszcze raz, ai m wyślij info z opisem sytuacji. Ktoś tak zrobił i nawet wygrał tym zgłoszeniem. Nie wiem czy potem przeszedł weryfikację ale wydaje mi się, że powinno być ok;)możesz poszukać tego wpisu i spytać u źródła;)

Wysylalam zgloszenie kolo godziny 23 w niedzielę i odświeżyla mi sie strona w momencie odpowiedzi na pytanie, gdy chcialam jeszcze raz sie zgłosić, to wyskoczył komunikat, żeparagon został użyty. Z racji dnia i godziny, wyslalam zgloszenie jeszcze raz z 0 przed nr paragonu. Od razu napisalam im @ z opisem sytuacji. Wygrałam, a oni w między czasie odpisali, ze biorą pod uwagę moje zgloszenie emotka

margobb]

asantesana napisał(a):

Do białej gorączki doprowadziła mnie aplikacja Tchibo, cały czas wyskakiwał mi błąd captcha i nic nie dało się zrobić, jak spróbowałam wysłać z innej przeglądarki to paragon już wykorzystany, co za k... aplikacja! I teraz mam iść po kolejny paragon?!

Zrób tak jak ktoś tu radził - dodaj przed numerem paragonu 0 i wyślij zgłoszenie jeszcze raz, ai m wyślij info z opisem sytuacji. Ktoś tak zrobił i nawet wygrał tym zgłoszeniem. Nie wiem czy potem przeszedł weryfikację ale wydaje mi się, że powinno być ok;)możesz poszukać tego wpisu i spytać u źródła;)

Wysylalam zgloszenie kolo godziny 23 w niedzielę i odświeżyla mi sie strona w momencie odpowiedzi na pytanie, gdy chcialam jeszcze raz sie zgłosić, to wyskoczył komunikat, żeparagon został użyty. Z racji dnia i godziny, wyslalam zgloszenie jeszcze raz z 0 przed nr paragonu. Od razu napisalam im @ z opisem sytuacji. Wygrałam, a oni w między czasie odpisali, ze biorą pod uwagę moje zgloszenie emotka Też tak zrobiłam potem z tym zerem na początku, jak mi radziłyście,ale i tak nie wygrałam.Widocznie zgłoszenie za słabe miałam emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6632339 czwartek, 22 sierpień 2019, 10:11:16
,,Dzień dobry,W odpowiedzi na zgłoszenie do Akcji Promocyjnej „WSZYSTKO DLA ORZEŹWIENIA”, pragniemy poinformować, iż decyzją Komisji, Pana/Pani zgłoszenie nie zostało nagrodzone.Z poważaniem,Zespół Akcji Promocyjnej WSZYSTKO DLA ORZEŹWIENIA"

Wkurza mnie rozsyłanie takich wiadomości, szkoda czasu mojego i organizatora, nie wygrałam , to niech nic nie wysyłają, a powiadamiają tylko wygranych.

pikawka

Cytuj wiadomość#6632451 czwartek, 22 sierpień 2019, 14:00:00
Dziś wkurza mnie dosłownie wszystko. 
Najpierw moje 3 letnie bliźniaki dopadły moj zeszyt z paragonami i dosłownie wszystkie poodrywały. Wszystko mialam opisane a teraz wszystkie paragony wymieszane. Plus te jeszcze nie wysłane. Aż się poryczalam tak mnie wkurzyli. 

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6632648 piątek, 23 sierpień 2019, 09:56:43
Smuci mnie bardzo dramat jaki spotkał turystów w Tatrach ale wkurza że ludzie chodza w góry i nie wiedzą jak się zachować podczas burzy bo fakt w jakich butach chodzą pominę.. czytam teraz relacje Pani ze Śląska że 5min przed uderzeniem robiła zdjęcie przy krzyżu.. masakra ważniejsze zdjęcie niż zachowanie zdrowego rozsądku i zejście w dół..

