Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lolanta

Cytuj wiadomość#6688349 piątek, 6 marzec 2020, 14:54:39
Wkurza mnie, że niektórzy wrzucają na forum info, że dotarła nagroda z danego konkursu w formie przelewu, nie pisząc z jakiego dnia. I spoko, niech nie piszą, ja to szanuję. Ale gdy wygrrałam w tym samym konkursie i też czekam na przelew stresując się, czy zaakceptowali paragon i napiszę prośbę o określenie, czy z wygranej do 15 dnia miesiąca, czy po 15 dniu miesiąca, a dana osoba to odczytuje i ma mnie w d**, to mi się ciśnienie podnosi... 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6688350 piątek, 6 marzec 2020, 14:58:12
FACEBOOK i ich kur%$$#@a zmiany emotka Administruję stronę siostry i od dzisiaj zrobili mi jakiś Creator Studio który się zawiesza i nie działa... Jak ja ich nienawidzę!!
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6688377 piątek, 6 marzec 2020, 18:14:05
atyde25: Nie chodzi o bagatelizowanie, ale o trochę umiaru ze strony rządzących, którzy nakręcają i tak nakręcone media.
Problem u nas będzie duży, bo wielu Polaków, mając m.in. grypę, chodzi do pracy  emotka  A jak będą czuli się teraz, po powrocie m.in. z Lombardii, trochę na siłach, by pracować, też co niektórzy na lekach, ale przyjdą.
Ci, co są przewrażliwieni, zawracają głowę niepotrzebnie, a ci, co powinni się stawić, gdzieś tam sobie wśród nas chodzą. 
I roznoszą wirusy dalej...  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6688405 piątek, 6 marzec 2020, 20:24:03
zatrzymano Pendolino, bo ktoś kaszlał emotka ???
ja jestem astmatykiem, więc zdarza mi się kaszleć więcej niż innym, w dodatku od ponad roku mam nie zdiagnozowane problemy z krtanią, co objawia się nawet silnymi atakami kaszlu, w różnych miejscach, najbardziej boję się ich podczas prowadzenia auta emotka  byłam w szpitalu w sierpniu, miałam różne badania i konsultacje, które nie rozwiązały problemu. Wiem, że muszę często popijać coś, by zwilżyć błony śluzowe, i mało gadać, by nie drażnić strun głosowych. A teraz doszło do sytuacji, że w miejscach publicznych zaczynam się tłumaczyć, by ludzie się mnie nie bali emotka  wczoraj odbierałam list syna z zostawionego awizo, i po kilku zamienionych słowach zaczęłam kaszleć, więc od razu uspokajam panią na poczcie, dziś robiłam brwi i uprzedzam kosmetyczkę, że jakbym kaszlała, to proszę się nie bać. Strach być w kawiarni i popijać kawkę, i zakaszleć, bo zaraz ktoś zawiadomi jakieś służby. Do czego to wszystko zmierza, jak żyć?

tereniagno

Cytuj wiadomość#6688430 piątek, 6 marzec 2020, 22:11:59
anialistopad napisał(a):

Ja od zawsze mam zapasy wszystkiego taka mam manie ,ze w domu musze mieć wszystko. Coś będę robiła i mi zabraknie . Ludzie to pogłupieli już.w sklepach kolejki,kosze wypchane ma maksa ,a później na śmietniku wszystko lladuje

Nie robię żadnych zapasów.Żyję dniem normalnym,ale przypomniał się stan wojenny. Mam koleżankę, która w stanie wojennym robiła zapasy, nakupowała sztucznego miodu (bo był emotka ) i trzymała w piwnicy przez 10 lat emotka Nie wiedziała później co z nim zrobić emotka Dziś śmieje się z tego i powtarza jaki człowiek był głupi, (panika,bo nic nie było na półkach) emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6688456 sobota, 7 marzec 2020, 10:17:05
forrrum napisał(a):

