Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6681015 sobota, 8 luty 2020, 14:26:35
Ciekawe, że to Karlsbad, któremu w Listopadzie nie przeszkadzało zaczynać konka z dziennymi w dzień wolny od handlu...

assal

Cytuj wiadomość#6681019 sobota, 8 luty 2020, 15:01:21
Tylko że dziś sobota emotka  Tez siadłam w końcu do Milki  emotka
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6681029 sobota, 8 luty 2020, 15:29:28
assal napisał(a):

Tylko że dziś sobota emotka  Tez siadłam w końcu do Milki  emotka

Pewnie potem jak zwykle się tego wyprą emotka  Według regulaminu dzisiejszy dzień jest dniem do zbierania zgłoszeń i są przypisane do niego nagrody, ale w końcu:  Nagrody niewydane w ramach opisanej powyżej procedury pozostają własnością Organizatora.
W przypadku tej agencji nic mnie nie zdziwi. Są bardzo nieprofesjonalni. Już któryś raz z rzędu zwracam im uwagę, że w konkursie ze skoczkami, mają nieaktualną listę Biedronek. I nie raczą z tym nic zrobić. Na liście są biedronki, którym zmieniła się nazwa ulicy lub numerek.

Już nie wspomnę o tym, że kiedyś po prostu nie wydali mi nagrody, choć przeszłam pozytywną weryfikację. W pewnym momencie po prostu zerwali ze mną kontakt, choć nagroda podobno miała zostać wysłana. Ale nie chciało mi się już nimi kłócić, bo był to tylko bon.

Szkoda tylko, że sponsorzy nie reagują na takie uwagi i dalej nawiązują z nimi współpracę. Dla takiej agencji to zielone światło, że konsument się nie liczy, a oni mogą robić co chcą.
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6681031 sobota, 8 luty 2020, 15:41:59
A czy ktoś wyjaśni mi ten zapis: "Nadesłane zgłoszenia zostaną podzielone na 30 zbiorów odpowiadających każdemu z dni sprzedaży promocyjnej (bez niedziel, kiedy możliwość rejestracji jest wyłączona), z każdego zbioru Komisja dokona wyboru pięciu najlepiej wykonanych zadań konkursowych" - to jak podzielą to według daty z paragonu, czy będzie brana pod uwagę data zgłoszenia?

Też chciałam wysyłać zgłoszenia, ale dla Karlsbadu sobota to niedziela..
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6681035 sobota, 8 luty 2020, 15:54:59
rare85 napisał(a):

A czy ktoś wyjaśni mi ten zapis: "Nadesłane zgłoszenia zostaną podzielone na 30 zbiorów odpowiadających każdemu z dni sprzedaży promocyjnej (bez niedziel, kiedy możliwość rejestracji jest wyłączona), z każdego zbioru Komisja dokona wyboru pięciu najlepiej wykonanych zadań konkursowych" - to jak podzielą to według daty z paragonu, czy będzie brana pod uwagę data zgłoszenia?

Też chciałam wysyłać zgłoszenia, ale dla Karlsbadu sobota to niedziela..

Zawsze liczy się data zgłoszenia.

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6681057 sobota, 8 luty 2020, 18:48:01
Nie zaczailam że dziś sobota... No nieźle emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6681091 sobota, 8 luty 2020, 22:37:03
Typowa konwersacja z olx
" czy sprzeda pani za X zł z wysyłką. Jeśli tak to biorę od razu"
Zgadzam się. Po czym przez 2 wieczory odpisuję na pytania, które odpowiedzi można uzyskać czytając opis to jeszcze szereg innych, powiedziałabym abstrakcyjnych typu "czy będzie mi to pasować do pokoju pomalowanego na niebiesko?", "czy zmieszczę się w tą kurtkę?" "czy dostanę u pani 2 lata gwarancji?" (pytanie do rzeczy za 15zł)
Po odpowiedzi na te wszystkie wyczerpujące pytania, pada magiczne "a to ja jednak podziękuję"

emotka emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6681165 niedziela, 9 luty 2020, 13:08:29
kukuleczka napisał(a):

