Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4583 4584 4585 4586 4587 45884589 4590 4591 4592 4593 > >> >|

superloser

Cytuj wiadomość#6647849 piątek, 11 październik 2019, 10:46:34
cudaczek121 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie że wciąż nabieram się na konkursy loteryjne i bramkowe choć wybitnie w nich szczęścia nie mam. Ja się od tego uwolnić?

Wysyłać po jednym zgłoszeniu na każdy taki konkurs- jak się ma wygrać, to się wygra jednym zgłoszeniem. I nie ma potem  kłopotu z szukaniem , który numer paragonu jest zwycięski.

święta prawda, którą będę za przeproszeniem powtarzać aż do 'zarzygania'. Gdy wysyłamy kilkanaście/kilkadziesiąt czy kilkaset zgłoszeń na loterię, to wówczas w systemie loterii jest sporo więcej zgłoszeń nie tylko naszych,ale i ogólnie wszystkich w ogóle, więc nie wiem czy aby wtedy jest łatwiej wygrać.Ja to bym chciała, aby organizator zrobił taki eksperyment,że dajmy na to każdy mógłby zgłosić z jednego maila/ numeru telefonu tylko jeden paragon.Może wtedy zwykły Kowalski miałby większe szanse na wygraną niż osoba posiadająca kilkadziesiąt kont mailowych czy starterów.

Oj Cudaczku - te akcje są by wiecej sprzedać towaru a nie by rozdawać nagrody. Jedynie darmowo alkohol dają z nadzieją, ze nałóg dopadnie obdarowanego to wtedy dziecku chleba nie kupi by miec na "plyn" .
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6647854 piątek, 11 październik 2019, 10:59:15
malenka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że znowu chcą dewastować środowisko pod jakieś zagraniczne inwestycje... Szykuje się dewastacja terenów w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej... Jeśli ktoś ma ochotę, to proszę o podpisanie petycji. Pod linkiem też więcej informacji jakie konsekwencje czekają mieszkańców tej okolicy. Jestem na świeżo po rozmowie z koleżanką stamtąd i ze złości nie mogę myśli zebrać...

https://www.petyc...wiecie_zawierciaskim

O nie! Tylko nie moja ukochana Jura. To jedno z ostatnich nieskomercjalizowanych miejsc turystycznych! Znana jest dokładna lokalizacja tej inwestycji?

Gdzieś pod Zawierciem  emotka  
0 0

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6647878 piątek, 11 październik 2019, 11:45:02
nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie że wciąż nabieram się na konkursy loteryjne i bramkowe choć wybitnie w nich szczęścia nie mam. Ja się od tego uwolnić?

Mam to samo i już sobie obiecywałam, że po wakacjach z tym kończę, ale nie wyszło emotka
Tyle dobrze, że biorę udział tylko wtedy, jak wiem, że produkt zużyję i jak nagroda nie jest śmieszna np.maskotka czy inny bzdet. Przyznaję, że teraz wyłamałam się z tej zasady i biorę  udział w loterii Danio, ale tylko dlatego, że siostrzeniec zobaczył u mnie głoda z jakiejś starej akcji i też by chciał, a serki i tak w sumie jemy. No niestety nie udało mi się wygrać a zgłoszeń sporo poszło. Także już samo to mówi o moim szczęściu w loteriach emotka
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6647948 piątek, 11 październik 2019, 13:22:03
Gdzie jest majonez kielecki konkursowy?!?!?!!?  Konkurs się skończy a on się dopiero pojawi na półkach. Jedyne miejsce gdzie spotkałam to biedra ale dziś już nie było, wykupiony.... 
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6647958 piątek, 11 październik 2019, 13:35:47

malenka napisał(a):

Wkurza mnie, że znowu chcą dewastować środowisko pod jakieś zagraniczne inwestycje... Szykuje się dewastacja terenów w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej... Jeśli ktoś ma ochotę, to proszę o podpisanie petycji. Pod linkiem też więcej informacji jakie konsekwencje czekają mieszkańców tej okolicy. Jestem na świeżo po rozmowie z koleżanką stamtąd i ze złości nie mogę myśli zebrać...

O nie! Tylko nie moja ukochana Jura. To jedno z ostatnich nieskomercjalizowanych miejsc turystycznych! Znana jest dokładna lokalizacja tej inwestycji?

Podpisane! Fajnie że tu wrzuciłas. 

ewelcia753

Cytuj wiadomość#6647973 piątek, 11 październik 2019, 14:04:39
patyk napisał(a):

Gdzie jest majonez kielecki konkursowy?!?!?!!?  Konkurs się skończy a on się dopiero pojawi na półkach. Jedyne miejsce gdzie spotkałam to biedra ale dziś już nie było, wykupiony.... 

