Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

donia7

Cytuj wiadomość#6697996 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:05:37
Zazdroszczę Wam tego ogródka. Ja mieszkam dopiero 4 miesiące w domu, więc na podwórku jeszcze taki teren budowy trochę. Niestety,mam glinę na której trawa średnio chce rosnąć emotka Myślimy z mężem nawieźć ziemi i zrobić mini ogródek.

bruce

Cytuj wiadomość#6698004 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:12:32
donia7 napisał(a):

Zazdroszczę Wam tego ogródka. Ja mieszkam dopiero 4 miesiące w domu, więc na podwórku jeszcze taki teren budowy trochę. Niestety,mam glinę na której trawa średnio chce rosnąć emotka Myślimy z mężem nawieźć ziemi i zrobić mini ogródek.

Mam bardzo podobnie, z tym, że... ponad 22 lata emotka  i wiem, że niczego tam nigdy nie uhoduję, zwłaszcza że jest to przy samej głównej, bardzo ruchliwej drodze. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6698005 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:12:59
donia7 napisał(a):

Wszystko jest kwestia czasu. My 5 lat. Mieliśmy pole jak się wybudowaliśmy. Też nawozilismy ziemię i dużo dużo pracy było. Do tej pory jest. Ale radość i satysfakcja wielka. No i jak sobie grilla zrobisz i odpoczywasz na tarasie...bajka  emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6698006 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:13:32
pikawka napisał(a):

W temacie,  trzeci dzień  boli mnie strasznie głowa 

oj, mam tak samo, chyba zwariuję

chochliczka

Cytuj wiadomość#6698007 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:15:00
Claudia77 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mnie też głowa, mięsnie, stawy wszystko ech. Wczoraj wzięłam 2 tabletki na sen,zeby trochę odespac, ale guzik i tak nie zasnęłam, mam non stop tryb czuwanie.

synk

Cytuj wiadomość#6698016 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 20:25:13
chochliczka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mnie też głowa, mięsnie, stawy wszystko ech. Wczoraj wzięłam 2 tabletki na sen,zeby trochę odespac, ale guzik i tak nie zasnęłam, mam non stop tryb czuwanie.

nie chcę Cię straszyć ale to podstawowe objawy.........grypy. Albo....no właśnie. Mnie też łeb pęka już trzeci dzień ale nie z powodu kaca.

Gość

Cytuj wiadomość#6698032 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 21:09:40
synk napisał(a):

chochliczka napisał(a):

(boli mnie strasznie) głowa, mięsnie, stawy wszystko ech. Wczoraj wzięłam 2 tabletki na sen, zeby trochę odespac, ale guzik i tak nie zasnęłam, mam non stop tryb czuwanie.

nie chcę Cię straszyć ale to podstawowe objawy... grypy. Albo... no właśnie.

Udało się. Wcale się boję. Nic, a nic. Nawet o tym nie pomyślałem. Nie, no gdzie tam! emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6698038 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 21:28:27
A mnie boli dziąsło i nie wiem czy od 8 którą można usunąć ale jest zdrowa. Normalnie zwariować idzie od tego pulsującego bólu. 
A jeszcze stomatolog u którego z mężem od 12 lat leczymy zęby, chodzimy na kontrole itp. Nie przyjmuje nawet z bólem. 
Jutro będę dzwonic czy stomatolog do którego dzieci chodzą mnie przyjmie bo ponoć swoich pacjentów z bólem przyjmuje a my jak jego. 
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6698040 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 21:36:40
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wszystko jest kwestia czasu. My 5 lat. Mieliśmy pole jak się wybudowaliśmy. Też nawozilismy ziemię i dużo dużo pracy było. Do tej pory jest. Ale radość i satysfakcja wielka. No i jak sobie grilla zrobisz i odpoczywasz na tarasie...bajka  emotka

My mamy jeszcze nie zrobione skarpy... jest tyle roboty przed nami, że głowa mała emotka Trawkę zasialiśmy w zeszłym roku, ale jest taka bidna  emotka Z tym grillem i tarasem to fakt, bajeczka  emotka jeszcze my mamy dom "schowany", często sarenka sobie pobiegnie, albo zając podskoczy emotka mimo, że od centrum miasta 3 km.

pikawka

Cytuj wiadomość#6698044 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 21:52:07
donia7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

My mamy jeszcze nie zrobione skarpy... jest tyle roboty przed nami, że głowa mała emotka Trawkę zasialiśmy w zeszłym roku, ale jest taka bidna  emotka Z tym grillem i tarasem to fakt, bajeczka  emotka jeszcze my mamy dom "schowany", często sarenka sobie pobiegnie, albo zając podskoczy emotka mimo, że od centrum miasta 3 km.

Oooo widzę to samo co u mnie. Za płotem sarenki prawie codziennie. Dookoła mam pola i lasek. Mieliśmy 2 lata temu nore lisa 10 metrów od furtki. To były jaja  emotka  na szczęście sam się wyprowadził. Mam 2 km do najbliższego sklepu. Ja właśnie kocham to, że mieszkamy na zadupiuu i nie mam póki co za płotem żadnego domu. Najbliższy sąsiad kilkaset metrów dalej.  emotka  

donia7

Cytuj wiadomość#6698052 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 22:30:06
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Oooo widzę to samo co u mnie. Za płotem sarenki prawie codziennie. Dookoła mam pola i lasek. Mieliśmy 2 lata temu nore lisa 10 metrów od furtki. To były jaja  emotka  na szczęście sam się wyprowadził. Mam 2 km do najbliższego sklepu. Ja właśnie kocham to, że mieszkamy na zadupiuu i nie mam póki co za płotem żadnego domu. Najbliższy sąsiad kilkaset metrów dalej.  emotka  

