Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kumulacja

Cytuj wiadomość#6731051 środa, 23 wrzesień 2020, 10:19:10
jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze przez covidove ustawy tak teraz porobili, ze na zwrot kasy za bilety trzeba czekac az 180 dni emotka emotka emotka

Niesamowite! Ja też byłabym wściekła! Zdradź nam, czy to chodzi o bilety kolejowe, czy też o bilety na spektakle?
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6731053 środa, 23 wrzesień 2020, 10:22:02
kumulacja napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze przez covidove ustawy tak teraz porobili, ze na zwrot kasy za bilety trzeba czekac az 180 dni emotka emotka emotka

Niesamowite! Ja też byłabym wściekła! Zdradź nam, czy to chodzi o bilety kolejowe, czy też o bilety na spektakle?

koncerty....przeniesione sa za rok.....a ja mam pół roku czekac na swoje pieniądze....eventim nawet nie raczy odpowiedzić na maila, musiałam dzwonić!!!! W normalnym trybie zwrot w ciągu 14 dni, ale sobie jakies uchwały powymyślali covidowe i teraz jest 180 dni emotka emotka emotka

puella

Cytuj wiadomość#6731080 środa, 23 wrzesień 2020, 11:40:20
Ja planowałam wyjazd na majówkę. Miesiąc przed datą wyjazdu pobrali całą kwotę, 2 kwietnia ze wzglądu na covida odwołałam i do tej pory pieniędzy nie mam. Pisanie nic nie daje, nie odpowiadają na maila. Został tydzień do 180 dniu.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6731281 czwartek, 24 wrzesień 2020, 00:02:28
kumulacja napisał(a):

jokan napisał(a):

Za zwrotem za miesięczny bilet kolejowy czekałam od marca do końca sierpnia.
Napisałam maila, że ponaglam i proszę o zwrot pieniędzy z powodu COVID
Przelali kasę na początku września, ale nie całą, tylko od dnia oddania biletu,
a nie zakupu niewykorzystanego w całości emotka
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6731307 czwartek, 24 wrzesień 2020, 09:09:44
Wkurzają mnie cyrki w których występują tresowane zwierzęta i to, że niektórzy dodają tu konkursy z biletami na pokazy tego barbarzyństwa.  Niesamowite, że w czasach kiedy tyle się mówi o cierpieniu zwierząt, niektórych nadal bawi tego typu rozrywka. 

kumulacja

Cytuj wiadomość#6731506 czwartek, 24 wrzesień 2020, 17:34:50
Wkurza mnie Poczta Polska. Teraz listy polecone wrzucane są do skrzynki - nie wszędzie, ale tam, gdzie chcą.
Nie trzeba składać podpisu przy doręczeniu. Mój list nie dotarł, ale w systemie figuruje jako dostarczony.
Reklamacji nie uwzględniono, bo rzekomo list wrzucono do skrzynki. Ale go nie dostarczono. Ukradziono.
I doopa. Nie udowodnię Poczcie Polskiej, że nie dostarczyła mojego listu do adresata. Są bezkarni.
Więc uważajcie z wysyłaniem czegoś wartościowego.
https://businessi...nki-na-listy/4sjt502
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6731507 czwartek, 24 wrzesień 2020, 17:40:51
kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie Poczta Polska. Teraz listy polecone wrzucane są do skrzynki - nie wszędzie, ale tam, gdzie chcą.
Nie trzeba składać podpisu przy doręczeniu. Mój list nie dotarł, ale w systemie figuruje jako dostarczony.
Reklamacji nie uwzględniono, bo rzekomo list wrzucono do skrzynki. Ale go nie dostarczono. Ukradziono.
I doopa. Nie udowodnię Poczcie Polskiej, że nie dostarczyła mojego listu do adresata. Są bezkarni.
Więc uważajcie z wysyłaniem czegoś wartościowego.
https://businessi...nki-na-listy/4sjt502

U mnie był ostatnio listonosz. Zauważyłam go. Wyszłam na balkon i mówię, że nie odbiorę, bo jestem na kwarantannie. A on: Wiem, wrzuciłem do skrzynki.
List za potwierdzeniem odbioru  emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6731509 czwartek, 24 wrzesień 2020, 17:45:25
Wkurza mnie nowy wygląd Facebooka. Chciałam przełączyć na starą wersję, ale już nie ma takiej opcji  emotka emotka emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6731514 czwartek, 24 wrzesień 2020, 18:00:01
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie nowy wygląd Facebooka. Chciałam przełączyć na starą wersję, ale już nie ma takiej opcji  emotka emotka emotka

