Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pawelski

Cytuj wiadomość#6665605 środa, 11 grudzień 2019, 16:10:46
Cieszyłem się że wygrałem lampki choinkowe ale już się nie cieszę bo przyszły różowe emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6665617 środa, 11 grudzień 2019, 16:48:32
superloser -"Jak nie chcesz odpuścić kobiecie w ciąży to chociaż troche daj luzu - nienarodzonym dzieciom stres matki szkodzi."
 Czy Ty aby nie przesadzasz??? czy ja się mszczę i katuję kogoś?? Po prostu zwróciłam uwagę i użyłam takiego samego języka i określenia. 
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6665678 środa, 11 grudzień 2019, 19:26:15
Wkurzyła mnie wiadomość o zamknięciu jedynego sklepu Intermarche w Warszawie!
https://finanse.wp.pl/klopoty-intermarche-siec-zamyka-wlasnie-dwa-kolejne-sklepy-6455587170592385a
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6665683 środa, 11 grudzień 2019, 19:39:18
kumulacja napisał(a):

https://finanse.wp.pl/klopoty-intermarche-siec-zamyka-wlasnie-dwa-kolejne-sklepy-6455587170592385a

Ludzie mówią, że to piramida finansowa
0 0

yonex

Cytuj wiadomość#6665684 środa, 11 grudzień 2019, 19:39:18
kumulacja napisał(a):

Ludzie mówią, że to piramida finansowa
0 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6665687 środa, 11 grudzień 2019, 19:49:06
heineken emotka emotka  

anaesth

Cytuj wiadomość#6665691 środa, 11 grudzień 2019, 19:55:38
Wkurza mnie gmail. Kiedy wpisuję swoje imię i nazwisko w mailu, automatycznie to + wszystko po niżej staje się stopką. Nie wiem, czy nie wykluczają mnie przez to z konkursów, w których warunkiem jest podpisanie się oraz ewentualnie zgoda na przetwarzanie danych. A tak się starałam z odopowiedzią na konkurs Payback... i w taki głupi sposób mogą mi mojej odpowiedzi nie uznać emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6665721 środa, 11 grudzień 2019, 22:32:02
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

superloser -"Jak nie chcesz odpuścić kobiecie w ciąży to chociaż troche daj luzu - nienarodzonym dzieciom stres matki szkodzi."
 Czy Ty aby nie przesadzasz??? czy ja się mszczę i katuję kogoś?? Po prostu zwróciłam uwagę i użyłam takiego samego języka i określenia. 

Wiesz, kiedy masz publikacje konka dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora to jaki sens tego moderatora, kiedy obwinia się jedynie dodającego konkurs? 
MoTeraDor jest zbyteczny  emotka  

Moderatorzy nie dodają konkursów, tylko administratorzy
Poza tym, adminów jest kilku a dodających konkursy jest wielu. 
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6665727 środa, 11 grudzień 2019, 23:16:25
superloser napisał(a):

Dlatego, ze ich mało to zatwierdzają bez sprawdzania? 

Nie ma dużo konkursów wartych publikacji.
Jest masa taniochy, FBjsbukowych lajków,  "jednego biletu do kina" albo długopisu z kubkiem.
Coś jak zakupy w Lidlu albo Biedronce ...

Daj żyć człowieku na tym forum...

kermit

Cytuj wiadomość#6665756 czwartek, 12 grudzień 2019, 07:56:18
superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

superloser napisał(a):

Dlatego, ze ich mało to zatwierdzają bez sprawdzania? 

Nie ma dużo konkursów wartych publikacji.
Jest masa taniochy, FBjsbukowych lajków,  "jednego biletu do kina" albo długopisu z kubkiem.
Coś jak zakupy w Lidlu albo Biedronce ...

Daj żyć człowieku na tym forum...

Zbrzmiało, jakbyś nie miała życia, tylko konkursy I TO FORUM  emotka

Chyba Ty... Takie właśnie mam wrażenie - gdzie nie spojrzę to są tam Twoje nieskładne, bezsensowne i żenujące posty...

