Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość

Cytuj wiadomość#6699734 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:56:54
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie komunikat w laptopie Non system disk or disk error. Replace and strike any key when ready. Jak to moge naprawic?

"Zastąp/wymień (dysk) i naciśnij dowolny klawisz gdy będziesz gotowa"  emotka

Nie upadł Ci laptop? Może pod wpływem wstrząsu poluzowały się styki... osoba z podstawową umiejętnością techniczną mogłaby od spodu odkręcić klapkę i poprawić/sprawdzić styki na taśmie dochodzącej do dysku. Wersja pesymistyczna jest taka, że jak on ma już kilka lat, mogła nastąpić faktycznie awaria dysku na poziomie wymagającym interwencji serwisu. W takiej sytuacji warto już pomyśleć o wymianie na dysk nowszy, szybszy typu SSD, a nie HDD. Sama tego nie zrobisz.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6699741 wtorek, 28 kwiecień 2020, 13:20:27
Forrum, nie, na pewno mi nie spadl, caly czas stoi na biurku.Mam ten wygrany laptop hp probook 4520s juz 10 lat. Dwa razy juz byl dysk wymieniany i nie wiem czy po raz trzeci moge wymienic dysk? Po czym poznac, ze laptop sie juz absolutnie do niczego nie nadaje? Tylko na zlom?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6699806 wtorek, 28 kwiecień 2020, 17:30:23
Korzystam teraz grzecznościowo z laptopa mamy.Przyniosłam do swojego pokoju, podpięłam kabel do gniazdka.Przykładowo- strona e-konkursy oraz facebook działają mi, santander i wp.pl na tym lapku- wtf
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6699836 wtorek, 28 kwiecień 2020, 20:09:36
wqrza mnie gdy w konkursie w którym mają być zwięzłe odpowiedzi wygrywają eseje i opowiadania.... ech
bruce 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6699908 środa, 29 kwiecień 2020, 10:28:50
Że nie sprawdziłem paragonu po odejściu od kasy. Dzisiaj biorę się za skanowanie paragonu z Tymbark w Auchan (jedynego jaki na ten konkurs posiadałem) i okazało się, że kasjerka nie policzyła mi jednego dużego soku za 2,98. No i tak zamiast 7,94, mam na paragonie 4,96 emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699918 środa, 29 kwiecień 2020, 10:44:56
xxxx napisał(a):

...kasjerka nie policzyła mi jednego dużego soku za 2,98. No i tak zamiast 7,94, mam na paragonie 4,96 emotka

To się nadaje do POPRAW SOBIE HUMOR - tak zwany typowy cwaniaczek Kowalski skakałby z radości, że wykańcza system, ale akurat trafiło na konkursowicza - dziwoląga nad dziwolągami pod tym względem, który nie cieszy się z zaoszczędzonych pieniędzy emotka

olabas

Cytuj wiadomość#6699965 środa, 29 kwiecień 2020, 13:05:42
Zamówiłam buty w CCC, nadali je niby do paczkomatu, ale przez kilka dni w apce widziałam status "Przygotowana do nadania". Teraz dostałam maila o tym, że niby dokonałam zwrotu. O co chodzi? Możliwe, że buty czekały w paczkomacie, a ja nie dostawałam powiadomień, i teraz wracają do nadawcy?
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6699971 środa, 29 kwiecień 2020, 13:37:32
olabas napisał(a):

Zamówiłam buty w CCC, nadali je niby do paczkomatu, ale przez kilka dni w apce widziałam status "Przygotowana do nadania". Teraz dostałam maila o tym, że niby dokonałam zwrotu. O co chodzi? Możliwe, że buty czekały w paczkomacie, a ja nie dostawałam powiadomień, i teraz wracają do nadawcy?

