Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6657227 czwartek, 14 listopad 2019, 14:27:26
dwaburekoty napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza  mnie Karlsbad... już pomijając to zamieszanie z 11.11 to oni zawsze chcą numer transakcji, a ja z rozpędu zawsze wpisuje numer paragonu emotka kiedy ja się tego nauczę?!!!

ooooo matkooooo.... Zawału przed chwilą bym dostała... Uf uf uf... w Milce ITM chcieli górny prawy... a już się z komodą do salonu żegnałam...

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6657228 czwartek, 14 listopad 2019, 14:31:20
Wkurzyłam się bardzo mocno emotka
Wczoraj wygrałam z Surf i okazało się,że na paragonie jest proszek bez nazwy.Dziś poszłam do sklepu po adnotację,że to Surf.
Pani zrobiła adnotację bez problemu.
Będąc w sklepie,kupiłam następy Surf,żeby p.kierownik zrobiła od razu adnotację na odwrocie.
Zrobiła to bez problemu.Na paragonie mam też prince polo,czyli paragon na 2 konkursy.
Wróciłam zadowolona do domu,wpisuję dane z paragonu i co? okazuje się ,że na paragonie jest połowa nr-u paragonu emotka Wygląda tak, jakby zabrakło tuszu i jest dół numeru,a nie ma góry, więc nie wiem jaki jest numer emotka
I nie ma wysyłki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6657229 czwartek, 14 listopad 2019, 14:32:00

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?...

Ale co im napiszesz? Że grasz w 50 konkursach miesięcznie i w pozostałych podawałaś inny numer? To nie przemówi na Twoją korzyść.

Organizator może zażyczyć sobie wpisania dowolnych danych z paragonu i tak trzeba zrobić. Nawet są podane przykłady w regulaminach czy też w formularzach, co niby jeszcze mieliby zrobić, żeby nam pomóc?

Przy takich przekrętach, jakie są w konkursach i loteriach ze strony uczestników... nie ma co liczyć na "pójście na rękę". Ale może się zdarzyć.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6657232 czwartek, 14 listopad 2019, 14:36:41
joan napisał(a):

Ale co im napiszesz? Że grasz w 50 konkursach miesięcznie i w pozostałych podawałaś inny numer? To nie przemówi na Twoją korzyść.

Organizator może zażyczyć sobie wpisania dowolnych danych z paragonu i tak trzeba zrobić. Nawet są podane przykłady w regulaminach czy też w formularzach, co niby jeszcze mieliby zrobić, żeby nam pomóc?

Przy takich przekrętach, jakie są w konkursach i loteriach ze strony uczestników... nie ma co liczyć na "pójście na rękę". Ale może się zdarzyć.

A już teraz im napisałam, że się pomyliłam i czy da radę zmienić ten numer. Jak się nie da to trudno, za gapowe się płaci. Zazwyczaj organizatorzy są w porządku, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Każdy w końcu może się pomylić - nie wysłałam zgłoszeń na oba numery - można to sprawdzić czy ktoś nie podał takiego numeru jak ja;) Kwestia dobrej woli organizatora, zobaczymy. Chociaż tutaj po całym zamieszaniu mogą mieć dość tego konkursu i uwalać wszystko jak leci emotka Oby nie.

Dzwoniłam do siostry - ona w Milce zagrała, chociaż normalnie w konkursach nie gra, więc nie ma złych nawyków emotka i też wpisała numer paragonu, sierotka emotka
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6657233 czwartek, 14 listopad 2019, 14:37:18

no jednak mam nadzieję, że jakby co pójdą na rękę... Mają też dodatkowo informację o adresie sklepu i dacie zakupu- więc jakaś kontrola paragonu jest... Ale to tylko moje pobożne życzenia.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6657237 czwartek, 14 listopad 2019, 14:42:51
grappa25 napisał(a):

no jednak mam nadzieję, że jakby co pójdą na rękę... Mają też dodatkowo informację o adresie sklepu i dacie zakupu- więc jakaś kontrola paragonu jest... Ale to tylko moje pobożne życzenia.

Ja bym nie poszła. Choćby dlatego, że w razie kontroli musiałabym się tłumaczyć, dlaczego wydałam nagrodę do dokumentów, które nie zgadzają się z podanymi w formularzu. Dlatego zawsze sugeruję wysłanie prośby o anulację zgłoszenia. Bo jeśli np. ktoś wyśle jeszcze raz to samo, ale z innym numerem, będzie musiał odesłać dwa paragony - a tych przecież nie posiada.
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6657238 czwartek, 14 listopad 2019, 14:42:52

Chociaż tutaj po całym zamieszaniu

Tyle, że to zamieszanie mają na własne życzenie emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6657250 czwartek, 14 listopad 2019, 15:01:22
bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

odebrałem wczoraj przesyłkę z paczkomatu po ok. półtorej godzinie od umieszczenia... w systemie dalej że nie odebrana, i nie mogę zagrać w loterii emotka ehhh

