Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

jola29k

Cytuj wiadomość#6690845 środa, 18 marzec 2020, 14:17:39
Mój syn miał wczoraj sprawdzian z plastyki  30 pytań  ( 60 sek na jedno ) nie można wrócić do poprzedniego pytania   . Córka już miała z fizyki sprawdzian  , jutro ma sprawdzian z matematyki . Najmłodsza ma uzupełniać ćwiczenia  a one są  prawie puste .A dziś nawet zadanie  z religii  . Ja oszaleje
bruce 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6690847 środa, 18 marzec 2020, 14:21:06
jola29k napisał(a):

Mój syn miał wczoraj sprawdzian z plastyki  30 pytań  ( 60 sek na jedno ) nie można wrócić do poprzedniego pytania   . Córka już miała z fizyki sprawdzian  , jutro ma sprawdzian z matematyki . Najmłodsza ma uzupełniać ćwiczenia  a one są  prawie puste .A dziś nawet zadanie  z religii  . Ja oszaleje

Z plastyki ? Matko z córką....powariowali  emotka
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6690848 środa, 18 marzec 2020, 14:22:11
sylzab2294 napisał(a):

donia7 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

emotka  Dzień Dobry. Bardzo proszę aby uczniowie klasy czwartej wykonali z przedmiotu informatyka:(1) W programie Paint narysowali (odwzorowali), 6 statków z okresu od XV do XX wieku i pod rysunkiem podpisali nazwy wybranych przez siebie okrętów. Aby wykonać projekty statków, proszę znaleźć w różnych źródłach (Internet), informacje na temat wybranych okrętów z tego okresu. Jest to trochę zmodyfikowane zadanie, które znajduje się w podręczniku na stronie 35. Proszę posłużyć się też podręcznikiem od strony 28. Pracę proszę zapisać i w późniejszym czasie przynieść do szkoły zapisaną na pendrive.

Rynce opadają  emotka

To jeden z wielu projektów w klasie 4 zadanych od poniedziałku do dziś

:O
Moja w czwartej klasie ma zrobić notatkę na temat komunikatorów internetowych z informatyki.

Mój syn ma podać przykład (łącznie z danymi) działalności niezarejestrowanej... emotka

Moskala, ale to praca dla klasy czwartej szkoły podstawowej czy liceum???  emotka
mój ma napisać pracę o epidemiach w historii emotka   emotka  
jest informacja, że ma być nauka zdalna, to jest  emotka  my nawet z WF dostajemy wytyczne (no ale to klasa sportowa...)
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6690850 środa, 18 marzec 2020, 14:26:22
A mnie wkurza, że z powodu paniki ludzie chcą usypiać zdrowe zwierzęta domowe emotka  I już dochodzi do tragedii, widziałam informację, że po tym jak weterynarz odmówił uśpienia, to facet odrąbał psu głowę i twierdzi, że to wypadek przy rąbaniu drewna. Sprawa zgłoszona na policję, ale oni twierdzą, że się tym nie zajmą, bo nie udowodnią, że to nie był wypadek. 
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6690851 środa, 18 marzec 2020, 14:26:30
pikawka napisał(a):

jola29k napisał(a):

u nas są nawet z muzyki emotka z plastyki już były
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6690852 środa, 18 marzec 2020, 14:27:15
jola29k napisał(a):

u nas z religii ksiądz kazał uzupełniać ćwiczenia (nie maja prawie nic uzupełnione) i w wolnych chwilach czytać Ewangelię wg. św. Mateusza

Patrząc na to, że to jest trzeci dzień zawieszenia lekcji, boję się co będzie u nas w przyszłym tygodniu bo wprowadzają wtedy nauczanie online 
Mam nadzieję że uda się pogodzić lekcje obu synów, bo mamy jeden laptop z kamerką. Ogólnie rozumiem że nauczyciele MUSZĄ to ogarnąć, ale jednak póki co mam wrażenie że podeszli do tego w niezbyt dobry sposób. 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6690853 środa, 18 marzec 2020, 14:27:21
joan napisał(a):

Ja tylko chciałam zauważyć, że np. mój sąsiad z góry ma SZEŚCIORO dzieci. Jak rozumiem, każde z owych dzieci winno posiadać swojego własnego laptopa i spędzać przy nim po 8h dziennie...

moja koleżanka ma troje i nie wyrabia już...
joan 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6690854 środa, 18 marzec 2020, 14:29:03
Czytam Was i cieszę się, że w tej trudnej sytuacji nie mam dzieci w wieku szkolnym emotka
Moja znajoma jest nauczycielką języka niemieckiego i robi lekcje na żywo - w domu, potem do tego jest zadanie i mają jej odsyłać na @ odpowiedzi - zdjęcia z zeszytów i ćwiczeń, będą też się nagrywać i wysyłać odpowiedzi mówione. Ustaliła z rodzicami, że wszyscy mają dostęp i każdy się cieszy, że tak podeszła do tematu.
Sąsiad chodzi do innej szkoły to wczoraj 3x2h siedział przy nauce, sąsiadka załamana bo tyle czasu przed komputerem emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6690855 środa, 18 marzec 2020, 14:29:32
Claudia77 napisał(a):

joan napisał(a):

Ja tylko chciałam zauważyć, że np. mój sąsiad z góry ma SZEŚCIORO dzieci. Jak rozumiem, każde z owych dzieci winno posiadać swojego własnego laptopa i spędzać przy nim po 8h dziennie...

moja koleżanka ma troje i nie wyrabia już...

