Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pioge7

Cytuj wiadomość#6667303 środa, 18 grudzień 2019, 14:13:09
cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

O to ja mam w pdf fotkę dowodu i tu jest pies pogrzebany!

to może otwórz w pdf ten dowód zrób screena i zapisz w kompie... będzie w jpg emotka

Ja zrobiłam Kasi jpegi z pdfa, ale niestety Lotto krzyczy ze sa odblaski, wiec mysle, ze problem jest z jakoscia zdjecia niestety:(

Jest może ktoś na forum, kto jest w mocy zlikwidować mi "refleksy i odblaski" na skanie dowodu osobistego, jednocześnie zachowując kolory na skanie emotka

A próbowałaś może zrobić zwykle zdjęcie dowodowi telefonem? 
mi rok temu tak przyjęli jak robiłem.... ale to było zaraz po starcie ich platformy 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6667308 środa, 18 grudzień 2019, 14:18:50
pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

to może otwórz w pdf ten dowód zrób screena i zapisz w kompie... będzie w jpg emotka

Ja zrobiłam Kasi jpegi z pdfa, ale niestety Lotto krzyczy ze sa odblaski, wiec mysle, ze problem jest z jakoscia zdjecia niestety:(

Jest może ktoś na forum, kto jest w mocy zlikwidować mi "refleksy i odblaski" na skanie dowodu osobistego, jednocześnie zachowując kolory na skanie emotka

mi rok temu tak przyjęli jak robiłem.... ale to było zaraz po starcie ich platformy 

Próbowałam i albo mam komunikat "zdjęcie nieczytelne" albo o tych nieszczęsnych "refleksach i odblaskach". Swoją drogą, to ja ich po prostu nie rozumiem,że się tak uwzięli na ten skan/fotkę dowodu osobistego, skoro człowiek nawet jeszcze nic nie wygrał,ech.No i te ich obostrzenia, przeginają, naprawdę.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6667309 środa, 18 grudzień 2019, 14:19:09
donia7 napisał(a):

rare85 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

śnieg,dajta śnieg emotka jak jest zima to musi być zimno emotka a nie w maju emotka emotka

Jestem za! Bo wkurza mnie, że przy 7-8 stopniach jest mi w kozakach i zimowej kurtce po prostu za ciepło (a w jesiennej kurtce za zimno emotka )

U mnie jest dziś 14 stopni emotka

Normalnie powinno być -4 albo -14.. a nie +10 do +14  emotka
Śniegu nie ma - będzie susza...  plony będą niskie.
Mrozu nie ma - będą choroby i znowu masa kleszczy
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6667313 środa, 18 grudzień 2019, 14:22:31
Wkurzyłam się na DHL, cały dzień siedzę w domu i mam wiadomość, "nieudane doręczenie przesyłki, kurier był, ale Cię nie zastał", no żesz... a jak chcę przekierować do Żabki, to nie mogę, bo są dokumenty zwrotne.
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6667314 środa, 18 grudzień 2019, 14:22:33
cudaczek121 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Próbowałam i albo mam komunikat "zdjęcie nieczytelne" albo o tych nieszczęsnych "refleksach i odblaskach". Swoją drogą, to ja ich po prostu nie rozumiem,że się tak uwzięli na ten skan/fotkę dowodu osobistego, skoro człowiek nawet jeszcze nic nie wygrał,ech.No i te ich obostrzenia, przeginają, naprawdę.

No muszą sprawdzić czy jesteś pełnoletnia... to nie ma się dziwić że chcą dowód... ale dziwi fakt że jakieś odblaski masz na dowodzie.... 
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667325 środa, 18 grudzień 2019, 14:56:10
gryszelm napisał(a):

Wkurzyłam się na DHL, cały dzień siedzę w domu i mam wiadomość, "nieudane doręczenie przesyłki, kurier był, ale Cię nie zastał", no żesz... a jak chcę przekierować do Żabki, to nie mogę, bo są dokumenty zwrotne.

