Reklama na e-Konkursy.info 20.09.19 20:55:09

Wkurza mnie...

|< << < 4575 4576 4577 4578 4579 4580 4581 45824583 4584 4585 >

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6639265 czwartek, 12 wrzesień 2019, 18:48:50
Wkurza mnie,że siostra w ostatniej chwili powiedziała, że nie może iść że mną na Ludzi inteligentnych w Teatrze Polskim Wrocław na dziś na 20.Może ktos chętny za 50 zł?
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6639266 czwartek, 12 wrzesień 2019, 18:48:51
edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Mamy firmę 24 lata i mimo, że było na prawdę gorzej nikt nie uciekał za granice- teraz też nie mamy ochoty uciekać. W końcu nie po to rodzice( w tym też i moi) walczyli o nasz kraj żeby teraz sprzedawać się za granicami jako sługusy. Poza tym normalne też, że ludzie chcą podwyżki. Fachowcy i tak zarabiają sporo powyżej najniższej a lepsze pensje zachęcą do pracy. Pracodawcy spokojnie sobie dadzą radę, bo mam ich też sporo wokół siebie. Każdy narzeka na rząd a jednak dług Polski maleje a nam nie ubywa więcej z kieszeni...
https://www.usdeb...dGS08t8p60wMRW7MQ-cw

Co z tego, ze ktos tam "zarobi wiecej", jak na bochenek chleba bedzie musial wywalic 40 zl. Do niczego innego to nie prowadzi. Jestem 

No to nie dokonca Prawda. Ja ostatnia rok spedzilam w Szkocji (studiowalam) I po powrocie stwierdzam ze przeliczajac na zlotowki wydalam niewiele wiecej na jedzenie niz w Polsce przez taki Sam okres (a wszyscy mnie tak ostrzegali ze tam tak Drogo). A myslac o osobie ktora zarabia w funtach to w ogole grosze. Bo mozna powiedziec ze 1zl dla Polaka to tyle co 1funt dla brytyjczyka. Wiec jak z tej perspektywy spojrzy sie na ceny to zdamy sobie sprawe ze to w Polsce jest mega drogo (np 400g truskawek 2 funty (1funt w sezonie) poza sezonem, nie spotkalam sie z cana 5zl za kg truskawek poza seaonem w Pl, dobry chleb 2funty- gdzie w Pl znajde dobry chleb za 2zl???). 
Teraz wrocilam, ale juz po przejsciu kilku rozmow kwalifikacyjnych widze ze jednak wyjade na wyspy. Nawet w korpo na specjalistyczne stanowisko wymogi wogorowane, a zarobki jak dla kazdego. Te same korpo tyle ze na zachodnim rynku na to samo stanowisko, wymogi minimalne a kasa bardzo atrakcyjna... Dlatego nie dziwie sie ze mlodzi po studiach wyjezdzaja. Tymbardziej jak widze jak piszecie ze stolarz przyuczany do zawodu na reke zarabia 3500zl, to rece opadaja. Tyle zarabia uprawniony geodeta czy inzynier w Krakowie. A odpowiedzialnosc Ogromna przy tych zawodach. I nie piszcie ze Polacy to tak wyjezdzaja tylko tylki podcierac na zachodzie, bo pracuje tam masa ludzi wyksztalconych, na stanowiskach zgodnych z ich wyksztalceniem za godne pieniadze (z moje go roku przynajmniej 50% osob wyjechala).

A co do starych mebli to ja  w moim mieszkaniu mam meble po tacie I obu Babciach. Duza czesc z nich przedwojenna, z litego drewna (a nie z przemielonych wiorkow, zalanych klejem i oklejonych najmodniejsza okleina)( jedyny nowy mebel to stolik z IKEA). Od zawsze mi sie podobaly, wedrowaly z moja rodzina po calej Polsce, I jak mi przyjdzie sie wypriwadzic nawet za granice to tez ich tu nie zostawie, zabiore ze soba. Jakosc nigdy sie nie nudzi;) w ogole w kwestii mebli to moja krolowa jest Joanna Glogaza ktora pomimo dobrych zarobkow, wlasnej firmy nie wstydzie sie zabierac (I mowic o tym) mebli spod smietnika.

ace

Cytuj wiadomość#6639272 czwartek, 12 wrzesień 2019, 19:20:16
superloser napisał(a):

I ludzie po psach sprzataja. Na chodnikach samochody nie parkuja. Rowery tylko na ulicy. A kierowcy ogarnieci, nie mają odgórnie narzucone jazdy na światłach 24/7/365... 
W parku mozna sie opalać na zielonej trawce ... -  inna forma normalności i nawet ludzie na wózkach inwalidzkich sa w stanie funkcjonować, bo chodnik jest tez dla nich...

