Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4596 4597 4598 4599 4600 46014602 4603 4604 4605 4606 > >|

anialistopad

Cytuj wiadomość#6657013 środa, 13 listopad 2019, 19:25:07
Czy tylko mi wyswietlaja sie reklamy na cala strone? 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6657015 środa, 13 listopad 2019, 19:26:05
anialistopad napisał(a):

Czy tylko mi wyswietlaja sie reklamy na cala strone? 

mi też i już pisałam w " co mi się nie podoba" ale chyba nic to nie zmieni
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6657166 czwartek, 14 listopad 2019, 12:28:09
odebrałem wczoraj przesyłkę z paczkomatu po ok. półtorej godzinie od umieszczenia... w systemie dalej że nie odebrana, i nie mogę zagrać w loterii emotka ehhh
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6657177 czwartek, 14 listopad 2019, 12:50:11
pioge7 napisał(a):

odebrałem wczoraj przesyłkę z paczkomatu po ok. półtorej godzinie od umieszczenia... w systemie dalej że nie odebrana, i nie mogę zagrać w loterii emotka ehhh

Paczkomaty ostatnio robią jakieś dziwaczne cyrki...  emotka
pioge7 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6657216 czwartek, 14 listopad 2019, 14:13:20
Wkurza  mnie Karlsbad... już pomijając to zamieszanie z 11.11 to oni zawsze chcą numer transakcji, a ja z rozpędu zawsze wpisuje numer paragonu emotka kiedy ja się tego nauczę?!!!
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6657219 czwartek, 14 listopad 2019, 14:16:52
zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza  mnie Karlsbad... już pomijając to zamieszanie z 11.11 to oni zawsze chcą numer transakcji, a ja z rozpędu zawsze wpisuje numer paragonu emotka kiedy ja się tego nauczę?!!!

Nie zawsze emotka  
na to trzeba zwracać uwagę, bo np. W sloikach Milka z c4 i Tesco chcą ten numer z góry.
przy biedronce z dołu... 

joan

Cytuj wiadomość#6657221 czwartek, 14 listopad 2019, 14:17:45

Najlepiej od razu po zakupie zaznaczyć sobie na paragonie, co potem trzeba wpisać emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6657222 czwartek, 14 listopad 2019, 14:17:46
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mnie ostatnio na liście nie pokazało paczkomatu w którym zawsze nadaję. Pierwsza myśl - przepełniony. Dzwonię więc na infolinię pytam czy przepełniony czy jakaś awaria. Pani sprawdza i mówi, że pod tym adresem nie ma paczkomatu. Odpowiadam jak nie, jak ja go z okna widzę, stoi tam bez przerwy! Się okazało, że mają awarię i system nie widzi niektórych paczkomatów. Następnego dnia dopiero wszystko funkcjonowało...
bruce 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6657224 czwartek, 14 listopad 2019, 14:21:35

no to ja też mam źle -wpisałam nr paragonu, a tylko jedno zgłoszenie... Nawet nie zauważyłam, że może być nr transakcji. emotka

encepence

Cytuj wiadomość#6657225 czwartek, 14 listopad 2019, 14:24:20
grappa25 napisał(a):

no to ja też mam źle -wpisałam nr paragonu, a tylko jedno zgłoszenie... Nawet nie zauważyłam, że może być nr transakcji. emotka

Ja oczywiście też poslalam zgłoszenie z numerem paragonu, ciekawe jak się w razie co do tego ustosunkuja

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6657226 czwartek, 14 listopad 2019, 14:24:39

ooooo matkooooo.... Zawału przed chwilą bym dostała... Uf uf uf... w Milce ITM chcieli górny prawy... a już się z komodą do salonu żegnałam...

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6657227 czwartek, 14 listopad 2019, 14:27:26
dwaburekoty napisał(a):

ooooo matkooooo.... Zawału przed chwilą bym dostała... Uf uf uf... w Milce ITM chcieli górny prawy... a już się z komodą do salonu żegnałam...