Łącza internetowe też nie wyrabiają... 
Praca zdalna pracowników, prace domowe uczniów powodują, że wszystko wolniej działa. 
Koleżanka mówiła, że jak wysyła prace córki (zdjęcia, filmiki czy inne prezentacje), to ładowanie trwa i trwa... 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6690858 środa, 18 marzec 2020, 14:33:07
moskala22 napisał(a):

jola29k napisał(a):

u nas z religii ksiądz kazał uzupełniać ćwiczenia (nie maja prawie nic uzupełnione) i w wolnych chwilach czytać Ewangelię wg. św. Mateusza

Patrząc na to, że to jest trzeci dzień zawieszenia lekcji, boję się co będzie u nas w przyszłym tygodniu bo wprowadzają wtedy nauczanie online 
Mam nadzieję że uda się pogodzić lekcje obu synów, bo mamy jeden laptop z kamerką. Ogólnie rozumiem że nauczyciele MUSZĄ to ogarnąć, ale jednak póki co mam wrażenie że podeszli do tego w niezbyt dobry sposób. 

dlatego mój syn nie chodzi na religię - sprawdzianów i zadań było więcej niż z polskiego - jak ksiądz się go spytał czemu nie chodzi to mu powiedział, że wiara nie powinna być oceniana, a Boga się ma w sercu nie w zeszycie i możecie mnie tu zjechać - jestem z niego dumna

pikawka

Cytuj wiadomość#6690859 środa, 18 marzec 2020, 14:34:48
Claudia77 napisał(a):

pikawka napisał(a):

jola29k napisał(a):

u nas są nawet z muzyki emotka z plastyki już były

emotka emotka  Rzeczywiście...ta wiedza przyda się na lata  emotka
0 0

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6690865 środa, 18 marzec 2020, 14:41:58
Czytam Wasze wpisy i tak się zastanawiam to w każdej pracy domowej pomagacie dzieciom? (pytanie bez złośliwości to tylko ciekawość) Pamiętam, że jak ja chodziłam do szkoły to nie było mowy o tym żeby rodzice mi w czymś pomagali...

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6690866 środa, 18 marzec 2020, 14:44:02
la-princessa napisał(a):

A mnie wkurza, że z powodu paniki ludzie chcą usypiać zdrowe zwierzęta domowe emotka  I już dochodzi do tragedii, widziałam informację, że po tym jak weterynarz odmówił uśpienia, to facet odrąbał psu głowę i twierdzi, że to wypadek przy rąbaniu drewna. Sprawa zgłoszona na policję, ale oni twierdzą, że się tym nie zajmą, bo nie udowodnią, że to nie był wypadek. 

https://weterynar...tanazji-na-zyczenie/
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6690870 środa, 18 marzec 2020, 14:48:50
bejca11 napisał(a):

Czytam Wasze wpisy i tak się zastanawiam to w każdej pracy domowej pomagacie dzieciom? (pytanie bez złośliwości to tylko ciekawość) Pamiętam, że jak ja chodziłam do szkoły to nie było mowy o tym żeby rodzice mi w czymś pomagali...

tylko w tej, z którą ma problemy - bym musiała chyba nic innego nie robić tylko siedzieć z nim przy lekcjach, tyle tego ma - syn się dobrze uczy, a jak wyjdzie mu z czegoś trója, mam to w ....., nikt nie będzie pamiętał za 10 lat, że właśnie np.z geografii ją miał.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6690874 środa, 18 marzec 2020, 14:56:03
Claudia77 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

tylko w tej, z którą ma problemy - bym musiała chyba nic innego nie robić tylko siedzieć z nim przy lekcjach, tyle tego ma - syn się dobrze uczy, a jak wyjdzie mu z czegoś trója, mam to w ....., nikt nie będzie pamiętał za 10 lat, że właśnie np.z geografii ją miał.