O prawda! Choc wiem, ze tam tez idealnie nie jest. To sprzatanie po psie jest, ale (chyba przez mala ilosc koszy-choc co szkodzi wyrzucic do kosza pod domem) czesto kupa owszem laduje w worku foliowym, ale worek laduje na ziemi (widzialam kampanie reklamowa ktora zwracala uwage na ten problem 'Whatever some people may believe, there's no such thing as the dog poo fairy. ') . Wiec nie wiem co gorsze. Masa plastiku ( obrane, umyte jablko wlozone w plastikowy kubeczek (sic!) albo rzodkiewka w plastikowych workach), no I jednak rzucanie smieci na ziemie to tam normalka (ja wracajac z U.K. Stwierdzam ze Polska jest bardzo czysta, ale znajomi wrocili z 4 letniego pobytu w Szwajcarii stwierdzili ze w Polsce masakrycznie zasmiecone sa Ulice).
Ale co do zarobkow I kosztow to zdecydowanie zycie w U.K. Jest znacznie latwiejsze.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6639278 czwartek, 12 wrzesień 2019, 19:43:54
ace napisał(a):

superloser napisał(a):

I ludzie po psach sprzataja. Na chodnikach samochody nie parkuja. Rowery tylko na ulicy. A kierowcy ogarnieci, nie mają odgórnie narzucone jazdy na światłach 24/7/365... 
W parku mozna sie opalać na zielonej trawce ... -  inna forma normalności i nawet ludzie na wózkach inwalidzkich sa w stanie funkcjonować, bo chodnik jest tez dla nich...

O prawda! Choc wiem, ze tam tez idealnie nie jest. To sprzatanie po psie jest, ale (chyba przez mala ilosc koszy-choc co szkodzi wyrzucic do kosza pod domem) czesto kupa owszem laduje w worku foliowym, ale worek laduje na ziemi (widzialam kampanie reklamowa ktora zwracala uwage na ten problem 'Whatever some people may believe, there's no such thing as the dog poo fairy. ') . Wiec nie wiem co gorsze. Masa plastiku ( obrane, umyte jablko wlozone w plastikowy kubeczek (sic!) albo rzodkiewka w plastikowych workach), no I jednak rzucanie smieci na ziemie to tam normalka (ja wracajac z U.K. Stwierdzam ze Polska jest bardzo czysta, ale znajomi wrocili z 4 letniego pobytu w Szwajcarii stwierdzili ze w Polsce masakrycznie zasmiecone sa Ulice).
Ale co do zarobkow I kosztow to zdecydowanie zycie w U.K. Jest znacznie latwiejsze.

a nie masz wrażenia, że to dlatego, że chociażby pensje są co tydzien (przynajmniej były jeszcze parę lat temu, gdy pracowałam w UK). Ja Wielką Brytanię darzę olbrzymim sentymentem, ale chyba nie chciałabym jednak tak mieszkać. Super eko podejście do życia mają Estonczycy -dodatkowo kraj jest dość tani, jedzenie zdrowe (termin przydatności kefiru w sklepie to najczęściej 1 dzień, a wieprzowina nie jest naszpikowana antybiotykami "tak na wszelki wypadek" jak niemieckie lub duńskie tuczniki.
ehhh ze łzą w oczach wspominam Waste management (z ręką na sercu powiem, że to był chyba mój ulubiony przedmiot nie tylko na estońskim erasmusie, ale też biorąc pod uwagę całą moją edukację) i to nie tylko ze względu na super seksownego wykładowcę.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6639600 piątek, 13 wrzesień 2019, 17:46:54
Wkurzają mnie takie konkursy jak ten Loreal Men Expert - organizowała go jakaś agencja Gong - pierwszy raz o nich słyszę, chociaż widzę, że już
jakieś konkursy organizowali. Najpierw pytani przez kogoś na fb o wyniki konkursu w jakiś piątek odpisali, że "wrócą z wynikami po weekendzie" (chociaż wg regulaminu mieli jeszcze sporo czasu - bo mieli 15 dni roboczych). Po weekendzie oczywiście wyników nie było, prosili o jeszcze chwile cierpliwości. Po kolejnym weekendzie pytanie odpowiadali zasłaniając się regulaminem, że mają 15 dni roboczych od zakończenia konkursu. Po tych 15 dniach roboczych wyników dalej nie było! Po 17
dniach roboczych od zakończenia konkursu napisali, że zwycięzców poinformowali w wiadomościach prywatnych, potwierdzili też, że zarówno fb jak i insta są powiadomieni, co nie było prawdą, bo jeszcze przez kilka godzin informowali zarówno uczestników na fb jak i na insta. Ja jestem wyrozumiała, ale takie akcje są męczące... Rozumiem, że czasami ktoś się z czymś nie wyrobi, ale po co takie zwodzenie i ściemnianie. Niech napiszą, że bardzo przepraszają, ale nie dadzą rady rozwiązać konkursu w terminie iu proszą jeszcze o dwa dni, niech poinformują o skończeniu informowania rzeczywiście po tym jak skończą informować! Niech nie ściemniają, że wrócą z wynikami po weekendzie, jeśli nie mają takiego zamiaru! Pomijając już to, jakie zgłoszenia nagrodzili.. duża część to dramat, a wiele moim zdaniem fajnych nie docenili, al to już subiektywna ocena. I nie piszę tego, z zawiści, bo wygrałam w  tym konkursie, ale mam duży niesmak po nim. Nie lubię takich wygranych.