Żabka to też wpadka - ja ostatnio ciągle piszę skargi, bo notorycznie zdarza mi się wpieniająca sytuacja - mam odebrać w Żabce, dostaję kod odbioru ze zdjęciem uśmiechniętego gościa z teledysku Top Girls emotka , jadę spory kawał drogi, stoję w kolejce, obsługa długo acz mozolnie szuka, narażam się na złorzeczenia innych klientów, a tam ... paczki brak.  emotka

gryszelm

Cytuj wiadomość#6667328 środa, 18 grudzień 2019, 15:01:09
bruce napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Żabka to też wpadka - ja ostatnio ciągle piszę skargi, bo notorycznie zdarza mi się wpieniająca sytuacja - mam odebrać w Żabce, dostaję kod odbioru ze zdjęciem uśmiechniętego gościa z teledysku Top Girls emotka , jadę spory kawał drogi, stoję w kolejce, obsługa długo acz mozolnie szuka, narażam się na złorzeczenia innych klientów, a tam ... paczki brak.  emotka

DHL u mnie ostatnio to porażka. ja do Żabki mam 200m to i 3 razy mogę przejść się jak trzeba, ale do ich punktu to już kawał drogi i nie mam jak, ani dziś, ani jutro, w sobotę wyjeżdżam do teściów i wracam po Świętach, no i specjalnie dziś wzięłam wolne, żeby te przesyłki poodbierać. Kurier DPD trafił i z InPostu też, a DHL nawet nie zawitał i pisze takie bzdury, że nikogo nie było...
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667334 środa, 18 grudzień 2019, 15:04:16
gryszelm napisał(a):

bruce napisał(a):

gryszelm napisał(a):

DHL u mnie ostatnio to porażka. ja do Żabki mam 200m to i 3 razy mogę przejść się jak trzeba, ale do ich punktu to już kawał drogi i nie mam jak, ani dziś, ani jutro, w sobotę wyjeżdżam do teściów i wracam po Świętach, no i specjalnie dziś wzięłam wolne, żeby te przesyłki poodbierać. Kurier DPD trafił i z InPostu też, a DHL nawet nie zawitał i pisze takie bzdury, że nikogo nie było...

Osoba, która u mnie niedawno kupiła poprzez net, też miała problemy z tą firmą, bo kurier tłumaczył, że dzwonił, lecz domofon zepsuty...  emotka

koper

Cytuj wiadomość#6667342 środa, 18 grudzień 2019, 15:13:45
bruce napisał(a):

Osoba, która u mnie niedawno kupiła poprzez net, też miała problemy z tą firmą, bo kurier tłumaczył, że dzwonił, lecz domofon zepsuty...  emotka

Moja ostatnia rozmowa przez telefon z kurierem:
-Dzień Dobry, mam paczkę do Pani (...)
-Super, jestem w domu
-Domofon nie działa, zostawiam paczkę pod drzwiami do klatki

I się rozłączył. 
Było to przed 8 rano, ja jeszcze w piżamie. Szybko nałożyłam dresy, zbiegłam na dół, wzięłam paczkę. Sprawdziłam domofon, oczywiście działał... 
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667349 środa, 18 grudzień 2019, 15:21:30
koper napisał(a):

bruce napisał(a):

Moja ostatnia rozmowa przez telefon z kurierem:
-Dzień Dobry, mam paczkę do Pani (...)
-Super, jestem w domu
-Domofon nie działa, zostawiam paczkę pod drzwiami do klatki

I się rozłączył. 
Było to przed 8 rano, ja jeszcze w piżamie. Szybko nałożyłam dresy, zbiegłam na dół, wzięłam paczkę. Sprawdziłam domofon, oczywiście działał... 

Tamta pani do mnie spanikowana napisała mail, musiałam jej szukać na szybko informacji, jaki jest adres i godziny wydawania paczek w punkcie DHL oraz - jaki to numer przesyłki. A domofon oczywiście też jej działał.  emotka
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6667565 czwartek, 19 grudzień 2019, 11:08:16
Mnie wkurza klub kantar- 10.32 dostałam mejla o ankiecie, 10.33 wypełniam i za chwilę "dziękujemy, ale z osobami o takich danych demograficznych przeprowadziliśmy już badanie". Wniosek? Mejle o nowej ankiecie nie są wysyłane do wszystkich o tej samej godzinie, bo wątpię ze wszyscy od razu mają możliwość wypełnienia ankiety..