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6657228 czwartek, 14 listopad 2019, 14:31:20
Wkurzyłam się bardzo mocno emotka
Wczoraj wygrałam z Surf i okazało się,że na paragonie jest proszek bez nazwy.Dziś poszłam do sklepu po adnotację,że to Surf.
Pani zrobiła adnotację bez problemu.
Będąc w sklepie,kupiłam następy Surf,żeby p.kierownik zrobiła od razu adnotację na odwrocie.
Zrobiła to bez problemu.Na paragonie mam też prince polo,czyli paragon na 2 konkursy.
Wróciłam zadowolona do domu,wpisuję dane z paragonu i co? okazuje się ,że na paragonie jest połowa nr-u paragonu emotka Wygląda tak, jakby zabrakło tuszu i jest dół numeru,a nie ma góry, więc nie wiem jaki jest numer emotka
I nie ma wysyłki emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6657229 czwartek, 14 listopad 2019, 14:32:00

A no to właśnie.. jednak pioge ma rację, raz chcą ten a raz ten... emotka czy nie mogą po ludzku chcieć zawsze numeru paragonu?! Jak rozdawali czapki w zeszłym roku to też wpisałam zły numer a czapka doszła, ale pewnie przy nagrodach tak małej wartości nie robią zadymy. Pytanie czy przy takiej nagrodzie też by poszli na rękę?...

Ale co im napiszesz? Że grasz w 50 konkursach miesięcznie i w pozostałych podawałaś inny numer? To nie przemówi na Twoją korzyść.

Organizator może zażyczyć sobie wpisania dowolnych danych z paragonu i tak trzeba zrobić. Nawet są podane przykłady w regulaminach czy też w formularzach, co niby jeszcze mieliby zrobić, żeby nam pomóc?

Przy takich przekrętach, jakie są w konkursach i loteriach ze strony uczestników... nie ma co liczyć na "pójście na rękę". Ale może się zdarzyć.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6657232 czwartek, 14 listopad 2019, 14:36:41
joan napisał(a):

Ale co im napiszesz? Że grasz w 50 konkursach miesięcznie i w pozostałych podawałaś inny numer? To nie przemówi na Twoją korzyść.

Organizator może zażyczyć sobie wpisania dowolnych danych z paragonu i tak trzeba zrobić. Nawet są podane przykłady w regulaminach czy też w formularzach, co niby jeszcze mieliby zrobić, żeby nam pomóc?

Przy takich przekrętach, jakie są w konkursach i loteriach ze strony uczestników... nie ma co liczyć na "pójście na rękę". Ale może się zdarzyć.

A już teraz im napisałam, że się pomyliłam i czy da radę zmienić ten numer. Jak się nie da to trudno, za gapowe się płaci. Zazwyczaj organizatorzy są w porządku, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Każdy w końcu może się pomylić - nie wysłałam zgłoszeń na oba numery - można to sprawdzić czy ktoś nie podał takiego numeru jak ja;) Kwestia dobrej woli organizatora, zobaczymy. Chociaż tutaj po całym zamieszaniu mogą mieć dość tego konkursu i uwalać wszystko jak leci emotka Oby nie.

Dzwoniłam do siostry - ona w Milce zagrała, chociaż normalnie w konkursach nie gra, więc nie ma złych nawyków emotka i też wpisała numer paragonu, sierotka emotka
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6657233 czwartek, 14 listopad 2019, 14:37:18

no jednak mam nadzieję, że jakby co pójdą na rękę... Mają też dodatkowo informację o adresie sklepu i dacie zakupu- więc jakaś kontrola paragonu jest... Ale to tylko moje pobożne życzenia.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6657237 czwartek, 14 listopad 2019, 14:42:51
grappa25 napisał(a):

no jednak mam nadzieję, że jakby co pójdą na rękę... Mają też dodatkowo informację o adresie sklepu i dacie zakupu- więc jakaś kontrola paragonu jest... Ale to tylko moje pobożne życzenia.

