Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707619 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:09:42
asantesana napisał(a):

Chyba napisze do Onetu, niech coś z tym zrobią.

Jedyne, co prawdopodobnie zrobią (o ile w ogóle), to wpiszą Cię na listę tych, którym warto uprzykrzać życie, bo się przejmują, w odróżnieniu od innych. emotka Tym sposobem wystawiasz się tylko na cel kolejnych ataków. Oni z tego żyją, nie przepuszczą okazji.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6707627 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:25:19
forrrum napisał(a):

asantesana napisał(a):

Chyba napisze do Onetu, niech coś z tym zrobią.

Jedyne, co prawdopodobnie zrobią (o ile w ogóle), to wpiszą Cię na listę tych, którym warto uprzykrzać życie, bo się przejmują, w odróżnieniu od innych. emotka Tym sposobem wystawiasz się tylko na cel kolejnych ataków. Oni z tego żyją, nie przepuszczą okazji.

Zaryzykuję  emotka  To jest nietypowy spam.
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707629 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:28:09
asantesana napisał(a):

Chyba napisze do Onetu, niech coś z tym zrobią. Zaryzykuję  emotka  To jest nietypowy spam.

Ryzykuj sobie do woli. Twoja skrzynka, Twoje życie, Twój spam. emotka
P.S. A napiszesz później, co to dało? emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6707633 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:32:18
forrrum napisał(a):

asantesana napisał(a):

Chyba napisze do Onetu, niech coś z tym zrobią. Zaryzykuję  emotka  To jest nietypowy spam.

Ryzykuj sobie do woli. Twoja skrzynka, Twoje życie, Twój spam. emotka
P.S. A napiszesz później, co to dało? emotka

Nie, bo to moje życie, moja skrzynka i mój spam emotka

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707637 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:35:16
asantesana napisał(a):

forrrum napisał(a):

A napiszesz później, co to dało? emotka

...dostrzegam w tym pewną niekonsekwencję emotka Bo jeśli tak cenisz sobie prywatność, to czemu dzielisz się publicznie na forum swą frustracją z jej naruszania? To też pewnego rodzaju obnażanie. emotka
Luzik. emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6707638 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:37:15
forrrum napisał(a):

asantesana napisał(a):

forrrum napisał(a):

A napiszesz później, co to dało? emotka

...dostrzegam w tym pewną niekonsekwencję emotka Bo jeśli tak cenisz sobie prywatność, to czemu dzielisz się publicznie na forum swą frustracją z jej naruszania? To też pewnego rodzaju obnażanie. emotka
Luzik. emotka

Oj Cebuś... emotka

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707639 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:41:13
asantesana napisał(a):

forrrum napisał(a):

...dostrzegam w tym pewną niekonsekwencję
Luzik.

Oj... emotka

Ojtam, ojtam emotka
Ale pomogło, co? Rozładowałaś trochę napięcie przez tę gadkę? emotka emotka emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6707644 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:47:01
forrrum napisał(a):

asantesana napisał(a):

forrrum napisał(a):

...dostrzegam w tym pewną niekonsekwencję
Luzik.

Oj... emotka

Ojtam, ojtam emotka
Ale pomogło, co? Rozładowałaś trochę napięcie przez tę gadkę? emotka emotka emotka

Ja się nie napinam, bo od napięć robią się zmarszczki emotka
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707654 piątek, 5 czerwiec 2020, 11:59:30
asantesana napisał(a):

Ja się nie napinam, bo od napięć robią się zmarszczki emotka

I tu wyobraźnia skojarzeniowa poszybowała. Przypomina mi to skecz Halamy. emotka O pani, która dbała o gładkość aż do naciągania sobie. Aż nadszedł dzień, w którym kichnęła...
P.S. Zmarszczki są seksi. emotka Zwłaszcza kurze łapki. Mrrraaauuu...

patyk

Cytuj wiadomość#6707858 sobota, 6 czerwiec 2020, 13:32:03
Wkurza mnie wiecznie wyjący pies husky u sąsiadów  emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6707875 sobota, 6 czerwiec 2020, 15:32:39
patyk napisał(a):

obok mnie nie mieszkasz co? emotka szwagierka ma husky więc znam ten ból emotka jak go weźmie na wycie to pół nocy wyje...
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6707882 sobota, 6 czerwiec 2020, 15:55:51
nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

obok mnie nie mieszkasz co? emotka szwagierka ma husky więc znam ten ból emotka jak go weźmie na wycie to pół nocy wyje...

