Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

moskala22

Cytuj wiadomość#6734651 czwartek, 8 październik 2020, 15:11:21
22 października mam zglosic się z synem do szpitala bo 23.X ma mieć usuwanego 3 migdała. Przez pie***onego Covida  nie wiem czy do tego dojdzie  emotka
0 0

judytkak

Cytuj wiadomość#6734656 czwartek, 8 październik 2020, 15:22:44
FBbeata7 napisał(a):

Karta z Farmio- jedynie w MacDonalds działa, a na stronie piszą,że w sklepach ze zdrową żywnością, dziś obeszłam 2 i nie działa.Co za durny pomysł takie karty jako nagrody wybierać , gdzie nawet na stronie nie ma  konkretnie, gdzie można je zrealizować.Tylko hotele, salony masażu,zdrowa żywność etc.Pewnie gdybym poszła do konkretnego salonu , znając moje szczęście, byłby to ten, który owej karty nie przyjmuje.

Ja próbowałam w kilku hotelach z listy Sodexo, w żadnym nie chcieli zaakceptować... Czy można z nich skorzystać na jakiejś stacji benzynowej?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6734657 czwartek, 8 październik 2020, 15:24:35
judytkak napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Karta z Farmio- jedynie w MacDonalds działa, a na stronie piszą,że w sklepach ze zdrową żywnością, dziś obeszłam 2 i nie działa.Co za durny pomysł takie karty jako nagrody wybierać , gdzie nawet na stronie nie ma  konkretnie, gdzie można je zrealizować.Tylko hotele, salony masażu,zdrowa żywność etc.Pewnie gdybym poszła do konkretnego salonu , znając moje szczęście, byłby to ten, który owej karty nie przyjmuje.

Ja próbowałam w kilku hotelach z listy Sodexo, w żadnym nie chcieli zaakceptować... Czy można z nich skorzystać na jakiejś stacji benzynowej?

a ja bez problemu zapłaciłam w pierwszym lepszym hotelu nie sprawdzając na liście nawet emotka  jest ona jeszcze ważna w ogóle?
0 0

judytkak

Cytuj wiadomość#6734659 czwartek, 8 październik 2020, 15:26:14
Claudia77 napisał(a):

judytkak napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

a ja bez problemu zapłaciłam w pierwszym lepszym hotelu nie sprawdzając na liście nawet emotka  jest ona jeszcze ważna w ogóle?

Do grudnia. W którym zapłaciłaś?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6734662 czwartek, 8 październik 2020, 15:30:59
judytkak napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

judytkak napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Copernicus w Toruniu

azaflora

Cytuj wiadomość#6734664 czwartek, 8 październik 2020, 15:34:21
moskala22 napisał(a):

22 października mam zglosic się z synem do szpitala bo 23.X ma mieć usuwanego 3 migdała. Przez pie***onego Covida  nie wiem czy do tego dojdzie  emotka

Współczuję emotka .
Chciałam się dziś zapisać na teleporadę u rodzinnego, zgłoszenia przyjmują od 8, więc wisiałam na telefonie do 8,25- wreszcie wolny numer...limit przyjęć wyczerpany  emotka
0 0

netka_wawa

Cytuj wiadomość#6734667 czwartek, 8 październik 2020, 15:36:49
Claudia77 napisał(a):

judytkak napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

judytkak napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Copernicus w Toruniu

Kurcze, ja tez mam ja niewykorzystaną. Zastanawiam się czy przy płatności przez booking by poszła. Czy nie jest tak że można ją płacić we wszystkich restauracjach? Może tak ją zużyć?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6734675 czwartek, 8 październik 2020, 15:46:15
azaflora napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Współczuję emotka .
Chciałam się dziś zapisać na teleporadę u rodzinnego, zgłoszenia przyjmują od 8, więc wisiałam na telefonie do 8,25- wreszcie wolny numer...limit przyjęć wyczerpany  emotka

Ja potrzebuje skierowanie do szpitala. Dzwoniłam 1.10, wizytę mam 15.10
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6734809 piątek, 9 październik 2020, 09:26:18
superloser napisał(a):

Wkurza, ze na jeden paragon mozna grac az do wygrania  emotka

Dziekuje Unique One  emotka

Gdy zgłosisz ten sam numer ponownie przychodzi komunikat „NALECZOWIANKA: Przeslany nr z paragonu zostal juz zgloszony.Loteria dla os. pow. 18 lat.SMS 0,62 zl z VAT. Organizator Unique One sp. z o.o. Regulamin www.uniqueone.pl„
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6734897 piątek, 9 październik 2020, 14:09:30
Kupiłam mleko łaciate i zonk . Kod już użyty. Ktoś sobie puknął fotkę pewnie i zglosil
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6734902 piątek, 9 październik 2020, 14:29:02
moskala22 napisał(a):

superloser napisał(a):