Ja bym nie poszła. Choćby dlatego, że w razie kontroli musiałabym się tłumaczyć, dlaczego wydałam nagrodę do dokumentów, które nie zgadzają się z podanymi w formularzu. Dlatego zawsze sugeruję wysłanie prośby o anulację zgłoszenia. Bo jeśli np. ktoś wyśle jeszcze raz to samo, ale z innym numerem, będzie musiał odesłać dwa paragony - a tych przecież nie posiada.
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6657238 czwartek, 14 listopad 2019, 14:42:52

Chociaż tutaj po całym zamieszaniu

Tyle, że to zamieszanie mają na własne życzenie emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6657244 czwartek, 14 listopad 2019, 14:51:32
kukuleczka napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mnie ostatnio na liście nie pokazało paczkomatu w którym zawsze nadaję. Pierwsza myśl - przepełniony. Dzwonię więc na infolinię pytam czy przepełniony czy jakaś awaria. Pani sprawdza i mówi, że pod tym adresem nie ma paczkomatu. Odpowiadam jak nie, jak ja go z okna widzę, stoi tam bez przerwy! Się okazało, że mają awarię i system nie widzi niektórych paczkomatów. Następnego dnia dopiero wszystko funkcjonowało...

Masakra... emotka
Ja się wczoraj poryczałam dosłownie, pani na Allegro wpłaciła 2 dni po dokonanym 6 listopada zakupie pieniądze - wieczorem 8 listopada, etykietę od razu miałam po 22-ej tego dnia, nadałam jej tę paczkę w paczkomacie nazajutrz, 9 listopada w sobotę przed południem, ale to już był początek długiego weekendu, i nagle wczoraj dostałam mail, że nie ma dotąd paczki, a to prezent dla dziecka, że przecież paczkomaty idą góra 2 dni, a ona niczego potwierdzającego wysyłkę nie otrzymała i pewnie jej tej paczki nie nadałam...  Dosłownie, opisać trudno, co ja przeżyłam.  emotka emotka  Zanim wszystkie dowody jej mail'em przesłałam, wraz z numerem nadania, godziną wygenerowania etykiety i zostawienia w paczkomacie, statusem przesyłki i nie wiem nawet, czym jeszcze... ona otrzymała info, że paczkę może sobie już spokojnie odebrać w wybranym paczkomacie.  emotka  Koszmar, co się teraz wyprawia z paczkomatami!  emotka emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6657250 czwartek, 14 listopad 2019, 15:01:22
bruce napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Masakra... emotka
Ja się wczoraj poryczałam dosłownie, pani na Allegro wpłaciła 2 dni po dokonanym 6 listopada zakupie pieniądze - wieczorem 8 listopada, etykietę od razu miałam po 22-ej tego dnia, nadałam jej tę paczkę w paczkomacie nazajutrz, 9 listopada w sobotę przed południem, ale to już był początek długiego weekendu, i nagle wczoraj dostałam mail, że nie ma dotąd paczki, a to prezent dla dziecka, że przecież paczkomaty idą góra 2 dni, a ona niczego potwierdzającego wysyłkę nie otrzymała i pewnie jej tej paczki nie nadałam...  Dosłownie, opisać trudno, co ja przeżyłam.  emotka emotka  Zanim wszystkie dowody jej mail'em przesłałam, wraz z numerem nadania, godziną wygenerowania etykiety i zostawienia w paczkomacie, statusem przesyłki i nie wiem nawet, czym jeszcze... ona otrzymała info, że paczkę może sobie już spokojnie odebrać w wybranym paczkomacie.  emotka  Koszmar, co się teraz wyprawia z paczkomatami!  emotka emotka

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, coraz bliżej nas... Nanananamanananana coraz bliżej nas...
bruce 0
|< << < 4596 4597 4598 4599 4600 46014602 4603 4604 4605 4606 > >|