U mnie to samo,Sąsiadka wzięła drugiego myślałam że będzie lepiej, to teraz wyją dwa emotka
W sumie to ciekawajestem z czego to wynika, miałam dużo psów w życiu i tylko jeden wył (mieszaniec owczarka collie i niemieckiego) i nie wiedziałam z czego to wynika, nie siedział w żadnej klatce
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6707883 sobota, 6 czerwiec 2020, 16:03:21
as32572 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

U mnie to samo,Sąsiadka wzięła drugiego myślałam że będzie lepiej, to teraz wyją dwa emotka
W sumie to ciekawajestem z czego to wynika, miałam dużo psów w życiu i tylko jeden wył (mieszaniec owczarka collie i niemieckiego) i nie wiedziałam z czego to wynika, nie siedział w żadnej klatce

ten nasz też nie siedzi, on chyba z nudów tak wyje do księżyca... Czasami się z kotem dogadają to jeden miauczy pod oknem a drugi wyje emotka Tak więc taką orkiestrę mam emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6707884 sobota, 6 czerwiec 2020, 16:12:08
as32572 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

A to chyba nie ma znaczenia...moja Biewerka też daje czadu z wyciem, jak ją weźmie emotka  a jak usłyszy sygnał karetki to już w ogóle odwala koncert operowy emotka  
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707889 sobota, 6 czerwiec 2020, 16:47:27
edzia21 napisał(a):

as32572 napisał(a):

...teraz wyją dwa emotka W sumie to ciekawa jestem z czego to wynika...

A to chyba nie ma znaczenia... moja Biewerka też daje czadu z wyciem, jak ją weźmie...

A czy to nie ma związku z fazami księżyca? Akurat jesteśmy w okolicach pełni...
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6707942 niedziela, 7 czerwiec 2020, 11:41:31
Ten u sąsiadów to poprostu zaczyna zawsze jak wyjdą z domu.... On ma cały ogród dla siebie a i tak siedzi pod bramą i wyje... 

Już wolę szczekanie psa niż to wycie. Wyje wyjątkowo przeciągle i jakby nie wiem jaka krzywda się mu działa.  emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6707944 niedziela, 7 czerwiec 2020, 11:47:29
patyk napisał(a):

Ten u sąsiadów to poprostu zaczyna zawsze jak wyjdą z domu.... On ma cały ogród dla siebie a i tak siedzi pod bramą i wyje... 

Już wolę szczekanie psa niż to wycie. Wyje wyjątkowo przeciągle i jakby nie wiem jaka krzywda się mu działa.  emotka

Husky to rasa, która praktycznie nie szczeka. Za to wyją. Moja kuzynka mieszka kilkaset metrów od pogotowia. Jej sąsiad ma psa tej rasy i on za każdym razem naśladuje wycie karetki. Można zgłupieć.
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6707946 niedziela, 7 czerwiec 2020, 12:01:05
kermit napisał(a):

patyk napisał(a):

Husky to rasa, która praktycznie nie szczeka. Za to wyją. Moja kuzynka mieszka kilkaset metrów od pogotowia. Jej sąsiad ma psa tej rasy i on za każdym razem naśladuje wycie karetki. Można zgłupieć.

Generalnie z tego co przeczytałam o Husk,  żeby spróbować się zorientować o co mu kurcze chodz,  to Rasa która potrzebuje duzo ruchu. A sąsiedzi wychodzą z założenia że skoro ma cały ogród dla siebie to z nim nie muszą spacerować i robią to sporadycznie. Dodatkowo to są psy z natury stadne i może brakuje mu towarzystwa. Już sama nie wiem. Sąsiedzi oczywiście mają to gdzies, jak potrzebowali psa na podwórko to mogli sobie kundelka przygarnac a nie takiego który pasuje do aktywnego stylu życia  emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6707949 niedziela, 7 czerwiec 2020, 12:09:40
patyk napisał(a):

kermit napisał(a):

patyk napisał(a):

Generalnie z tego co przeczytałam o Husk,  żeby spróbować się zorientować o co mu kurcze chodz,  to Rasa która potrzebuje duzo ruchu. A sąsiedzi wychodzą z założenia że skoro ma cały ogród dla siebie to z nim nie muszą spacerować i robią to sporadycznie. Dodatkowo to są psy z natury stadne i może brakuje mu towarzystwa. Już sama nie wiem. Sąsiedzi oczywiście mają to gdzies, jak potrzebowali psa na podwórko to mogli sobie kundelka przygarnac a nie takiego który pasuje do aktywnego stylu życia  emotka

To na pewno ma znaczenie. Ten pies potrzebuje spacerów (biegów) minimum kilka kilometrów dziennie. To, że ma ogród dla siebie z pewnością mu nie wystarcza.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6708233 poniedziałek, 8 czerwiec 2020, 23:16:46
Wkurza mnie to, że kolejny raz ktoś zerżnął moją odpowiedź konkursową, delikatnie ją przerobił i wygrał, a ja nie. emotka
0 0