Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

taalvikki

Cytuj wiadomość#6738771 sobota, 24 październik 2020, 04:05:20
ale cyrk. rzucili, jak zwykle, temat zastępczy z aborcją, a tymczasem pozamykali wszystko, nie bacząc na ogromny dług publiczny. pięknie! będziemy sto lat chować się w szafie przed wirusem i czekać, aż sobie pójdzie. albo aż umrzemy z głodu i podcierając się dodrukowanym pieniądzem bez wartości. 

taalvikki

Cytuj wiadomość#6738772 sobota, 24 październik 2020, 04:10:35
alan84 napisał(a):

Wkurza mnie ze jeden stary dziad potrafi zniszczyć wszystko... 

nie potrafi. pomaga mu tzw. elektorat. ludzie dają się robić jak dzieci, to potem tak są traktowani. 

chochliczka

Cytuj wiadomość#6738795 sobota, 24 październik 2020, 11:03:22
Persiczka - szacunek dla Ciebie i kazdego pracownika medycznego. To jest niestety u nas w Polsce niewdzieczny zawód. D odzis pamietam premiera slowa- jak sie nie podoba lekarzom ze malo zarabiaja to niech wyjada za granice...No to kur wa co sie dziwia, ze nie ma ludzi do pracy?
Przyklad z mego miasta- pielegniarka z karetki miala kontakt z zakazonym- musieli wiec blagac i na chama prosic by ktos laskawie zechcial zrobic im wynik na Covid- echh
Trzymacie ie pracownicy medyczni, lekarze, pielegniarki, salowe- robocie dobra robote.

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6738818 sobota, 24 październik 2020, 14:00:32
Temat pewnie poruszany już wielokrotnie ale ten post, który publikuję powinien nazywać się już nawet nie "Wkurza mnie..." a "Jestem przerażona..." obecną sytuacją pandemiczna, druzgocacymi obecnie uchwałami rządu... DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO?
mia 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6738819 sobota, 24 październik 2020, 14:07:52
sssylwiaaa napisał(a):

Temat pewnie poruszany już wielokrotnie ale ten post, który publikuję powinien nazywać się już nawet nie "Wkurza mnie..." a "Jestem przerażona..." obecną sytuacją pandemiczna, druzgocacymi obecnie uchwałami rządu... DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO?

Powiem Ci tak jak 1 raz wybrali ten rząd kilka lat temu ja powiedziałam do mojego ojca, że będziemy mieli kraj w którym obywatel nie ma nic do powiedzenia, gdzie nie będzie miał prawa do głoszenia własnego zdania i sądy będą pod dyktando rządu. Mój ojciec się śmiała, że mam czarne wizję i wymyślam, a teraz patrzy i nie wierzy w to co widzi. 
lager 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6738905 sobota, 24 październik 2020, 22:10:45
No to sie wkurzylam, kupilam 3 dni temu jeszcze ostatnia nutelle, chcialam zglosic, bylo do wczoraj... moje czekanie ze zgloszeniem do ostatniego dnia trwania konkursu i mocne poleganie na terminach wprowadzonych na ekonkach kolejny raz sie na mnie zemscilo...  emotka
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6738911 sobota, 24 październik 2020, 23:17:16
Wkurza mnie, jak czytam komentarze, o tym że rodzice tylko czekali,aż rząd wprowadzi naukę zdalną... w moim otoczeniu NIKT nie jest za taką formą nauki- nawet nauczyciele. Więc kto jest za? Może tu na forum są takie osoby- proszę o odzew. 
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6738917 niedziela, 25 październik 2020, 00:13:05
bezaczek7 napisał(a):

No to sie wkurzylam, kupilam 3 dni temu jeszcze ostatnia nutelle, chcialam zglosic, bylo do wczoraj... moje czekanie ze zgloszeniem do ostatniego dnia trwania konkursu i mocne poleganie na terminach wprowadzonych na ekonkach kolejny raz sie na mnie zemscilo...  emotka

Ja zostałam z czterema paragonami. A ten zapis nie jest wiążący dla agencji? Tekst pod słowem regulamin...
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6738994 niedziela, 25 październik 2020, 18:03:08
Wkurza mnie zamknięte przedszkole... akurat w przyszłym tygodniu nie może mnie nie być w pracy emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6739018 niedziela, 25 październik 2020, 21:01:47
pini napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Ja zostałam z czterema paragonami. A ten zapis nie jest wiążący dla agencji? Tekst pod słowem regulamin...