Mam w laptopie dwie przeglądarki. Na Chromie jest nowa wersja (nie mogę zmienić), a na Mozilli stara wersja i w ogóle się nie zmienia. To dopiero cuda i dziwy z akcentem na dziwy emotka
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6731532 czwartek, 24 wrzesień 2020, 19:41:01
kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mam w laptopie dwie przeglądarki. Na Chromie jest nowa wersja (nie mogę zmienić), a na Mozilli stara wersja i w ogóle się nie zmienia. To dopiero cuda i dziwy z akcentem na dziwy emotka

no własnie tez mnie to wkurza a i mam pytanie czy na tej nowej stronie nie ma wiadomosci innych? nie mogę znaleźć
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6731533 czwartek, 24 wrzesień 2020, 19:51:51
ziolko napisał(a):

łączę się w bólu, nie przyzwyczaję się chyba

pioge7

Cytuj wiadomość#6731535 czwartek, 24 wrzesień 2020, 20:17:56
Agnes napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

no własnie tez mnie to wkurza a i mam pytanie czy na tej nowej stronie nie ma wiadomosci innych? nie mogę znaleźć

kółeczko od MESSENGERA u góry
3 kropeczki
Inne
:)

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6731572 piątek, 25 wrzesień 2020, 06:32:00
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

łączę się w bólu, nie przyzwyczaję się chyba

Mnie też denerwuje.Taka pstrokacizna , brak przejrzystości.

Agnes

Cytuj wiadomość#6731582 piątek, 25 wrzesień 2020, 08:11:27
pioge7 napisał(a):

Agnes napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

kółeczko od MESSENGERA u góry
3 kropeczki
Inne
:)

emotka
pioge7 0

viviean

Cytuj wiadomość#6731596 piątek, 25 wrzesień 2020, 09:02:03
Od wczoraj jestem wkurzona na siebie...Nie ma to jak wziąć udział w konku, wygrać coś bez podania nagrody i niemile się zdziwić, że zakupy zrobiłam przed rozpoczęciem...echh robię sobie przerwę 

pioge7

Cytuj wiadomość#6731611 piątek, 25 wrzesień 2020, 10:12:32
viviean napisał(a):

Od wczoraj jestem wkurzona na siebie...Nie ma to jak wziąć udział w konku, wygrać coś bez podania nagrody i niemile się zdziwić, że zakupy zrobiłam przed rozpoczęciem...echh robię sobie przerwę 

Wiem co to jest... 
ja ostatnio do konkursu w Carrefourze laysów dałem numer paragonu z laysów ze stokrotki.. i wygrałem bluzę... a zdziwiony potem bo paragonu nie mam. Ale po krótkiej wymianie emaila okazało się że podałem właśnie paragon ze stokrotki i nagroda przepadła... 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6731623 piątek, 25 wrzesień 2020, 11:03:40
Wkur.... Mnie mój bank credit Agricole. Jak nie problem z logoeaniem to teraz podwójnie policzyli sobie za zakupy. Mam czekać do 30 września na zdjęcie blokady, a jak nie wrócą pieniądze na konto to pisać reklamacje. I czekać 14 dni na rozpatrzenie jej. No kur.. ja to mam pecha dobrych banków. Zawsze coś nie tak
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6731937 niedziela, 27 wrzesień 2020, 09:26:03
Wolna niedziela- a tu choroba  gardło,  dreszcze,  ból głowy...  A miałam usiąść i pomyśleć  nad konkursami:( dzieciaki od 8 okupacją tv bo nie mam siły. 
Ale trzeba pozbierać  się taka rola - mamy!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6731939 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:00:52
pink086 napisał(a):

Wolna niedziela- a tu choroba  gardło,  dreszcze,  ból głowy...  A miałam usiąść i pomyśleć  nad konkursami:( dzieciaki od 8 okupacją tv bo nie mam siły. 
Ale trzeba pozbierać  się taka rola - mamy!

witam mam to samo tyle że dzieci większe i ogarną mamę emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6731943 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:22:47
Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  
venix 0