Typowa konwersacja z olx
Zgadzam się. Po czym przez 2 wieczory odpisuję na pytania, które odpowiedzi można uzyskać czytając opis to jeszcze szereg innych, powiedziałabym abstrakcyjnych typu "czy będzie mi to pasować do pokoju pomalowanego na niebiesko?", "czy zmieszczę się w tą kurtkę?" "czy dostanę u pani 2 lata gwarancji?" (pytanie do rzeczy za 15zł)
Po odpowiedzi na te wszystkie wyczerpujące pytania, pada magiczne "a to ja jednak podziękuję"

emotka emotka emotka

Ja mam podobne sytuacje, ale - z propozycjami zamiany (choć wyraźnie jest napisane, że to oferta sprzedaży), na dodatek - moje nowe, firmowe zabawki na "używane krótko, lecz bez pudełek". Nic nie daje tłumaczenie, że nie.  emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6681168 niedziela, 9 luty 2020, 13:31:45
bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Typowa konwersacja z olx

emotka emotka emotka

Ja mam podobne sytuacje, ale - z propozycjami zamiany (choć wyraźnie jest napisane, że to oferta sprzedaży), na dodatek - moje nowe, firmowe zabawki na "używane krótko, lecz bez pudełek". Nic nie daje tłumaczenie, że nie.  emotka

Ja już na wstępie blokuję takie osoby. Może to niekulturalnie, ale inaczej się nie da. Szkoda czasu na nich. Zawsze staram się dodać jak najbardziej szczegółowy i przejrzysty opis. Zajmuje to dosyć dużo czasu, a jak ktoś nawet nie zada sobie trudu, aby to przeczytać, tylko pyta niegrzecznie o rzeczy zawarte już w ogłoszeniu i żąda natychmiastowej odpowiedzi, to od razu dziękuję za rozmowę i blokuję. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi. Dla mnie to nie wróży nic dobrego, jeśli ktoś jest niby zainteresowany zakupem, a nawet nie przeczyta dokładnie ogłoszenia albo nie przyjmuje do wiadomości tego, co jest tam napisane. To w większości naciągacze, którzy szukają okazji. Więc blokuję bez wyrzutów sumienia. Tym bardziej, że potrafią być bezczelni. Kiedyś, gdy nie zgodziłam się na niekorzystną ofertę, mężczyzna groził mi, że zgłosi mnie do OLX, że mam wystawiony produkt, a nie chcę go sprzedać. I faktycznie to chyba zrobił, bo zdjęli mi ogłoszenie i miałam tam informację, że zgłoszone za sprzedaż leków czy coś w tym stylu. A leki to oczywiście nie były. To mnie nauczyło, żeby wszystkie takie podejrzane, roszczeniowe i agresywne osoby blokować już na wstępie. Szkoda czasu i nerwów. 

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6681174 niedziela, 9 luty 2020, 14:00:34
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Typowa konwersacja z olx

emotka emotka emotka

Ja już na wstępie blokuję takie osoby. Może to niekulturalnie, ale inaczej się nie da. Szkoda czasu na nich. Zawsze staram się dodać jak najbardziej szczegółowy i przejrzysty opis. Zajmuje to dosyć dużo czasu, a jak ktoś nawet nie zada sobie trudu, aby to przeczytać, tylko pyta niegrzecznie o rzeczy zawarte już w ogłoszeniu i żąda natychmiastowej odpowiedzi, to od razu dziękuję za rozmowę i blokuję. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi. Dla mnie to nie wróży nic dobrego, jeśli ktoś jest niby zainteresowany zakupem, a nawet nie przeczyta dokładnie ogłoszenia albo nie przyjmuje do wiadomości tego, co jest tam napisane. To w większości naciągacze, którzy szukają okazji. Więc blokuję bez wyrzutów sumienia. Tym bardziej, że potrafią być bezczelni. Kiedyś, gdy nie zgodziłam się na niekorzystną ofertę, mężczyzna groził mi, że zgłosi mnie do OLX, że mam wystawiony produkt, a nie chcę go sprzedać. I faktycznie to chyba zrobił, bo zdjęli mi ogłoszenie i miałam tam informację, że zgłoszone za sprzedaż leków czy coś w tym stylu. A leki to oczywiście nie były. To mnie nauczyło, żeby wszystkie takie podejrzane, roszczeniowe i agresywne osoby blokować już na wstępie. Szkoda czasu i nerwów. 

