Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ziolko

Cytuj wiadomość#6731509 czwartek, 24 wrzesień 2020, 17:45:25
Wkurza mnie nowy wygląd Facebooka. Chciałam przełączyć na starą wersję, ale już nie ma takiej opcji  emotka emotka emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6731514 czwartek, 24 wrzesień 2020, 18:00:01
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie nowy wygląd Facebooka. Chciałam przełączyć na starą wersję, ale już nie ma takiej opcji  emotka emotka emotka

Mam w laptopie dwie przeglądarki. Na Chromie jest nowa wersja (nie mogę zmienić), a na Mozilli stara wersja i w ogóle się nie zmienia. To dopiero cuda i dziwy z akcentem na dziwy emotka
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6731532 czwartek, 24 wrzesień 2020, 19:41:01
kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mam w laptopie dwie przeglądarki. Na Chromie jest nowa wersja (nie mogę zmienić), a na Mozilli stara wersja i w ogóle się nie zmienia. To dopiero cuda i dziwy z akcentem na dziwy emotka

no własnie tez mnie to wkurza a i mam pytanie czy na tej nowej stronie nie ma wiadomosci innych? nie mogę znaleźć
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6731533 czwartek, 24 wrzesień 2020, 19:51:51
ziolko napisał(a):

łączę się w bólu, nie przyzwyczaję się chyba

pioge7

Cytuj wiadomość#6731535 czwartek, 24 wrzesień 2020, 20:17:56
Agnes napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

no własnie tez mnie to wkurza a i mam pytanie czy na tej nowej stronie nie ma wiadomosci innych? nie mogę znaleźć

kółeczko od MESSENGERA u góry
3 kropeczki
Inne
:)

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6731572 piątek, 25 wrzesień 2020, 06:32:00
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

łączę się w bólu, nie przyzwyczaję się chyba

Mnie też denerwuje.Taka pstrokacizna , brak przejrzystości.

Agnes

Cytuj wiadomość#6731582 piątek, 25 wrzesień 2020, 08:11:27
pioge7 napisał(a):

Agnes napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ziolko napisał(a):

kółeczko od MESSENGERA u góry
3 kropeczki
Inne
:)

emotka
pioge7 0

viviean

Cytuj wiadomość#6731596 piątek, 25 wrzesień 2020, 09:02:03
Od wczoraj jestem wkurzona na siebie...Nie ma to jak wziąć udział w konku, wygrać coś bez podania nagrody i niemile się zdziwić, że zakupy zrobiłam przed rozpoczęciem...echh robię sobie przerwę 

pioge7

Cytuj wiadomość#6731611 piątek, 25 wrzesień 2020, 10:12:32
viviean napisał(a):

Od wczoraj jestem wkurzona na siebie...Nie ma to jak wziąć udział w konku, wygrać coś bez podania nagrody i niemile się zdziwić, że zakupy zrobiłam przed rozpoczęciem...echh robię sobie przerwę 

Wiem co to jest... 
ja ostatnio do konkursu w Carrefourze laysów dałem numer paragonu z laysów ze stokrotki.. i wygrałem bluzę... a zdziwiony potem bo paragonu nie mam. Ale po krótkiej wymianie emaila okazało się że podałem właśnie paragon ze stokrotki i nagroda przepadła... 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6731623 piątek, 25 wrzesień 2020, 11:03:40
Wkur.... Mnie mój bank credit Agricole. Jak nie problem z logoeaniem to teraz podwójnie policzyli sobie za zakupy. Mam czekać do 30 września na zdjęcie blokady, a jak nie wrócą pieniądze na konto to pisać reklamacje. I czekać 14 dni na rozpatrzenie jej. No kur.. ja to mam pecha dobrych banków. Zawsze coś nie tak
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6731937 niedziela, 27 wrzesień 2020, 09:26:03
Wolna niedziela- a tu choroba  gardło,  dreszcze,  ból głowy...  A miałam usiąść i pomyśleć  nad konkursami:( dzieciaki od 8 okupacją tv bo nie mam siły. 
Ale trzeba pozbierać  się taka rola - mamy!

agakaz2

Cytuj wiadomość#6731939 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:00:52
pink086 napisał(a):

