Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

yasemin

Cytuj wiadomość#6707099 wtorek, 2 czerwiec 2020, 22:38:27
Właśnie chciałam zgłosić kawę Fort, dzisiaj kupioną emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6707123 środa, 3 czerwiec 2020, 07:16:14
wkurza mnie, że nic nie mogę ostatnio wygrać emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6707134 środa, 3 czerwiec 2020, 09:06:46
Wkurza mnie,że ludzie tak śmiecą.Kubeł parę kroków dalej , a papierki, opakowania rozrzucone, gdzie popadnie.Nie dość ,że epidemia, to jeszcze  bałagan.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6707143 środa, 3 czerwiec 2020, 09:48:23
FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że ludzie tak śmiecą.Kubeł parę kroków dalej , a papierki, opakowania rozrzucone, gdzie popadnie.Nie dość ,że epidemia, to jeszcze  bałagan.

Mnie wkurzało, że u nas plac zabaw zawsze tonął w rozrzuconych śmieciach chociaż śmietniki stoją, aż któregoś ranka zobaczyłam jak chmara czarnych ptaszysk (gawrony, wrony?) wyciąga wszystkie śmieci ze śmietnika rozwalając je dookoła szukając czegoś do jedzenia. emotka  Część śmieci też jest wywiewana, gdy kosze są przepełnione. Mentalność się trochę zmienia, chociaż i tak uważam, że ludzie to śmieciarze, więc rozumiem Twoje wkurzenie.

as32572

Cytuj wiadomość#6707327 czwartek, 4 czerwiec 2020, 09:17:30
Wkurza mnie zalew spamu, że niby jestem na jakimś portalu randkowym. Maile od Czesławy, Bronisławy itp z maila @outlook.com  emotka
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6707348 czwartek, 4 czerwiec 2020, 10:18:19
pogoda, która świruje i ciśnienie, które skacze:( jak żyć
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6707503 czwartek, 4 czerwiec 2020, 18:25:31
wkurza mnie KUPIEC
@onlyrybka
nataliii napisał(a):
onlyrybka napisał(a):

nataliii napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

nataliii napisał(a):

Ja juz odebralam karte. Ale okazało sie że musialam sie zgodzić na zdjęcie mnie i tego jak odbieram karte... Taki paragraf w Protokole przekazania nagrody. Więc możecie się na odbiór umalowac:p

Ja oczywiscie wykorzystałam koronawirusa i nie ściągnęłam maseczki. Przecież nie moglabym złamać prawa emotka  :P 

Nie musiałaś się zgodzić na zdjęcie, to tylko Twoja dobra wola. 
Tam chyba zawsze coś takiego wymyślają, jakiś czas temu odbierałam w sieci Kupiec rower i też chcieli zdjęcie. Nie zgodziłam się, nagrodę odebrałam emotka

Też na początku się nie zgodziłam. A potem zobaczyłam ten protokół i tam jest wyraźnie mowa że wyrażam zgodę na zdjęcie. I stwierdziłam że dobra niech już zrobią w tej maseczce. Bo mam tam z 60km...i nie wyobrażam sobie wracać tam po durne zdjęcie. A na forum wtedy jeszcze nic nie było;p Będę wiedzieć następnym razem emotka  
Czyli oni nie zawsze wstawiają na swoją stronę?

Nie wiem, nie sprawdzałam ich strony. W regulaminie nie ma mowy o zdjęciu.

Dokładnie brzmi to tak " Laureat podpisując niniejszy protokół wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych oraz zdjęcia z przekazania nagrody na stronie internetowej www.pgzkupiec.pl oraz w wewnętrznych materiałach marketingowych wydawanych przez PGZ Kupiec"

W tym sklepiku Panie nalegały bo szef im kazał. I szef kazał im tego pilnować.  (piszę tu byśmy nie dostały karniaka:P
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6707505 czwartek, 4 czerwiec 2020, 18:39:39
nataliii napisał(a):

to tak " Laureat podpisując niniejszy protokół wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych oraz zdjęcia z przekazania nagrody na stron

Mam dokładnie ten sam zapis na protokole odbioru. W regulaminie nie ma zgody na zdjęcie, więc nie trzeba. Następnym razem kierownik niech sam się fotografuje, jak chce być w mediach ;) 
0 0

nataliii

Cytuj wiadomość#6707507 czwartek, 4 czerwiec 2020, 18:41:12
onlyrybka napisał(a):

nataliii napisał(a):

to tak " Laureat podpisując niniejszy protokół wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych oraz zdjęcia z przekazania nagrody na stron

Mam dokładnie ten sam zapis na protokole odbioru. W regulaminie nie ma zgody na zdjęcie, więc nie trzeba. Następnym razem kierownik niech sam się fotografuje, jak chce być w mediach ;) 

Ok będę wiedzieć na przyszłość emotka  Dzięki .
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6707509 czwartek, 4 czerwiec 2020, 18:46:41
Do kogo zglosic ze sklep ma skandaliczny wydruk na paragonie ? emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6707512 czwartek, 4 czerwiec 2020, 19:06:37
chochliczka napisał(a):

jaki?
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6707514 czwartek, 4 czerwiec 2020, 19:12:19
chochliczka napisał(a):

A musisz od razu gdzieś zgłaszać? Może wystarczy zwrócić uwagę sprzedawcy...
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6707525 czwartek, 4 czerwiec 2020, 20:06:52
rufus napisał(a):

chochliczka napisał(a):

jaki?

OdiDo
Sprzedawczyni nie reaguje
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6707547 czwartek, 4 czerwiec 2020, 22:12:46
Jak sprzedawczyni nie reaguje to może kierownik/właściciel sklepu zareaguje. 

Paragon niczym dokument, ma być wydany i czytelny! 

halliday

Cytuj wiadomość#6707548 czwartek, 4 czerwiec 2020, 22:18:45
chochliczka napisał(a):

ale jaki to skandaliczny wydruk? Prawie niewidoczny tekst, czy może słaby opis produkt?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6707564 piątek, 5 czerwiec 2020, 00:43:11
Co to za wysyp Grażyn, Staszków i innych pustych kont na Onecie? Zaraz oszaleję.  emotka  
0 0

ananaska

Cytuj wiadomość#6707594 piątek, 5 czerwiec 2020, 09:40:26
asantesana napisał(a):

Co to za wysyp Grażyn, Staszków i innych pustych kont na Onecie? Zaraz oszaleję.  emotka  

Mam to samo. U mnie również Małgorzaty, Bronisławy i Agnieszki. Po kilka e-maili z niemoralnymi propozycjami.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6707605 piątek, 5 czerwiec 2020, 10:08:11
ananaska napisał(a):

asantesana napisał(a):

Mam to samo. U mnie również Małgorzaty, Bronisławy i Agnieszki. Po kilka e-maili z niemoralnymi propozycjami.

Ja już mam od rana 5, wczoraj ze 30... Chyba napisze do Onetu, niech coś z tym zrobią.
andii 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6707607 piątek, 5 czerwiec 2020, 10:22:43
halliday napisał(a):

chochliczka napisał(a):

ale jaki to skandaliczny wydruk? Prawie niewidoczny tekst, czy może słaby opis produkt?

Nieczytelny,niektorych cyfr nie widac,godzina oczywiscie tez zupelnie inna.kupowane po 18 na paragonie po 20
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6707611 piątek, 5 czerwiec 2020, 10:54:03
chochliczka może najpierw zgłoś do kierownika czy właściciela sklepu. A jeśli to nic nie da, to chyba do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej.