Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4599 4600 4601 4602 4603 46044605 4606 4607 4608 4609 > >|

tereniagno

Cytuj wiadomość#6658351 poniedziałek, 18 listopad 2019, 23:13:47
bruce napisał(a):

... odbiór (a raczej - nader nieśmiałe podejmowanie próby odbioru) paczek w Żabce...  emotka emotka

U mnie paczki w Żabce,to tylko DHL zostawia i tym się wkurzam, ponieważ siedzę w domu i czekam, a on wrzuca awizo w skrzynkę, że nikogo nie było i  do odbioru w Żabce na drugim osiedlu, i muszę zasuwać. Toż w końcu to jego praca i powinien dostarczyć do domu. A jak się jemu nie podoba, to niech zmieni pracę.Ostatnio też córka wyzywała na nich, bo to samo zrobili co u mnie. emotka
bruce 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6658367 wtorek, 19 listopad 2019, 05:51:25
anaesth napisał(a):

Ech, dzięki za odpowiedzi. Szkoda, bo przydałaby mi się ta nagroda. emotka Ale może jednak znajdzie się na forum ktoś, kto dostał od nich przesyłkę?

napisz na FB do Tesco, dzięki nim po 5 miesiącach dostałam swoją nagrodę z Tesco magazynu.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6658515 wtorek, 19 listopad 2019, 13:28:06
a mnie wkurza dziś mój mąż... siedzi "chory" na L4 (dzień gorączkował) i gra... A do mnie się rzuca że nic nie robię emotka A zaliczyłam już dziś przedszkole, szkołę, prasowanie, zakupy, śniadanie dzieci i sałatkę. To jest nic emotka  

olunka

Cytuj wiadomość#6658518 wtorek, 19 listopad 2019, 13:29:15
a mnie wkurza juz 3 dzisiaj telefon z zaproszeniem na pokazy, emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6658525 wtorek, 19 listopad 2019, 13:40:31
olunka napisał(a):

Do mnie z kolei co jakiś czas usilnie dzwonią z zaproszeniem na jakieś pokazy do Legnicy, podczas gdy mieszkam pod Wrocławiem!Ponadto wkurza mnie, że ostatnio nic konkretnego nie umiem wygrać emotka
bruce 0

reniii

Cytuj wiadomość#6658527 wtorek, 19 listopad 2019, 13:42:28
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza dziś mój mąż... siedzi "chory" na L4 (dzień gorączkował) i gra... A do mnie się rzuca że nic nie robię emotka A zaliczyłam już dziś przedszkole, szkołę, prasowanie, zakupy, śniadanie dzieci i sałatkę. To jest nic emotka  

Bo mężowie są jak dzieci a chorzy to są niczym noworodki, którymi trzeba się ciągle opiekować. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6658529 wtorek, 19 listopad 2019, 13:47:49
olunka napisał(a):

Ja bym z chęcią poszła na termomixa A nikt nie zaprasza  emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6658530 wtorek, 19 listopad 2019, 13:48:59
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Bo mężowie są jak dzieci a chorzy to są niczym noworodki, którymi trzeba się ciągle opiekować. 

Bakusiową widziałyście?  Dobrze to oddała :https://www.youtube.com/watch?v=GJ0GPrhVUV0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3hLCK2XRBD-iHy0gXhdGUJ8_U0Uo0UeuxiV0N_QzjSvZ0CPHm6Ch-EN-M

ziolko

Cytuj wiadomość#6658546 wtorek, 19 listopad 2019, 14:21:47
cudaczek121 napisał(a):

olunka napisał(a):

Do mnie z kolei co jakiś czas usilnie dzwonią z zaproszeniem na jakieś pokazy do Legnicy, podczas gdy mieszkam pod Wrocławiem!Ponadto wkurza mnie, że ostatnio nic konkretnego nie umiem wygrać emotka

Do mnie też są zaproszenia z Legnicy. Na to ja mówię, że do Legnicy mam kilkaset km i nigdy tam nie byłam. Od razu pytanie "to skąd pani jest?". A na ja to: ooo nie.. nie powiem, bo będziecie do mnie dzwonić z zaproszeniami do mojego miasta  emotka
I rozmowa się urywa  emotka
nariam 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6658606 wtorek, 19 listopad 2019, 17:02:36
ziolko napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

olunka napisał(a):

Do mnie też są zaproszenia z Legnicy. Na to ja mówię, że do Legnicy mam kilkaset km i nigdy tam nie byłam. Od razu pytanie "to skąd pani jest?". A na ja to: ooo nie.. nie powiem, bo będziecie do mnie dzwonić z zaproszeniami do mojego miasta  emotka
I rozmowa się urywa  emotka

ja w takich przypadkach pytam, czy nocleg i dojazd też finansują bo mam parędziesiąt km. W przypadku, gdy zapraszają mnie na spotkanie z nagrodą gwarantowaną, mówię, że niestety mnie nie będzie, ale nagrodę GWARANTOWANĄ proszę wysłać pocztą. Rozłączają się od razu. Miałam 3 letni epizod pracowniczy w call center i z własnego doświadczenia wiem, jak przerwać rozmowę emotka . W ankietach telefonicznych często biorę jednak udział.

