Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 22:35:16

Wkurza mnie...

|< << < 4567 4568 4569 4570 4571 45724573 4574 4575 4576 4577 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6633387 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 17:41:11
iwona0103 napisał(a):

superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam... tym razem brak okularów Tonny
Wiele osób nie spełniło zasad regulaminu a wygrało, ja spełniłam i nie wygrałam... Organizator odpisał, że jest organizatorem, więc może zmieniać regulamin (bez informowania kogokolwiek), czyli w tym wypadku ze względu na to, że było dużo zgłoszeń niespełniających zasady konkursu postanowili wziąć wszystkie (nieprawidłowe też) pod uwagę  emotka emotka

Organizator NIE MA prawa zmienic zasad w trakcie, jesli dziala to na szkode uczestników promocji. Za to sa kary...

Napisałam im to zanim napisałam tu na forum. Otrzymałam odpowiedź: weźmiemy sobie do serca Pani rady.... 
Dlatego postanowiłam wyżalić się w tym wątku emotka

Napisz reklamacje, ze rzadasz wydania nagrody albo zgłoś do UOKIK, ze Organizator stosuje nieuczciwe zagrywki ... płacz to tylko jak grasz w Velvet  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6633388 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 17:44:09
iwona0103 napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy z dużą ilością nagród, bo w nich nie wygrywam... tym razem brak okularów Tonny
Wiele osób nie spełniło zasad regulaminu a wygrało, ja spełniłam i nie wygrałam... Organizator odpisał, że jest organizatorem, więc może zmieniać regulamin (bez informowania kogokolwiek), czyli w tym wypadku ze względu na to, że było dużo zgłoszeń niespełniających zasady konkursu postanowili wziąć wszystkie (nieprawidłowe też) pod uwagę  emotka emotka

Jeśli w regulaminie nie było zapisu, że organizator może zmienić zasady konkursu w trakcie jego trwania, to NIE MOŻE ZMIENIAĆ regulaminu!!
Kiedyś w jednym konkursie tez zmienili datę zakończenia (wydłużyli), napisałam reklamację i dostałam nagrodę. 
Postrasz ich Rzecznikiem praw konsumentów i UOKiKiem, to powinno coś pomóc.

No co za durny organizator  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6633400 poniedziałek, 26 sierpień 2019, 18:46:44
ziolko napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jeśli w regulaminie nie było zapisu, że organizator może zmienić zasady konkursu w trakcie jego trwania, to NIE MOŻE ZMIENIAĆ regulaminu!!
Kiedyś w jednym konkursie tez zmienili datę zakończenia (wydłużyli), napisałam reklamację i dostałam nagrodę. 
Postrasz ich Rzecznikiem praw konsumentów i UOKiKiem, to powinno coś pomóc.

No co za durny organizator  emotka

Nie musi byc zapisu o zmianie, bo wtedy zgodnie z Regulaminem Organizator stwierdza,  ze zakup nie za 10zl tylko za 2 dychy uprawnia do odebrania nagrody... Zmiany maja nie dzialac na szkode grajacych... Cos jak Biedra z maskotkami .... nie schodzi to PODWÓJNA ilosc nalepek ... jakby jutro zmienili, ze trzeba wydać 50zl i zebrać 80 nalepek to by bylo na szkode... I tego nie zrobia, by nie dostac kary.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6633490 wtorek, 27 sierpień 2019, 09:00:26
internet.... na jednym poziomie pokój obok pokoju routera i nie ma internetu emotka emotka już drugi router i to samo emotka emotka nie wiem czy to wina routera czy internetu ale jest do bani emotka ma ktoś jakiś wzmacniacz i może coś polecić?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6633497 wtorek, 27 sierpień 2019, 09:17:13
pioge7 napisał(a):

internet.... na jednym poziomie pokój obok pokoju routera i nie ma internetu emotka emotka już drugi router i to samo emotka emotka nie wiem czy to wina routera czy internmetu ale jest do bani emotka asz ma ktoś jakiś wzmacniacz i może coś polecić?

masz za mocne ściany:)
pioge7 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6633548 wtorek, 27 sierpień 2019, 10:42:36
pioge7 napisał(a):

internet.... na jednym poziomie pokój obok pokoju routera i nie ma internetu emotka emotka już drugi router i to samo emotka emotka nie wiem czy to wina routera czy internetu ale jest do bani emotka ma ktoś jakiś wzmacniacz i może coś polecić?