My też mieliśmy lisa!Norę miał niedaleko na skarpie ale przy drodze i nam łaził po działce parę razy. W lutym siedział na tarasie, nikogo się nie bał emotka no ale został "sprzątnięty"...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6698053 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 22:35:50
"Sprzatniety"?  emotka   uuuuuu
My zadxwonilismy obok do nadleśnictwa a oni wezwali animalsow czy kogoś od zwierząt. Robili pułapki na niego. Chcieli go przenieść w inne miejsce..ale on być cwany.  emotka  nic go nie ruszyło, w końcu sam się wyniósł  emotka  Ale fakt, że się kompletnie nie bał. Łaził pod domem, nic sobie z nas nie robił  emotka  teraz od trzech lat mamy rodzinę bażantów...Ci to odgłosy wydają hehe. Jest wesoło. 
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6698055 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 22:44:00
pikawka napisał(a):

My zadxwonilismy obok do nadleśnictwa a oni wezwali animalsow czy kogoś od zwierząt. Robili pułapki na niego. Chcieli go przenieść w inne miejsce..ale on być cwany.  emotka  nic go nie ruszyło, w końcu sam się wyniósł  emotka  Ale fakt, że się kompletnie nie bał. Łaził pod domem, nic sobie z nas nie robił  emotka  teraz od trzech lat mamy rodzinę bażantów...Ci to odgłosy wydają hehe. Jest wesoło. 

My też dzwoniliśmy... Powiedział nam facet, że jak lis sam padnie to po niego przyjadą emotka i popołudniu słyszeliśmy strzały...Pewnie do innego sąsiada też zaszedł. Bażanty też mamy emotka czekaj, czekaj...zaraz się okaże, że mieszkamy niedaleko siebie  emotka emotka  
No i pełno kotów łazi. Jak moje dwie latają po podwórku to wtedy nie, ale jak są w środku to łażą koty różnej maści. Na szczęście moje wysterylizowane emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6698056 poniedziałek, 20 kwiecień 2020, 22:48:15
donia7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

My też dzwoniliśmy... Powiedział nam facet, że jak lis sam padnie to po niego przyjadą emotka i popołudniu słyszeliśmy strzały...Pewnie do innego sąsiada też zaszedł. Bażanty też mamy emotka czekaj, czekaj...zaraz się okaże, że mieszkamy niedaleko siebie  emotka emotka  
No i pełno kotów łazi. Jak moje dwie latają po podwórku to wtedy nie, ale jak są w środku to łażą koty różnej maści. Na szczęście moje wysterylizowane emotka

O to u nas tylko 2 obce koty chodzą. Rzadko i za płotem tylko. Mój za to domowy, wychodzi na taras  emotka  lub co najwyżej 5 metrów od niego  emotka
donia7 0

assal

Cytuj wiadomość#6698071 wtorek, 21 kwiecień 2020, 07:36:40
Wkurzam się na siebie, że praktycznie w nic od początku kwietnia nie gram, a koleżanka co parę dni wysyła mi listę co lepszych konkursów jakie znalazła  emotka  Mało osób gra, bo chyba w takie odrętwienie większość osób wpadła, wiec jej wpada nagroda za nagrodą, a mi się nawet regulaminów nie chce czytać. 
Potem żałuję, że takiego lenia miałam  emotka  Ale dalej nie mogę wziąć się za konkursowe pisanie  emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6698079 wtorek, 21 kwiecień 2020, 09:13:32
assal napisał(a):

Wkurzam się na siebie, że praktycznie w nic od początku kwietnia nie gram, a koleżanka co parę dni wysyła mi listę co lepszych konkursów jakie znalazła  emotka  Mało osób gra, bo chyba w takie odrętwienie większość osób wpadła, wiec jej wpada nagroda za nagrodą, a mi się nawet regulaminów nie chce czytać. 
Potem żałuję, że takiego lenia miałam  emotka  Ale dalej nie mogę wziąć się za konkursowe pisanie  emotka

Po wczorajszej przygodzie z Dino nie sądzę, że tak mało osób gra, wręcz odwrotnie... 

assal

Cytuj wiadomość#6698081 wtorek, 21 kwiecień 2020, 09:25:45
Donia7: Konkursów jest teraz bardzo dużo w sieci, promocyjnych niewiele. Tylko żeby mi się coś chciało...  emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6698082 wtorek, 21 kwiecień 2020, 09:31:13
donia7 napisał(a):

assal napisał(a):

Po wczorajszej przygodzie z Dino nie sądzę, że tak mało osób gra, wręcz odwrotnie... 

Oj chyba zdecydowanie wiecej osób gra. Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek konkurs na facebooku. Gdy widzi się po 200-300 a nawet więcej zgłoszeń o 2 kremy to odechciewa się grać emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6698083 wtorek, 21 kwiecień 2020, 09:31:52
domika napisał(a):

donia7 napisał(a):

assal napisał(a):

Oj chyba zdecydowanie wiecej osób gra. Wystarczy zajrzeć na jakikolwiek konkurs na facebooku. Gdy widzi się po 200-300 a nawet więcej zgłoszeń o 2 kremy to odechciewa się grać emotka

Prawdopodobnie tak samo jest też z Lotto online. 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6698096 wtorek, 21 kwiecień 2020, 10:08:11
domika napisał(a):

donia7 napisał(a):

assal napisał(a):

niestety tez mam takie wrazenie, dlatego konkursy szczegolnie na FB omijam, jak widze te ilosci komentarzy o slabe nagrody...po prostu szkoda czasu
0 0