Wkurza mnie tez zachowanie ludzi w gorączce przedświątecznej. Denerwuje mnie ze ludzie odkładają produkty, z których rezygnują gdzie popadnie. Przykład z wczoraj? Świeżo zapakowana wędlina w plasterkach na polce z karmą dla kota, podpaski na regale z książkami a ozdoby świąteczne zdobią regał z słodyczami. Tak ciężko odnieść na miejsce? I o jeżeli podpaski się nie zepsuja, tak ta wędlina po kilku godzinach lezenia juz tak. Szkoda, ze ludzie szanują swoje pieniądze, ale cudzych juz nie potrafią. Tak samo wkurzają mnie leżące paragony na podłodze i na parkingu.. Wiem, ze jako konkursowicz powinnam sie cieszyć, ale nie- nie cieszę sie, za to wkurza mnie to strasznie..

moskala22

Cytuj wiadomość#6667570 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:02:10
Sytuacja z wczoraj - Godzina 2.45 w nocy, budzi mnie syn: mamo obiecałem panu R. (wychowawcy) ze przyniosę dziś choinkę i rzeczy na nią.
Ja zaspana, nie kontaktuje na początku. Gdy w końcu do mnie dotarło o co chodzi, ręce mi opadły. Wszystkie rzeczy pochowane gdzieś w garażu bo u nas choinkę ubiera się w wigilie, no ale cóż... Wzorowa mamusia staje na wysokości na zadania 

joan

Cytuj wiadomość#6667574 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:17:37
Środek nocy, jakieś poj* odpalają fajerwerki, chyba ze dwa kafle na petardy wydali, miały moc przeciętnego wesela albo próbę imprezy na małym stadionie. I tak teraz będzie pewnie do połowy lutego, że sobie człowiek przy otwartym oknie nie pośpi emotka
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6667585 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:36:34
joan napisał(a):

Środek nocy, jakieś poj* odpalają fajerwerki, chyba ze dwa kafle na petardy wydali, miały moc przeciętnego wesela albo próbę imprezy na małym stadionie. I tak teraz będzie pewnie do połowy lutego, że sobie człowiek przy otwartym oknie nie pośpi emotka

Nie strasz mnie. w ubiegłym roku na mojej wsi tylko dwie rodziny (serio, serio) odpalały fajerwerki- chyba w sumie całe 5k z 500+ poszlo w powietrze. Reszcie szkoda kasy. Na moje nieszczęście mieszkam między tymi dwoma rodzinami. Nasz berneńczyk szalał - musieliśmy go wpuścić do salonu i skręcić kaloryfery, a i tak ledwo zipal od temperatury. Nie wiem gdzie w tym roku go zamknięmy... chyba w piwnicy...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6667599 czwartek, 19 grudzień 2019, 12:57:55
dwaburekoty napisał(a):

Nie strasz mnie. w ubiegłym roku na mojej wsi tylko dwie rodziny (serio, serio) odpalały fajerwerki- chyba w sumie całe 5k z 500+ poszlo w powietrze. Reszcie szkoda kasy. Na moje nieszczęście mieszkam między tymi dwoma rodzinami. Nasz berneńczyk szalał - musieliśmy go wpuścić do salonu i skręcić kaloryfery, a i tak ledwo zipal od temperatury. Nie wiem gdzie w tym roku go zamknięmy... chyba w piwnicy...

Najgorsze, że na szał sylwestrowy ludzie się przygotowują - można ewentualnie z rodziną czy zwierzakiem na te 2-3 dni wyjechać. Natomiast na fajerwerki pozasylwestrowe nie ma ratunku emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667645 czwartek, 19 grudzień 2019, 14:31:54
joan napisał(a):

Ja przy głównej ulicy mieszkam, tak-że wiesz...  emotka  Sylwester jest BIAŁY. I nie mam tu śniegu na myśli. 
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6667656 czwartek, 19 grudzień 2019, 14:53:46
moskala22 napisał(a):

Sytuacja z wczoraj - Godzina 2.45 w nocy, budzi mnie syn: mamo obiecałem panu R. (wychowawcy) ze przyniosę dziś choinkę i rzeczy na nią.
Ja zaspana, nie kontaktuje na początku. Gdy w końcu do mnie dotarło o co chodzi, ręce mi opadły. Wszystkie rzeczy pochowane gdzieś w garażu bo u nas choinkę ubiera się w wigilie, no ale cóż... Wzorowa mamusia staje na wysokości na zadania 

Ja dziś rano dowiedziałam się,że  moje dziecko ma przynieść opłatki , na szczęście po drodze w Księgarni Archidiecezjalnej po 2 zł za paczkę kupiłam.

