Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

domika

Cytuj wiadomość#6679737 wtorek, 4 luty 2020, 10:40:19
Wkurzają mnie loterie. No kurcze!
Co konkurs to loteria a w tych to ja zdecydowanie szczęścia nie mam emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6679922 wtorek, 4 luty 2020, 22:29:45
beznadziejna jakosc bransoletki z fantazji.szkoda czasu na robienie fotek aby wygrac.

assal

Cytuj wiadomość#6679931 wtorek, 4 luty 2020, 23:24:40
Ja jak widzę wysyp tych loterii, i to narzekanie tu...  emotka
10 nagród na dzień a co niektórzy zawsze zdziwieni, że nie są jedynymi chętnymi na stówkę  emotka
150 nagród? Na koniec informacja, ze 150 tys. zgłoszeń było. Albo i więcej. 
Za niedługo ruszy Nutella i już nie pamiętam, co jeszcze. Będzie jak zawsze  emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6680074 środa, 5 luty 2020, 13:28:38
Jestem wsciekla na bank.Kobieta miala mi przesunac rate na przyszly miesiac,a cofnela na teraz i to na dzien szybciej.Niby napisala reklamacje,ale platnosc mam do jutra i ni3 mam kasy.W banku niby mowili,ze do jutra rozpatrza,a facet na infolinii mowil,ze na pewno nie,maja na to 14 dni.Kurcze przez niedoinformowanego pracownika siedze i sie denerwuje co mam zrobic.echh
0 0

Victoria33

Cytuj wiadomość#6680089 środa, 5 luty 2020, 13:51:45
chochliczka napisał(a):

Jestem wsciekla na bank.Kobieta miala mi przesunac rate na przyszly miesiac,a cofnela na teraz i to na dzien szybciej.Niby napisala reklamacje,ale platnosc mam do jutra i ni3 mam kasy.W banku niby mowili,ze do jutra rozpatrza,a facet na infolinii mowil,ze na pewno nie,maja na to 14 dni.Kurcze przez niedoinformowanego pracownika siedze i sie denerwuje co mam zrobic.echh

W banku jest monitoring. Najlepiej zgłosić to dyrektorowi oddziału. Działania pracownicy mogły być (niestety) celowe - plan.
Ja do banku z każdą sprawą wybieram się z osobą towarzyszacą, żeby w razie czego mieć świadka. Niestety takie podłe czasy.
Po swoich negatywnych przeżyciach z pewnym bankiem (z aniołem w logo), stałam się bardziej ostrożna. A tak w ogóle, by nie paść ofiarą manipulacji przed każdą wizytą powtarzam sobie: "Pamiętaj, że bankier będzie udawał twojego przyjaciela, ale ty wiedz, że to twój wróg". Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony.

bruce

Cytuj wiadomość#6680138 środa, 5 luty 2020, 15:47:17
Kolejny wysyp zboków na FB mnie mega wkurza...  emotka emotka
0 0

netka_wawa

Cytuj wiadomość#6680158 środa, 5 luty 2020, 16:40:53
alan84 napisał(a):

beznadziejna jakosc bransoletki z fantazji.szkoda czasu na robienie fotek aby wygrac.

Serio? schodzi zloto czy ciemnieje? zbieram sie i zbieram zeby zdjecie wyslac....
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6680229 środa, 5 luty 2020, 21:34:17
wkurza mnie, że nigdzie nie mogę znaleźć promocyjnego Rafaello.
Wyjazd do SPA to jedno z moich konkursowych marzeń, dlatego mam zamiar wziąć udział, ale jak? W Tesco nie ma, w Auchanie nie ma, w Biedronce nie ma, w osiedlowym sklepiku mnóstwo czekoladek i pierdół walentynkowych ale Rafaello "normalne". Aaa.. i jeszcze byłam w Rossmanie- rowniez brak emotka
Może to jakiś znak aby nie grała bo nie wygram? emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6680231 środa, 5 luty 2020, 21:43:16
kukuleczka napisał(a):

wkurza mnie, że nigdzie nie mogę znaleźć promocyjnego Rafaello.
Wyjazd do SPA to jedno z moich konkursowych marzeń, dlatego mam zamiar wziąć udział, ale jak? W Tesco nie ma, w Auchanie nie ma, w Biedronce nie ma, w osiedlowym sklepiku mnóstwo czekoladek i pierdół walentynkowych ale Rafaello "normalne". Aaa.. i jeszcze byłam w Rossmanie- rowniez brak emotka
Może to jakiś znak aby nie grała bo nie wygram? emotka

Spokojnie, zaraz Walentynki - będzie wysyp Raffaello w każdym sklepie...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6680271 czwartek, 6 luty 2020, 08:59:29
Victoria33 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

W banku jest monitoring. Najlepiej zgłosić to dyrektorowi oddziału. Działania pracownicy mogły być (niestety) celowe - plan.
Ja do banku z każdą sprawą wybieram się z osobą towarzyszacą, żeby w razie czego mieć świadka. Niestety takie podłe czasy.
Po swoich negatywnych przeżyciach z pewnym bankiem (z aniołem w logo), stałam się bardziej ostrożna. A tak w ogóle, by nie paść ofiarą manipulacji przed każdą wizytą powtarzam sobie: "Pamiętaj, że bankier będzie udawał twojego przyjaciela, ale ty wiedz, że to twój wróg". Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony.