w 2011 roku też przeżyłam burzę w Tatrach akurat schodzilismy z Rys kiedy się zaczęło - ludzie kurczowo trzymali się łańcuchów - korek bo jedni szli w górę inni w dół, my staliśmy w szczelinie w kałuży ale daleko od łańcuchów, telefony wyłączone, inny Pan wołał do ludzi aby puścili łańcuchy - może pare osób posłuchało, potem grad wielkości czereśni - ale wszyscy się wycofali i schodzili mimo że byli blisko.
W 2012 wchodziliśmy na Krywań - byliśmy w połowie drogi, ciemno się robiło, zaczęło kropić - zrezygnowaliśmy może za szybko po przeszło bokiem ale byłam w ciąży i wygrał zdrowy rozsądek.

Mam nadzieje że te 9 osób które zagineły odnajdą się i będą żyły..

edi999a

Cytuj wiadomość#6632657 piątek, 23 sierpień 2019, 10:14:49
mama-l-k-m napisał(a):

Smuci mnie bardzo dramat jaki spotkał turystów w Tatrach ale wkurza że ludzie chodza w góry i nie wiedzą jak się zachować podczas burzy bo fakt w jakich butach chodzą pominę.. czytam teraz relacje Pani ze Śląska że 5min przed uderzeniem robiła zdjęcie przy krzyżu.. masakra ważniejsze zdjęcie niż zachowanie zdrowego rozsądku i zejście w dół..

w 2011 roku też przeżyłam burzę w Tatrach akurat schodzilismy z Rys kiedy się zaczęło - ludzie kurczowo trzymali się łańcuchów - korek bo jedni szli w górę inni w dół, my staliśmy w szczelinie w kałuży ale daleko od łańcuchów, telefony wyłączone, inny Pan wołał do ludzi aby puścili łańcuchy - może pare osób posłuchało, potem grad wielkości czereśni - ale wszyscy się wycofali i schodzili mimo że byli blisko.
W 2012 wchodziliśmy na Krywań - byliśmy w połowie drogi, ciemno się robiło, zaczęło kropić - zrezygnowaliśmy może za szybko po przeszło bokiem ale byłam w ciąży i wygrał zdrowy rozsądek.

Mam nadzieje że te 9 osób które zagineły odnajdą się i będą żyły..

Zgadzam się. Ogromna tragedia. Tylko, czy ludzie wyciągną z tego wnioski.  Niestety wielu nie zdaje sobie sprawy, jak nieprzewidywalna jest pogoda w górach...Wkurza mnie, że teraz jest narzekanie, że nie było komunikatów o burzy. Były. Zresztą, trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku. To tak, jakby,mając mapę i patrząc na znaki, zaufać na ślepo GPS i wjechać w pole... 
https://www.faceb.../?type=3&theater (tak było w górach podczas sierpniowego długiego weekendu)

donia7

Cytuj wiadomość#6632661 piątek, 23 sierpień 2019, 10:21:02
Ja w ogóle podziwiam ludzi, którzy idą z małymi dziećmi. My byliśmy na Kasprowym, bo mieliśmy w pakiecie wjazd kolejką na Kasprowy i ja tam dostawałam nerwicy. Nie dość, że same przepaście to te małe dzieci tak biegały, a rodzice zdjęcia trzaskały. Mąż z synkiem poszli tam dalej na skały, a ja siedziałam z córką pod budynkiem. Ostatecznie wróciłam znerwicowana, pochorowałam się i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Oczyma wyobraźni widziałam jak moje dzieci idą i jedno popycha drugiego: idź szybciej i spadają  emotka  

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6632672 piątek, 23 sierpień 2019, 10:51:31
donia7 napisał(a):

Ja w ogóle podziwiam ludzi, którzy idą z małymi dziećmi. My byliśmy na Kasprowym, bo mieliśmy w pakiecie wjazd kolejką na Kasprowy i ja tam dostawałam nerwicy. Nie dość, że same przepaście to te małe dzieci tak biegały, a rodzice zdjęcia trzaskały. Mąż z synkiem poszli tam dalej na skały, a ja siedziałam z córką pod budynkiem. Ostatecznie wróciłam znerwicowana, pochorowałam się i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Oczyma wyobraźni widziałam jak moje dzieci idą i jedno popycha drugiego: idź szybciej i spadają  emotka  