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6667689 czwartek, 19 grudzień 2019, 16:32:16
superloser napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Mnie wkurza klub kantar- 10.32 dostałam mejla o ankiecie, 10.33 wypełniam i za chwilę "dziękujemy, ale z osobami o takich danych demograficznych przeprowadziliśmy już badanie". Wniosek? Mejle o nowej ankiecie nie są wysyłane do wszystkich o tej samej godzinie, bo wątpię ze wszyscy od razu mają możliwość wypełnienia ankiety...

może szukają dodatkowych informacji do starych ankiet ?
albo dany produkt mają przypisany dla rejonu o "odpowiedniej" populacji?
A może zamiast pisać "to dla facetów", bezpiecznie idą w "demograficzne przyczyny" ?

Nie będę szukać przyczyny, powodów moze być wiele. Wiadomo jak ankieta dotyczy produktów dla dzieci, to całkowicie dla mnie zrozumiale - nie spelniam wymogów. Ale jak juz 12 z rzędu badanie, kończy się dla mnie tymi słowami, to sądzę ze cos jest nie tak.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667696 czwartek, 19 grudzień 2019, 16:39:11
kukuleczka napisał(a):

superloser napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Mnie wkurza klub kantar- 10.32 dostałam mejla o ankiecie, 10.33 wypełniam i za chwilę "dziękujemy, ale z osobami o takich danych demograficznych przeprowadziliśmy już badanie". Wniosek? Mejle o nowej ankiecie nie są wysyłane do wszystkich o tej samej godzinie, bo wątpię ze wszyscy od razu mają możliwość wypełnienia ankiety...

może szukają dodatkowych informacji do starych ankiet ?
albo dany produkt mają przypisany dla rejonu o "odpowiedniej" populacji?
A może zamiast pisać "to dla facetów", bezpiecznie idą w "demograficzne przyczyny" ?

Nie będę szukać przyczyny, powodów moze być wiele. Wiadomo jak ankieta dotyczy produktów dla dzieci, to całkowicie dla mnie zrozumiale - nie spelniam wymogów. Ale jak juz 12 z rzędu badanie, kończy się dla mnie tymi słowami, to sądzę ze cos jest nie tak.

Ja mam bardzo podobnie, napisałam już skargę do kilku portali, bo tracę masę czasu na te cząstkowe pytania, a i tak wynagrodzenie jest zerowe, bo ciągle nie spełniam wymogów...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6667703 czwartek, 19 grudzień 2019, 16:48:22
Wkurza mnie to całe zamieszanie ze świętami... 
Ruch na mieście masakryczny, kierowcy normalnie mało uprzejmi, to w tym czasie wręcz chamscy. Nie poczekają kilku sekund, aż ktoś wyjedzie z miejsca parkingowego, żeby kto inny mógł wjechać, tylko od razu trąbienie i machanie łapami  emotka emotka
Parkują, jak im się podoba. Nieważne, że ktoś inny nie zaparkuje, ważne, że jeden pacan z drugim zaparkują. 
Albo podjeżdżanie pod same drzwi sklepów. Gdyby to jeszcze byli inwalidzi.. ale gdzie tam!!
Byczki z tatuażami wszędzie, niunie wypindrzone na kilometrowych obcasach  emotka

W dodatku ten pęd z obłędem w oczach po sklepach, stawianie wózków na środku alejki, a inni mają problem, żeby ominąć zawalidrogę. 
Normalnie jest to wkurzające, a przed świętami, jak jest więcej ludzi w sklepach - tym bardziej  emotka

W ogóle nie czuję atmosfery świąt... komercja na każdym kroku, choinki i inne świąteczne rzeczy już od 2 listopada w sklepach. Tylko kasa, kasa i kasa  emotka