Niestety, to możliwe; obecnie przewoźnicy i firmy przewozowe mają coraz więcej błędów/usterek...  emotka
Myśmy przedwczoraj zdecydowali z mężem, że część paczek nadamy nowym sposobem - czekając na ich odbiór przez kuriera w domu. Po prawie dobie czekania, kiedy w międzyczasie nadaliśmy już kilkakrotnie inne paczki w pobliskich paczkomatach (bo oczywiście każdy zapchany niesamowicie), skontaktowaliśmy się poprzez centralę (odsłuchując automatyczne gadaniny, ofkors emotka ) z kurierem, a on zdumiony, bo o niczym nie wiedział.  emotka  Co więcej, oznajmił, że w tym dniu też nam ich nie odbierze, bo ma kilkaset w wozie. No i trzeba było znowu szukać wolnych paczkomatów z tymi czekającymi przesyłkami...  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6699972 środa, 29 kwiecień 2020, 13:46:48
bruce napisał(a):

olabas napisał(a):

Niestety, to możliwe; obecnie przewoźnicy i firmy przewozowe mają coraz więcej błędów/usterek...  emotka
Myśmy przedwczoraj zdecydowali z mężem, że część paczek nadamy nowym sposobem - czekając na ich odbiór przez kuriera w domu. Po prawie dobie czekania, kiedy w międzyczasie nadaliśmy już kilkakrotnie inne paczki w pobliskich paczkomatach (bo oczywiście każdy zapchany niesamowicie), skontaktowaliśmy się poprzez centralę (odsłuchując automatyczne gadaniny, ofkors emotka ) z kurierem, a on zdumiony, bo o niczym nie wiedział.  emotka  Co więcej, oznajmił, że w tym dniu też nam ich nie odbierze, bo ma kilkaset w wozie. No i trzeba było znowu szukać wolnych paczkomatów z tymi czekającymi przesyłkami...  emotka

inpost jest teraz zarobiony na maxa....widzialam w wozie paczki po sam sufit...nie wiem jak oni sie w tym wszystkim odnajduja....ktore odebrane juz/ktore zaladowac do paczkomatu....do przekopania cale auto, bo przeciez te paczki sie tez jakos przemieszczaja w aucie podczas transportu.....
bruce 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6699975 środa, 29 kwiecień 2020, 14:03:21
olabas napisał(a):

To samo zrobili córce. Paczka w paczkomacie czekała bez powiadomienia i odesłali do nadawcy.
Zadzwoniła do nadawcy i powiedział, że paczka wróciła.Teraz chcąc dostać, to musi zapłacić na nowo za przesyłkę.
Po prostu nie powiadamiają, że paczka czeka do odbioru emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6699977 środa, 29 kwiecień 2020, 14:17:23
[quote=

jokan]
inpost jest teraz zarobiony na maxa....widzialam w wozie paczki po sam sufit...nie wiem jak oni sie w tym wszystkim odnajduja....ktore odebrane juz/ktore zaladowac do paczkomatu....do przekopania cale auto, bo przeciez te paczki sie tez jakos przemieszczaja w aucie podczas transportu.....

Tak, dlatego powinni pootwierać dodatkowe paczkomaty i nowych pracowników przeszkolić, bo to, co się dzieje, przeraża.  emotka  A niedługo pewnie ruszą Komunie, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, koniec szkoły, wakacje/wczasy/urlopy i przesyłek będzie jeszcze więcej. 
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6699985 środa, 29 kwiecień 2020, 14:40:33
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

[quote=

jokan]

Tak, dlatego powinni pootwierać dodatkowe paczkomaty i nowych pracowników przeszkolić, bo to, co się dzieje, przeraża.  emotka  A niedługo pewnie ruszą Komunie, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, koniec szkoły, wakacje/wczasy/urlopy i przesyłek będzie jeszcze więcej. 

Wiesz, kolejne lokalizacje, skrzynki oraz szkolenia to koszta ... plus kolejne vany, ubezpieczenia... - a za 3 miechy ludzie pojda w sklepy  emotka
Jakby zmienili odbior w 24godz, to by przeplyw byl szybszy. A teraz nie ma odbioru całodobowego? emotka Sory, nie chcę wpisać błędnie emotka , ale wydawało mi się, że teraz tak jest.  emotka
0 0

takaja86

Cytuj wiadomość#6699997 środa, 29 kwiecień 2020, 15:44:27
Teraz jest 48 godzin na odbiór paczki z paczkomatu
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6700015 środa, 29 kwiecień 2020, 16:32:46
Wkurza mnie getinbank. Mam u nich konto założone wieki temu i tylko od czasu do czasu tam na nie zaglądam, co się dzieje. Dziś wpisuję login i hasło- niby, że nieprawidłowe emotka  Pytania pomocnicze do konta- weryfikacja negatywna.Dzwonię na infolinię, na wszystko odpowiadam, weryfikacja pozytywna, rzekomo dostęp odblokowany.Po kilkunastu minutach próbuję się zalogować i znowu weryfikacja niepomyślna emotka  Dobrze, że moje "oszczędności życia" mam w ING Banku, na ing też wpływa moja pensja, bo normalnie dostałabym szału.Moja mama ma konto w Santander, a że ona nie umie wejść na swoje konto i zrobić przelewu, to ja zarządzam jej kontem w tym zakresie i tam też nie mam takich problemów z zalogowaniem.Co za dziadowski bank emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6700016 środa, 29 kwiecień 2020, 16:46:16
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