Z mężem niestety cierpimy bo my kochamy chodzić po górach ale z racji dzieci w wieku 6, 4, i prawie 2 lata odpuszczamy.. chodzimy do Doliny Chochołowskiej, na Rusinową Polanę itp. ewentualnie po stronie Słowackiej chodzimy bo mniej ludzi i spokojniejsze szlaki ale też max 1500m npm. Poczekam jak podrosną i wtedy będą wyższe partie gór zdobywać bo bakcyla złapali emotka  
A odnośnie tematu to kiedyś widziałam Pana w klapkach wchodzącego na Wołowca z dzieckiem w nosidle na plecach  emotka  żona miała mały plecaczek to raczej ubrań na zmianę nie mieli i dużej ilości płynów też.
nkba, bruce 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6632776 piątek, 23 sierpień 2019, 14:42:11
A mnie wkurza na maksa brak nagrody z konkursu na dzień dziecka w Kaufland. Ciekawość mnie zżera co to będzie. Syn co dzień pyta o przesyłkę i się doczekać nie może. Liczyłam na wielkie WOW i się przeliczyłam bo nie mamy nic. A Agencja każe cierpliwie czekać, dodając, że wysyłkę już zakończyli. To ten kurier chyba pieszo do nas idzie. emotka I wszystko mnie ostatnio wkurza. Dosłownie wszystko, i co gorsza wszyscy wokół.  I tak się nakręcam i się złoszczę sama na siebie niepotrzebnie. Ech... emotka
edit - właśnie dojrzałam, że przegapiłam rocznicę na forum emotka i nie mam co świętować 

malamargo

Cytuj wiadomość#6632782 piątek, 23 sierpień 2019, 14:54:39
Denerwuje mnie, że dziś kompletnie nie mogę się na niczym skupić... a akurat tego dnia miałam najwięcej wolnego czasu, który chciałam poświęcić konkursom!  emotka  A tu wkradł się chaos... O ironio emotka  Jednak jak widać, nic na siłę emotka  
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6632783 piątek, 23 sierpień 2019, 15:00:23
misiamisiam napisał(a):

A mnie wkurza na maksa brak nagrody z konkursu na dzień dziecka w Kaufland. Ciekawość mnie zżera co to będzie. Syn co dzień pyta o przesyłkę i się doczekać nie może. Liczyłam na wielkie WOW i się przeliczyłam bo nie mamy nic. A Agencja każe cierpliwie czekać, dodając, że wysyłkę już zakończyli. To ten kurier chyba pieszo do nas idzie. emotka I wszystko mnie ostatnio wkurza. Dosłownie wszystko, i co gorsza wszyscy wokół.  I tak się nakręcam i się złoszczę sama na siebie niepotrzebnie. Ech... emotka
edit - właśnie dojrzałam, że przegapiłam rocznicę na forum emotka i nie mam co świętować 

Misia, ja mimo wszystko przedzwoniłabym do punktu odbiorczego w Twoim mieście i spytała o tę przesyłkę, Może kurier przeoczył tę paczkę jak o nią pytałaś i czeka na Was w punkcie odbioru?
0 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6632788 piątek, 23 sierpień 2019, 15:19:59

misiamisiam napisał(a):

Misia, ja mimo wszystko przedzwoniłabym do punktu odbiorczego w Twoim mieście i spytała o tę przesyłkę, Może kurier przeoczył tę paczkę jak o nią pytałaś i czeka na Was w punkcie odbioru?

pisałam, dzwoniłam - sprawdzali i nic nie było nadane

azaflora

Cytuj wiadomość#6632790 piątek, 23 sierpień 2019, 15:39:04
mama-l-k-m napisał(a):

A odnośnie tematu to kiedyś widziałam Pana w klapkach wchodzącego na Wołowca z dzieckiem w nosidle na plecach  emotka  żona miała mały plecaczek to raczej ubrań na zmianę nie mieli i dużej ilości płynów też.

