Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

rene

Cytuj wiadomość#6677677 poniedziałek, 27 styczeń 2020, 19:53:40
Wkurza mnie moje dzisiejesze rozkojarzenie!poszlam kupic Milke na konka!a nie wziełam paragonu! emotka bo Lotto mi zawrociło w głowie!mam nadzieje że  przynajmniej cos wygram emotka
bruce 0

angie222

Cytuj wiadomość#6677690 poniedziałek, 27 styczeń 2020, 21:16:13
pikawka napisał(a):

niunia-k napisał(a):

pikawka napisał(a):

joan napisał(a):

angie222 napisał(a):

(...) Jak ktoś jest szczupły, to chyba na każdym kroku musi udowadniać, że normalnie je. Jak ma nadwagę, to pewnie je pączki do kawusi przed śniadaniem. Zawsze źle. emotka

Mnie najbardziej szokuje podejście "wpiernicza jak głupia, a nic nie grubnie, co za szczęściara, ale super przemiana materii!" Nie ma czegoś takiego. Ale za to są: choroby tarczycy, niewydolność nerek, problemy z wchłanianiem substancji pokarmowych itp.

Czy tak trudno jest dodać dwa do dwóch? Czy ludziom naprawdę nie wydaje się dziwne, że ktoś się obżera i nie przybiera na wadze? Serio tak trudno zrozumieć, jak działa układ trawienny i reszta organizmu? Chudość stała się synonimem zdrowia emotka

Mimo wszystko wolałabym jeść i chudnąć. 
Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Przez ostatni rok przytulam dobre 10 kg. Tarczyca mi skacze ostatnio bardzo. Do tego musiałam brać sterydy przez 3 miesiące i waga też poszła w górę. I docinki ze strony np. teścia czy kogoś z rodziny p.t. Ale przytulam. No kurła.... gdzie moja figura się pytam emotka

Oj jak mnie wkurza słowo sterydy, na nie trzeba bardzo uważać, wzmagają nasz apetyt i zatrzymują wodę w organizmie, dla otuchy powiem że da się to pokonać. Cos takiego jak dobra przemiana materii istnieje emotka   od maja 2019 zmieniłam swoje nawyki żywieniowe - 20 kg emotka Pozdrawiam i zdrowia życzę każdemu kto choruje na cokolwiek

Wow w pół roku 20 kg! Bardzo dużo. Gratuluję   emotka

Dziewczyny, dziękuję za Wasze wypowiedzi. Zrobiło mi się jakoś lżej. Udaję silną, ale jednak oburzył mnie tekst, że "nie byłoby mi zimno, jakbym normalnie jadła i zjadła zupkę chińską" i drugi "dobrze wyglądam, ale przy Angeli to nabieram kompleksów" - a było zimno, bo miałam "ten dzień". I widzę na tym forum, że faktycznie nikogo nie powinna obchodzić moja dieta, rozpisana pod trądzik.
Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, bo bez tego jest całkiem trudno.