Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6732258 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 21:39:06
-Violka- napisał(a):

marzanna napisał(a):

Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka

Tylko konkursowicz to zrozumie... cholerne rabaty!  emotka

wystarczyło wziąc 6 czekolad i wychodziło 15 zł z groszami emotka  
0 0

gosiak351

Cytuj wiadomość#6732281 wtorek, 29 wrzesień 2020, 01:31:08
Wkurza mnie brak pracy, szukam i czuję się beznadziejna, bo nie umiem jej skutecznie znaleźć, sytuacja w domu nie pomaga, 

jeśli znajduję to coś doirywczego i na chwilę

jak żyć (?)

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6732284 wtorek, 29 wrzesień 2020, 03:08:08
ZNOWU przespalam konkurs, tym razem paragon za 32zl  emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6732454 wtorek, 29 wrzesień 2020, 17:03:10
gosiak351 napisał(a):

Wkurza mnie brak pracy, szukam i czuję się beznadziejna, bo nie umiem jej skutecznie znaleźć, sytuacja w domu nie pomaga, 

jeśli znajduję to coś doirywczego i na chwilę

jak żyć (?)

pocieszę Cię, nie jestes sama. Ale w koncu los się od nas odwróci..No i zawsze moze byc gorzej.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6732618 środa, 30 wrzesień 2020, 11:28:46
Dzwonili dzis do mnie rano z policji, ze ktos na allegro rzekomo sprzedajacy jakiegos laptopa podal moj numer do wplaty 2000 zlotych 17 czerwca.No fajnie, tylko ja na allegro nie mam konta, a co probuje wejsc na konto Getin to dostep zablokowany.Jak mam udowodnic w banku czy na policji, ze nie mam z tym nic wspolnego.19 czerwca okradli mnie na blika z ing i moze te sprawy sa powiazane.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6732621 środa, 30 wrzesień 2020, 11:38:57
cudaczek121 napisał(a):

Dzwonili dzis do mnie rano z policji, ze ktos na allegro rzekomo sprzedajacy jakiegos laptopa podal moj numer do wplaty 2000 zlotych 17 czerwca.No fajnie, tylko ja na allegro nie mam konta, a co probuje wejsc na konto Getin to dostep zablokowany.Jak mam udowodnic w banku czy na policji, ze nie mam z tym nic wspolnego.19 czerwca okradli mnie na blika z ing i moze te sprawy sa powiazane.

pierwsze co bym zrobiła to odzyskać dostęp do getin, kontakt z infolinią i zobaczyć co się tam dzieje na tym koncie
jak jesteś w stanie to logować się z innego komputera
ziolko 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6732663 środa, 30 wrzesień 2020, 13:06:50
cudaczek121 napisał(a):

o rany Kasiu, masakra jakas,  jestem przerazona, ze byle kto moze nas wmieszac w jakas obrzydliwa sprawe. Kurna, ta cala technika, to wszystko prowadzi do zguby.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6732666 środa, 30 wrzesień 2020, 13:20:05
cudaczek121 napisał(a):

Kasiu po pierwsze to sprawdź czy to naprawdę dzwonili z policji,a po drugie idź do banku i osobiście to wyjaśnij  ,.sprawdź stan konta,bo być może już nic tam nie masz

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6732667 środa, 30 wrzesień 2020, 13:25:34
cudaczek121 napisał(a):

Na pewno te sprawy są powiązane. Całe szczęście Kasiu, że te kradzież przez blika zgłosiłas na policji!
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6732670 środa, 30 wrzesień 2020, 13:45:35
Wkurza mnie, że kurier zostawił mi bez pytania paczkę u sąsiadki, która mnie już kilka lat prześladuje i wysyła jakieś anonimy. Nie wiadomo, co ona tam z tą paczka będzie robić, zanim ją odbiorę. Każde spotkanie z tą kobietą to koszmar, a dziś mnie to czeka po pracy...
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6732676 środa, 30 wrzesień 2020, 14:27:08
kiedystobylo napisał(a):

Wkurza mnie, że kurier zostawił mi bez pytania paczkę u sąsiadki, która mnie już kilka lat prześladuje i wysyła jakieś anonimy. Nie wiadomo, co ona tam z tą paczka będzie robić, zanim ją odbiorę. Każde spotkanie z tą kobietą to koszmar, a dziś mnie to czeka po pracy...

