Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4582 4583 4584 4585 4586 45874588 4589 4590 4591 4592 > >> >|

nataliarobert473

Cytuj wiadomość#6645609 piątek, 4 październik 2019, 10:38:08
Agnes napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

Pierwszy raz się tutaj wpisuję, bo rzadko aż tak się wkurzam i muszę to z siebie wyrzucić. Wkurzam się na nieuważnych i głupich kierowców. Dzisiaj taki jeden przed 22 potrącił moją mamę na pasach ( przechodziła na zielonym świetle i była już w połowie drogi, a przejście jest naprawdę dobrze oświetlone). Efekt - Złamana noga z przemieszczeniem, otwarte złamanie ręki, wstrząśnienie mózgu, wybity bark. Tłumaczenie kierowcy? Zapatrzyl się i nie zauważył, że ma czerwone światło.  Tak trudno uważać na drodze???i skupić się na tym co się na niej dzieję? Gdybym go dorwała to chyba bym go rozszarpała  emotka   rozumiem, że pieszy musi uważać na drodze ale kierowca też jest zobligowany do tego...a nie tłumaczenie, że się zapatrzył

masakra ale mam nadzieje ze poniesie jakąs karę?
Mnie tez wkurzaja kierowcy zwłaszcza wtedy jak na pasach jeden porządny się zatrzyma a drugi idiota go mija przejezdzając tuz obok przechodzącego po pasach pieszego

Oczywiście, że poniesie i mam nadzieję, że naprawdę mu dowalą. Policja powiedziała, że to była ewidentnie jego wina. Obrażenia są naprawdę na tyle poważne, że nad ranem mama miała operację bo miała jakiegoś krwiaka podtorebkowego.Koszmar. I z tego co mówiła mi policja to kierowca ( młody gowniarz z prawkiem od 3 miesięcy) nie miał nawet włączonych świateł w aucie. Na szczęście wypadek widziała masa ludzi, są kamery miejskie bo to duża krzyżówka była i się nie wywinie. Wiem, że często piesi też nie uważają i pchają się pod Samochód, ale mama uważa jak przechodzi przez jezdnie, bo babcia zginęła kilka lat temu w takim wypadku. I jeszcze jak usłyszałam tłumaczenie kierowcy, że się zapatrzyl to myslałam, że wybuchne. Kilka sekund zmieniło życie mamy strasznie. Jeszcze jak zadzwonili do mnie, że był wypadek to przed oczami miałam ten najgorszy scenariusz  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6645705 piątek, 4 październik 2019, 13:33:25
nataliarobert473  - Mam nadzieję, że smarkacz poniesie dotkliwą karę za za wypadek. I że mama wydobrzeje.
Powinien płacić za rehabilitację. 
Np. http://moto.pl/MotoPL/7,88389,24847886,jakie-kary-groza-za-spowodowanie-wypadku-lub-kolizji.html

Poza tym, jeśli w ciągu 8 miesięcy od uzyskania prawa jazdy spowoduje poważny wypadek (a tu jest poważny, skoro uszkodzenie ciała będzie powyżej 7 dni), to zostaje mu zabrane prawo jazdy https://info-car.pl/infocar/artykuly/okres-probny-dla-mlodych-kierowcow-czy-jest-sie-czego-bac.html
Kara za jazdę bez świateł to 200 zł http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22850738,aktualny-taryfikator-mandatow-2018.html 

Wybaczcie stereotyp, ale czy on przypadkiem nie jechał BMW?? 

nataliarobert473

Cytuj wiadomość#6645715 piątek, 4 październik 2019, 13:51:56
ziolko napisał(a):

nataliarobert473  - Mam nadzieję, że smarkacz poniesie dotkliwą karę za za wypadek. I że mama wydobrzeje.
Powinien płacić za rehabilitację. 
Np. http://moto.pl/MotoPL/7,88389,24847886,jakie-kary-groza-za-spowodowanie-wypadku-lub-kolizji.html

Poza tym, jeśli w ciągu 8 miesięcy od uzyskania prawa jazdy spowoduje poważny wypadek (a tu jest poważny, skoro uszkodzenie ciała będzie powyżej 7 dni), to zostaje mu zabrane prawo jazdy https://info-car.pl/infocar/artykuly/okres-probny-dla-mlodych-kierowcow-czy-jest-sie-czego-bac.html
Kara za jazdę bez świateł to 200 zł http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22850738,aktualny-taryfikator-mandatow-2018.html 

Wybaczcie stereotyp, ale czy on przypadkiem nie jechał BMW?? 