Wolna niedziela- a tu choroba  gardło,  dreszcze,  ból głowy...  A miałam usiąść i pomyśleć  nad konkursami:( dzieciaki od 8 okupacją tv bo nie mam siły. 

witam mam to samo tyle że dzieci większe i ogarną mamę emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6731943 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:22:47
Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  
venix 0

pink086

Cytuj wiadomość#6731947 niedziela, 27 wrzesień 2020, 10:42:01
agakaz2 napisał(a):

pink086 napisał(a):

witam mam to samo tyle że dzieci większe i ogarną mamę emotka

Moje to trzeba ogarnąć takie kochane potworki:) 

delvitto

Cytuj wiadomość#6731998 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:02:31
jestem w czarnej rozpaczy emotka  odebrałam z Agaty wczoraj zamówiony fotel (uszak), i całą niedzielę poświęciłam na jego złożenie;( żeby się choć udało! po kilku godzinach złożyłam 3/4 fotela, mając ogromne trudności z przymocowaniem boczków. śruby wydają mi się zbyt krótkie, i wyślizgują się z otworka, które trzeba znaleźć po omacku. Nie wiem jakim cudem, ale jedną "burtę" zrobiłam. Kolejne kilka godzin na drugą część nie powiodły się powodzeniem;( Boczek sobie zwisa na górnym haczyku, a kolejnych śrub nie jestem w stanie zamontować emotka  Walcząc z ok. 25-kilogramowym meblem złamałam 2 paznokcie, nie czuję już palców od kręcenia śrubami i kluczem, a kręgosłup płacze emotka Tylko mojemu  kotu się podoba, już sobie leży na zdezelowanym siedzisku i ma wszystko gdzieś.
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6732000 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:04:40
delvitto napisał(a):

jestem w czarnej rozpaczy emotka  odebrałam z Agaty wczoraj zamówiony fotel (uszak), i całą niedzielę poświęciłam na jego złożenie;( żeby się choć udało! po kilku godzinach złożyłam 3/4 fotela, mając ogromne trudności z przymocowaniem boczków. śruby wydają mi się zbyt krótkie, i wyślizgują się z otworka, które trzeba znaleźć po omacku. Nie wiem jakim cudem, ale jedną "burtę" zrobiłam. Kolejne kilka godzin na drugą część nie powiodły się powodzeniem;( Boczek sobie zwisa na górnym haczyku, a kolejnych śrub nie jestem w stanie zamontować emotka  Walcząc z ok. 25-kilogramowym meblem złamałam 2 paznokcie, nie czuję już palców od kręcenia śrubami i kluczem, a kręgosłup płacze emotka Tylko mojemu  kotu się podoba, już sobie leży na zdezelowanym siedzisku i ma wszystko gdzieś.

Współczuję, ja też z wieloma rzeczami musze sobie radzić sama i nieraz mam dość. Odpocznij, przy kolejnym podejściu dasz radę. i bądź jak kot  emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6732005 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:15:29
delvitto napisał(a):

Szkoda Twojego czasu i nerwów. W takiej sytuacji warto poszukać na OLX ofert typu Złota rączka. Mi wczoraj pan na złożenie kanapy wziął 35 zł.

delvitto

Cytuj wiadomość#6732008 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:29:54
@[email protected] napisał(a):

Mi wczoraj pan na złożenie kanapy wziął 35 zł.

gdybym mogła przewidzieć, to od razu bym szukała takiego pana. Gdy zamawiałam fotel ponad miesiąc temu, sprzedawca mówił, że fotel będzie zmontowany, tylko nóżki trzeba dokręcić. W pudle okazało się, że tak nie jest emotka  Ale instrukcja wydała się prosta. W praktyce straciłam cały dzień, a zyskałam potworne zmęczenie i nerwy;( Juto będę kogoś szukać.
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6732010 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:53:33
moskala22 napisał(a):

Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  

witam w klubie, za miesiąc 12.urodziny,więc to dopiero początek, a ja już na skraju  emotka   emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6732011 niedziela, 27 wrzesień 2020, 20:55:54
delvitto napisał(a):

No to moze skoro kupilas w meble Agata, zadzwon po jakichs magikow od nich, niech Ci zloza ten fotel