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6665761 czwartek, 12 grudzień 2019, 08:15:55
Tak się wczoraj grzebałam,że nie wysłałam zgłoszenia i konkurs Colgate w Biedronce odleciał, ale dziś jest już nowy ,, zębowy", tym razem w Lidlu.Może kupić produkt i  wysłać co tam wymyśliłam?Zobaczę...
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6665795 czwartek, 12 grudzień 2019, 10:40:59
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wysłałam do jednej osoby z naszego forum 28 listopada bon 100 do Auchan poleconym priorytetem.29 listopada przesyłka z bonem dotarła do niej, co potwierdziła 3 grudnia.Miałam w zamian za to dostać 4 bilety do kina.Użytkowniczka twierdziła,że ma tylko 3 bilety, bo 4-ty gdzieś posiała i nie może znaleźć.No to jej napisałam,aby mi wysłała chociaż te 3 bilety, a ten jeden najwyżej później.Jest mi naprawdę bardzo przykro,że ja jakoś to zorganizowałam,aby przesyłka dotarła do niej następnego dnia pocztą polską,a bilety dla mnie mailem jakoś do tej pory nie dotarły emotka

Wspomniana osoba winna jest Ci 4 bilety, zatem powinna niezwłocznie przysłać Ci 3 bilety + przelew za 4 bilet (który zgubiła).

Jeśli nie wywiąże się z transakcji, wspomnij o niej w stosownym wątku -> tym sposobem następni użytkownicy forum unikną kłopotów emotka

Nie sztuka jest popełniać błędy,ale się przyznać do błędu i postarać się go naprawić.Osoba, którą opisałam, sama zgłosiła się na pw wiedząc,że o nią chodzi.2 bilety dostałam od razu, za kolejne dwa dostanę 30 złotych przelewem, co mnie satysfakcjonuje.Nie ujawnię nicku tej osoby, ponieważ miała wcześniej tylko jedną negatywną opinię, a resztę pozytywnych.Sprawę uważam za zakończoną, nie ma co się kłócić, szczególnie przed świętami:)

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6666023 czwartek, 12 grudzień 2019, 22:56:30
Końcówka roku i potwierdza się znowu zasada, że jak odpowiedź konkursowa mi się mega podoba i sama jestem pod wrażeniem co wymyśliłam, to nie wygrywam. Kiedy piszę co mi na myśl przyjdzie, a odpowiedź jest "z du**y" - ZAWSZE. No kurde ZAWSZE...

Czy tylko ja jestem ciągle zmęczona? Nie potrafię wyjść rano z łóżka, a już po 3h w pracy mam dość i spoglądam z utęsknieniem na zegarek aby wrócić do domu. Brak mi sił i motywacji. Jednym słowem jestem ciągle zmęczona i bez energii. Dołuje dodatkowo, że o 16 już ciemno emotka   Powietrze jest tak zanieczyszczone, że nawet wyjście kilkaset metrów do sklepu jest katorgą, więc nawet spacer nie sprawia przyjemności emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6666202 piątek, 13 grudzień 2019, 15:42:14
3 tygodnie temu miałam robiona cytologię i dzis dzwoni babka ,ze nieprawidłowe komórki . Nic więcej nie powiedziała konkretnego . W poniedziałek mam wizytę do tego czasu oszaleje .
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6666205 piątek, 13 grudzień 2019, 16:00:27
anialistopad napisał(a):

3 tygodnie temu miałam robiona cytologię i dzis dzwoni babka ,ze nieprawidłowe komórki . Nic więcej nie powiedziała konkretnego . W poniedziałek mam wizytę do tego czasu oszaleje .

Postaraj się nie stresować póki co. Też kiedyś miałam taki telefon i po powtórnej cytologii było ok. Z rozmów z koleżankami wiem, że spora część z nich też tak miała  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6666208 piątek, 13 grudzień 2019, 16:11:13
Dzieki dziewczyny  kochane  jestescie. Mam nadzieje ,ze bedzie dobrze  

androm

Cytuj wiadomość#6666209 piątek, 13 grudzień 2019, 16:14:00
anialistopad napisał(a):

nie ma co panikować, możesz mieć zapalenie albo coś w tym stylu
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6666210 piątek, 13 grudzień 2019, 16:22:21
androm napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nie, nie jest to zapalne pytałam się jej o to i mi powiedziała, ze nieprawidłowe komórki nie związane ze stanem zapalnym
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6666243 piątek, 13 grudzień 2019, 19:21:35
anialistopad napisał(a):

androm napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nie, nie jest to zapalne pytałam się jej o to i mi powiedziała, ze nieprawidłowe komórki nie związane ze stanem zapalnym

spokojnie, 5 lat temu miałam taką sytuację, powtórzyli cytologię, zbadali co to za komórki, nie wyszło nic groźnego - wyleczyli i żyję emotka  Tak samo się martwiłam jak Ty   emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6666492 niedziela, 15 grudzień 2019, 15:52:16
Wkurza mnie,że 7 października dostałam maila aktywacyjnego od lotto.pl, abym mogła grać online.Wpadł on do folderu NEWSLETTERY, a ja go szukałam w spamie.Na aktywację było tylko 24 godziny.Napisałam do nich, ciekawe czy odpiszą emotka Mam nadzieję,że wyślą mi nowy link aktywacyjny,ech.
0 0