miałam taki problem w domu rodzinnym, duże mieszkanie w linii prostej i w ostatnich pokojach internet przerywał, słabo działał itp.
kupiłam za grosze wzmacniacz wifi tp link, instalacja bardzo łatwa i teraz internet śmiga jak ta lala! naprawdę polecam, żałuję że wcześniej nie kupiłam i nerwów sobie nie oszczedzialam.
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6633553 wtorek, 27 sierpień 2019, 10:49:47
madzia1-s napisał(a):

pioge7 napisał(a):

miałam taki problem w domu rodzinnym, duże mieszkanie w linii prostej i w ostatnich pokojach internet przerywał, słabo działał itp.
kupiłam za grosze wzmacniacz wifi tp link, instalacja bardzo łatwa i teraz internet śmiga jak ta lala! naprawdę polecam, żałuję że wcześniej nie kupiłam i nerwów sobie nie oszczedzialam.

czyli działa emotka będę musieć pomyśleć i w wolnej chwili w końcu kupić tylko nie wiem czy taki za 30, zl i kupić 2 i starczy czy lepiej za 120, zl jeden a porządny
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6633613 wtorek, 27 sierpień 2019, 12:19:04
wkurzają mnie reklamy na dole strony, które wskoczyły po aktualizacji emotka
pioge7 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6633822 wtorek, 27 sierpień 2019, 23:16:06
Ppioge7 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czyli działa emotka będę musieć pomyśleć i w wolnej chwili w końcu kupić tylko nie wiem czy taki za 30, zl i kupić 2 i starczy czy lepiej za 120, zl jeden a porządny

My mieliśmy dokupiony ten drogi wzmacniacz ale nie wiele pomagał. Mamy ściany ze styropianu zalewane betonem więc sygnal był beznadziejny, zwlaszcza na poddaszu. Ze 2 lata temu syn kupił 3 antenowego TP linka i działa super w calym domu. Jak masz szanse od kogoś pożyczyć to próbuj różnych opcji emotka
pioge7 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6633828 środa, 28 sierpień 2019, 00:23:35
superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Organizator NIE MA prawa zmienic zasad w trakcie, jesli dziala to na szkode uczestników promocji. Za to sa kary...

ORGANIZATOR JEST ORGANIZATOREM, nie słyszał? emotka nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz? emotka  

a poważnie, to nie wiem, czy dobry konkurs namierzyłam, ale jeżeli dobry, to tam był podpunkt odnośnie tego, że "organizator ma prawo do zmiany", ale czy takie zapisy rzeczywiście dają prawo do KAŻDEJ zmiany? ot, np. czy po takim zapisie, organizator może po konkursie wprowadzić zmianę i stwierdzić, że dział był płatny, więc dawać kasę? 

ja bym pisała więc reklamację i trochę postraszyła.
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6634012 środa, 28 sierpień 2019, 13:35:35
as32572 napisał(a):

kreatia napisał(a):

androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem mylona z inną dziewczyną z mojej miejscowości.
Wczoraj miałam wezwanie na policję jako świadek bójki i musiałam się tłumaczyć, że to nie ja  emotka

Dobrze, że jako świadek, a nie sprawca emotka

i że nie jako ofiara

czyli... dobrze się stało emotka  widzisz as32572, jakie masz szczęście?

No tak, tym razem się udało emotka  i mogłam zwiedzić komendę policji  emotka
ciekawa jestem tylko w jakich kolejnych okolicznościach usłysze o mojej imienniczce...

Temat niestety powrócił, teraz mam się w sądzie tłumaczyć, ze nie jestem jedyną osobą o tym imieniu i nazwisku.
Czy oni nie moga zapytać tych kolegów, którzy wskazali dziewczynę,a nie ciągać mnie?
Pewnie się zdziwią co to za świadek emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6634109 środa, 28 sierpień 2019, 16:58:38
Od 16 do 18 bezwzględnie nie jeść i nie pić.
O 17 skończy działać znieczulenie.
Wychodzi na to, że od 17 do 18 trzeba po prostu cierpieć, skoro nie można wziąć tabletki emotka
Do rzyci z taką matematyką.
Eh kule, straciłam ino zdrową ósemkę, a czuję się jakaś taka niekompletna, stara i spróchniała emotka
nkba, bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6634116 środa, 28 sierpień 2019, 17:24:59
joan - czy musiałaś wyrywać zęba akurat w największe upały??? 
nkba 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6634131 środa, 28 sierpień 2019, 18:11:31
joan napisał(a):