Ja bym zadzwoniła do kuriera i poprosiła o odebranie paczki od sąsiadki. Była tu już historia kuriera goniącego sąsiada po gospodarstwie w celu odebrania przesyłki. Mam takiego sąsiada, którego sam widok przyprawia mnie o ścisk żołądka, więc rozumiem ból, ale on by raczej nie przyjął mojej paczki, na szczęście. 

androm

Cytuj wiadomość#6732684 środa, 30 wrzesień 2020, 14:37:10
kiedystobylo napisał(a):

chamstwo, nie powinien bez uzgodnienia tak robić, ochrona danych i baba odpisze sobie Twój numer telefonu i może Cię choćby w nocy budzić jak to jakaś wariatka

halliday

Cytuj wiadomość#6732754 środa, 30 wrzesień 2020, 18:58:38
Promocja play na wydłużenie ważności konta, zapewne zaraz we wszystkich taryfach zniknie opcja przedłużenia ważności za doładowanie.
Najlepiej uciekać z playa jak najprędzej, bo jak mamy płacić 100zł za przedłużenie konta za rok to złodziejstwo.
https://www.play....-W-PLAY-NA-KARTE.pdf
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6732765 środa, 30 wrzesień 2020, 19:44:23
halliday napisał(a):

Promocja play na wydłużenie ważności konta, zapewne zaraz we wszystkich taryfach zniknie opcja przedłużenia ważności za doładowanie.
Najlepiej uciekać z playa jak najprędzej, bo jak mamy płacić 100zł za przedłużenie konta za rok to złodziejstwo.
https://www.play....-W-PLAY-NA-KARTE.pdf

ale do czego tu uciekac? Orange odpada - miałam 10 lat - totalny brak szacunku dla klienta + drogo, T-mobile - nic specjalnego, Play - już sama nie wiem emotka
0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6732804 środa, 30 wrzesień 2020, 21:44:49
Ja  właśnie z 10 lat temu przeszedłem do Play bo oferowali roczną ważność konta za doładowanie. Ciekawe co zrobią z tym teraz.
0 0

szaradzista1

Cytuj wiadomość#6732826 środa, 30 wrzesień 2020, 23:45:29
Zgodnie z regulaminem Loterii, pkt. 13.10, w celu potwierdzenia prawa do
Nagrody dnia zwycięzca zobowiązany jest do przesłania w terminie 7 dni
kalendarzowych (do 05.10): oryginału Dowodu zakupu, na który została
wylosowana Nagroda wraz z poprawnie i kompletnie wypełnionym
Oświadczeniem, stanowiącym Załącznik nr 1 do Regulaminu. Termin 7 dni
oznacza czas, w jakim dokumenty są nadane (liczy się data stempla
pocztowego) do Organizatora na adres: Kropka Bordo Sp. z o.o., ul. Św. Bonifacego 150, 02-909 Warszawa z dopiskiem „Baw się z Milk Burgerem”.

Wygrana 50 zł , i to jeszcze wirtualna, a wymagania, jakbym odbierał samochód. dodatkowo chcą oryginał paragonu, gdy ja na jednym paragonie mam więcej konkursów.
Trzeba było podać im nr paragonu,kasy fiskalnej, wartość paragonu, nie wiem jak można by ich oszukać, a oni są tacy podejrzliwi.

gizoon

Cytuj wiadomość#6732840 czwartek, 1 październik 2020, 07:36:13
Wkurza mnie PAYBACK. Jak należy doliczyć 4 punkty robią to niezwłocznie. Jak trzeba doliczyć z 400 punktów trwa to wieki, często trzeba do nich pisać i upominać się  emotka
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6732886 czwartek, 1 październik 2020, 10:30:52
Nadal wkurza mnie szkoła. Syn jest w pierwszej klasie. Dziś mąż zawiózł go o 7:30. Szkoła zamknięta (mimo, że świetlica czynna od 7:00). Pani mówi, że otworzą o 7:40. I te biedne dzieci mimo, iż są gotowe by wejść do szkoły to nie mogą. Rodzice, którzy przyprowadzili dzieci o 7:00 nie mieli tego problemu, bo było otwarte. Czegoś tu kuźwa nie rozumiem... i szczere już mi ręce opadają na samą myśl.

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6732888 czwartek, 1 październik 2020, 10:33:51
androm napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

chamstwo, nie powinien bez uzgodnienia tak robić, ochrona danych i baba odpisze sobie Twój numer telefonu i może Cię choćby w nocy budzić jak to jakaś wariatka

Tak, właśnie tego się obawiam. Na szczęście wczoraj paczkę wydała mi jej teściowa (sympatyczna i chyba bezproblemowa kobieta). Może tamtej pani w ogóle nie było wtedy w domu? No nic. Kurier ochrzaniony, ale i tak zapomni. 
0 0

jupiter4

Cytuj wiadomość#6733021 czwartek, 1 październik 2020, 16:08:26
Wkurza mnie, że pomimo usilnych prób i kupy wydanych pieniędzy nie mam czym chwalić się na MDW i Informują. I w ogóle wszystko mnie dzisiaj wkurza. A jeszcze bardziej wkurza mnie, że wszystko mnie wkurza.
0 0