Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4589 4590 4591 4592 4593 45944595 4596 4597 4598 4599 > >> >|

tereniagno

Cytuj wiadomość#6649960 sobota, 19 październik 2019, 15:56:38
ziolko napisał(a):

Miałam wziąć udział w jednym konkursie, około 22 stwierdziłam, że jeszcze zdążę wysłać.. po czym zasnęłam. Obudziłam się o godzinie 00:20  emotka emotka

Ja tak miałam ostatnio, rano budzę się , a tam koniec konkursu. Towar zakupiony za 15zł z nawiązką emotka
0 0

margotkowe

Cytuj wiadomość#6649972 sobota, 19 październik 2019, 18:22:37
anaesth napisał(a):

margotkowe napisał(a):

W temacie: Wkurza mnie, że... znów złapałam zapalenie pęcherza! Zawsze przychodzi znienacka, wczoraj po obejrzeniu serialu chciałam wstać z kanapy i mnie zgięło wpół emotka  Na szczęście miałam pod ręką Urosal i nospę (bo już rzygam furaginą), niestety jest tak, że do tej pory każdy lek działa tylko na chwilę (nawet antybiotyki) i to znowu wraca, a posiew moczu wyszedł ostatnio czysty. Dbam o siebie i staram się zapobiegać nawrotom, łykam żurawinę z probiotykiem, dbam o higienę, używam papierowych nakładek w publicznych toaletach... i nic! Chyba czas umówić się do urologa! 

Pamiętaj, że do higieny czasem lepsza jest sama woda - te wszystkie specyfiki reklamujące się jako łagodzące, o dobrym pH, z bakteriami Lactobacillus... często pogarszają sprawę. Możesz też spróbować doustnej szczepionki - Uro-Vaxom. Mi pomogła.

Dziękuję Ci bardzo za radę emotka  Spróbuję zrezygnować na jakiś czas z tego typu produktów. A o szczepionkę koniecznie zapytam lekarza przy najbliższej wizycie emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6649975 sobota, 19 październik 2019, 18:47:23
margotkowe napisał(a):

anaesth napisał(a):

margotkowe napisał(a):

W temacie: Wkurza mnie, że... znów złapałam zapalenie pęcherza! Zawsze przychodzi znienacka, wczoraj po obejrzeniu serialu chciałam wstać z kanapy i mnie zgięło wpół emotka  Na szczęście miałam pod ręką Urosal i nospę (bo już rzygam furaginą), niestety jest tak, że do tej pory każdy lek działa tylko na chwilę (nawet antybiotyki) i to znowu wraca, a posiew moczu wyszedł ostatnio czysty. Dbam o siebie i staram się zapobiegać nawrotom, łykam żurawinę z probiotykiem, dbam o higienę, używam papierowych nakładek w publicznych toaletach... i nic! Chyba czas umówić się do urologa! 

Pamiętaj, że do higieny czasem lepsza jest sama woda - te wszystkie specyfiki reklamujące się jako łagodzące, o dobrym pH, z bakteriami Lactobacillus... często pogarszają sprawę. Możesz też spróbować doustnej szczepionki - Uro-Vaxom. Mi pomogła.

Dziękuję Ci bardzo za radę emotka  Spróbuję zrezygnować na jakiś czas z tego typu produktów. A o szczepionkę koniecznie zapytam lekarza przy najbliższej wizycie emotka

jeśli będziesz u urologa to poproś o USG nerek. u mnie częste zapalenie pęcherza było skorelowane z piaskiem i zastojem na nerkach (nie jestem lekarzem, więc uwierzyłam lekarzowi na słowo). musiałam zrezygnować z wody wysokozmineralizowanej. od 3 lat problemów z nerkami i pęcherzem nie mam.
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6649976 sobota, 19 październik 2019, 18:47:34
kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie po raz kolejny wizaż, bo nie rozumiem, jak potrafię na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy wygrać mnostwo kosmetykow,
A tam nie potrafię. Wygrywałam na fb pokonując ponad 300 osób, na innych stronach typu Bioderma lub w konkursach mając pewnie rzesze konkurentów. Na wizażu nie potrafię wstrzelić się w klucz- rymem czy normalnie, krótko bądź długo, poważnie czy z żartem. Niby wartość nagród często mała, ale bardzo mnie to wkurza  emotka

Przez ostatnie 3 lata systematycznie zgłaszam się do testów i NIC. Jak mam opisywać kosmetyki, skoro nie mam możliwości ich testowania? Może podpowiecie jak chociaż raz wygrać? Niby to mała wartość nagrody, ale chodzi o sam fakt!
bruce 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6649980 sobota, 19 październik 2019, 19:04:33
kumulacja napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie po raz kolejny wizaż, bo nie rozumiem, jak potrafię na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy wygrać mnostwo kosmetykow,
A tam nie potrafię. Wygrywałam na fb pokonując ponad 300 osób, na innych stronach typu Bioderma lub w konkursach mając pewnie rzesze konkurentów. Na wizażu nie potrafię wstrzelić się w klucz- rymem czy normalnie, krótko bądź długo, poważnie czy z żartem. Niby wartość nagród często mała, ale bardzo mnie to wkurza  emotka

Przez ostatnie 3 lata systematycznie zgłaszam się do testów i NIC. Jak mam opisywać kosmetyki, skoro nie mam możliwości ich testowania? Może podpowiecie jak chociaż raz wygrać? Niby to mała wartość nagrody, ale chodzi o sam fakt!

