Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pikawka

Cytuj wiadomość#6749737 piątek, 4 grudzień 2020, 12:35:17
FBbeata7 napisał(a):

Kurier Poczty Polskiej, jego telefon milczy ,ustawiona poczta głosowa,a ja siedzę z informacją:uzgodnij bezpieczną dostawę.Trochę się  niecierpliwię.

A domyślasz się co idzie? Też dostałam smsa... 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6749761 piątek, 4 grudzień 2020, 13:53:54
tereniagno napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie nowa szata.Nie wiem gdzie wyszukać konkurs.

Można wrócić do starej wersji, ja tak zrobiłam, coś tam na górze kliknęłam.

Dziękuję emotka Już właśnie wróciłam do starej:)

ja w nowej też się nie łapie więc szybko wróciłam do starej wersji
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6749819 piątek, 4 grudzień 2020, 16:12:03
pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Kurier Poczty Polskiej, jego telefon milczy ,ustawiona poczta głosowa,a ja siedzę z informacją:uzgodnij bezpieczną dostawę.Trochę się  niecierpliwię.

A domyślasz się co idzie? Też dostałam smsa..

Przesyłka , którą zamówiłam -szkoda,że nie nagroda.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6749821 piątek, 4 grudzień 2020, 16:30:28
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

A domyślasz się co idzie? Też dostałam smsa..

Przesyłka , którą zamówiłam -szkoda,że nie nagroda.

A ubmnie paczka z Ali  emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6749857 piątek, 4 grudzień 2020, 20:22:10
anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

wkurza, że mnie, że przegapiłem kolejny konkurs, a miałem paragon. Zołądkowa trwała do 15:59 ... tak to jest jak sie nie sprawdza wszystkiego dokładnie zawczasu.. zresztą nie rozumiem , po co dawać taką datę zakończenia, gdzie akurat od rana do powiedzmy tej 15-17 ludzie są w pracy. Powinno się robić konkursy do końća danego dnia. 

Wysłałam zgłoszenie po 16 i mam wrażenie, że normalnie przyjęło. A może nie zmienili formułek w chatbocie i po prostu nie będą brali mojej odpowiedzi pod uwagę... emotka

Ja też nie wysłałam i paragon leży emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6749911 sobota, 5 grudzień 2020, 08:37:47
tereniagno napisał(a):

anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

wkurza, że mnie, że przegapiłem kolejny konkurs, a miałem paragon. Zołądkowa trwała do 15:59 ... tak to jest jak sie nie sprawdza wszystkiego dokładnie zawczasu.. zresztą nie rozumiem , po co dawać taką datę zakończenia, gdzie akurat od rana do powiedzmy tej 15-17 ludzie są w pracy. Powinno się robić konkursy do końća danego dnia. 

Wysłałam zgłoszenie po 16 i mam wrażenie, że normalnie przyjęło. A może nie zmienili formułek w chatbocie i po prostu nie będą brali mojej odpowiedzi pod uwagę... emotka

Ja też nie wysłałam i paragon leży emotka

a ja na dzisiaj zaplanowałam zgłoszenia Nałęczowianki ...i tak oto 5 paragonów poszło w śmieci emotka
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6749935 sobota, 5 grudzień 2020, 11:14:19
Wkurza mnie ze sklecilam fajne hasełko na konkurs Parodontax tylko ze pasty do zębów w domu mam polowe łazienki a Parodontaxu i tak nikt w domu nie używa  emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6749979 sobota, 5 grudzień 2020, 16:57:07
Ale się wkurzyłem. Porządki świąteczne. Czyszcze lodówkę, sprawdzam czy coś nie jest przeterminowane. I co? Jedyne przeterminowane produkty to pasztety PROFI zakupione kilka dni temu w IM na konkurs. Data ważności do 15 listopada. Nie opłaca mi się tam jechać i je wymienić bo więcej wydałbym na benzynę ... Zrobię to chyba przy okazji kolejnych konkursów. Ciekawe czy wymienią. No i druga sprawa wygrałem z KINDER BUENO kartę podarunkową na 300 zł. Dzisiaj chciałem kupić perfumy. Środków na karcie brak. Ehhh muszę napisać do organizatora.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6750004 sobota, 5 grudzień 2020, 19:45:40
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze sklecilam fajne hasełko na konkurs Parodontax tylko ze pasty do zębów w domu mam polowe łazienki a Parodontaxu i tak nikt w domu nie używa  emotka

zapewne wiele osób potrzebujących chętnie przyjmie. wystarczy gdzieś ogłosić, miast się wkurzać 
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6750005 sobota, 5 grudzień 2020, 19:54:09
taalvikki napisał(a):

kalinea napisał(a):

zapewne wiele osób potrzebujących chętnie przyjmie. wystarczy gdzieś ogłosić, miast się wkurzać