ziolko

Cytuj wiadomość#6658607 wtorek, 19 listopad 2019, 17:03:34
dwaburekoty Ooo.. z tą pocztą to dobry pomysł emotka  następnym razem tak powiem emotka  
0 0

nariam

Cytuj wiadomość#6658610 wtorek, 19 listopad 2019, 17:10:17
cudaczek121 napisał(a):

olunka napisał(a):

Cudaczek ,to nie ja dzwonię emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6658611 wtorek, 19 listopad 2019, 17:12:11
cudaczek121 napisał(a):

olunka napisał(a):

To do mnie dzwonią od chyba 2 lat ciągle z zaproszeniami na pokazy w (dodam - baaardzo odległym) Lublinie.  emotka  Raz nareszcie trafiło się moje miejsce zamieszkania, poszłam, bo ja się na takie bajery nabieram emotka , to nie dość, że super mnie wymasował jakiś nowoczesny fotel, to jeszcze dostałam w prezencie nowy, opakowany i zafoliowany, klawiaturowy czarny telefon (wg zapewnień pani dzwoniącej miał to być oczywiście "nowoczesny smartfon z najwyższej półki" emotka ) oraz piękny zestaw noży z ostrzałką w eleganckim opakowaniu, a niczego absolutnie tam nie kupowałam.   emotka
pioge7 0

joan

Cytuj wiadomość#6658614 wtorek, 19 listopad 2019, 17:18:20
W temacie pokazów, bo ostatnio się uśmiałam z mamą do łez emotka

Otóż mama dostała pocztą... jedną rękawiczkę damską z info, że jeśli chce drugą, ma pójść na pokaz emotka I poszła, rękawiczkę numer dwa odebrała, a kolesie z pokazu do niej przyskoczyli, jak te sępy. I trują jej, trują, aż ona nagle mówi, że jest bezrobotna. I wtedy wpierw się kolesie zapowietrzyli, a następnie zaczęli bardzo donośnym głosem ostrzegać się wzajemnie, że "TA PANI JEST BeZet!!!!!" Czyli chyba: bez zatrudnienia emotka

Przy okazji dodam, że w gazecie z programem tv u teściowej zobaczyłam dziś ogłoszenie o okularach polepszających wzrok. Ich "standardowa" cena to 327 zł, ale "w promocji" można je kupić za 97 zł. A mój facet dokładnie takie same okulary kupił na swoje zajęcia i one kosztują byle kaj... 5 zł. Słownie: pięć złotych. Takżeten emotka
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6658752 środa, 20 listopad 2019, 08:44:14
Miałam pomarudzić na to, że jestem konkursowym przegrywam, ale przeglądarka z samego rana zasugerowała mi cykl artykułów o polskim rolnictwie pewnej gazety na "W"... Oczy mi spłonęły. Nie mam nic więcej do powiedzenia.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6659046 środa, 20 listopad 2019, 18:31:35
wszystko pod górkę...a jeszcze brak 1 kosmetyku w Columbitowej paczce emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6659047 środa, 20 listopad 2019, 18:35:59
dostałam wiadomośc że paczka czeka na mnie w paczomacie więc biegnę do niego szczęsliwa bo byłam dosłownie 5 minut drogi od niego. Odbieram paczkę, zgłaszam do loterii i dostaję powiadomienie o losie w grze o skuter. Myslę sobie że chyba sie pomylili bo przecież powinnam mieć los w grze o auto. Sprawdzam godzinę umieszczenia paczki w paczkomacie i okazuje sie że powiadomienie o możliwości odbioru paczki dostałam 3 godziny po jej umieszczeniu w paczkomacie.
bruce 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6659096 środa, 20 listopad 2019, 20:47:41
cudaczek121 napisał(a):

olunka napisał(a):

Mieszkam 250 km od Warszawy,a dzwoniła pani na darmową siłownię emotka emotka
Zapomniałam zapytać skąd ma numer telefonu, przecież jest RODO emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6659109 środa, 20 listopad 2019, 21:03:39
Pstrokate ekonki,wszystko zlane praktycznie w jednosc . Nie czytelne ,no kurde co tu sie dzieje z ta strona dzis?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6659197 czwartek, 21 listopad 2019, 08:13:21
moskala22 napisał(a):

dostałam wiadomośc że paczka czeka na mnie w paczomacie więc biegnę do niego szczęsliwa bo byłam dosłownie 5 minut drogi od niego. Odbieram paczkę, zgłaszam do loterii i dostaję powiadomienie o losie w grze o skuter. Myslę sobie że chyba sie pomylili bo przecież powinnam mieć los w grze o auto. Sprawdzam godzinę umieszczenia paczki w paczkomacie i okazuje sie że powiadomienie o możliwości odbioru paczki dostałam 3 godziny po jej umieszczeniu w paczkomacie.

Moim zdaniem w ogóle powinni zmienić reguły tego konkursu, ponieważ działanie paczkomatów - łagodnie rzecz ujmując - schodzi na przysłowiowe psy. Np. wczoraj nadawałam kilka paczek, metodą tradycyjną, żadne podawanie kurierowi, stojącemu akurat przy paczkomatach, tylko typowe umieszczenie w otwierających się skrytkach, wszystko idealnie, a mimo to informacje o ich nadaniu otrzymałam dopiero po 3 godzinach, choć zazwyczaj przychodzą w ciągu paru sekund.  emotka
|< << < 4599 4600 4601 4602 4603 46044605 4606 4607 4608 4609 > >|