Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

basiag

Cytuj wiadomość#6685705 wtorek, 25 luty 2020, 17:17:40
takaja86 napisał(a):

basiag napisał(a):

margobb napisał(a):

basiag napisał(a):

nie mogę zalogować się do banku bo nie przychodzą sms-y emotka ma ktoś konto w Santander i mógłby sprawdzić ? jakaś awaria ? ?

Przez apke normalnie można.

hmm, dzięki

Ja też mogę bez problemu

już mi się udało, dziękuję emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6685935 środa, 26 luty 2020, 14:51:42
Gdyby ktoś nie widział w Tv/nie słyszał do tej pory:
https://uwaga.tvn...-uwaga-t,316049.html

"- Z jej wyjaśnień wynika, że to był jej sposób na życie, pieniądze przeznaczała na bieżące potrzeby. W miejscu jej zamieszkania zabezpieczono torebki, portfele i iphony. Gotówki nie zabezpieczono – dodaje Wąsak." emotka emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6685942 środa, 26 luty 2020, 15:21:04
maverick napisał(a):

Gdyby ktoś nie widział w Tv/nie słyszał do tej pory:
https://uwaga.tvn...-uwaga-t,316049.html

"- Z jej wyjaśnień wynika, że to był jej sposób na życie, pieniądze przeznaczała na bieżące potrzeby. W miejscu jej zamieszkania zabezpieczono torebki, portfele i iphony. Gotówki nie zabezpieczono – dodaje Wąsak." emotka emotka emotka

A później dziwić się, że ludzie obojętnieją na różne apele...  emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6685986 środa, 26 luty 2020, 17:32:18
patyk napisał(a):

Wkurza mnie, że nigdzie nie da się kupić głupich maseczek i żeli antybakteryjnych. Wszędzie wykupione a na necie np allegro ceny z kosmosu. Ewidentnie ludzie pomysł na biznes, na panice sobie wymyślili... 
A niestety osoby które potrzebują tych artykułów z innych powodów niż panika nie mają ich jak kupić...  emotka

U mojego syna w  szkole zrobili ankietę dla wszystkich klas- anonimową .Przyjechał jakiś chłopak z Włoch i mieli zaznaczyć ,czy ma zostać 14 dni w domu , czy się zgadzają by wrócił do szkoły  emotka bez kwarantanny 

patyk

Cytuj wiadomość#6686071 środa, 26 luty 2020, 22:28:39
Monika11 napisał(a):

patyk napisał(a):

Wkurza mnie, że nigdzie nie da się kupić głupich maseczek i żeli antybakteryjnych. Wszędzie wykupione a na necie np allegro ceny z kosmosu. Ewidentnie ludzie pomysł na biznes, na panice sobie wymyślili... 
A niestety osoby które potrzebują tych artykułów z innych powodów niż panika nie mają ich jak kupić...  emotka

U mojego syna w  szkole zrobili ankietę dla wszystkich klas- anonimową .Przyjechał jakiś chłopak z Włoch i mieli zaznaczyć ,czy ma zostać 14 dni w domu , czy się zgadzają by wrócił do szkoły  emotka bez kwarantanny 

Cyrk... 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6686113 czwartek, 27 luty 2020, 09:06:04
patyk napisał(a):

Monika11 napisał(a):

patyk napisał(a):

Cyrk... 

Na miejscu rodziców chłopaka złożyłabym skargę do kuratorium za ten ostracyzm. Co innego gdyby władze szkoły wcześniej przyjęły takie środki ostrożności i podjęły uchwałę, ze wszyscy przyjeżdżający z terenów zagrożonych są proszeni o pozostanie w domach i zwolnieni z zajęć (jak zrobił Uniwersytet Łódzki). A zrzucanie odpowiedzialności na dzieci i młodzież plus  nagonka na jednego ucznia to jest coś idiotycznego

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6686122 czwartek, 27 luty 2020, 09:18:44
prosiaczek napisał(a):

patyk napisał(a):

Monika11 napisał(a):

patyk napisał(a):

Cyrk... 