Albo przekazać na zbiórki dla osób starszych, które często mają problem z krwawiącymi dziąsłami. Można sprawdzić w internecie gdzie organizowane są takie zbiórki, ale w większości na pewno teraz przed świętami jest tego dużo. 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6750081 niedziela, 6 grudzień 2020, 15:04:10
Wczoraj kupiłam w Dino Milkę za 15 zł. i co ? emotka paragon został,zgłoszenie nie wysłane emotka
0 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6750083 niedziela, 6 grudzień 2020, 15:37:19
kot mi narzygał na paragon Kucharka i pewnie teraz wygram Opla emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6750128 niedziela, 6 grudzień 2020, 20:48:26
grappa25 napisał(a):

to trzymam kciuki żeby nie. Ja za to zalalam sobie olejkiem do ciała 3 zgloszone paragony (osiedlowy konkurs, Knorr i delicje) i mogę je sobie wsadzić...
0 0

makaronik

Cytuj wiadomość#6750165 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 00:07:07
nanajka81 napisał(a):

grappa25 napisał(a):

to trzymam kciuki żeby nie. Ja za to zalalam sobie olejkiem do ciała 3 zgloszone paragony (osiedlowy konkurs, Knorr i delicje) i mogę je sobie wsadzić...

Przypadki chodzą po ludziach.. Ja dziś jeden wyprałem niestety.. 
W sumie jak olejek miał ładny zapach to co tam paragony.. wieczór musiał być udany.. emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6750175 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 07:17:18
makaronik napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

grappa25 napisał(a):

Przypadki chodzą po ludziach.. Ja dziś jeden wyprałem niestety.. 
W sumie jak olejek miał ładny zapach to co tam paragony.. wieczór musiał być udany.. emotka

hahaha nie o taki olejek chodzi hahahahaha a paragony mają takie świetne tłuste plamy... Mam nadzieję że żadnej głównej ani rezerwowej na nie nie trafię...
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6750189 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 09:24:17
Nakupiłam berlinek na konkurs, karmiłam rodzinę na siłę nimi, stworzyłam kilka moim zdaniem niezłych dialogów berlinek a wczoraj patrzę, pytanie konkursowe brzmi: za co lubisz Berlinki emotka . Komisja się pewnie zdziwi: o co tu kaman? Brawo ja emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6750230 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 11:03:42
wkurza mnie coś takiego
karo202 specjalnie zakłada konto by mi napisać taki tekst

Jeśli jesteś tak tępa, że nie potrafisz nawet dodać poprawnie konkursu, to się za to nie bierz, albo zleć to jakże trudne zadanie komuś innemu. Konkurs jest w ABC, wypadałoby dodać tą informację, organizatorem jest Amaraz a nie sklepy abc, ilość nagród tez nie podana... błagam wróć się do podstawówki, albo nie bierz się za coś, co cię przerasta.

odpowiem tu bo zablokował mi możliwość obrony.
konkurs można poprawić pisząc do administratora strony - ktoś tu dał takie info

I NIE POZWOLĘ SIĘ OBRAŻAĆ!
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6750256 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 11:58:55
agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie coś takiego

Jeśli jesteś tak tępa, że nie potrafisz nawet dodać poprawnie konkursu, to się za to nie bierz, albo zleć to jakże trudne zadanie komuś innemu. Konkurs jest w ABC, wypadałoby dodać tą informację, organizatorem jest Amaraz a nie sklepy abc, ilość nagród tez nie podana... błagam wróć się do podstawówki, albo nie bierz się za coś, co cię przerasta.

Nie pochwalam, okropnie ktoś napisał. Nie powinno się w taki sposób wyrażać i nikt nie jest usprawiedliwiony, ale...
Rozumiem wkurzenie tamtej osoby, bo uzupełnienie konkursu z błędami, bez kluczowych informacji zwyczajnie wprowadza w błąd i może spowodować przykre konsekwencje dla grającego. Błędna data zakończenia, sklep w którym trzeba kupić i organizator to trzy kluczowe kwestie, na które trzeba zwracać uwagę.
"Zgłoś błąd" działa, nie działa - lepiej na tym nie polegać.

pikawka

Cytuj wiadomość#6750277 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 12:32:30
agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie coś takiego

Nie obraz się, ale opis tego konkursu to dramat... nawet nagród nie wpisałaś gdzie jak byk widać na plakacie ile tabletów i ile tv... wszystko do poprawki, agencja, sklepy abc... Tak wprowadzony konkurs wprowadza tylko w błąd.  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6750283 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 12:38:32
pikawka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie coś takiego

Nie obraz się, ale opis tego konkursu to dramat... nawet nagród nie wpisałaś gdzie jak byk widać na plakacie ile tabletów i ile tv... wszystko do poprawki, agencja, sklepy abc... Tak wprowadzony konkurs wprowadza tylko w błąd.  emotka

nie obrazę się biorę na siebie ale wypowiedz tej osoby osoby mnie wkurzyła
czy nikt na świecie nie popełnia błędów wszyscy są idealni. ok konkurs zobaczyłam chciałam szybko dodać, następnym razem dam link do zapowiedzi i tyle