tylko,ze ta kobieta ktora mnie zle poinstruowala to bylo na chatie banku- bylam zalogowana i z nią pisałam- ale jej dane wszystko jest.
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6680610 czwartek, 6 luty 2020, 18:18:22
nie ma to jak kupić ketchup na konkurs dzień po zakończeniu konkursu, wrrrr

rene

Cytuj wiadomość#6680672 czwartek, 6 luty 2020, 22:21:34
Komisja w Oddziale Zus o Swiadczenie Rehabilitacyjne!Prawdziwa Szopka!Pamietajcie jak coś Was boli to Wam się tylko wydaje emotka tak się dzisiaj dowiedziałam! emotka
Jesli ktos korzystal kiedys z takiego dobrodziejstwa na podreperowanie zdrowia i to za Swoje Pieniądze które wraz ze skladakami wpływaja na konto Zus!To wie ze Słowo WKURZA MNIE!BRZMI NAPRAWDE ŁAGODNIE! emotka

mia

Cytuj wiadomość#6680686 czwartek, 6 luty 2020, 23:43:48
escada napisał(a):

Nie ma to jak go kupić dwa tygodnie temu, ustawić centralnie na stole w kuchni, żeby przypominał o napisaniu hasła, zaznaczyć sobie konkurs na zielono... a i tak przegapić koniec! emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6680698 piątek, 7 luty 2020, 07:22:49
Nie napisał(a):

escada napisał(a):

Nie ma to jak go kupić dwa tygodnie temu, ustawić centralnie na stole w kuchni, żeby przypominał o napisaniu hasła, zaznaczyć sobie konkurs na zielono... a i tak przegapić koniec! emotka

Nie wiem co gorsze. Przegapienie czy zakup na dzień przed rozpoczęciem konkursu. Tak oto kupiłam rexone bo widziałam co chciałam widzieć  czyli źle datę eeeh
0 0

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6680699 piątek, 7 luty 2020, 07:24:37
FBilona napisał(a):

Nie napisał(a):

escada napisał(a):

Nie wiem co gorsze. Przegapienie czy zakup na dzień przed rozpoczęciem konkursu. Tak oto kupiłam rexone bo widziałam co chciałam widzieć  czyli źle datę eeeh

Ja widziałam Rexone, kupiłam rexone a w domu okazało się że to Dove ;(

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6680786 piątek, 7 luty 2020, 12:17:23
rene napisał(a):

Komisja w Oddziale Zus o Swiadczenie Rehabilitacyjne!Prawdziwa Szopka!Pamietajcie jak coś Was boli to Wam się tylko wydaje emotka tak się dzisiaj dowiedziałam! emotka
Jesli ktos korzystal kiedys z takiego dobrodziejstwa na podreperowanie zdrowia i to za Swoje Pieniądze które wraz ze skladakami wpływaja na konto Zus!To wie ze Słowo WKURZA MNIE!BRZMI NAPRAWDE ŁAGODNIE! emotka

znam to z autopsji... U mnie skończyło się na odwołaniu... I cieszę się, że trafiłam na specjalistę w dziedzinie mej choroby, bo inaczej pewnie nic z tego nie było...
Wkurza mnie, że dzień za dniem ucieka, a tu same loterie... A jak już jest konkurs, to z nagrodami w ilościach co kot napłakał, albo z takimi, że koszta przewyższają nagrodę niemalże...

bruce

Cytuj wiadomość#6680832 piątek, 7 luty 2020, 15:24:41
mia napisał(a):

escada napisał(a):

emotka emotka Ja dziś pojechałam kawał drogi do Tesco, zapomniawszy kartki, z pamięci sobie próbowałam przypomnieć i zakupiłam głównie słodycze do Carrefoura i zakończonego już konkursu w ITM emotka emotka , a i tak paragonu wziąć z samoobsługowej zapomniałam.  emotka

patyk

Cytuj wiadomość#6680966 piątek, 7 luty 2020, 23:44:01
Wkurza mnie, że niektórzy kiedy kupią sobie dobry sprzęt do zdjęć od razu uważaja się za fotografa.... 
Dzięki takiej jednej, która mnie zwodzi z terminem sesji rodzinnej (cały czas jej "coś" wyskakuje) zamiast sesji niemowlęcej będę mieć dla dziecka sesje po roczku..... Boże znowu pokutuje za swój brak stanowczości i tego że kierowałam się dobrym sercem a nie swoim i rodziny dobrem. A te miesiące już nie wrócą. Płakać mi się chce na swoj brak umiejętności tupnięcia nogą. Już chyba do końca życia będe osoba która można zwodzic, myslalam że z wiekiem mi przejdzie ale chyba to "dobre" wychowanie będzie się za mną ciągnąć już do końca.  emotka

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6680969 sobota, 8 luty 2020, 00:18:57
Wkurza mnie radio Eska (które bardzo lubię). Kilka razy dziennie sms. Niech te kokosy już się skończą. Nie pamiętam, kiedy do nich coś pisałam, a kilka sms-ów dziennie przychodzi. A ja głupia myślę, że coś wygrałam.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6681012 sobota, 8 luty 2020, 14:22:39
chcialam dzis wyslac zgloszenie na milke  Tesco i taki komuninikat
W niedzielę rejestracja nie jest możliwa – dzień wolny od handlu, zapraszamy w kolejny powszedni dzień.niedlugo będą decydowac za m,nie kiedy do wc mam chodzic ;/
0 0