Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tomasz3

Cytuj wiadomość#6740693 piątek, 30 październik 2020, 21:56:58
superloser napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie ta nagła decyzja z zamknięciem cmentarzy. U mnie na grupach lokalnych ludzie już zapowiadają, że będą jutro przez płoty przeskakiwać albo otwierać bramy. Wszędzie zrobił się tłok, ludzie w nerwach... handlarze żalą się, że zostali z towarem. Znicze to jeszcze jakoś można przechować, a co mają zrobić ludzie, którzy szykowali się z żywymi kwiatami... Nie mam już sił do tego, co się dzieje.

Ale skoro bylo wiadomo od marca, ze korona szaleje i ze w sezonie zimowym uderzy 2nd wave to mozna bylo kwiaty i znicze zaniesc juz we wrzesniu, kiedy sezon na grype sie dobrze nie rozpoczal.
Ten rok jest inny od poprzednich, ale skakanie przez ploty to juz single digit IQ  emotka Dorosli ludzie  emotka

Ten rząd z papieru podejmuje decyzje z dnia na dzień , Już dawno zauważyłem że oni patrzą tylko na swoje diety,interesy własne,partyjne oni nie mają pojęcia jak żyją NORMALNI LUDZIE. Najlepsze jak wprowadzaja zasady a sami łamią je na każdym kroku . Jednego dnia minister jest na kwarantannie a drugiego dnia był widziany w sklepie a następnego ogłasza że nie ma już kwarantanny. państwo z kartonu

halliday

Cytuj wiadomość#6740704 piątek, 30 październik 2020, 22:22:56
avanti99 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie ta nagła decyzja z zamknięciem cmentarzy. U mnie na grupach lokalnych ludzie już zapowiadają, że będą jutro przez płoty przeskakiwać albo otwierać bramy. Wszędzie zrobił się tłok, ludzie w nerwach... handlarze żalą się, że zostali z towarem. Znicze to jeszcze jakoś można przechować, a co mają zrobić ludzie, którzy szykowali się z żywymi kwiatami... Nie mam już sił do tego, co się dzieje.

tez mnie to wkurza. nie chce mi sie nawet myslec o tych ludziach co pracowicie przygotowywali sie aby dorobic. to jest straszne. my wlasnie wiazanki zamowilismy i co.musimy na wtorek. i to jest dramat. dla handlowcow, ale tez dla ludzi wiary. Starsze osoby pewnie siedza teraz z tymi kwiatami, na ktore sie wykosztowali aby polozyc na groby rodziny. zycze decyzyjnym wszystkiego co najgorsze. mam nadzieje, ze takie zyczenia nie sa karalne.

ale przypadkiem od tygodnia osoby powyżej 70+ nie mają zakazu wychodzenia z domu? W telewizji była informacja ze zalecają im nie wychodzić, ale w przepisach już chyba była informacja ze mają zakaz.

happybee

Cytuj wiadomość#6740710 piątek, 30 październik 2020, 22:32:25
Mnie wkurza ta deszczowa aura, buty wiecznie mokre..  emotka
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6740711 piątek, 30 październik 2020, 22:40:26
Pierwszy mur cmentarza już rozwalony. Kto by się spodziewał takich reakcji...

https://glospowia...miera-morawieckiego/
0 0

mawika

Cytuj wiadomość#6740717 piątek, 30 październik 2020, 23:21:33
Wiecie co mnie wkurza? Jak czytam wizje Jackowskiego, ja nawet nie chce ich znać, same mi się wyświetlają. Nie chcę nawet w nie  wierzyć ale czuję po nich taki niepokój. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. I bardziej niż wirusa boje się sytuacji w kraju. Co dalej będzie? Jestem przerażona a raczej przestraszona i wkurzona jednocześnie. 
Nawet biorąc pod uwagę dzisiejsza sytuację, chcieli zamknąć cmentarze na 3 dni, do przeżycia ale mogli się zdecydować na to wcześniej. Ile pracy i pieniędzy ludzie stracili. Ja akurat zdążyłam dziś zanieść kwiaty i znicze od rana ale to co się działo wieczorem? Rok temu bym nie uwierzyła, że tak wszystko się może zmienić.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6740725 sobota, 31 październik 2020, 00:19:23
Kupiłam 3 Winiary i zapomniałam zagrać  emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6740729 sobota, 31 październik 2020, 05:09:57
mawika napisał(a):