Dziękuję za informację. Szczerze to nawet nie miałam czasu żeby poszukać w google co mu grozi i dodatkowo, że powinien płacić za rehabilitację.  Stereotyp stereotypem ale faktycznie BMW X5 - 19 latek pożyczył samochód tatusia. BMW to jakieś pechowe samochody? Bo nie jestem w temacie. Niestety od wypadku jeszcze nie rozmawiałam z mamą, bo jest w śpiączce farmakologicznej, ale lekrze mówią że będzie dobrze. 
awi, joan, bruce 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6645756 piątek, 4 październik 2019, 14:41:27
mama2006 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aerdna napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Ale się zjeżyłam, okazuje się, że bon z Budżetu Kaufland, na który czekam niecierpliwie, rzekomo odebrałam 1.10.Taką informację mam od organizatora konkursu, a oni od GLS.
No to ładne jaja się dzieją w tych firmach kurierskich.

Jeśli Cię pocieszę, to moją kartę Glade też ponoć odebrałam... chociaż nawet mnie w domu nie było.

Może macie tego samego kuriera emotka

a no właśnie, może to ten sam.
Kusi mnie, żeby do niego zadzwonić i powiedzieć co o tym myślę, ale już zgłosiłam sprawę do GLS-niech wyjaśniają to oficjalnie. Szkoda moich nerwów.

uff, kurier przed chwilą oddał bon. Czy te nerwy były potrzebne?

Claudia77

Cytuj wiadomość#6645772 piątek, 4 październik 2019, 15:09:35
wkurzałam się długo, teraz to już mam powoli depresję przez uciążliwego sąsiada, najchętniej bym się wyprowadziła emotka emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6645864 piątek, 4 październik 2019, 20:44:45
@nataliarobert473 - w kwestii rehabilitacji to napisałam, że powinien płacić za to, a nie że to jest uregulowane przepisami. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Chociaż... może moje uwagi mają częściowe pokrycie emotka  poczytaj
1 - https://www.rp.pl/Ubezpieczenia/308139976-Koszt-leczenia-i-rehabilitacji-po-wypadku-komunikacyjnym-zaplaci-ubezpieczyciel-w-ramach-OC-sprawcy.html

2 -  https://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/926611,zwrot-kosztow-leczenia-ubezpieczenie-oc.html

3 - https://www.mfind.pl/akademia/ubezpieczenia-komunikacyjne/oc-sprawcy-wypadku/ 

W kwestii BMW - bardzo często młodzi kierowcy, tuż po zdobyciu prawa jazdy, kupują auta tej marki, w różnych rocznikach.
Wiadomo - młody chłopak, dużo koni mechanicznych pod maską, ciężka noga i o wypadek nietrudno. 
Może to stereotyp, jak to o głupich blondynkach, ale jednak dość często można zauważyć tą zależność młodego wieku i tej marki. 
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6645874 piątek, 4 październik 2019, 22:22:00
Claudia77 napisał(a):

wkurzałam się długo, teraz to już mam powoli depresję przez uciążliwego sąsiada, najchętniej bym się wyprowadziła emotka emotka emotka

Jak ja Cię doskonale rozumiem... 10 lat życie wg harmonogramu sąsiada z nastoletnim synem (dzień i noc), wkurzanie się, łzy i niechęć do wracania do domu...

norweska20

Cytuj wiadomość#6645876 piątek, 4 październik 2019, 22:27:50
asantesana napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Jak ja Cię doskonale rozumiem... 10 lat życie wg harmonogramu sąsiada z nastoletnim synem (dzień i noc), wkurzanie się, łzy i niechęć do wracania do domu...

Moja mama tez tak ma, tylko ze tam jest jeszcze kwestia pijaństwa ...i powiem że ta sytuaja doprowadziła do tego , że zaczęła mieć stany lękowe i odbiło się to na jej psychice.

Claudia77

Cytuj wiadomość#6645893 sobota, 5 październik 2019, 07:26:41
norweska20 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Moja mama tez tak ma, tylko ze tam jest jeszcze kwestia pijaństwa ...i powiem że ta sytuaja doprowadziła do tego , że zaczęła mieć stany lękowe i odbiło się to na jej psychice.

katastrofa, zmuszona jestem niestety podjąć bardziej radykalne kroki, tylko będzie pewnie wojna, ale już dłużej nie dam rady niestety
0 0

encepence

Cytuj wiadomość#6645960 sobota, 5 październik 2019, 16:01:49
Znów nie mogę w biedrze dostać kawy woseba, konkurs zrobiony na wybrane sklepy
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6645963 sobota, 5 październik 2019, 16:22:50
encepence napisał(a):