Od 16 do 18 bezwzględnie nie jeść i nie pić.
O 17 skończy działać znieczulenie.
Wychodzi na to, że od 17 do 18 trzeba po prostu cierpieć, skoro nie można wziąć tabletki emotka
Do rzyci z taką matematyką.
Eh kule, straciłam ino zdrową ósemkę, a czuję się jakaś taka niekompletna, stara i spróchniała emotka

o matko i córko! współczuję!
nie wiem co mnie dzisiaj podkusilo, żeby zrobić sobie ciążowa krzywą glukozową właśnie dzisiaj.... zgagę mam do tej pory emotka
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6634138 środa, 28 sierpień 2019, 18:35:43
ziolko napisał(a):

U mnie non stop są upały, taka k* dzielnica emotka Jak mają być burze punktowe, to wszędzie są, ale nie tutaj emotka

Musiałam, bo ułamała mi się siódemka i żeby jej leczenie kanałowe za 3 tygodnie miało sens, trzeba było wpierw usunąć ósemkę emotka Siódemka połamana i zatruta, nie można było czekać, bo dziąsło z ósemki musi się obkurczyć.

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6634162 środa, 28 sierpień 2019, 20:22:40
ziolko napisał(a):

Joan ale dlaczego usuwałaś zdrową ósemkę?Ja kilka tygodni temu miałam robioną kanałowo siódemkę i nikt nie wymagał usuwania ósemki.
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6634163 środa, 28 sierpień 2019, 20:26:36
as32572 napisał(a):

as32572 napisał(a):

kreatia napisał(a):

androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

as32572 napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem mylona z inną dziewczyną z mojej miejscowości.
Wczoraj miałam wezwanie na policję jako świadek bójki i musiałam się tłumaczyć, że to nie ja  emotka

Dobrze, że jako świadek, a nie sprawca emotka

i że nie jako ofiara

czyli... dobrze się stało emotka  widzisz as32572, jakie masz szczęście?

No tak, tym razem się udało emotka  i mogłam zwiedzić komendę policji  emotka
ciekawa jestem tylko w jakich kolejnych okolicznościach usłysze o mojej imienniczce...

Temat niestety powrócił, teraz mam się w sądzie tłumaczyć, ze nie jestem jedyną osobą o tym imieniu i nazwisku.
Czy oni nie moga zapytać tych kolegów, którzy wskazali dziewczynę,a nie ciągać mnie?
Pewnie się zdziwią co to za świadek emotka

Gdzie my żyjemy? To lenistwo i niechlujstwo służb i sądów. Niestety zdarza się dość często. Jak to ukrócić - chyba się nie da, sądy są bezkarne

joan

Cytuj wiadomość#6634172 środa, 28 sierpień 2019, 21:13:51
zabcia0410 napisał(a):

Joan ale dlaczego usuwałaś zdrową ósemkę?Ja kilka tygodni temu miałam robioną kanałowo siódemkę i nikt nie wymagał usuwania ósemki.

To zależy od ułożenia zębów, niestety - siódemka psuła się od ósemki, była nie do porządnego wyczyszczenia w codziennym użytku, ja mam jeszcze wszystkie zęby mądrości nie do końca w pełnej krasie. Te niskie ósemki pewni nigdy się nie spotkają, nie można nimi gryźć, a tylko mi przy wyżynaniu się naciskają na inne zęby, bo są silne; później te inne zęby pękają, szczęka boli, eh.

Gdy byłam nastolatką, usunięto mi bodajże górne czwórki, bo już się zęby nie mieściły emotka
nkba, bruce 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6634187 środa, 28 sierpień 2019, 21:53:41
Wkurza mnie konkurs "Kręć kilometry". Już prawie ukończyłam wyzwanie, a nie jestem w stanie zaimportować treningów z endomondo. Dobrze, że nie zostawiłam tego na ostatni moment - jest jeszcze parę dni do końca, więc może uda się wziąć udział w tym konkursie.
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6634273 czwartek, 29 sierpień 2019, 09:46:54
Wkurza mnie że nie umiem znaleźć konkursów, żeby je dodać do bazy. Długa przerwa w konkursomanii zrobiła swoje.

Edit: Dziękuję wspaniałym osobom za pomoc  emotka
|< << < 4567 4568 4569 4570 4571 45724573 4574 4575 4576 4577 > >> >|