pioge7

Cytuj wiadomość#6639708 sobota, 14 wrzesień 2019, 07:12:03
Wiem że miało nie być polityki ale już nie mogę...
To że wybory za miesiąc i plakaty tych p(osłów) są wszędzie to już jakość wytrzymam, ale na maksa się wkurzyłem jak wczoraj wracam do domu i od głównej drogi widzę na naszym ogrodzeniu baner jednego z tych pożal się Boże polityków z KO. Jak się okazuje nikt z domu nie wiedział o takim plakacie, nikt na niego nie udzielił żadnej zgody, a nikt nie wiedział bo baner zawisnął od strony gdzie mamy posadzone duże tuje i nie widać siatki i drogi, także trzeba jechać główną drogą żeby go zobaczyć.
Wczirja wieczorem w biurze tego pana nikt nie odbierał telefonu żeby wyjaśnić ale ja tego tak nie zostawię. Bez żadnych pozwoleń i zgody ten pan zawiesił baner na naszej własności... I to mnie wkurza.... Bardzo.... Wrrrrr...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6639710 sobota, 14 wrzesień 2019, 07:26:14
A mnie wkurza że po 2 tygodniach chodzenia do przedszkola jeden syn w nocy miał gorączkę a drugi kaszle emotka  szybko się zaczyna sezon chorobowy - jeszcze średni syn ma dużego guza na czole od wczoraj twierdzi że się nie uderzył i my tak samo nie słyszelismy/widzieliśmy aby coś sobie zrobił - byłam z nim u lekarza bo myslałam że może coś go ugryzło - lekarz twierdzi że to jednak od uderzenia ale dziś dalej jest to bladoróżowe a nie purpurowe, nie boli go a że naoglądałam się dzieci w szpitalu w Polanicy jak byliśmy w maju to od razu mam czarne wizje odnośnie tego guza bo przecież my mało przeszliśmy ze średnim synem w tym roku i mogę od innych zmartwień siwieć dalej emotka
za tydzień mają operacje oboje i teraz mam tydzień trzymania ich w domu aby byli w 100% zdrowi emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6639772 sobota, 14 wrzesień 2019, 12:37:52
pioge7 - opcja polityczna kandydatów nieważna, ale do szału doprowadza mnie to, że wszędzie są plakaty i banery. Nawet na znakach drogowych (co jest zakazane), na barierkach na wiaduktach, na latarniach... 
Plakaty jednego pana (niestety z opcji rządzącej) wiszą w naszym mieście od poprzednich wyborów
A jakby ktoś coś ściągnął to zaraz byłoby wielkie halo i kary 

mia

Cytuj wiadomość#6639780 sobota, 14 wrzesień 2019, 13:18:37
pioge7 napisał(a):

