Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tereniagno

Cytuj wiadomość#6691374 piątek, 20 marzec 2020, 17:06:03
ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam ....

Apel Rydzyka w obliczu pandemii koronawirusa  emotka "W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa (...) Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radio Maryja i Telewizja trwam.
Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #TrwamNasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

Sam by się dorzucił to złote klamki by te redakcje miały  emotka

Jestem katoliczką, ale bardzo jestem tym zbulwersowana emotka Jeszcze ma mało? z wszystkich stron ciągnie ile się da emotka

joan

Cytuj wiadomość#6691375 piątek, 20 marzec 2020, 17:09:44
tereniagno napisał(a):

Jestem katoliczką, ale bardzo jestem tym zbulwersowana emotka Jeszcze ma mało? z wszystkich stron ciągnie ile się da emotka

Bo jego sponsorzy są w grupie ry(D)zyka - trzeba ich wydoić, póki jeszcze żyją i mogą pójść na pocztę przelew puścić emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6691377 piątek, 20 marzec 2020, 17:18:58
sssylwiaaa napisał(a):

Nie wierzę w to, co czytam... (...)
"Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #Trwam, Nasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

+

Czytając to zestawienie wiadomości z jakże skrajnych biegunów biznesu (choć z żadnej nie korzystam emotka   emotka ), zdecydowanie poparłbym tę drugą  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6691396 piątek, 20 marzec 2020, 19:30:38
tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Apel Rydzyka w obliczu pandemii koronawirusa  emotka "W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa (...) Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (...) Radio Maryja i Telewizja trwam.
Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie #Radia #Maryja, Telewizji #TrwamNasz Dziennik." - napisał #Rydzyk 

Jeżeliffinansowannie jest z podanych źródeł. To,przepraszam czego się dziwić, że potrzebuję wsparcia. Każdy ma prawo słuchać stacji jakiej chce. Poprosił o wsparcie i co wtym złego.tylu  ludzi go potrzebuje i dla każdego co innego jest wazne. W czasach pokoju myśli się o lekkim życiu, najlepiej z wartościami wybiorczymi, a wczasiewojnyż nie raz pozostaje tylko modlitwa. 
0 luki28

stamp2

Cytuj wiadomość#6691399 piątek, 20 marzec 2020, 19:37:04
ziolko napisał(a):

sssylwiaaa - jak ktoś ma dużo, to ciągle mu mało i mało i wiecznie jęczy, jaki to on biedny....
Gdyby Nasz Dziennik upadł, to bym nie płakała z tego powodu 

ale po wyborczej to pewnie byś płakała

Gość

Cytuj wiadomość#6691400 piątek, 20 marzec 2020, 19:37:05
FBilona napisał(a):

Poprosił o wsparcie i co w tym złego. tylu  ludzi go potrzebuje i dla każdego co innego jest wazne. W czasach pokoju myśli się o lekkim życiu, najlepiej z wartościami wybiorczymi, a w czasie wojny nie raz pozostaje tylko modlitwa. 

Nie raz i nie dwa pozostaje tylko modlitwa dla tych, którym to pomaga. Miał prawo poprosić - tak samo jak każdy z wypowiadających się tu miał prawo wyrazić własne zdanie. Nie ma jednomyślności w narodzie i nigdy nie będzie, więc potępianie kogoś tylko za to, że nie myśli tak samo jak ty jest delikatnie mówiąc... Nie, nie umiem delikatnie tego określić, więc na tym zakończę. I tak każdy zrobi, co zechce, a inni i tak to ocenią. Tak toczy się światek.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6691409 piątek, 20 marzec 2020, 21:00:04
superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

tylu  ludzi go potrzebuje...

Ale skoro “inni” moga zyc modlitwa i powietrzem ...  emotka

Kto to głosił, że "każdemu według potrzeb jego"?  emotka Facet ma taką potrzebę, by go ludzie potrzebowali i już. Nic na to nie poradzisz. Ojć, uwierz, że jedni mogą o korzonkach i o wodzie, a inni nie, bo nie wierzą... w równe żołądki emotka  
Cóż... jak to mówił Laskowik?
"CUD! Tego patentu nie sprzedajemy"
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6691415 piątek, 20 marzec 2020, 21:39:59
Wkurza mnie... Długo się zastanawiałam co mnie w obecnym trudnym czasie wkurza, chyba łatwiej byłoby wpisać co mnie nie wkurza... Co więcej, jak już ktoś tutaj wcześniej wspomniał zaczyna brakować wątku "przeraża mnie". 
Wkurza mnie brak umiejętności priorytetyzacji u współczesnych ludzi, bezmyślność, dziecinne podejście, egoizm, chęć lansu... Wkurza mnie to że widzę jak niektórzy suną do przodu niczym ćmy do ognia, prosto w paszcze lwa, prosto w ramiona pandemi... Czuję się jakbym oglądała film w którym widzimy jak bohater idzie wprost na niebezpieczeństwo i mamy ochotę krzyknąć "nie rób tego!" bo wiemy co go czeka za rogiem. Teraz też mam ochotę wyjść z domu i zacząć krzyczeć na ludzi żeby się opamiętali. 
Nie lubię się zawodzić na ludziach, nie lubię kiedy okazuje się że ludzie którzy byli dla mnie autorytetem okazują się marni... Znowu czuję się jak dziecko które odkrywa że mama i tata nie są wszechmocni i nie wiedzą wszystkiego... Wtedy zaczynasz czuć strach... Strach o jutro, o przyszłośc, o siebie i rodzine. 