Na miejscu rodziców chłopaka złożyłabym skargę do kuratorium za ten ostracyzm. Co innego gdyby władze szkoły wcześniej przyjęły takie środki ostrożności i podjęły uchwałę, ze wszyscy przyjeżdżający z terenów zagrożonych są proszeni o pozostanie w domach i zwolnieni z zajęć (jak zrobił Uniwersytet Łódzki). A zrzucanie odpowiedzialności na dzieci i młodzież plus  nagonka na jednego ucznia to jest coś idiotycznego

koleżanka jest nauczycielką i opowiadała że w niedzielę z Włoch wróciły 2 inne nauczycielki które w poniedziałek były normalnie w pracy i nikt nawet nie pomyślał aby może zrobiły sobie kwarantannę.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6686833 niedziela, 1 marzec 2020, 10:07:45
Wow, nic nikogo ostatnio nie wkurzało?! emotka  No, to ja nadrobię te zaległości.  emotka
"Mamy awarię OLXa. Właśnie pracujemy nad jej rozwiązaniem.Przepraszamy za utrudnienia!" emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6686834 niedziela, 1 marzec 2020, 10:10:44
bruce napisał(a):

Wow, nic nikogo ostatnio nie wkurzało?! emotka  No, to ja nadrobię te zaległości.  emotka
"Mamy awarię OLXa. Właśnie pracujemy nad jej rozwiązaniem.Przepraszamy za utrudnienia!" emotka

a mnie wkurza, że bruce się wkurza emotka i że zmienia avatary jak skarpetki emotka co dzień inny, a ten miły koteczek strzelający z karabinu był taki słodziak emotka emotka emotka od razu było wiadomo, że to bruce, a teraz .... 3 razy patrzę zanim zajarzę emotka hahah emotka emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6686836 niedziela, 1 marzec 2020, 10:12:42
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

a mnie wkurza, że bruce się wkurza emotka i że zmienia avatary jak skarpetki emotka co dzień inny, a ten miły koteczek strzelający z karabinu był taki słodziak emotka emotka emotka od razu było wiadomo, że to bruce, a teraz .... 3 razy patrzę zanim zajarzę emotka hahah emotka emotka emotka

emotka Świętuję w tym roku, stąd co miesiąc inne, z tortami awatary.  emotka  Wróci stary strzelający słodziak, a jakże!  emotka emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6686840 niedziela, 1 marzec 2020, 10:32:29
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

emotka Świętuję w tym roku, stąd co miesiąc inne, z tortami awatary.  emotka  Wróci stary strzelający słodziak, a jakże!  emotka emotka

Nie wiem co świętujemy cały rok, źe co miesiac inny awatar ale życzę by było jeszcze lepsze niż jest emotka  :* i czekam na kociaczka słodziaczka emotka  

bruce

Cytuj wiadomość#6686841 niedziela, 1 marzec 2020, 10:34:13
pioge7 napisał(a):

Nie wiem co świętujemy cały rok, źe co miesiac inny awatar ale życzę by było jeszcze lepsze niż jest emotka  :* i czekam na kociaczka słodziaczka emotka  

W maju będę częstować ...półwiecznym tortem.  emotka emotka
Dzięki i wzajemnie, Piotrze.  emotka emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6686842 niedziela, 1 marzec 2020, 10:37:14
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

no to 100 lat emotka
czekam więc emotka na tort. a ja za 20 dni tez będę częstować ale tortem z ostatnim razem 2 z przodu emotka za rok 3 emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6686843 niedziela, 1 marzec 2020, 10:39:03
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

no to 100 lat emotka
czekam więc emotka na tort. a ja za 20 dni tez będę częstować ale tortem z ostatnim razem 2 z przodu emotka za rok 3 emotka