Nie ogarniam tego świata swoim rozumkiem emotka emotka fragmenty wystąpienia szefowej słubickiego Sanepidu w sprawie koronawirusa. Nie wiem, czy płakać (ze śmiechu emotka ), czy jechać tam z granatem dla przywrócenia powagi... ŻENADA emotka
https://www.faceb...eos/809337309545673/

oj tam, oj tam, ja się uśmiałam, aż mnie brzuch rozbolał...
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6688465 sobota, 7 marzec 2020, 10:41:16
forrrum napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

oj tam, oj tam, ja się uśmiałam, aż mnie brzuch rozbolał...

emotka Zazdraszczam płytkości spojrzenia. emotka Ja tak nie umiem emotka emotka  

w dzisiejszym świecie absurdów i wszech otaczającej głupoty ludzi ( ogólnikowo oczywiście), gdzie już nie oglądam tv, bo moje nerwy sięgają zenitu, pani z sanepidu po prostu mnie rozwaliła - i chyba nie chodzi o płytkość, tylko dystans, bo chyba już mnie nie jest nic w stanie u nas zaskoczyć .)

stamp2

Cytuj wiadomość#6688484 sobota, 7 marzec 2020, 13:11:23
forrrum napisał(a):

Nie ogarniam tego świata swoim rozumkiem emotka emotka fragmenty wystąpienia szefowej słubickiego Sanepidu w sprawie koronawirusa. Nie wiem, czy płakać (ze śmiechu emotka ), czy jechać tam z granatem dla przywrócenia powagi... ŻENADA emotka
https://www.faceb...eos/809337309545673/

emotka emotka emotka emotka
mia 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6688596 niedziela, 8 marzec 2020, 17:07:37
Wrrr....Przy próbie zalogowania z aplikacji wyrzuca mnie całkowicie z apki. Ktoś ma ten problem lub wie jak go usunąć? Reinstalacja nie pomoga . 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6688599 niedziela, 8 marzec 2020, 17:50:24
ditomaso napisał(a):

Wrrr....Przy próbie zalogowania z aplikacji wyrzuca mnie całkowicie z apki. Ktoś ma ten problem lub wie jak go usunąć? Reinstalacja nie pomoga . 

Mam to samo.
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6688614 niedziela, 8 marzec 2020, 19:34:23
To tylko My Prosiaczek mamy taki problem na to wychodzi bo inni milczą. Ktoś może pomóc. Uwielbiałam korzystać z apki A tutaj jaki pech.
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6688622 niedziela, 8 marzec 2020, 20:05:43
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Moj brat mieszka na polnocy Wloch i jakos pustych polek do dzisiaj nie widzial w zadnym sklepie emotka W TV wszystko pokaza z takiej perspektywy by wygladalo jak apokalipsa jesli tylko to przyciagnie uwage widza ...

4 dni pozniej...
W newsach “lockdown”
over 300 deaths
a jak w rzeczywistosci?

I wkurza news, kiedy facet z północnych Wloch rusza do rodziny na południe... bez testu emotka   

Polki w sklepach dalej pelne, brat zyje, jego znajomi zyja, nie ma zadnego lockdown u niego, chodzi normalnie na Uniwerek, chodzi na scianki wspinaczkowe, jezdzi w gory na narty i zyje tak jak przed cala koronalipsa....

anialistopad

Cytuj wiadomość#6688644 niedziela, 8 marzec 2020, 22:25:43
Kolega mieszka we Włoszech w Akropolii i mowi,ze jest spoko. Media wszystko nakręcają i robią z igły widły. Był teraz  kilka dni w Neapolu i nie widział pustych półek ,zamkniętych sądów . Normalnie wszystko jest po staremu . Ludzie spacerują,żyją i nie gromadzą zapasów jak to w mediach przedstawiaja
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6688647 niedziela, 8 marzec 2020, 22:41:55
Dokladnie to samo u mojego brata (Trydent). Zycie toczy sie normalnie. Tzn Uniwerek jest zamkniety dla studentow, ale pracownicy normalnie maja dostep. Ma jednego kolege w 'zamknietej strefie', ale powiedzial mu, ze jedyne co odczuwa w zwiazku z tym koronawirusem to to ze nie moze wyjechac z miasta.
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6688665 poniedziałek, 9 marzec 2020, 08:42:09
Wkurza mnie, ze w krótkim czasie tak Trójkę zniszczyli  emotka To radio zaczyna brzmieć jak amatorszczyzna, a teraz nie będzie kolejnych aksamitnych audycji  emotka
O książkach nie da się programu słuchać. O sprawach ze świata też ciężko. Kto tam będzie mnie w świat muzyki wprowadzał?  emotka