W kauflandzie widziałam, ale tylko te największe słoiki.
patyk 0

nariam

Cytuj wiadomość#6647975 piątek, 11 październik 2019, 14:09:52
patyk napisał(a):

w Auchan
patyk 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6647977 piątek, 11 październik 2019, 14:17:32
nariam napisał(a):

patyk napisał(a):

w Auchan

W c4 małe słoiczki po 170 ml
patyk 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6647983 piątek, 11 październik 2019, 14:25:49
zielonaszpilka napisał(a):

nariam napisał(a):

patyk napisał(a):

w Auchan

W c4 małe słoiczki po 170 ml

u mnie o dziwo w Tesco
puste półki Ale majonez konkursowy jest emotka
tylko cena duża 4,49
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6647985 piątek, 11 październik 2019, 14:29:45
patyk napisał(a):

Netto emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6647986 piątek, 11 październik 2019, 14:32:17
patyk napisał(a):

malenka napisał(a):

Podpisane! Fajnie że tu wrzuciłas. 

Dziękuję bardzo  emotka
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6648143 sobota, 12 październik 2019, 12:05:37
Nie ma to wrócić do pracy i już drugiego dnia nie przyjść z powodu choroby dziecka. Synek wyzdrowiał ale sprzedał wirusa bratu i mi emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6648157 sobota, 12 październik 2019, 13:34:44
Nie cierpię Turcji. byłam tam raz, odhaczylam niebieski meczet i Hagia Sofię- więcej tam nie wrócę. Ale mam nadzieję, że ten kryzys zgaśnie równie szybko jak wybuchł.
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6648165 sobota, 12 październik 2019, 14:16:39
dwaburekoty napisał(a):

Nie cierpię Turcji. byłam tam raz, odhaczylam niebieski meczet i Hagia Sofię- więcej tam nie wrócę. Ale mam nadzieję, że ten kryzys zgaśnie równie szybko jak wybuchł.

Kurdowie zapowiadają że muszą opuścić obóz al-Hol bo muszą walczyć z Turkami i nie mogą pilnować 72 tys. osób związanych z Państwem Islamskim. Dodają że będzie to miało katastrofalne skutki dla społeczności międzynarodowej. Na naszych oczach, dzięki Trumpowi, odżywa Państwo Islamskie.

synk

Cytuj wiadomość#6648168 sobota, 12 październik 2019, 14:37:28
dwaburekoty napisał(a):

Widziałaś Turcję tą dla turystów. Ja miałem styczność z tą mniej popularną (choć i objazdówkę też zaliczyłem). I za rok znów planuję Turcję prywatnie (szczególnie jej centralną i wschodnią część. Polecam. Mili ludzie, piękne krajobrazy, ciekawe miejsca.

patyk

Cytuj wiadomość#6648239 niedziela, 13 październik 2019, 07:20:30
Nie ma to jak wstać wcześnie rano i pierwsze co to zorientować się ze konkurs na który wydałam 40 zł trwał do dnia wczorajszego... Nosz cholera! Zamiast wysłać zgłoszenie od razu to ja dumam nad odpowiedzią do ostatniej chwili  emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6648244 niedziela, 13 październik 2019, 10:24:05
patyk napisał(a):

Nie ma to jak wstać wcześnie rano i pierwsze co to zorientować się ze konkurs na który wydałam 40 zł trwał do dnia wczorajszego... Nosz cholera! Zamiast wysłać zgłoszenie od razu to ja dumam nad odpowiedzią do ostatniej chwili  emotka emotka

Ja tak mam notorycznie...  emotka emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6648300 niedziela, 13 październik 2019, 18:52:37
nanajka81 napisał(a):

Może pomoże oglądnięcie filmiku z poprzedniej edycji loterii Prince Polo https://www.youtube.com/watch?v=wVd8tQhKvSI

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6648383 poniedziałek, 14 październik 2019, 10:19:58
Raz na jakiś czas uda mi się wygrać cokolwiek i zawsze muszę się prosić o swoje. Wkurza mnie, że grający musi przestrzegać regulaminu, ale Organizator to juz nie? Zawsze dostaję nagrody po terminie bo a to mejl nie doszedł, a to problem z kurierem... Jasne...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6648721 wtorek, 15 październik 2019, 11:45:33
wszystko wszystko .... emotka emotka emotka
0 0

|< << < 4583 4584 4585 4586 4587 45884589 4590 4591 4592 4593 > >> >|