Paczkomaty ostatnio robią jakieś dziwaczne cyrki...  emotka

mnie ostatnio na liście nie pokazało paczkomatu w którym zawsze nadaję. Pierwsza myśl - przepełniony. Dzwonię więc na infolinię pytam czy przepełniony czy jakaś awaria. Pani sprawdza i mówi, że pod tym adresem nie ma paczkomatu. Odpowiadam jak nie, jak ja go z okna widzę, stoi tam bez przerwy! Się okazało, że mają awarię i system nie widzi niektórych paczkomatów. Następnego dnia dopiero wszystko funkcjonowało...

Masakra... emotka
Ja się wczoraj poryczałam dosłownie, pani na Allegro wpłaciła 2 dni po dokonanym 6 listopada zakupie pieniądze - wieczorem 8 listopada, etykietę od razu miałam po 22-ej tego dnia, nadałam jej tę paczkę w paczkomacie nazajutrz, 9 listopada w sobotę przed południem, ale to już był początek długiego weekendu, i nagle wczoraj dostałam mail, że nie ma dotąd paczki, a to prezent dla dziecka, że przecież paczkomaty idą góra 2 dni, a ona niczego potwierdzającego wysyłkę nie otrzymała i pewnie jej tej paczki nie nadałam...  Dosłownie, opisać trudno, co ja przeżyłam.  emotka emotka  Zanim wszystkie dowody jej mail'em przesłałam, wraz z numerem nadania, godziną wygenerowania etykiety i zostawienia w paczkomacie, statusem przesyłki i nie wiem nawet, czym jeszcze... ona otrzymała info, że paczkę może sobie już spokojnie odebrać w wybranym paczkomacie.  emotka  Koszmar, co się teraz wyprawia z paczkomatami!  emotka emotka

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, coraz bliżej nas... Nanananamanananana coraz bliżej nas...
bruce 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6657252 czwartek, 14 listopad 2019, 15:12:30

A już teraz im napisałam, że się pomyliłam i czy da radę zmienić ten numer. Jak się nie da to trudno, za gapowe się płaci. Zazwyczaj organizatorzy są w porządku, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Każdy w końcu może się pomylić - nie wysłałam zgłoszeń na oba numery - można to sprawdzić czy ktoś nie podał takiego numeru jak ja;) Kwestia dobrej woli organizatora, zobaczymy. Chociaż tutaj po całym zamieszaniu mogą mieć dość tego konkursu i uwalać wszystko jak leci emotka Oby nie.

Dzwoniłam do siostry - ona w Milce zagrała, chociaż normalnie w konkursach nie gra, więc nie ma złych nawyków  i też wpisała numer paragonu, sierotka emotka

Też kiedyś wysłałam zły numer. Co prawda nie był to karlsbad. Opisałam sytuację, podałam nr telefonu, oba numery z paragonu. Odpisali, że nie mogą wykasowywać zgłoszeń z bazy, mam nie wysyłać smsa ponownie z dobrym numerem, tylko w razie wygranej, razem z dokumentami dołączyć maila z korespondencją. Wygrałam i nagroda przyszła. No, ale co agencja, to inne praktyki.

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6657316 czwartek, 14 listopad 2019, 17:44:56
ludzka_istota napisał(a):

Nie ma to jak kupić Milkę, napisać zgłoszenie i czekać sobie na wyniki. I nagle doznać olśnienia, że to za 10 zł miało być, a nie dowolne. No debil.

Ufff, dzięki Bogu nie wygrałam! Dopiero bym się wkurzała

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6657408 piątek, 15 listopad 2019, 00:16:20
Myslalam, ze daja ebooki jak leci, a tu wygralam pudlo w loterii emotka   emotka mam 5 ebookow, dwa tytuly. Jeden mam 3x, drugi mam 2x.

Odebralam ostatnio 2 paczki, karton zgnieciony ma rogach i naderwany, druga paczka w folii normalnie rozerwana na pol emotka  stalam pod paczkomatem i szukalam po allegro czy jest w srodku wszystko, co zamawialam... strach zamawiac kolejne przesylki. A swieta ida, powoli zaczynam myslec nad prezentami, smarta mam, to i zamawiam do tych paczkomatow, coby przy okazji wziac udzial w loterii.

