Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6678765 piątek, 31 styczeń 2020, 12:02:28
freyja88 napisał(a):

Dzięki Asiu emotka Zastanawia mnie jeszcze jedno. Na wezwaniu była możliwość zaznaczenia jako kto zostaję wezwana. I mimo, iż była tam możliwość "podejrzany" wytłuszczono "świadek". Tzn, że oni już wiedzą, że to nie Ja, ale winnego jeszcze nie mają?

Nie mają i może nigdy mieć nie będą, jak mnie ukradziono ponad 4 tys. z karty kredytowej, to "sprawcy nie wykryto" i sprawa umorzona. A tam wszystko było czarno na białym, sama bym winnych znalazła, bo akurat za moje pieniądze wykupiono usługę turystyczną na konkretne dane osobowe, więc po nitce do kłębka... Ale z kolei mój kolega miał przypadek taki, że na niego zakupiono wypaśny telefon poza Polską i problemem na policji: brak tłumacza, tzn. nikt nie znał angielskiego, no a przecież mój kolega nie mógł tłumaczyć korespondencji dotyczącej jego własnej sprawy, to go (nieoficjalnie) przeprosili i odesłali do domu.

Pewnie jesteś tylko jedną z setki poszkodowanych, więc policja leci wg procedury i nic Ci nie powie. Ewentualnych szczegółów mogłabyś dowiedzieć się jedynie podczas sprawy sądowej, do której zapewne nie dojdzie.

melancholia

Cytuj wiadomość#6678766 piątek, 31 styczeń 2020, 12:03:10
assal napisał(a):

Freya88: Oficjalnie, trzeba okazać dowód. Kurierzy się spieszą, na mieście dają dokumenty byle komu... i są efekty  emotka
Dane nasze są wszędzie. Ubezpieczenia, urzędy, szpitale itp. 
W wielu miejscach do niedawna zostawiało się skan dowodu, a do baz danych ma dostęp wiele osób. Niestety, rząd zamiast zająć się takimi rzeczami, jak nadążanie za oszustami, będzie narzekał na sędziów. Przy każdej umowie powinien być okazany dowód, dostawa - na adres zameldowania itp.
Można wziąć pożyczkę w Polsce na kogoś, znając jego pesel i pokazując fałszywe prawo jazdy  emotka

Niestety, jest taka strona, gdzie można kupić sobie dowód osobisty od ręki. Niby kolekcjonerski, ale wygląda tak jak prawdziwy i nikt nie zorientuje się na pierwszy rzut oka, że to podróbka. Możesz podać cudze dane, swoje zdjęcie i masz gotowy dowód. Tak na moją kuzynkę ktoś nabrał kredytów w chwilówkach, ona też nie gra w konkursach, najprawdopodobniej miało to związek z jakimś punktem opłat, gdzie raz kserowała dowód. I możliwe, że tam przechwycili jej dane, bo zaraz potem ten punkt zamknęli, była jakaś afera pieniężna. Teraz ta strona oficjalnie oferuje niby prawo jazdy z różnego świata, tak kolekcjonersko. Ale jak się do nich napisze, to bez problemu zrobią aktualny dowód osobisty na dowolne dane i z dowolnym zdjęciem.
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6678771 piątek, 31 styczeń 2020, 12:18:30
Melancholia: A jaki problem, by raz dwa wprowadzić obowiązek, by takie dowody miały dopisek "kolekcjonerski"? 
Niestety, potrzeba mądrych ludzi w rządzie: prawników, ekspertów, ekonomistów...
A kogo mamy, każdy widzi. Wystarczy porównać doświadczenie części naszych znawców wszystkiego a polityków w innych krajach  emotka  
patyk 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6678881 piątek, 31 styczeń 2020, 16:53:09
Wkurza mnie, że ten rok nijak się zapowiada w kontekście konkursów kreatywnych...konkursy związane z feriami - dno, konkursy o tematyce walentynkowej - dno. Nawet WEDEL nie połasił się na żadną walentynkową akcję, a zawsze "coś" tam było w Interku. A na skromne ilości i wartości nagród w konkursach Colgate i Palmolive patrzeć już nie mogę - gdzie te liczne wycieczki, samochody, elektronika?  emotka  To by było na tyle. 