Dzięki, wzajemnie!  emotka  Charakter wątku zmieniamy.  emotka

la-princessa

Cytuj wiadomość#6686944 niedziela, 1 marzec 2020, 20:14:17
Wkurza mnie, że jutro kolejny dzień zacznie się bez nowych konkursów emotka  Na żadne wyniki nie czekam, nie ma w co grać. Gazetki promocyjne też nic nie zapowiadają na przyszły tydzień. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak mało konkursów. Zapowiada się kolejny miesiąc bez nagród, bo nawet nie ma w czym ich wygrywać. A za kolejny zestaw past podziękuję. Zwłaszcza jak są tam trzy rzeczy na krzyż. 

pioge7

Cytuj wiadomość#6686946 niedziela, 1 marzec 2020, 20:28:59
bruce ale żeś wykrakała, że nikt się nie wkurza...... rano jem sobie śniadanie, poczułem coś nienaturalnego w buzi i patrzę... zostało mi 1/4 zęba (dolna szóstka), myślę se super... na szczęście wizyta w czwartek wiec ok... zrobi... wieczorem jem kolacje i .... górna 1 poszła w szlak... cała, zostało tylko trochę w dziąśle.... No cholera jasna. Dwa zęby poszly jednego dnia emotka  idzie się załamać.. nie mam jednej jedynki... wkurzony jestem jak cholera.... emotka  

bruce

Cytuj wiadomość#6686947 niedziela, 1 marzec 2020, 20:36:21
pioge7 napisał(a):

bruce ale żeś wykrakała, że nikt się nie wkurza...... rano jem sobie śniadanie, poczułem coś nienaturalnego w buzi i patrzę... zostało mi 1/4 zęba (dolna szóstka), myślę se super... na szczęście wizyta w czwartek wiec ok... zrobi... wieczorem jem kolacje i .... górna 1 poszła w szlak... cała, zostało tylko trochę w dziąśle.... No cholera jasna. Dwa zęby poszly jednego dnia emotka  idzie się załamać.. nie mam jednej jedynki... wkurzony jestem jak cholera.... emotka  

emotka
pioge7 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6686972 niedziela, 1 marzec 2020, 23:50:14
Wkurzyła mnie w piątek kobieta z olx. Ja tu dziecko usypiam, godzina 21:30, a telefon dzwoni.  Nie znam numeru, może mamie się coś stało, odbieram, a tam miły głosik, że w sprawie ogłoszenia. Wykasowałam numer ze wszystkich ogłoszeń, więc co jest? No chyba, że to ta, której parę tygodni temu pisałam numer i się nie odzywała. No to zapłon, jak nie wiem... emotka  obiecała się odezwać i w weekend przyjechać. Weekend się skończył, to piszę grzecznie smsa też o późnej porze, a co  emotka , a tam odpowiedź, że przeglądała ogłoszenia i tego już nie widziała i uznała, że sprzedałam... ech. Może faktycznie jutro się odezwie, ale nie nastawiam się  emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6686973 niedziela, 1 marzec 2020, 23:53:45

pioge7 napisał(a):

Przytulam, ja się boję jeść jakieś chrupiące rzeczy, twarde, odgryzać, przegryzać, moje zęby są słabe bardzo, już majątek wydałam, a jest coraz gorzej, a ledwo trzydziestkę przekroczyłam, gdzie tam do emerytury  emotka  zresztą, o czym ja piszę, emerytury chyba do tego czasu wcale nie będzie, a już na pewno nie taka, która by pozwalała na zrobienie sztucznej szczęki, dramat...
pioge7 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6686974 niedziela, 1 marzec 2020, 23:57:44
pioge7 napisał(a):

O rany ....to duże koszty przed tobą i dużo chodzenia do dentysty ...kolezance też jakiś czas temu poszła jedynka i wzieła l4 bo nie mogła patrzeć do lustra na swoje uzebienie: a pracuje z ludżmi  ....Wstawienie implantu w jej przypadku trochę trwało ( o kosztach nie wspomnę )....ale co zrobić ; czasami takie wypadki mimo iż wku....ją nie miłosiernie , musimy przyjąc na klatę i iść do przodu . Oby wszystko poszło gładko i szybko  emotka
pioge7 0