izkak

Cytuj wiadomość#6688770 poniedziałek, 9 marzec 2020, 16:40:24
Columbit  emotka  Info z plakatu "kup dwie DOWOLNE farby", w regulaminie lista farb:  Casting CremeGloss, Colorista, Excellence Creme, Glam Bronde Préférence, Recital Preference, Magic Retouch. 

Jutro startuje nowy konkurs L'oreal, tym razem w C4. Zgodnie z regulaminem należy "dokonać zakupu dowolnego produktu do oczyszczania i pielęgnacji twarzy marki L’Oreal Parisw sklepie Carrefour". Tymczasem info w gazetce i na stronie www organizatora:

Tak, ja WIEM, że wiążący jest regulamin
 i taką wiedzę posiada większość forumowiczów-konkursowiczów. Wiem, że trzeba zapoznać się z regulaminem PRZED wzięciem udziału w konkursie. Ale do jasnej C., dajcie szansę też zwykłym ludziom, którzy w sklepie nie buszują w internecie szukając regulaminu akcji, a sugerują się właśnie gazetką czy plakatem.

Moja "niekonkursowa" koleżanka kupiła dzisiaj 2 farby L'oreal w Hebe, wysłała mi mms-a ze zdjęciem produktów i podpisem "tak jak mówiłaś, szczęściu trzeba pomóc!" Było mi ogromnie przykro, bo niestety musiałam uświadomić ją, że zwykłych "Preference" nie ma w regulaminie  emotka  Ona ma kosztowną nauczkę, a ja wyrzuty sumienia, bo powiedziałam jej o konkursie, nawet dałam link do bazy z e-konków, gdzie też jest błąd w opisie tego konka z Celine!  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6688773 poniedziałek, 9 marzec 2020, 16:55:06
izkak napisał(a):

Columbit  emotka  Info z plakatu "kup dwie DOWOLNE farby", w regulaminie lista farb:  Casting CremeGloss, Colorista, Excellence Creme, Glam Bronde Préférence, Recital Preference, Magic Retouch. 

Jutro startuje nowy konkurs L'oreal, tym razem w C4. Zgodnie z regulaminem należy "dokonać zakupu dowolnego produktu do oczyszczania i pielęgnacji twarzy marki L’Oreal Paris w sklepie Carrefour". Tymczasem info w gazetce i na stronie www organizatora:

Tak, ja WIEM, że wiążący jest regulamin
 i taką wiedzę posiada większość forumowiczów-konkursowiczów. Wiem, że trzeba zapoznać się z regulaminem PRZED wzięciem udziału w konkursie. Ale do jasnej C., dajcie szansę też zwykłym ludziom, którzy w sklepie nie buszują w internecie szukając regulaminu akcji, a sugerują się właśnie gazetką czy plakatem.

