Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

domika

Cytuj wiadomość#6719118 czwartek, 30 lipiec 2020, 22:38:51
sks900 napisał(a):

mia napisał(a):

Po fałszywych mailach, fałszywe smsy o przesyłkach... emotka

Dostałam dziś smsa o treści mniej więcej:
"Inpost: Twoja paczka jest już w Paczkomacie. Kliknij /tu podany link/, żeby wygenerować kod odbioru."
Nadawca InPost3201 coś tam.
Wydało mi się podejrzane, sprawdziłam w necie i oczywiście na stronie InPost jest ostrzeżenie w tym temacie - nie wolno kliknąć w link! emotka

Piszę w ramach przestrogi, bo akurat czekam na przesyłkę do paczkomatu (jak pewnie wiele osób z forum) i bardzo realnie mi to wyglądało, tylko zdziwiło mnie to generowanie kodu odbioru... emotka

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-sms-y-od-inpostu-o-przesylce-czekajacej-na-odebranie-w-paczkomacie/

Przedwczoraj dostał mąż dziś ja. To jakaś plaga z tymi oszustwami i wyłudzeniami!

0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6719126 czwartek, 30 lipiec 2020, 23:20:40
olabas napisał(a):

krzysiolek napisał(a):

Wkurza mnie, że kupiłem przyprawy Prymat w Żabce, a opisane na paragonie "przyprawa" emotka

powinni uznać, ja wygrałam paragonem bez słowa "Prymat"

Jeżeli wygrasz, przed wysyłką danych idź do sklepu po pieczątkę  i podpis, że to przyprawa Prymat.Zeskanuj na oświadczeniu paragon i drugą stronę i im wyślij  oświadczenie.Powodzenia emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6719131 czwartek, 30 lipiec 2020, 23:50:48
ludzka_istota napisał(a):

Nie wkurza a smuci mnie zalew informacji od wczoraj- same niedobre rzeczy. Kuzynka miała wypadek- jest połamana cała w szpitalu, nie wiadomo, czy będzie chodzić. Kolega z klasy z liceum zmarł nagle. Znajoma, dla której robiliśmy zrzutkę na rehabilitację ( po wypadku samochodowym) zmarła wczoraj. Jakoś mnie to dobiło, że umierają ludzie w moim wieku. I nic się nie da zrobić. Nic.

emotka trzymaj się kochana
0 0

Gość krzysiolek

Cytuj wiadomość#6719206 piątek, 31 lipiec 2020, 12:29:47
Wkurzają mnie użytkownicy tego forum, którzy wygrywają po 10 dmuchanych lemingów z Burna, albo okulary śmieciowe. I jeszcze się tym chwalą. Albo takie torby z delmy. Po co Wam te śmieci? Nie widzicie, że przez Was agencje ostatnio dają same chlamy a nie nagrody. Np. jedna nagroda 5 tysięcy i 5000 jakiegoś shitu. Jak przy konkursie z samochodem mieli 10 tysięcy zgłoszeń, a przy loterii z torbami mają tyle samo. To po co dawać lepsze nagrody. Weźcie pomyślcie. I wkurzają mnie tacy, co grają na kilka osób w Żywca. Wiadomo, ze jak na 10 osób sie pozgłasza i wpisuje sie co minutę, to kilka nagród wpadnie. A najgorsi są tacy co drukują paragony. Jeden użytkownik proponował mi 50 paragonów na Tigera za 50 zł. I się później dziwta, że nic w loterii nie wygrywacie. Pomijając fakt, że za sprzedaż paragonów grozi odpowiedzialność karna.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6719209 piątek, 31 lipiec 2020, 12:33:04
krzysiolek napisał(a):

Wkurzają mnie użytkownicy tego forum, którzy wygrywają po 10 dmuchanych lemingów z Burna, albo okulary śmieciowe. I jeszcze się tym chwalą. Albo takie torby z delmy. Po co Wam te śmieci? Nie widzicie, że przez Was agencje ostatnio dają same chlamy a nie nagrody. Np. jedna nagroda 5 tysięcy i 5000 jakiegoś shitu. Jak przy konkursie z samochodem mieli 10 tysięcy zgłoszeń, a przy loterii z torbami mają tyle samo. To po co dawać lepsze nagrody. Weźcie pomyślcie. I wkurzają mnie tacy, co grają na kilka osób w Żywca. Wiadomo, ze jak na 10 osób sie pozgłasza i wpisuje sie co minutę, to kilka nagród wpadnie. A najgorsi są tacy co drukują paragony. Jeden użytkownik proponował mi 50 paragonów na Tigera za 50 zł. I się później dziwta, że nic w loterii nie wygrywacie. Pomijając fakt, że za sprzedaż paragonów grozi odpowiedzialność karna.