Gdy zgłosisz ten sam numer ponownie przychodzi komunikat „NALECZOWIANKA: Przeslany nr z paragonu zostal juz zgloszony.Loteria dla os. pow. 18 lat.SMS 0,62 zl z VAT. Organizator Unique One sp. z o.o. Regulamin www.uniqueone.pl„

Dzieki.
Czyli nie warto inwestowac  emotka  Na Primavera czas przejsc
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6734906 piątek, 9 październik 2020, 14:35:25
superloser napisał(a):

moskala22 napisał(a):

superloser napisał(a):

Dzieki.
Czyli nie warto inwestowac  emotka  Na Primavera czas przejsc

Głęboko mnie zastanawia po jaki kit Ty siedzisz zarówno na tym forum jak i ogólnie w konkursach skoro nic Ci nie pasuje i wszystko krytykujesz. Usiłujesz zniechęcić innych czy jak? Najpierw np. jedziesz na nagrody z Łaciatego po czym za chwilę sama się chwalisz torbą. Jest w tym jakiś sens?

donia7

Cytuj wiadomość#6734914 piątek, 9 październik 2020, 15:06:51
emotka Zamykają znów powoli szkoły emotka
0 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6734930 piątek, 9 październik 2020, 15:52:01
donia7 napisał(a):

A mnie właśnie wkurza, że nie zamykają, choć w szkole moich dzieci zachorował już uczeń, nauczycielka i ojciec jednego z uczniów...
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6734936 piątek, 9 październik 2020, 16:00:06
donia7 napisał(a):

Mnie też to wkurza. Jak tu porównywać szkołę "na zadupiu" z 100-ką uczniów z przepełnionym liceum np. w Warszawie gdzie jest 1600 uczniów. Miały być obostrzenia regionalne, a w sobotę się okaże jak to będzie. Już i tak cała Polska w żółtej strefie i noszenie maseczek na świeżym powietrzu. Ma to sens - zwłaszcza u mnie na wsi. Gdzie tu logika?

FBilona

Cytuj wiadomość#6734948 piątek, 9 październik 2020, 16:07:36
Zabieg ręki na który czekałam 2 lata po raz drugi odwołany. W szpitalu corona. Bezobjawowe zarażenia są groźniejsze niż moja coraz mniej przydatna objawową ręka. 

FBilona

Cytuj wiadomość#6734949 piątek, 9 październik 2020, 16:09:59
Może nie do końca ten wątek bo roześmiałam się na widok zdobycznego paragonu, w którym było 9 pozycji Mk Cafe. Serce zabolało

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6734982 piątek, 9 październik 2020, 17:11:51
rare85 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Mnie też to wkurza. Jak tu porównywać szkołę "na zadupiu" z 100-ką uczniów z przepełnionym liceum np. w Warszawie gdzie jest 1600 uczniów. Miały być obostrzenia regionalne, a w sobotę się okaże jak to będzie. Już i tak cała Polska w żółtej strefie i noszenie maseczek na świeżym powietrzu. Ma to sens - zwłaszcza u mnie na wsi. Gdzie tu logika?

Też się zastanawiam, czy jak na wsi do sklepu mam 1,5 km i muszę przejść lipową alejką człowieka nie spotykając albo spotykając 1-2 osoby  po drugiej stronie ulicy, to maskowanie się ma jakikolwiek sens, lipy wszak na Covid nie chorują.A dystans zachowany.Przedszkole na wsi już było zamknięte, bo ktoś  pracujący w Niemczech przywiózł wirusa i dziecko złapało.Po 2 tygodniach otwarli.

ziolko

Cytuj wiadomość#6734993 piątek, 9 październik 2020, 18:07:06
W jednym lokalu są 2 biura (pokoje) i wspólne wc -  w tym nasze biuro. Dziś przyszedł kolega z drugiego biura (normalnie czasami nawet się nie widzimy) i mówi, że w szkole jego córki 12 dni temu wykryli wirusa. Przez ten czas nikt z klasy ani z otoczenia uczniów nie był na kwarantannie. Dziś sanepid połapał się w sprawie i wysyła ludzi na kwarantannę. Do poniedziałku, bo wtedy minie 14 dni...
Gdzie sens, gdzie logika??? 
0 0

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6734995 piątek, 9 październik 2020, 18:12:19
ziolko napisał(a):

W jednym lokalu są 2 biura (pokoje) i wspólne wc -  w tym nasze biuro. Dziś przyszedł kolega z drugiego biura (normalnie czasami nawet się nie widzimy) i mówi, że w szkole jego córki 12 dni temu wykryli wirusa. Przez ten czas nikt z klasy ani z otoczenia uczniów nie był na kwarantannie. Dziś sanepid połapał się w sprawie i wysyła ludzi na kwarantannę. Do poniedziałku, bo wtedy minie 14 dni...
Gdzie sens, gdzie logika??? 

A kwarantanna powinna być przez 10 dni od kontaktu także ten 
0 0