Zdarzyło mi się też sprzedawac, a potem dostawać wiadomość, że się nie mieści w kurtce albo np wymiar połki nie odpowiada. Na szczęście do tej pory kupujący sami się przyznali, żę nie przeczytali opisu. No ale do kogo potem mieć pretensje? Do samego siebie...
Dużo sprzedaję na olxie, ale w ostatnim czasie trafiam na dużą ilość osób, które czepiają się każdego szczegółu. Albo proszą o zdjęcia takich szczegółów, o których nigdy bym nie pomyślała. Oooo i dużo ludzi, którzy targują się o ZŁOTÓWKĘ. Kiedyś mając już dość targowania i tego, że ciągle opuszczałam cenę , nie zgodziłam się  pewnej pani sprzedać za 42zł, rzeczy ktora z przesyłką wyszłaby 45zł - dodam, że cena tej rzeczy była najniżej na olxie. Uargumentowałam to dość dobrze i trzymałam się swoich zasad bo w tamtym okresie byłam już nawet stratna. Dostałam odpowiedź, że mam spier*** i zyczy mi zebym tego nigdy nie sprzedała..

grappa25

Cytuj wiadomość#6681191 niedziela, 9 luty 2020, 15:29:54
superloser napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Nie zaczailam że dziś sobota... No nieźle emotka

Moze jutro bedzie u nich poniedziałek  emotka
Wkurza, ze takie wielkie firmy zatrudniaja tak niekompetentnych ludzi, by ich reprezentowali .
Jak nie zagmatwany regulamin Kinder to jeszcze niehandlowa niedziela w sobote  emotka  PRZEZ caly dzien nikt tego nie skorygował  emotka

no to wygląda na to, że dziś jest poniedziałek, bo formularz powrócił. Ciekawe tylko co z osobami, które dziś (niedziela) nieświadomie wyślą zgłoszenie?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6681200 niedziela, 9 luty 2020, 16:51:01
kukuleczka napisał(a):

Zdarzyło mi się też sprzedawac, a potem dostawać wiadomość, że się nie mieści w kurtce albo np wymiar połki nie odpowiada. Na szczęście do tej pory kupujący sami się przyznali, żę nie przeczytali opisu. No ale do kogo potem mieć pretensje? Do samego siebie...
Dużo sprzedaję na olxie, ale w ostatnim czasie trafiam na dużą ilość osób, które czepiają się każdego szczegółu. Albo proszą o zdjęcia takich szczegółów, o których nigdy bym nie pomyślała. Oooo i dużo ludzi, którzy targują się o ZŁOTÓWKĘ. Kiedyś mając już dość targowania i tego, że ciągle opuszczałam cenę , nie zgodziłam się  pewnej pani sprzedać za 42zł, rzeczy ktora z przesyłką wyszłaby 45zł - dodam, że cena tej rzeczy była najniżej na olxie. Uargumentowałam to dość dobrze i trzymałam się swoich zasad bo w tamtym okresie byłam już nawet stratna. Dostałam odpowiedź, że mam spier*** i zyczy mi zebym tego nigdy nie sprzedała..

emotka  Trudno to nawet skomentować.  emotka  Gdzie te czasy, kiedy człowiek człowiekowi człowiekiem był?  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6681219 niedziela, 9 luty 2020, 18:09:57
bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

emotka  Trudno to nawet skomentować.  emotka  Gdzie te czasy, kiedy człowiek człowiekowi człowiekiem był?  emotka

a allegro nie miało takich cholernych prowizji i dało się coś sprzedać, obecnie allegro dla mnie to porażka cenowa...