Wiecie co mnie wkurza? Jak czytam wizje Jackowskiego, ja nawet nie chce ich znać, same mi się wyświetlają. Nie chcę nawet w nie  wierzyć ale czuję po nich taki niepokój. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. I bardziej niż wirusa boje się sytuacji w kraju. Co dalej będzie? Jestem przerażona a raczej przestraszona i wkurzona jednocześnie. 
Nawet biorąc pod uwagę dzisiejsza sytuację, chcieli zamknąć cmentarze na 3 dni, do przeżycia ale mogli się zdecydować na to wcześniej. Ile pracy i pieniędzy ludzie stracili. Ja akurat zdążyłam dziś zanieść kwiaty i znicze od rana ale to co się działo wieczorem? Rok temu bym nie uwierzyła, że tak wszystko się może zmienić.

U mojego ojca i dziadków byłam tydzień temu. Posprzątaliśmy, znicze zapaliliśmy, kwiaty postawiliśmy i mogłam spokojnie spędzić tam czas z rodziną bo przypuszczaliśmy, że zamkną cmentarze. Tutaj na miejscu groby sprzątaliśmy w środę, wczoraj po 16 na szybko wywieźliśmy kwiaty, znicze, podzieliliśmy się, że teściowie jechali na duży cmentarz, ja 3 małe. Na każdym cmentarzu poruszenie. ludzie w deszczu sprzątali, problemy z zaparkowaniem.
Smuci mnie, że takie decyzje podejmują z godziny na godzinę. My chodzimy przez cały rok na cmentarze, a nie tylko z okazji świąt. Za moich bliskich mogę pomodlić się w domu, ale tak nie powinno być.. taka decyzja powinna być opublikowana w poniedziałek. A pewnie centra handlowe dziś będą mieć oblężenie bo co tu robić... deszcz pada, na cmentarze nie można iść...

visserarthur

Cytuj wiadomość#6740901 sobota, 31 październik 2020, 23:07:58
Dziwne zasady na tym forum...
Wytkniesz błędy agencjom (w ostatnich kilku dniach Kropka Bordo, Loyalty Point)- potrafią przyznać się do błędu.
"Wytkniesz" komuś błąd na forum- dostaniesz karniaka  emotka . Chyba trzeba zmieniać wątek i np. napisać: "wkurza mnie, że ktoś napisał w wątku Y kóra" emotka

Ps: Proponuję karniaki dla wszystkich, którzy w wątku "moje dzisiejsze wygrane" wpisują, że wygrali coś wczoraj  emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6740921 niedziela, 1 listopad 2020, 07:27:42
Jak mnie irytuje to lansowanie się w sieci na pandemii (nieszczęściu innych) w KAŻDEJ sprawie. Na fejsie, instagramie, twitterze... Czy nie można tego robić po cichu? Wiem, że nie muszę tego obserwować, ale siłą rzeczy zawsze coś wyskoczy. A o co mi chodzi? Zakaz aborcji - milion relacji znajomych ze strajków, zdjęć jak to wspierają kobiety. Oczywiście piorun na profilówce. Zakaz pójścia na cmentarze - milion fot zakupionych zniczy i chryzantem. Zakaz otwierania restauracji - zdjęcia jak się odbiera zamówienie na wynos. Przepracowani medycy - zdjecia w maseczkach, kitlach, że niby ich wspierają ... Jeżeli robią to ludzie faktycznie znający temat to jest to ok. Jednak większość robi to dla lajków i jakiejś niezrozumiałej atencji. Wyjdę na du+ka... no ale cóż temat jest od tego by wyładować złość- co właśnie uczyniłem  emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6740946 niedziela, 1 listopad 2020, 11:19:36
visserarthur napisał(a):