assal

Cytuj wiadomość#6678888 piątek, 31 styczeń 2020, 17:12:58
Edzia21: Też mnie to wkurza. Kaufland ma 18 lat, Biedronka otworzyła 3000 sklep miesiąc temu... i cisza  emotka
Rynek niepewny, podatki dochodzą, a ustalenie czegoś w grudniu/styczniu w chwili obecnej jest średnio opłacalne  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6678979 piątek, 31 styczeń 2020, 22:23:55
assal napisał(a):

Edzia21: Też mnie to wkurza. Kaufland ma 18 lat, Biedronka otworzyła 3000 sklep miesiąc temu... i cisza  emotka
Rynek niepewny, podatki dochodzą, a ustalenie czegoś w grudniu/styczniu w chwili obecnej jest średnio opłacalne  emotka

Mnie zdziwił fakt, że pewna gazeta z programem obchodziła ostatnio 30. urodziny. Z tej okazji zorganizowano... ZERO konkursów emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6679026 sobota, 1 luty 2020, 08:46:41
edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie, że ten rok nijak się zapowiada w kontekście konkursów kreatywnych...konkursy związane z feriami - dno, konkursy o tematyce walentynkowej - dno. Nawet WEDEL nie połasił się na żadną walentynkową akcję, a zawsze "coś" tam było w Interku. A na skromne ilości i wartości nagród w konkursach Colgate i Palmolive patrzeć już nie mogę - gdzie te liczne wycieczki, samochody, elektronika?  emotka  To by było na tyle. 

Ojtam ojtam. Pocieszę Cię. Może nie intermarche ale w C4 zapowiada się zacny konkurs walentynkowy od Wedla  emotka .

Mnie wkurza mój obecny stan poszpitalny. Energii zero, chęci do konkursów zero. Jelitówka mnie wykończyła i odebrała chęci do czegokolwiek. Nawet apetytu brak emotka
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6679031 sobota, 1 luty 2020, 09:48:36
ivanotta napisał(a):

Ojtam ojtam. Pocieszę Cię. Może nie intermarche ale w C4 zapowiada się zacny konkurs walentynkowy od Wedla  emotka .

Mnie wkurza mój obecny stan poszpitalny. Energii zero, chęci do konkursów zero. Jelitówka mnie wykończyła i odebrała chęci do czegokolwiek. Nawet apetytu brak emotka

Jaki to konkurs? 
Dużo zdrowia życzę. U mnie permanentny brak energii przez tę jesienną deszczowo-wilgotną zimę. Wkurza mnie brak śniegu i choć odrobiny mrozu.. Kiedyś to było   emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6679032 sobota, 1 luty 2020, 09:52:15
rare85 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Jaki to konkurs? 
Dużo zdrowia życzę. U mnie permanentny brak energii przez tę jesienną deszczowo-wilgotną zimę. Wkurza mnie brak śniegu i choć odrobiny mrozu.. Kiedyś to było   emotka