Znów nie mogę w biedrze dostać kawy woseba, konkurs zrobiony na wybrane sklepy

A patrzyłaś/aś na półkę promocyjną, tam gdzie są akcje tygodniowe..w mojej biedrze tam właśnie jest..a w poprzednik konku tez jej nie było wogóle w sklepie
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6646004 sobota, 5 październik 2019, 20:17:14
wkurza mnie wątek: KLIKNIJCIE
co z tego że dodam tam link, skoro temat szybko zostaje wypchany poza obszar widoczności na głównej i nikt tam nie zagląda...
0 0

anitka17

Cytuj wiadomość#6646044 niedziela, 6 październik 2019, 08:14:09
Nie widzę kodu pod banderolą na majonezie kieleckim. Może mnie ktoś oświeci. Mam tylko datę ważności. Swoja drogą kretyński pomysł , pasek banderoli sie rozrywa podczas odklejania.

encepence

Cytuj wiadomość#6646078 niedziela, 6 październik 2019, 12:53:29
superloser napisał(a):

anitka17 napisał(a):

Nie widzę kodu pod banderolą na majonezie kieleckim. Może mnie ktoś oświeci. Mam tylko datę ważności. Swoja drogą kretyński pomysł , pasek banderoli sie rozrywa podczas odklejania.

Dokladnie. Nie dosyć,  ze sklepy NOWYCH nie wystawia to jeszcze nie wiesz czego szukać. Ci ludzie w agencjach bezmyslnie uważają,  ze sprzedajacy nie robia rotacji towaru. I wystawia promocyjne - jasne  emotka  a niepromocyjne  wpiszą w straty.

Ja właśnie jeszcze nigdzie nie widziałam promocyjnych opakowań, nie idzie tego dostać, a Velvet gdzie bym nie kupiła to źle opisany
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6646079 niedziela, 6 październik 2019, 13:09:22
encepence napisał(a):

superloser napisał(a):

anitka17 napisał(a):

Dokladnie. Nie dosyć,  ze sklepy NOWYCH nie wystawia to jeszcze nie wiesz czego szukać. Ci ludzie w agencjach bezmyslnie uważają,  ze sprzedajacy nie robia rotacji towaru. I wystawia promocyjne - jasne  emotka  a niepromocyjne  wpiszą w straty.

Ja właśnie jeszcze nigdzie nie widziałam promocyjnych opakowań, nie idzie tego dostać, a Velvet gdzie bym nie kupiła to źle opisany

W jakich sklepach kupowalas?
W zabce jest dobrze opisany.
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6646081 niedziela, 6 październik 2019, 13:12:53
anitka17 napisał(a):

Musi być majonez z informacją na etykiecie o loterii, jest zdjęcie na str. loterii.
0 0

anitka17

Cytuj wiadomość#6646083 niedziela, 6 październik 2019, 13:23:18
sks900 napisał(a):

anitka17 napisał(a):

Musi być majonez z informacją na etykiecie o loterii, jest zdjęcie na str. loterii.

Majonez jest promocyjny, sołoiczek zinformacją o promocji. Tylko banderola pusta. Ciewawa jestem komu jeszcze coś takiego sie przytrafi. Produkt kupiłam w małym osiedlowym sklepiku.
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6646105 niedziela, 6 październik 2019, 15:49:41
Milka stąd bierze się delikatność"- Powód odrzucenia: 
brak zdjęcia całego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego (paragonu). w związku z tym utraciłeś prawo do nagrody. 
Sprawdziłam zdjęcie..paragon był lekko zawinięty i nie było widać nr kasy fiskalnej-numer paragonu był,produkt Milka był-.Pierwszy raz spotkałam się,z czymś takim emotka  Dobrze,że to tylko krowa! 
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6646110 niedziela, 6 październik 2019, 16:05:19
wiesia30 napisał(a):

Milka stąd bierze się delikatność"- Powód odrzucenia: 
brak zdjęcia całego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego (paragonu). w związku z tym utraciłeś prawo do nagrody. 
Sprawdziłam zdjęcie..paragon był lekko zawinięty i nie było widać nr kasy fiskalnej-numer paragonu był,produkt Milka był-.Pierwszy raz spotkałam się,z czymś takim emotka

Dobrze,że to tylko krowa! 

Też tak straciłam bidon u nich, skupiłam się na tym żeby cokolwiek było widać na wyblakłym paragonie z Kaufa i nie zauważyłam że ucięło numer kasy.
Ale przynajmniej teraz zwracam uwagę czy jest wszystko co powinno być na zdjęciu emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6646127 niedziela, 6 październik 2019, 17:10:15
Allegro i jego super oferty na smart week - 495 konsol rozeszło się w dwie sekundy emotka I podobno można było kupić tylko po jednej to jak to się stało że 491 osób kupiło 495 sztuk?
maryam 0
|< << < 4582 4583 4584 4585 4586 45874588 4589 4590 4591 4592 > >> >|