To że wybory za miesiąc i plakaty tych p(osłów) są wszędzie to już jakość wytrzymam, ale na maksa się wkurzyłem jak wczoraj wracam do domu i od głównej drogi widzę na naszym ogrodzeniu baner jednego z tych pożal się Boże polityków z KO. Jak się okazuje nikt z domu nie wiedział o takim plakacie, nikt na niego nie udzielił żadnej zgody, a nikt nie wiedział bo baner zawisnął od strony gdzie mamy posadzone duże tuje i nie widać siatki i drogi, także trzeba jechać główną drogą żeby go zobaczyć.
Wczirja wieczorem w biurze tego pana nikt nie odbierał telefonu żeby wyjaśnić ale ja tego tak nie zostawię. Bez żadnych pozwoleń i zgody ten pan zawiesił baner na naszej własności... I to mnie wkurza.... Bardzo.... Wrrrrr...

pioge7 , nie będę tutaj wchodzić w tematykę, która partia jest "pożal się Boże", ale nie rozumiem problemu...
Po co masz gdziekolwiek dzwonić? Twój płot? Jak Twój, to sru z tym banerem do odpowiedniego pojemnika na śmieci i z głowy.  emotka
Najwyżej możesz w to miejsce walnąć swój baner z napisem "Private". emotka

ziolko
  - dokładnie! Plus jeszcze to, że te cholerne szmatławce poobrywane potem przez wiatr, nawet zawieszone w legalnych miejscach nie dodają uroku miastu... emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6639781 sobota, 14 wrzesień 2019, 13:20:51
zielonaszpilka napisał(a):

Wkurzają mnie takie konkursy jak ten Loreal Men Expert - organizowała go jakaś agencja Gong - pierwszy raz o nich słyszę, chociaż widzę, że już
jakieś konkursy organizowali. Najpierw pytani przez kogoś na fb o wyniki konkursu w jakiś piątek odpisali, że "wrócą z wynikami po weekendzie" (chociaż wg regulaminu mieli jeszcze sporo czasu - bo mieli 15 dni roboczych). Po weekendzie oczywiście wyników nie było, prosili o jeszcze chwile cierpliwości. Po kolejnym weekendzie pytanie odpowiadali zasłaniając się regulaminem, że mają 15 dni roboczych od zakończenia konkursu. Po tych 15 dniach roboczych wyników dalej nie było! Po 17
dniach roboczych od zakończenia konkursu napisali, że zwycięzców poinformowali w wiadomościach prywatnych, potwierdzili też, że zarówno fb jak i insta są powiadomieni, co nie było prawdą, bo jeszcze przez kilka godzin informowali zarówno uczestników na fb jak i na insta. Ja jestem wyrozumiała, ale takie akcje są męczące... Rozumiem, że czasami ktoś się z czymś nie wyrobi, ale po co takie zwodzenie i ściemnianie. Niech napiszą, że bardzo przepraszają, ale nie dadzą rady rozwiązać konkursu w terminie iu proszą jeszcze o dwa dni, niech poinformują o skończeniu informowania rzeczywiście po tym jak skończą informować! Niech nie ściemniają, że wrócą z wynikami po weekendzie, jeśli nie mają takiego zamiaru! Pomijając już to, jakie zgłoszenia nagrodzili.. duża część to dramat, a wiele moim zdaniem fajnych nie docenili, al to już subiektywna ocena. I nie piszę tego, z zawiści, bo wygrałam w  tym konkursie, ale mam duży niesmak po nim. Nie lubię takich wygranych.

A skąd wiesz co nagrodzili? Też brałam udział w tym konkursie, wygrałam kosmetyki. Jak napisali że "wygrani zostali poinformowani" to rzeczywiście tak było przynajmniej u mnie i u kolegi który mi napisał że również załapał się na kosmetyki. Więc ja się tam do nich nie rzucam, rzucać się będę jak mi ich nie przyślą emotka Ale może nie będzie tak źle i nie będę musiała 5 miesięcy czekać na nagrodę tak jak od Tesco Magazynu...
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6639791 sobota, 14 wrzesień 2019, 14:19:25
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A skąd wiesz co nagrodzili? Też brałam udział w tym konkursie, wygrałam kosmetyki. Jak napisali że "wygrani zostali poinformowani" to rzeczywiście tak było przynajmniej u mnie i u kolegi który mi napisał że również załapał się na kosmetyki. Więc ja się tam do nich nie rzucam, rzucać się będę jak mi ich nie przyślą emotka Ale może nie będzie tak źle i nie będę musiała 5 miesięcy czekać na nagrodę tak jak od Tesco Magazynu...