Moja "niekonkursowa" koleżanka kupiła dzisiaj 2 farby L'oreal w Hebe, wysłała mi mms-a ze zdjęciem produktów i podpisem "tak jak mówiłaś, szczęściu trzeba pomóc!" Było mi ogromnie przykro, bo niestety musiałam uświadomić ją, że zwykłych "Preference" nie ma w regulaminie  emotka  Ona ma kosztowną nauczkę, a ja wyrzuty sumienia, bo powiedziałam jej o konkursie, nawet dałam link do bazy z e-konków, gdzie też jest błąd w opisie tego konka z Celine!  emotka

Absolutnie zgadzam się z Twoim oburzeniem. emotka Co więcej, zawsze przy takich dyskusjach przytaczam jako klasyczny przykład dawny konkurs z Tesco, gdzie na plakacie reklamowym były do wygrania kosze piknikowe, a w regulaminie - rowery i - jak się potem okazało - to plakat był ważny, a regulamin po prostu pozostał z jakiejś starej akcji i nie zmieniono w nim paru istotnych szczegółów.  emotka  Agencji nie wspomnę, jednak pamiętam BARDZO DŁUGĄ ciszę w słuchawce telefonu, kiedy zapytałam organizatora o powody tych różnic, o których oczywiście organizator nie wiedział, chociaż konkurs prawie już dobiegał końca.  emotka emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6688776 poniedziałek, 9 marzec 2020, 17:05:16
assal napisał(a):

Wkurza mnie, ze w krótkim czasie tak Trójkę zniszczyli  emotka To radio zaczyna brzmieć jak amatorszczyzna, a teraz nie będzie kolejnych aksamitnych audycji  emotka
O książkach nie da się programu słuchać. O sprawach ze świata też ciężko. Kto tam będzie mnie w świat muzyki wprowadzał?  emotka

Mam dokładnie takie samo uczucie emotka Do tego moje ukochane Radio Gdańsk też stało się... bo ja wiem? Filią radia z Torunia. Słuchac się nie da! Asłuchałam na zmianę Trójka/ RG. I zostałam z ciszą w eterze emotka

izkak

Cytuj wiadomość#6688778 poniedziałek, 9 marzec 2020, 17:17:32
bruce napisał(a):

Absolutnie zgadzam się z Twoim oburzeniem. emotka Co więcej, zawsze przy takich dyskusjach przytaczam jako klasyczny przykład dawny konkurs z Tesco, gdzie na plakacie reklamowym były do wygrania kosze piknikowe, a w regulaminie - rowery i - jak się potem okazało - to plakat był ważny, a regulamin po prostu pozostał z jakiejś starej akcji i nie zmieniono w nim paru istotnych szczegółów.  emotka  Agencji nie wspomnę, jednak pamiętam BARDZO DŁUGĄ ciszę w słuchawce telefonu, kiedy zapytałam organizatora o powody tych różnic, o których oczywiście organizator nie wiedział, chociaż konkurs prawie już dobiegał końca.  emotka emotka

bruce a czy w tym przytoczonym przez Ciebie przypadku zmieniono nagrody na te rowery? Czy organizator potwierdził "wpadkę", ale i tak wydał kosze, bo przecież "na plakacie były kosze"?  emotka  To są właśnie wkurzające konkursowe absurdy. W sumie szczęście w nieszczęściu, że koleżanka wysłała mi zdjęcie tych farb, bo gdyby wysłała zgłoszenie i wygrała te bilety to byłby ogromny ból jeśli agencja odrzuciłaby jej paragon z powodu niezgodności z regulaminem...  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6688779 poniedziałek, 9 marzec 2020, 17:20:38
izkak napisał(a):

bruce a czy w tym przytoczonym przez Ciebie przypadku zmieniono nagrody na te rowery? Czy organizator potwierdził "wpadkę", ale i tak wydał kosze, bo przecież "na plakacie były kosze"?  emotka  To są właśnie wkurzające konkursowe absurdy. W sumie szczęście w nieszczęściu, że koleżanka wysłała mi zdjęcie tych farb, bo gdyby wysłała zgłoszenie i wygrała te bilety to byłby ogromny ból jeśli agencja odrzuciłaby jej paragon z powodu niezgodności z regulaminem...  emotka

O ile mnie pamięć nie myli, zmieniono wtedy błyskawicznie regulamin, wstawiając tam bezpardonowo kosze piknikowe i niczego przy tym nie wyjaśniając.  emotka emotka