Tyle ze w samym regulaminie jest zapis o 23.10. Zawsze najwazniejszy jest regulamin.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6739284 poniedziałek, 26 październik 2020, 18:46:37
Wkurza mnie, ze nic mi nie wychodzi. Od jakiegos czasu, mam same czarne mysli, tak jakby diably krazyly mi nad glowa. Czuje jakby ktos rzucil na mnie czar, jakby ktos mnie nienawidzil i ciagle zyczyl mi zle.Czy ktos z Was wie jak odczynic urok? Ja jestem osoba wierzaca, duzo się modle, ale to nic nie daje... jestem juz o kresu sil. Codziennie sobie mowie, ze jeszcze dzis daj rade, a jutro juz odpuscisz te zycie.. Nic mi nie wychodzi, jakby ktos mogl to prosze o modliwe za mnie.

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6739286 poniedziałek, 26 październik 2020, 18:59:40
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, ze nic mi nie wychodzi. Od jakiegos czasu, mam same czarne mysli, tak jakby diably krazyly mi nad glowa. Czuje jakby ktos rzucil na mnie czar, jakby ktos mnie nienawidzil i ciagle zyczyl mi zle.Czy ktos z Was wie jak odczynic urok? Ja jestem osoba wierzaca, duzo się modle, ale to nic nie daje... jestem juz o kresu sil. Codziennie sobie mowie, ze jeszcze dzis daj rade, a jutro juz odpuscisz te zycie.. Nic mi nie wychodzi, jakby ktos mogl to prosze o modliwe za mnie.

Wysyłam wyrazy wsparcia i zrozumienia. Nie bój się, nikt nie rzucił na ciebie uroku - nie warto wierzyć i zadręczać się takimi rzeczami. Warto natomiast zadbać o zdrowie psychiczne, z własnego doświadczenia wiem, jak pomocna jest terapia. Może to, co cię dręczy to depresja - coś, co może się zdarzyć każdemu z nas. Wiem, że terapia jest droga i teraz tym trudniej zdziałać cokolwiek w tym temacie, ale może udałoby się porozmawiać chociaż jeden raz ze specjalistą? Ściskam. 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6739293 poniedziałek, 26 październik 2020, 19:22:13
a mnie wkurza ten nasz durny rząd, protesty, pandemia, czekanie na teleporadę i jak już się dostanie skierowanie na test to półtora dnia trzeba wisieć na telefonie żeby się gdzieś zarejestrować i kolejne 4 dni czekać na termin testu. A potem kolejne x-dni żeby się dowiedzieć co z testu wyszło. To nie ja mam mieć test ale ktoś z najbliższego otoczenia a ja jestem świadkiem jak to wygląda. Normalnie krew zalewa.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6739294 poniedziałek, 26 październik 2020, 19:25:08
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza ten nasz durny rząd, protesty, pandemia, czekanie na teleporadę i jak już się dostanie skierowanie na test to półtora dnia trzeba wisieć na telefonie żeby się gdzieś zarejestrować i kolejne 4 dni czekać na termin testu. A potem kolejne x-dni żeby się dowiedzieć co z testu wyszło. To nie ja mam mieć test ale ktoś z najbliższego otoczenia a ja jestem świadkiem jak to wygląda. Normalnie krew zalewa.

a ja z protestow jestem dumna. 