Na instagramie pod wygranymi zdjęciami pisali komentarz z prośbą o kontakt. Można sobie zerknąć, które zdjęcie mają te komentarze, a które nie emotka Dodatkowo część osób podziękowała im w komentarzu na fb i też można sobie prześledzić zgłoszenia tych osób. Chociaż generalnie jak teraz przeglądam wszystkie te foty, to zdecydowana większość jest słaba - i te nagrodzone i nie emotka Ale w mojej ocenie jest parę ciekawych, pomysłowych zgłoszeń, które nie zostały nagrodzone, a nagrodzili czasami tak słabe zgłoszenia, że nie wiem czy śmiać się czy płakać... Instagram informowali grruuubo po tym wpisie na fb - i to też na raty, a i ja wiadomość na fb dostałam godzinę po tym wpisie emotka Ja się do nich nie rzucam, tylko uważam, że organizacja tego konkursu fatalna - już wiem, że jak oni będą organizować konkurs to włożę minimum wysiłku w zgłoszenie emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6639819 sobota, 14 wrzesień 2019, 17:59:44
obejrzałam fotki na insta i masz rację - niektóre nagrodzone są słabe, a te które spoko są bez nagród. Na FB w sumie początkowe były niezgodne z regulaminem potem już ludzie się opamiętali i wrzucali całkiem ciekawe. szkoda że niewiem które zostały nagrodzone lepszymi nagrodami.

pioge7

Cytuj wiadomość#6639820 sobota, 14 wrzesień 2019, 18:05:59
mia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pioge7 , nie będę tutaj wchodzić w tematykę, która partia jest "pożal się Boże", ale nie rozumiem problemu...
Po co masz gdziekolwiek dzwonić? Twój płot? Jak Twój, to sru z tym banerem do odpowiedniego pojemnika na śmieci i z głowy.  emotka
Najwyżej możesz w to miejsce walnąć swój baner z napisem "Private". emotka

ziolko
  - dokładnie! Plus jeszcze to, że te cholerne szmatławce poobrywane potem przez wiatr, nawet zawieszone w legalnych miejscach nie dodają uroku miastu... emotka

Baner oczywiście został ściągnięty, ale chciałem dojść do tego kto zezwolił temu panu zawiesić bez pytania. 
dodzwonilem sie, pan przyjechał przeprosił i obiecał że się to nie powtórzy. 
mam nadzieje
a co do partii, mam jednakowe zdania o każdej. Wolałbym już baner sklepu żeby zawisł a nie tych panów i pań emotka  

chochliczka

Cytuj wiadomość#6639845 sobota, 14 wrzesień 2019, 21:10:16
visserarthur napisał(a):

Widzę Kadjas, że agitujesz za pisem. U mnie w domu, zachód Polski, nigdy na pis się nie głosowało. Pomijam inne sprawy, ale, mimo, że nie jestem za bardzo religijny, to jak taka "religijna" partia (rozwódki, rozwodnicy umoralniający innych) może szczuć ludzi przeciwko ludziom, że uchodźcy i lgbt to zaraza- bóg by tak nie postąpił emotka . Wiem, dlaczego tyle kościołów ostatnio płonie- bóg nie chce zgromadzeń takich ludzi pod jego krzyżem emotka . Zagłosuję raczej na lewicę. 

O to to, bratanica  prezesa ma 3 męża, każde dziecko z innym facetem- mnie to nie interesuje,ani nie potępiam. Tyle, że skoro prezes twierdzi, iż rodzina to zona, mąż i dzieci, a sami nie spełniają tych standardów to cóz. Ogladaliście bal z okazji urodzin słynnego radia?  Ja jestem osobą tolerancyjną i uważam, że każdy ma prawo życ z kim chce, nie moja to sprawa.  Przeraza mnie, to co oni robią z ludzmi. Jak piorą im mózgi, super niech podnoszą pensje, tylko, że nas  jako panstwa na to nie stac. Co tam niedlugo ziemniak będzie kosztował dychę, taki nasz polski kawior emotka

e-e

Cytuj wiadomość#6640083 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 08:37:18
Wkurza mnie fb, który wczoraj postanowił zablokować konto i żąda zdjęcia! teraz mam czekać, aż łaskawie zaakceptują, a w tym czasie moje konkursowe zdj na kinder jest niewidoczne i nawet nie będzie brane pod uwagę.. emotka emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6640091 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 09:04:59
e-e napisał(a):