Ucięło mi post
Uwielbiam Tatry w maju, ładnych kilka lat temu schodziłam do Morskiego Oka, a wycieczka szkolna /12-13 lat/ podchodziła w kierunku Czarnego Stawu. Panie nauczycielki/opiekunki w miejskich pantoflach, dzieciarnia w adidasach, tenisówkach i sandałach.W Zakopanem przecież upalnie! W połowie drogi opiekunki zdały sobie sprawę, że nie dojdą i nakazały powrót. Chłopcy popisywali się, zaczęli zjeżdżać na pupach po płatach śniegu. Dziewczynki piszczały, panie wrzeszczały. Na szczęście wszyscy zeszli w kierunku Morskiego, głupi czasem mają szczęście.
Nigdy nie byłam na Giewoncie  emotka

chaber20

Cytuj wiadomość#6632873 piątek, 23 sierpień 2019, 21:48:54
misiamisiam napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

pisałam, dzwoniłam - sprawdzali i nic nie było nadane

Koniecznie poproś agencje o przesłanie numeru listu przewozowego nadanej przesyłki. Wtedy sama sobie sprawdzisz gdzie faktycznie jest przesyłka i na jakie dane zostala nadana.
W temacie wkurza mnie kończące się lato  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6633308 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 13:02:25
odbiór napoju w loterii fuzetea.pl
sklep tradycyjne oczy jak 5 zł oni nic nie wiedzą nie jest Pani pierwszą osobą która pyta
no szlag by ich trafił emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6633350 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 15:10:01
Wkurzają mnie konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam... tym razem brak okularów Tonny
Wiele osób nie spełniło zasad regulaminu a wygrało, ja spełniłam i nie wygrałam... Organizator odpisał, że jest organizatorem, więc może zmieniać regulamin (bez informowania kogokolwiek), czyli w tym wypadku ze względu na to, że było dużo zgłoszeń niespełniających zasady konkursu postanowili wziąć wszystkie (nieprawidłowe też) pod uwagę  emotka emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6633352 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 15:20:14
iwona0103 napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam... tym razem brak okularów Tonny
Wiele osób nie spełniło zasad regulaminu a wygrało, ja spełniłam i nie wygrałam... Organizator odpisał, że jest organizatorem, więc może zmieniać regulamin (bez informowania kogokolwiek), czyli w tym wypadku ze względu na to, że było dużo zgłoszeń niespełniających zasady konkursu postanowili wziąć wszystkie (nieprawidłowe też) pod uwagę  emotka emotka

Organizator NIE MA prawa zmienic zasad w trakcie, jesli dziala to na szkode uczestników promocji. Za to sa kary...

iwona0103

Cytuj wiadomość#6633355 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 15:26:30
superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Organizator NIE MA prawa zmienic zasad w trakcie, jesli dziala to na szkode uczestników promocji. Za to sa kary...

Napisałam im to zanim napisałam tu na forum. Otrzymałam odpowiedź: weźmiemy sobie do serca Pani rady.... 
Dlatego postanowiłam wyżalić się w tym wątku emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6633385 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 17:29:37
superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Chciałoby się zaśpiewać kabaretową: "Oj, naiwny, naiwny, naiwny...". emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6633386 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 17:37:11
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Chciałoby się zaśpiewać kabaretową: "Oj, naiwny, naiwny, naiwny...". emotka

To lenistwo tych co TYLKO marudza a nic nie robią... jakby skargi szly to by agencje szanowaly ludzi. A tak wiadomo, pracownicy agencji moga olewac bo przeciez za darmo śmiecio-nagrody rozdaja... a jak ktos sie odezwie, to fartuszka albo kubka nie dostanie emotka
0 0
|< << < 4566 4567 4568 4569 4570 45714572 4573 4574 4575 4576 > >> >|