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6739295 poniedziałek, 26 październik 2020, 19:28:28
nanajka81 napisał(a):

Każdy rejon inny. Mąż dodzwonił się za pierwszym razem. Test odebrali od wykonanej rozmowy 24h później, wynik testu od odbioru był po 29h. Sprawnie im to poszło i inni pracownicy też tak samo mieli. 
Mnie dziś bardziej wkurza, że przez protesty koleżanka spóźniła się na samolot mimo, że wyjechała z dużym wyprzedzeniem. Miała lecieć do umierającego brata.. Oby zdążyła... 

kermit

Cytuj wiadomość#6739297 poniedziałek, 26 październik 2020, 19:41:14
chochliczka napisał(a):

Kochana Ty potrzebujesz pomocy psychologa, a być może i psychiatry. I nie jest to w dzisiejszych czasach powód do wstydu, a wyraz świadomości. Psychiatra to lekarz jak każdy inny. Gdyby Cię bolała noga poszłabyś do ortopedy. A gdy boli dusza trzeba udać się do lekarza, który pomoże. Jeśli za dużo na Ciebie spadło w ostatnim czasie, jeśli nie potrafisz poradzić sobie sama to zwyczajnie potrzebujesz pomocy. Teraz wielu psychiatrów ma konsultacje online.

slomkab

Cytuj wiadomość#6739303 poniedziałek, 26 październik 2020, 19:54:55
chochliczka napisał(a):

Jeżeli potrzebujesz porozmawiać, wygadac sie czy wyplakac to zrob to.Nie można tłumic w sobie emocji. Pamiętaj, że po tych gorszych dniach zawsze przychodza lepsze.Niestety czasy, które  nastały sa okropne i ciężko to wszystko zrozumiec ale musisz wierzyć, że każdy z nas ma na tej ziemi krzyż na tyle ciężki na ile jest w stanie unieść. I w tych wszystkich prpblemach cxy smutkach zawsze jest swiatelko nadziei na lepsze jutro.Trzymaj się....!!!

persiczka

Cytuj wiadomość#6739980 środa, 28 październik 2020, 19:54:36
chochliczka napisał(a):

Persiczka - szacunek dla Ciebie i kazdego pracownika medycznego. To jest niestety u nas w Polsce niewdzieczny zawód. D odzis pamietam premiera slowa- jak sie nie podoba lekarzom ze malo zarabiaja to niech wyjada za granice...No to kur wa co sie dziwia, ze nie ma ludzi do pracy?
Przyklad z mego miasta- pielegniarka z karetki miala kontakt z zakazonym- musieli wiec blagac i na chama prosic by ktos laskawie zechcial zrobic im wynik na Covid- echh
Trzymacie ie pracownicy medyczni, lekarze, pielegniarki, salowe- robocie dobra robote.dziekuj

Dziekuję,to bardzo mile,że ktos nasza ciezka prace szanuję,ja jestem dla pacjentów mimo wszystko.cała spocona ale szczesliwa,że dla nich jestem i takiego pacjenta usmiech to dla mnie podziekowanie z trudu calego dnia,,,,:)  ...na temat testów,powiem jak jest...Mimo,to,ze pracuje z covidami testy mi sie nie  należą,podpisuje dokument,że pracuje w całym ubiorze,wiec nie jestem narazona na zarazenie wirusem,po to jest wszystko,żebysmy my pracownicy medyczni nie poszli na kwarantanne,,,zeby ktoś mógł pracować...wracam do domu i nie wiem czy zalapalam czy nie,,,,,..,,odpadamy wtedy jezeli ktos ma objawy.wtedy jestesmy skierowani na test,,,,,i tyle.....smutne ale prawdziwe:)....Cięzka praca,zwłaszcza teraz ale  nie zamienie jej na inną,,,,kocham ją....:) trzynajcie sie bedzie lepiej :0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6740026 środa, 28 październik 2020, 23:58:31
chochliczka napisał(a):

Czarcie zeberko i biała szałwia. Jak coś to pisz na priw. 
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6740156 czwartek, 29 październik 2020, 12:20:02
cena MK Cafe w Carrefourze - 6.99zł za całe 100g emotka
0 0