Wkurza mnie fb, który wczoraj postanowił zablokować konto i żąda zdjęcia! teraz mam czekać, aż łaskawie zaakceptują, a w tym czasie moje konkursowe zdj na kinder jest niewidoczne i nawet nie będzie brane pod uwagę.. emotka emotka

ja na swoim profilowym miałam zdjęcie z wypadu w góry, na którym widoczna byłam w postaci małego punktu (zdjęcie robione w odl ok 50m) i jeszcze nazwisko panieńskie, które jest jednocześnie imieniem męskim (byłam ok 1msc po slubie i były wazniejsze rzeczy na glowie niż zmiana nazwiska). Brałam udział akurat w ok 3 konkursach na fb i dziwnym przypadkiem pewnego dnia dostałam wiadomość o treści "i tak nie wygrasz krowo, jak bede chciał to postaram sie zebys nie była brana pod uwagę w żadnym konkursie" i tego samego dnia wieczorem dostałam powiadomienie od fb, że ktoś zgłosił mój profil z podejrzeniem ze jest fikcyjne i żadają poprawności danych w profilu - chodziło o imie i nazwisko i wgranie zdjęcia profilowego bo jest przypuszczenie ze jest sciagniete z interentu. Smiech na sali !!! Ktoś po prostu wyczuł konkurencje i chciał mi zrobić na złość !! Ale żebym jeszcze wygrywała w tych konkursach, ale do tamtej sytuacji wygrałam ... 0 razy (i odpowiedzi byly dość słabe wtedy )! emotka

nelunia

Cytuj wiadomość#6640106 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 10:03:17
ziolko napisał(a):

pioge7 - opcja polityczna kandydatów nieważna, ale do szału doprowadza mnie to, że wszędzie są plakaty i banery. Nawet na znakach drogowych (co jest zakazane), na barierkach na wiaduktach, na latarniach... 
Plakaty jednego pana (niestety z opcji rządzącej) wiszą w naszym mieście od poprzednich wyborów
A jakby ktoś coś ściągnął to zaraz byłoby wielkie halo i kary 

Jestem totalnie zdziwiona, tym, że ludzie wieszają plakaty i banery w miejscach do tego zabronionych. Od kilku lat banery, plakaty itp. mogą być wyeksponowane tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Komitety doskonale wiedzą, które to miejsca. Na słupach tylko miejskich, te które należą np. do PGE już nie. Dziwi mnie, ponieważ na komitety nakładane są duże kary za łamanie tych przepisów i po prostu to się nie kalkuluje. Co innego na prywatnych płotach, tam hulaj dusza. Po wyborach samorządowych w moim mieście banery co najmniej dwóch ugrupowań były po ściągnięciu przekazane do schroniska dla zwierząt. Miały posłużyć jako zabezpieczenie klatek przed zimnem emotka  Przynajmniej pieskom było cieplej w du**i 
nkba 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6640150 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 11:42:40
nelunia u mnie w mieście w jednym dobrym punkcie (na skrzyżowaniu dróg krajowych) prywatne ogrodzenie wręcz uginało się od różnych plakatów i banerów. W końcu właściciel zrobił swój baner z materiału z napisem, że nie wyraża zgody na inne plakaty. 
Od tej pory uspokoiło się.
Aa.. dodam, że po wyborach oczywiście wszystko dalej wisiało. Komitety jakoś mogły powiesić, ale zdjąć już nie. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6640177 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 12:40:04
kukuleczka napisał(a):

(...) pewnego dnia dostałam wiadomość o treści "i tak nie wygrasz krowo, jak bede chciał to postaram sie zebys nie była brana pod uwagę w żadnym konkursie" (...)

Krowo? Co za żul emotka A pewnie sam z fejkowego konta pisał emotka Swoją drogą... gdyby istniał magiczny napar / procedura / środek eliminujący konkurencję z konków... emotka Co to by się działo! emotka
nkba 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6640256 poniedziałek, 16 wrzesień 2019, 15:06:07
ale mnie mąż wkurzył! kupiłam dzisiaj sobie spodnie ciążowe w lumpku- nowe z metką za 15pln. W domu już się pokłóciliśmy, że co ludzie powiedzą, że powinno mi być wstyd, że chodze w używanych rzeczach... Pewnie, powinnam tak jak jego bratowa kupić sobie spodnie za pół wypłaty, a potem płakać i pożyczać pieniądze na chleb.
a moja Mama mówiła- nie przyznawaj się.
bruce 0
|< << < 4575 4576 4577 4578 4579 4580 4581 45824583 4584 4585 >