Tak, czuję strach i to mnie wkurza. 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6691418 piątek, 20 marzec 2020, 21:56:53
FBilona napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Jeżeliffinansowannie jest z podanych źródeł. To,przepraszam czego się dziwić, że potrzebuję wsparcia. Każdy ma prawo słuchać stacji jakiej chce. Poprosił o wsparcie i co wtym złego.tylu  ludzi go potrzebuje i dla każdego co innego jest wazne. W czasach pokoju myśli się o lekkim życiu, najlepiej z wartościami wybiorczymi, a wczasiewojnyż nie raz pozostaje tylko modlitwa. 

Niech wesprze to modlitwą, a nie wołaniem kasy!
0 0

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6691419 piątek, 20 marzec 2020, 22:09:38
Gość ma tupet.  Prosi o szybkie datki, bo zdaje sobie sprawę, że większość jego wyznawców jest w grupie ryzyka.  No cóż, nie spodziewałam się po tym gościu niczego innego emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6691466 sobota, 21 marzec 2020, 12:40:15
stamp2 napisał(a):

ziolko napisał(a):

sssylwiaaa - jak ktoś ma dużo, to ciągle mu mało i mało i wiecznie jęczy, jaki to on biedny....
Gdyby Nasz Dziennik upadł, to bym nie płakała z tego powodu 

ale po wyborczej to pewnie byś płakała

Wyborcza to nie tylko teksty polityczne.
Poza tym - musisz się do mnie dowalać politycznie??
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6691478 sobota, 21 marzec 2020, 13:24:01
"Zdziwienie" czy nawet "zdumienie" nie jest właściwym słowem, by oddać stan, w jaki wprawiają mnie wieści tego typu:
emotka emotka emotka emotka
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6691497 sobota, 21 marzec 2020, 15:04:57
superloser napisał(a):

Zasmieciles jeden watek dowcipami o #coronavirus a teraz cie wkurza takie szczeniackie zachowanie u innych.

BUM. Pozamiatałeś. emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6691498 sobota, 21 marzec 2020, 15:07:12
forrrum napisał(a):

superloser napisał(a):

Zasmieciles jeden watek dowcipami o #coronavirus a teraz cie wkurza takie szczeniackie zachowanie u innych.

BUM. Pozamiatał. emotka

Przecież to baba jest a nie chłop...chyba ze odnosisz się do czegoś innego emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6691500 sobota, 21 marzec 2020, 15:11:59
edzia21 napisał(a):

Przecież to baba jest a nie chłop...chyba ze odnosisz się do czegoś innego emotka  

E, tam. Nieważne. Nie grzebię ludziom w życiorysach - nick mnie zmylił i tyle. Poza tym... w dobie zawirowań z identyfikacją płci... jakie to ma znaczenie? Osoba jest osoba, sztuk: jeden. Czy męskoosobowa, czy inna.
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6691520 sobota, 21 marzec 2020, 16:44:06
androm napisał(a):

superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

forrrum napisał(a):

superloser napisał(a):

BUM. Pozamiatał. emotka

Sprawdzilas Czy wydedukowalas z mejla  emotka
nie wszyscy musza zakladac kilka kontof, jak cb, mozna tez otfrotnie - cos jak public toilet. 

Faktem jest, że cb jest tak charakterystyczny w wypowiedziach, że choćby się nazwał ZosiaSamosia to się go rozpozna.
Ja też myślałam, że Superloser to facet:)
Wkurza mnie... nędza w konkach.

A ja jestem przekonana, że superloser to  nikt inny jak cb emotka  
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6691523 sobota, 21 marzec 2020, 16:56:08
androm napisał(a):

buziolek napisał(a):

androm napisał(a):

superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

forrrum napisał(a):

superloser napisał(a):

BUM. Pozamiatał. emotka

Sprawdzilas Czy wydedukowalas z mejla  emotka
nie wszyscy musza zakladac kilka kontof, jak cb, mozna tez otfrotnie - cos jak public toilet. 

Faktem jest, że cb jest tak charakterystyczny w wypowiedziach, że choćby się nazwał ZosiaSamosia to się go rozpozna.
Ja też myślałam, że Superloser to facet:)
Wkurza mnie... nędza w konkach.

A ja jestem przekonana, że superloser to  nikt inny jak cb emotka  

nie, cb to forrrum
wkurza mnie... koronawirus:)

A superloser to nie facet?  emotka emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6691526 sobota, 21 marzec 2020, 17:17:23
pikawka napisał(a):

A superloser to nie facet?  emotka emotka

Nie, to samiczka:
https://www.e-kon...file/user/superloser