Aha, nie doczytalam, ze tylko te odebrane do 12 h biora udzial w loterii i dodatkowych nagrodach, wiec i 1 los przepadl. Coz.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6657690 piątek, 15 listopad 2019, 22:18:24
Wkurza mnie tic tac. Nie kupię już ani jednej cholernej paczki. Mam ich w nosie.  emotka emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6657696 piątek, 15 listopad 2019, 22:27:11
Nie cierpię konkursów fotograficznych, wkurzają mnie, a coraz więcej ich się pojawia emotka
Najpierw bramki, a teraz przeszli na fotki emotka
nkba, ZetZ 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6657701 piątek, 15 listopad 2019, 22:35:45
tereniagno napisał(a):

Nie cierpię konkursów fotograficznych, wkurzają mnie, a coraz więcej ich się pojawia emotka

Ja lubiłam konkursy kulinarne foto, dopóki w nich wygrywalam ...a teraz mnie wkurza,  że za choine nie umiem tam nic ugrać:(
Ostatnio specjalnie kupiłam patelnie Tefal za 60zl w c4 i znowu moje zdjęcie się nie spodobało:( 

pikawka

Cytuj wiadomość#6657702 piątek, 15 listopad 2019, 22:42:37
norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja lubiłam konkursy kulinarne foto, dopóki w nich wygrywalam ...a teraz mnie wkurza,  że za choine nie umiem tam nic ugrać:(
Ostatnio specjalnie kupiłam patelnie Tefal za 60zl w c4 i znowu moje zdjęcie się nie spodobało:( 

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... iNic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6657709 piątek, 15 listopad 2019, 22:54:26
pikawka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... i zgłoś post, bardzo ważne. Nic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...

Mnie wkurza, że nie mam farta ani w bramkach, ani loteriach i kreatywne też słabiutko, a fotograficzne to już dramat i nagrody jakoś omijają mnie szerokim łukiem. Chyba mózg mi się zlasował. 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6657713 piątek, 15 listopad 2019, 23:30:00
bezaczek7 napisał(a):

Myslalam, ze daja ebooki jak leci, a tu wygralam pudlo w loterii emotka   emotka mam 5 ebookow, dwa tytuly. Jeden mam 3x, drugi mam 2x.

Odebralam ostatnio 2 paczki, karton zgnieciony ma rogach i naderwany, druga paczka w folii normalnie rozerwana na pol emotka  stalam pod paczkomatem i szukalam po allegro czy jest w srodku wszystko, co zamawialam... strach zamawiac kolejne przesylki. A swieta ida, powoli zaczynam myslec nad prezentami, smarta mam, to i zamawiam do tych paczkomatow, coby przy okazji wziac udzial w loterii.

Aha, nie doczytalam, ze tylko te odebrane do 12 h biora udzial w loterii i dodatkowych nagrodach, wiec i 1 los przepadl. Coz.

nie ma obaw, przed swietami, to niczym swieze buleczki bedziesz odbierac wprost z samochodu emotka - bo paczkomat bedzie zawalony: wiec jak bedzie uszkodzona to od razu bedzie mozna zadzialac u "ludzia" ktory wydaje te paczki.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6657743 sobota, 16 listopad 2019, 08:43:39
tereniagno napisał(a):

a mi się wydaje że teraz mało jest emotka
i zdecydowanie bardziej wole foto niż tekst bo lepiej mi w nich idzie emotka
może spróbuj w nich brać udział i je też polubisz emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6657752 sobota, 16 listopad 2019, 10:41:15
pikawka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja zważywszy, że gram stosunkowo krótko nie brałam udziału w dużej ilości fotograficznych. Ale pare razy udało mi się fajne rzeczy wygrać. W tefalu też spróbowałam. Potrzebowałam patelnie więc przy okazji... no i zrobiłam swoje najlepsze zdjęcie ever. Byłam mega dumna z niego. No śliczne... iNic zero... a wygrałam jakiś czas temu takim.ktore się wstydzilam wysłać. I jak maz mi je robił to się poklicilismy bo odbiegako od mojwj wizji... emotka taki dramaat byl...

Konkursy fotograficzne są (choć pewnie nie dla wszystkich) najtrudniejsze. Takie jest moje zdanie. Dużo czynników wpływa na to, czy zdjęcie wyjdzie fajne. Formułując odpowiedzi konkursowe ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia i limit znaków, a do zrobienia zdjęcia potrzebujemy pomysłu, wizji, atrybutów, dobrego światła, ciut lepszego aparatu, pomocy drugiej osoby... Dlatego ukłony dla osób, które wygrywają zdjęciami np. samochody (jestem bardzo ciekawa, jakie zdjęcie wygra Citroena w Michaszkach!). Mi do tej pory udało się wygrać łyżeczkę z Fantasii i 500zł z Remingtona. Pewnie nie warto się poddawać, ale chyba ta kategoria konkursów jednak mnie przerasta emotka

pawelski

Cytuj wiadomość#6657810 sobota, 16 listopad 2019, 17:32:24
100 razy wolę fotograficzne od tych na ilość lajków albo z pytaniem " Dlaczego to właśnie ty masz wygrać ? "