Jest grupa na fb wizaz na której kilkakrotnie Wizaz pisał, że ktoś kto opini nie wstawił nie wygra u nich nic,zee wybieraja spośród osób, które dawały recenzję 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6649983 sobota, 19 październik 2019, 19:21:52
pikawka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Jest grupa na fb wizaz na której kilkakrotnie Wizaz pisał, że ktoś kto opini nie wstawił nie wygra u nich nic,zee wybieraja spośród osób, które dawały recenzję 

A mnie wkurza że dostałam się do testów produktu na katar na familie, produkt do mnie nie dotarł a do 23 października mam wystawić mu opinie emotka Tak samo było ponad dwa lata temu jak miałam od nich książeczkę testować - dotarła długo po terminie do którego miałam napisać opinie... Porażka emotka

A na wizażu też na nic się nie łapie.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6649988 sobota, 19 październik 2019, 19:38:20
pikawka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Szczere-negatywne tez???...  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6649991 sobota, 19 październik 2019, 19:55:08
superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Szczere-negatywne tez???...  emotka

Nie wiem. Nie pytałam...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650000 sobota, 19 październik 2019, 21:45:52
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że dostałam się do testów produktu na katar na familie, produkt do mnie nie dotarł a do 23 października mam wystawić mu opinie emotka

Czy dobrze rozumiem, że w podanym terminie trzeba dostać kataru, żeby przetestować produkt?

asantesana

Cytuj wiadomość#6650003 sobota, 19 październik 2019, 22:04:37
zdolnabestia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że dostałam się do testów produktu na katar na familie, produkt do mnie nie dotarł a do 23 października mam wystawić mu opinie emotka

Czy dobrze rozumiem, że w podanym terminie trzeba dostać kataru, żeby przetestować produkt?

Może do produktu dołączają saszetkę z wirusem?  emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650006 sobota, 19 październik 2019, 22:17:06
BTW, właśnie napisałam na wizażu kilka recenzji produktów, których używam. W wolnym czasie napiszę jeszcze kilka. Może zaczną mnie brać pod uwagę do testów, bo też się na nie nie załapuję.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6650008 sobota, 19 październik 2019, 22:21:37
zdolnabestia napisał(a):

BTW, właśnie napisałam na wizażu kilka recenzji produktów, których używam. W wolnym czasie napiszę jeszcze kilka. Może zaczną mnie brać pod uwagę do testów, bo też się na nie nie załapuję.

ja tez pomału wstawiam, zobaczymy, ale widzialam tam osoby co maja duuuuzo recenzji...moze po prostu podwyzszyli limit , daja tylko dla tych co maja > 200 czy 300 recenzji...nie wiem
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650009 sobota, 19 październik 2019, 22:24:42
jokan napisał(a):

ja tez pomału wstawiam, zobaczymy, ale widzialam tam osoby co maja duuuuzo recenzji...moze po prostu podwyzszyli limit , daja tylko dla tych co maja > 200 czy 300 recenzji...nie wiem

Powinni mieć takie rzeczy w regulaminie. Szkoda czasu ludzi, którzy piszą kreatywne zgłoszenia, a nie są brani pod uwagę. 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6650027 niedziela, 20 październik 2019, 00:39:20
zdolnabestia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Mogę katar oddać za darmo, bardzo chętnie. Niech stanie obok mnie, to przekażę i można będzie dodać opinię emotka

helenaa

Cytuj wiadomość#6650029 niedziela, 20 październik 2019, 01:43:31
tereniagno napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Mogę katar oddać za darmo, bardzo chętnie. Niech stanie obok mnie, to przekażę i można będzie dodać opinię emotka

My też testujemy, a przesyłka nie dotarła... 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6650035 niedziela, 20 październik 2019, 09:07:32
helenaa napisał(a):

tereniagno napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

My też testujemy, a przesyłka nie dotarła... 

no przydalo by się ten katar mieć na te 2 dni emotka Porażka takie testowanie emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650040 niedziela, 20 październik 2019, 09:57:36
Testy preparatów na katar to nic. Kiedyś, lata temu, był tu konkurs, w którym do wygrania był voucher na trumnę i usługi pogrzebowe. Nie wydaje się to takie mroczne, gdy pomyśleć, jakim kosztem jest dla rodziny pogrzeb. Jednak voucher był imienny i miał datę wazności!

bubba

Cytuj wiadomość#6650043 niedziela, 20 październik 2019, 10:27:42
zdolnabestia napisał(a):

Testy preparatów na katar to nic. Kiedyś, lata temu, był tu konkurs, w którym do wygrania był voucher na trumnę i usługi pogrzebowe. Nie wydaje się to takie mroczne, gdy pomyśleć, jakim kosztem jest dla rodziny pogrzeb. Jednak voucher był imienny i miał datę wazności!

Strrrrasznie mnie to rozbawiło emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6650050 niedziela, 20 październik 2019, 11:09:31
bubba napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Strrrrasznie mnie to rozbawiło emotka

padłam po prostu...aż musiałam wygrzebać, czy to ten konkurs był ha ha?

https://www.fakt....srcc=ucs&utm_v=2
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6650056 niedziela, 20 październik 2019, 12:10:52
Nie, to był inny konkurs. Organizatorem był jakiś zakład pogrzebowy i nie był to ten śmieszek - Bytom. 
jokan 0
|< << < 4589 4590 4591 4592 4593 45944595 4596 4597 4598 4599 > >> >|