pikawka

Cytuj wiadomość#6681222 niedziela, 9 luty 2020, 18:19:07
Kilka dni temu sprzedałam toster smeg za 400 zł. 
Mialam wyatawione na olx i Pani poprosiła czy wystawie na allegro. Pokryła dodatkowa prowizje allegro i przesyłkę. Pytałam czy jest pewna itp. Jednak ludzie się boją z olx kupować. Sama kupuje tylko na allegro  emotka  
Toster miałam wystawiony chyba 2 dni. Szok. Jaki express  emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6681234 niedziela, 9 luty 2020, 19:09:54
pikawka napisał(a):

Mialam wyatawione na olx i Pani poprosiła czy wystawie na allegro. Pokryła dodatkowa prowizje allegro i przesyłkę. Pytałam czy jest pewna itp. Jednak ludzie się boją z olx kupować. Sama kupuje tylko na allegro  emotka  

Boją się kupować tych droższych rzeczy, co w sumie zrozumiałe.
Ale trafiła Ci się naprawdę fajna kupująca, bo u mnie nikt nie chce się zgodzić na dodatkową opłatę prowizji. Swego czasu można było to ominąć podwyższając koszty przesyłki, ale teraz prowizja już jest także uwzględniając koszt wysyłki co jest mega lipą i zgodzę się, że sprzedawanie na allegro już jest coraz mniej opłacalne w szczególności tych droższych rzeczy emotka
bruce 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6681235 niedziela, 9 luty 2020, 19:21:36
kukuleczka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Boją się kupować tych droższych rzeczy, co w sumie zrozumiałe.
Ale trafiła Ci się naprawdę fajna kupująca, bo u mnie nikt nie chce się zgodzić na dodatkową opłatę prowizji. Swego czasu można było to ominąć podwyższając koszty przesyłki, ale teraz prowizja już jest także uwzględniając koszt wysyłki co jest mega lipą i zgodzę się, że sprzedawanie na allegro już jest coraz mniej opłacalne w szczególności tych droższych rzeczy emotka

Oj tak trafiła mi się. Myślałam, że będę się bujać z tym testerem a sprzedałam w kilka dni.  emotka  I To Za Fajne Pieniądze  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6681236 niedziela, 9 luty 2020, 19:26:23
Kupujących często zachęca możliwość zakupu na Allegro ze Smartem - mogą dobrać sobie więcej rzeczy, a paczkomaty mają wtedy darmowe. Dlatego często na olx czy FB pytają mnie o linkl do Allegro. emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6681246 niedziela, 9 luty 2020, 19:57:12
Cholerna Ciara, od której już mam prawdziwe ciary. emotka
Wycie wiatru konkuruje z wyciem karetek (straży pożarnej? policji?), na morzu chyba 12 w skali Beauforta, a 40-letni świerk z ogródka tak się tłucze o chałupę, że tradycyjnie zanoszę modły aby się na dach nie zwalił.  emotka
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6681278 niedziela, 9 luty 2020, 22:32:44
mia napisał(a):

Cholerna Ciara, od której już mam prawdziwe ciary. emotka
Wycie wiatru konkuruje z wyciem karetek (straży pożarnej? policji?), na morzu chyba 12 w skali Beauforta, a 40-letni świerk z ogródka tak się tłucze o chałupę, że tradycyjnie zanoszę modły aby się na dach nie zwalił.  emotka

Mam na liście postanowień noworocznych wycięcie drzew, zbyt dużych, niefrasobliwie posadzonych, zagrażających bezpieczeństwu. Dośc stresu jak gałęzie szamoczą mi się po dachu. Posadzę nowe i do tego owocowe.

jokan

Cytuj wiadomość#6681279 niedziela, 9 luty 2020, 22:36:00
bruce napisał(a):

Kupujących często zachęca możliwość zakupu na Allegro ze Smartem - mogą dobrać sobie więcej rzeczy, a paczkomaty mają wtedy darmowe. Dlatego często na olx czy FB pytają mnie o linkl do Allegro. emotka

mam smarta i zachęcam:), fajne rozwiązanie, wtedy bardziej sie na allegro opłaca kupować niż np. w jakimś sklepie internetowym, mi się już dawno zwróciło, bo ostatnio duużo kupowałam....

Wkurza mnie, że nic mi się nie chce konkursowo...:(dużo bramek, mało fajnych konkursów emotka emotka
bruce 0