W nowej gazetce c4 jest mały wysyp konkurśow. Jak sie ogarne to dodam w zapowiedzi. Chyba ze mnie ktoś ubiegnie emotka
rare85 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6679035 sobota, 1 luty 2020, 10:01:16
ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wedel to niestety tylko loteria a nie konkurs kreatywny  emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6679036 sobota, 1 luty 2020, 10:02:40
W zeszłym roku prawie w ogóle nie brałam udziału w konkursach promocyjnych i loteriach, teraz naszłam mnie chęć chociaż spróbować. Ale ja się pytam w czym? Grać o te głośniki JBL, które już kilka dobrych lat są na rynku, do wygrania były we wszystkich możliwych konkursach i na nikim już nie robią "wooow"? emotka Mam grać o maskotki albo puszki do przechowywania, które są takim szyderczym uśmiechem agencji reklamowych w naszą stronę? Albo grać o te 3 zegarki, 2 ekspresy do kawy na całą loterię, które często trwają po 1-2 miesiące? Serio? emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6679090 sobota, 1 luty 2020, 15:54:32
Cocolino 1 paragon,milka 5,belvita 2, gourment 4 ,Rexoną 5 i du....nic nie trafilam
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6679109 sobota, 1 luty 2020, 16:51:56
ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Żadne pocieszenie...na widok loterii mam juz odruch wymiotny.

olunka

Cytuj wiadomość#6679111 sobota, 1 luty 2020, 17:00:14
a mnie wkurza,bo sprzątam dom i tak - pronto się skończylo, nie mam czym podłóg umyc i co teraz? a konkursów brak emotka
o już wiem, nie będe sprzatac tylko psikać Glade'm emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6679130 sobota, 1 luty 2020, 17:23:43
olunka napisał(a):

a mnie wkurza,bo sprzątam dom i tak - pronto się skończylo, nie mam czym podłóg umyc i co teraz? a konkursów brak emotka

emotka
budżet też by się przydał...  emotka  i nie mam tu na myśli wyłącznie środków czystości...  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6679136 sobota, 1 luty 2020, 18:05:02
wkurza mnie drożyzna...
edzia21 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Żadne pocieszenie...na widok loterii mam juz odruch wymiotny.

ja też emotka szczególnie że trzeba kupować rzeczy których nie lubię i które mnie "nie najedzą" a wygranej i tak nie dają emotka

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6679138 sobota, 1 luty 2020, 18:07:42
superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Cocolino 1 paragon,milka 5,belvita 2, gourment 4 ,Rexoną 5 i du....nic nie trafilam

Ale w zamian jesteś pełna słodyczy, ładnie pachniesz  emotka  z chudszym portfelem 

No i kot zadowolony emotka
mia 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6679140 sobota, 1 luty 2020, 18:09:29
bruce napisał(a):

olunka napisał(a):

emotka
budżet też by się przydał...  emotka  i nie mam tu na myśli wyłącznie środków czystości...  emotka

Ten stary "Kauflandowy" budżet już chyba nie powróci - co mnie wkurza. Ostatnio było tylko ogólnie 200 bonów, a nie po 3 na każdy sklep. Doszło im kilka nowych placówek, jak widać interes się kręci, u mnie w mieście powstał nowy, naprawdę wypasiony i przeszklony Kaufland. Ale już na 3 bony zabrakło im kasy. Mogliby się szarpnąć na jakieś konkretne nagrody. 

bruce

Cytuj wiadomość#6679158 sobota, 1 luty 2020, 19:57:56
la-princessa napisał(a):

bruce napisał(a):

olunka napisał(a):

emotka

Ten stary "Kauflandowy" budżet już chyba nie powróci - co mnie wkurza. Ostatnio było tylko ogólnie 200 bonów, a nie po 3 na każdy sklep. Doszło im kilka nowych placówek, jak widać interes się kręci, u mnie w mieście powstał nowy, naprawdę wypasiony i przeszklony Kaufland. Ale już na 3 bony zabrakło im kasy. Mogliby się szarpnąć na jakieś konkretne nagrody. 

Dziewczyno, nawet mnie nie dobijaj emotka , ja ostatnio dodaję nowe konki już tylko po to, aby w Zapowiedziach dostrzec wreszcie znajomy budżecik i zaplanować strategię działania.  emotka emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6679160 sobota, 1 luty 2020, 20:04:55
oj tak... Budżet... A Rossnet sprzed lat? To był dopiero portal z konkursami! Też mnie wkurza to, że ostatnio konkursy do bani, nagrody do bani, konkurencja jak stąd do Marsa.