emotka emotka
ubaw po pachy ha ha ha ha

mnie wkurza że nie mogę się ruszać a na forum trole królują  emotka
0 0

Gość krzysiolek

Cytuj wiadomość#6719213 piątek, 31 lipiec 2020, 12:38:06
To forum to żenada, a Ty to w ogóle Aga. Idz wpisywac kody zywca. Albo wyrusz poszukwiac kapsli pod keplem

kermit

Cytuj wiadomość#6719214 piątek, 31 lipiec 2020, 12:41:01
agakaz2 napisał(a):

krzysiolek napisał(a):

emotka emotka
ubaw po pachy ha ha ha ha

mnie wkurza że nie mogę się ruszać a na forum trole królują  emotka

Nie karm Trolla...
Naprawdę nie wiesz kim jest "krzysiolek". Kto nagle zniknął z forum i pisze co chwilę pod innym fejkowym nickiem udając "świeżego" konkursowicza.
Olej, nie dyskutuj.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6719217 piątek, 31 lipiec 2020, 12:46:33
krzysiolek napisał(a):

To forum to żenada, a Ty to w ogóle Aga. Idz wpisywac kody zywca. Albo wyrusz poszukwiac kapsli pod keplem

Jak Ci się nie podoba forum zawsze możesz się wylogować i tu nie wracać. A każdy wygrywa co chce i w takiej ilości jaka mu odpowiada. Aga jak chce to sobie gra o milion toreb  na 100 osób. Ma kapsle, ma emaile rodziny to gra. To jest jej prywatna sprawa co zrobi z wygranymi, zazdrościsz i tyle. Sam nie potrafisz wygrać w Żywcu i burnie  i wściekasz się na Age. Zagraj sobie i wygraj, ona gra uczciwie. Ma kapsle i paragony to gra, a przy okazji wygrywa. Brawo Aga graj dalej i mniej nw du.... opinie innych

pikawka

Cytuj wiadomość#6719226 piątek, 31 lipiec 2020, 13:07:07
krzysiolek napisał(a):

Ej każdy gra o co chce... też uważam, że granie o jakieś gów... typu okulary z burna, jest słabe   emotka   ALE przecież to nie moja sprawa. Każdy gra o co chce. Nic mi do tego.   Sama się przeprosiłam ze sobą, i zgarnelam kilka maskotek cheestera bo dzieci lubią Przytulanki  emotka    choc omijam takie konkursy. 

Weź wypij piwo, zapal fajkę, po co tu wylewać swoje frustracje.... Każdy ms problemy, czy gorszy dzień, nie rób wiochy.... 

melancholia

Cytuj wiadomość#6719281 piątek, 31 lipiec 2020, 17:44:04
Wkurzają mnie kolejki do prywatnych dentystów i ortodontów. Rzecz, którą mogłabym teoretycznie załatwić "od ręki", w praktyce będzie się ciągnęła latami przez kolejki. W niektórych miejscach najbliższe terminy nawet za 2-3 lata... co mnie po prostu przeraża. Nie dość, że kupę kasy musiałam odłożyć, to jeszcze teraz tak czekam w zawieszeniu. Załamałam się, bo już kiedyś czekałam 8 miesięcy, a w końcu po konsultacji jednak odesłali mnie gdzie indziej. Gdzie już w ogóle nie mogłam się umówić na żaden termin. Czuję bezsilność i frustrację. 
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6719285 piątek, 31 lipiec 2020, 18:30:05
Szokujące sceny w Lublinie. Kobieta wyrzucała torby z pieniędzmi

Starsza kobieta wyrzuciła z mieszkania wszystkie swoje oszczędności. Przez balkon poszybowała najpierw reklamówka z 30 tys. złotych, później z 10 tys. złotych, a na koniec z 2 tys. dolarów. Dlaczego 84-latka tak postąpiła?

Staruszka uwierzyła... oszustowi podającemu się za policjanta. Przestępca wmówił kobiecie, że musi uchronić oszczędności przed planowaną kradzieżą. Dlatego powinna je... wyrzucić przez okno, a on już się nimi zaopiekuje. Kobieta uwierzyła w jego słowa i straciła pieniądze.

– Sprawcy cały czas modyfikują swoje metody. W ostatnim czasie dzwonią na telefon stacjonarny podają się za pracowników poczty, tłumacząc, że mają przesyłkę z banku lub z ZUS-u. Proszą o podanie adresu i na tym rozmowa się kończy. Później do ofiary dzwoni osoba podająca się za policjanta lub prokuratora i twierdzi, że na mieszkanie planowany jest napad. Dopytuje, czy dzwonił ktoś z poczty i pytał o adres. Oszust stara się wmówić, że jest to szajka pracowników poczty i banku, którzy obserwują mieszkanie. Następnie twierdzi, że aby uchronić się przed utratą pieniędzy, należy przekazać je policji. To w ostatnim czasie popularna wersja metody „na policjanta” – wyjaśniła lubelska policja.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/lublin-kobieta-wyrzucila-przez-balkon-torby-z-pieniedzmi-oszusci-oszukali-staruszke/szs5cbb?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#6719368 sobota, 1 sierpień 2020, 09:07:37
Lipiec odszedł tak nagle, że paragony jeszcze nie mogą w to uwierzyć emotka emotka