moi rodzice NIGDY ze mną ani mnie nie uczyli. Może z dwa razy matka zmuszała mnie do nauki pisania piórem bo strasznie bazgrałam (ale jestem leworęczna więc tylko temu) Obecnie moja 2-klasistka mało co dostała do zrobienia, to co przygotował rząd to zrobiła w kilka minut no i w sumie nie wiem czy mam jej coś szukać czy jak??
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6690880 środa, 18 marzec 2020, 15:07:49
Właściwie powinnam się wpisać w watek"martwie się ". Byłam w ośrodku zdrowia z 5 razy w krótkim czasie, tak na chwileyprzed pandemia i w trakcie. Ilość ludzi, niewielu, w firmie męża, koleżanek, kuzynek itd. Zdrowie ok. Natomiast skutki walki z chorobą katastroficzne. Koleżanka córki w Niemczech, gastronomia straciła pracę, koleżanka z kredytami,już zapowiedziała szefowa że z pensja może być krucho, firma tylko dycha, u męża odmówili już zakupu dużych aut, wszyscy w panice. Ośrodek zdrowia online. 

ivanotta

Cytuj wiadomość#6690882 środa, 18 marzec 2020, 15:21:00
nanajka81 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

moi rodzice NIGDY ze mną ani mnie nie uczyli. Może z dwa razy matka zmuszała mnie do nauki pisania piórem bo strasznie bazgrałam (ale jestem leworęczna więc tylko temu) Obecnie moja 2-klasistka mało co dostała do zrobienia, to co przygotował rząd to zrobiła w kilka minut no i w sumie nie wiem czy mam jej coś szukać czy jak??

Ja też byłam nauczona, że lekcję robię sama, a jak czegoś nie wiem to mam się pytać w szkole i szukać samodzielnie rozwiązania.. Tylko w krytycznych sytuacjach zawracałam rodzinie głowę swoimi lekcjami. Kiedyś chodziło się do biblioteki i szukało się rozwiązań zadań. Wydaje mi się że kiedyś dzieci były bardziej samodzielne/zaradne i potrafiły się obejść bez pomocy rodziców. Z drugiej strony należałam też do takich dzieci, które nie cierpiały jak ktoś im się w papiery wtrąca.

Nikt mnie nie sprawdzał, rodzicie mieli zaufanie i oceny nawet nie były takie złe. Dodam też że w szkole podstawowej doszukali się u mnie niedoczynności tarczycy, która nie ułatwia nauki, a i tak ogarniałam to co miałam. 

Gość

Cytuj wiadomość#6690916 środa, 18 marzec 2020, 17:35:30

57-latek usłyszał diagnozę na początku marca. O pozytywnym wyniku Japończyka poinformowali urzędnicy, którzy polecili, aby natychmiast poddał się kwarantannie. Jednak zarażony nie tylko zignorował ich polecenie, lecz postanowił celowo zarazić innych mieszkańców Gamagori. Japończyk wyszedł do dwóch pubów i spędził w nich łącznie około godziny uczestnicząc w karaoke oraz obejmował jedną z kobiet, które przebywały w lokalu. W pewnym momencie 57-latek poinformował pracownika pubu o swoim stanie zdrowia. Ten zawiadomił policję i lekarzy z ośrodka zdrowia. Japończyk został zatrzymany, a lokal zdezynfekowany. Powody, dla których 57-letni Japończyk zdecydował się celowo zarażać koronawirusem, pozostają nieznane. Koronawirus wywołał u mężczyzny poważne zapalenie płuc. Japończyk zmarł w środę 18 marca.

https://www.o2.pl...ch-6490235534452865a
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6690917 środa, 18 marzec 2020, 17:42:39
forrrum napisał(a):

57-latek usłyszał diagnozę na początku marca. O pozytywnym wyniku Japończyka poinformowali urzędnicy, którzy polecili, aby natychmiast poddał się kwarantannie. Jednak zarażony nie tylko zignorował ich polecenie, lecz postanowił celowo zarazić innych mieszkańców Gamagori. Japończyk wyszedł do dwóch pubów i spędził w nich łącznie około godziny uczestnicząc w karaoke oraz obejmował jedną z kobiet, które przebywały w lokalu. W pewnym momencie 57-latek poinformował pracownika pubu o swoim stanie zdrowia. Ten zawiadomił policję i lekarzy z ośrodka zdrowia. Japończyk został zatrzymany, a lokal zdezynfekowany. Powody, dla których 57-letni Japończyk zdecydował się celowo zarażać koronawirusem, pozostają nieznane. Koronawirus wywołał u mężczyzny poważne zapalenie płuc. Japończyk zmarł w środę 18 marca.

https://www.o2.pl...ch-6490235534452865a

Idiota... Karma jak widać wróciła.....

Gość

Cytuj wiadomość#6690921 środa, 18 marzec 2020, 17:47:45
superloser napisał(a):

granice zamkniete, Amerykanie w domach a polskie “gwiazdy”  na Insta promuja spacerki  

Brytyjskim turystom niestraszna szalejąca epidemia koronawirusa. Udowadniają, że "to tylko grypa, którą trzeba przejść". Turyści drwili z policji i obrzucili oficerów obelgami, zanim łaskawie wrócili do hotelu.
https://twitter.c.../1239211245070422016