Ps: Proponuję karniaki dla wszystkich, którzy w wątku "moje dzisiejsze wygrane" wpisują, że wygrali coś wczoraj  emotka

W wątku "moje dzisiejsze wygrane" piszemy tylko o wygranych. Jest nawet info dla przypomnienia tuż nad okienkiem do pisania. Nie jesteś na forum od wczoraj i wiesz, że za pisanie tam zbędnych komentarzy dostaje się karniaka.

visserarthur

Cytuj wiadomość#6740997 niedziela, 1 listopad 2020, 17:44:06
zdolnabestia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

W wątku "moje dzisiejsze wygrane" piszemy tylko o wygranych. Jest nawet info dla przypomnienia tuż nad okienkiem do pisania. Nie jesteś na forum od wczoraj i wiesz, że za pisanie tam zbędnych komentarzy dostaje się karniaka.

No tak, sfrustrowani donieśli...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6741133 poniedziałek, 2 listopad 2020, 12:27:38
Wczoraj w nocy karetka zabrała moja teściowa do szpitala,trafiła na OIOM ,była nieprzytomna. Podejrzewamy ,że to był udar,dziś lekarze mają poteierdzic. A w nocy miałam dziwny sen . Zasnęłam i usłyszałam jej głos,że chce do domu. Obudziłam się i nie wiem co to oznacza. Ktoś zna interpretacje tego dziwnego zjawiska?
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741259 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:09:06
Wkurza mnie ze kolejny raz jest fajny konkurs w Rossmannie a ja nie moge wziac udziału bo moja siostra tam pracuje  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6741264 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:12:15
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze kolejny raz jest fajny konkurs w Rossmannie a ja nie moge wziac udziału bo moja siostra tam pracuje  emotka

A myślisz, że to ktoś sprawdza ? To zagraj na kogoś..  emotka  

nanajka81

Cytuj wiadomość#6741276 poniedziałek, 2 listopad 2020, 17:51:07
pikawka napisał(a):

kalinea napisał(a):

tak, zagraj na mnie, ja tam nie pracuje a zmywarki potrzebuję emotka Mnie wkurza że żeby grać o zmywarkę muszę kupić do niej produkty. Zawsze kończy się to tak że zostaje z produktami których nawet nie mam komu oddać (bo zmywarki nie mam)
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741876 czwartek, 5 listopad 2020, 11:27:35
Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6741877 czwartek, 5 listopad 2020, 11:28:42
kalinea napisał(a):

Nie wiem co robic poprosiłam o zakup paragonu forumowicza, przesłałam pieniądze a tu ani widu ani słychu paragonu, forumowicz nie odpowiada na wiadomości... emotka

najlepiej podaj do publicznej informacji NICK, żeby nikt więcej się nie naciął. 

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6741902 czwartek, 5 listopad 2020, 12:16:22
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kalinea napisał(a):

tak, zagraj na mnie, ja tam nie pracuje a zmywarki potrzebuję emotka Mnie wkurza że żeby grać o zmywarkę muszę kupić do niej produkty. Zawsze kończy się to tak że zostaje z produktami których nawet nie mam komu oddać (bo zmywarki nie mam)

o, mam podobnie emotka  ale z produktami nie zostaję, bo właśnie nigdy ich nie kupiłam, bo przecież zmywarki nie mam - więc błędne koło...
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6741903 czwartek, 5 listopad 2020, 12:18:00
edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

najlepiej podaj do publicznej informacji NICK, żeby nikt więcej się nie naciął. 

Dobra wysłał 

escada

Cytuj wiadomość#6742359 sobota, 7 listopad 2020, 14:19:09
zrobiłam wczoraj w galerii zakupy nadające się na loterię i oczywiście nie wklepałam od razu paragonu, a od dzisiaj loteria zawieszona, bo galerie zamknięte. no żesz, było do przewidzenia  i pretensje  za brak skojarzen w mogę mieć wyłącznie do siebie
bruce 0