[quote=

jokan]

Wiesz, kolejne lokalizacje, skrzynki oraz szkolenia to koszta ... plus kolejne vany, ubezpieczenia... - a za 3 miechy ludzie pojda w sklepy  emotka
Jakby zmienili odbior w 24godz, to by przeplyw byl szybszy.

A teraz nie ma odbioru całodobowego? emotka Sory, nie chcę wpisać błędnie emotka , ale wydawało mi się, że teraz tak jest.  emotka W połowie maja we wszystkich paczkomatach ma działać Multiskrytka. 
jesli tego samego dnia, ten sam kurier ma do paczkomatu dla 1 osoby dać 3 paczki, to nie da do 3 tylko do jednej. Także to może coś pomoże w tych przeładowanych paczkomatach.
paczki można odbierać 24 godziny na dobę, przez 48 godzin od ich umieszczenia w paczkomacie. emotka  
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6700027 środa, 29 kwiecień 2020, 18:09:24
pioge7 napisał(a):

W połowie maja we wszystkich paczkomatach ma działać Multiskrytka. 
jesli tego samego dnia, ten sam kurier ma do paczkomatu dla 1 osoby dać 3 paczki, to nie da do 3 tylko do jednej. Także to może coś pomoże w tych przeładowanych paczkomatach.
paczki można odbierać 24 godziny na dobę, przez 48 godzin od ich umieszczenia w paczkomacie. emotka  

Fajnie, żeby tak samo zrobili dla nadawanych.  emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6700035 środa, 29 kwiecień 2020, 18:39:53
cudaczek121 napisał(a):

Dziś wpisuję login i hasło- niby, że nieprawidłowe emotka

Miałam niedawno problem przez kilka dni z zalogowaniem się na konto w swoim banku. Też problem z nieprawidłowym hasłem. Pomogło głębsze czyszczenie ciasteczek, okazało się, że coś się tam zatkało. Może spróbujesz?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6700041 środa, 29 kwiecień 2020, 19:04:41
bruce napisał(a):

Hmm, to mnie trochę dziwi, w tym roku niczego nie zamówiłam w sieci / Paczkomacie emotka Ostatni raz chyba w związku z loterią, ale to w 2019. Czasami się czuję, jak jakiś nomad żyjący w jaskini - tylko dlatego, że nie mam np. konta na Alli czy Allegro...

Wkurza mnie, że nie organizują teraz żadnego konkursu na tabletki do zmywarki (zostały mi 2 szt. z wygranych), a ten produkt akurat zawsze kupowałam konkursowo emotka Do czego to doszło.

Gość

Cytuj wiadomość#6700052 środa, 29 kwiecień 2020, 20:06:28
joan napisał(a):

Czasami się czuję, jak jakiś nomad żyjący w jaskini - tylko dlatego, że nie mam np. konta na Alli czy Allegro...

No i masz kota. Masz duże szanse na to, że będziesz utożsamiana z Jarkiem. Nie wiem, czy to to dobrze, czy to źle. emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6700073 środa, 29 kwiecień 2020, 21:12:11
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

Hmm, to mnie trochę dziwi, w tym roku niczego nie zamówiłam w sieci / Paczkomacie emotka Ostatni raz chyba w związku z loterią, ale to w 2019. Czasami się czuję, jak jakiś nomad żyjący w jaskini - tylko dlatego, że nie mam np. konta na Alli czy Allegro...

Wkurza mnie, że nie organizują teraz żadnego konkursu na tabletki do zmywarki (zostały mi 2 szt. z wygranych), a ten produkt akurat zawsze kupowałam konkursowo emotka Do czego to doszło.

a ja nie mam płynu i wkurza mnie, że nie ma teraz żadnego konkursu żeby kupić... A kupować tak "bez", to takie nieludzkie (czyt. niekonkursowe) 
joan, bruce 0