Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6760538 sobota, 23 styczeń 2021, 17:33:56
inska napisał(a):

escada napisał(a):

robiłam w C4 zakupy i przy okazji Haribo na konkurs, na 2 oddzielne paragony oczywiście. A na paragonach - na jednym pada słowo Haribo a na drugim jakies żelki kwaśne, a dropsy identyczne, ale pewnie z innej dostawy.
wrrrrrr, tak ciężko wstukać w komputer nazwę marki?

specjalnie raniutko dzisiaj byłam w Auchan bo covid a zaraz po otwarciu ludzi mało - w domu oglądam paragony... a na paragonie nic nie wskazuje, że to Haribo emotka  (dwa wzięłam specjalnie bo mnie siostra prosiła), już do gellwe się przyzwyczaiłam,
a dodatkowo sos z kucharka też nie ma nic o kucharku w opisie pozycji...

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje.
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6760552 sobota, 23 styczeń 2021, 18:35:45
FBbeata7 napisał(a):

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje.

o!, mam na paragonie kod kreskowy, czyli wysyłać taki paragon a w razie wygranej iść do Auchana po potwierdzenie tak to się odbywa?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6760553 sobota, 23 styczeń 2021, 18:37:43
Paragon na Haribo się od razu załącza. Wystarczy zrobić zdjęcie z produktem obok emotka
joan, inska 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6760578 sobota, 23 styczeń 2021, 20:55:44
inska napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

o!, mam na paragonie kod kreskowy, czyli wysyłać taki paragon a w razie wygranej iść do Auchana po potwierdzenie tak to się odbywa?

Raczej nie trzeba iść po potwierdzenie, bo agencja powinna mieć jakieś wytyczne i zidentyfikować taki produkt.Wysyłać, a w razie wygranej się dopytać w agencji  i już.
inska 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6760583 sobota, 23 styczeń 2021, 22:13:02
atyde25 napisał(a):

Mnie osobiście bardziej wkurza zamieszanie ze szczepionkami i te wielkie kolejki ludzi 70+ i 80 + w których nie ma odstępów tak jak przy kasach w Biedrze i tak połowa z nich zanim doczeka szczepionki załapie wirusa.

Niestety, tak to wygląda. Wielu medyków złapało wirusa stojąc w kolejce do szczepienia. Z seniorami niestety będzie podobnie.
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6760876 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 15:59:47
Wkurzam się sama na siebie. Nie wiem jakim sposobem "przeoczyłam" konkurs Kubusia w Kauflandzie z klockami Lego. Dziś na forum czytam o tych zestawach i się wkurzam, że nie spróbowałam, że nie zagrałam, że może bym wygrała i byłby prezent na urodziny siostrzeńca legomaniaka.. Heh...
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6760911 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:11:50
Ludzie sie zrobili jacys dziwni. Mam zaznaczone na allegro wosp, ze wysylka do 3 dni. Nadalam paczke. O 2 w nocy dzis dostalam maila, ze nie ma paczki, osoba jest zmuszona dac mi negatywa i zalozyc spor. Wplata nastapila 17go i mielismy weekend w miedzyczasie. Odpisalam o 6 rano, ze paczka wyslana, nr nadania do sledzenia. Godzina 14, telefon. Nie odebralam, bylam w pracy. Oddzwaniam po 15, osoba myli mnie z gaziorzem czy inszym elektrykiem tudziez hydraulikiem. Po moich slowach, ze pomylka, jestem osoba prywatna, olsnilo ja, ze w sprawie allegro dzwonila. Patrze potem na maila, a tam 14 30 spor z wyjasnieniem, ze paczki brak, nie odpisalam i nie odbieram telefonu  emotka  no i ze jak tak moge. Zaraz anulowala, ale no kurde... co to kurna bylo? Chwile pozniej kolejna gwiazda. W sobote kupila przedmiot. Poprosila o szybka wysylke. Osmielilam sie nadac dopiero dzis po pracy. Juz mialam pw o tresci: halo, jest tam ktooo?
Co z tymi ludzmi? Ze tak czarno zazartuje, covid padl na mozg?  emotka

bc142

Cytuj wiadomość#6760912 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:23:49
odnośnie ludzi i ich dziwności ... dzis syn pierwszoklasista wracając ze szkoły mówi "Mama kolegi 'x' jest głupia "
oniemiałam! od razu zadałam pytanie"dlaczego tak o kimś mówi? to jest mama kolegi i nie może tak mówić"
a on: "napisała mu sciągę na sprawdzian z angielskiego i przykleiła na zeszyt!" (zakres sprawdzianu 14 słówek)
Na początku śmiałam się, ale ludzkość upada...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760914 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:33:44
a mnie wkurza że mam nawał beznadziejnie sklejonych kapci podobno renomowanych firm. Najpierw reklamowałam kapcie syna za 100 zł (po 6 miesiącach się rozkleiły), zaraz po nich kolejne jego kapcie (za 100 zł - rzepy się przestały kleić po 7 miesiącach używania) teraz córka przyniosła swoje kapcie (tyle że tańsze, wartość 35 zł - po 6 miesiącach używanio-nieużywania bo przecież zdalna nauka) i też się rozklejają na czubkach... REN-BUT, Daniel takie niby porządne firmy a taki badziew produkują emotka Mam dość. Może mi ktoś polecić jakąś dobrą firmę która tworzy wytrzymałe kapcie?????
0 0

bc142

Cytuj wiadomość#6760920 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:01:05
befado! od 4lat użytkują moje dzieci, nigdy się nie rozkleiły, przetarły itd
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6760922 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:09:22
dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają

kumulacja

Cytuj wiadomość#6760924 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:31:15
dwaburekoty napisał(a):

dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają

Znam podobny przypadek. Chodziło o to, że ta nowa i niezbyt kumata osoba dostała pensję o połowę mniejszą od tej bystrej i doświadczonej. 

tomasz3

Cytuj wiadomość#6760926 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:39:17
kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Są też przypadki takie że mniej kumata dostaje 2 x większą pensją (kobieta) a chłopak szybszy,kumaty mniejszą. Polska i cały świat jest pełen paradoksów emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6760927 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:41:28
tomasz3 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Są też przypadki takie że mniej kumata dostaje 2 x większą pensją (kobieta) a chłopak szybszy,kumaty mniejszą. Polska i cały świat jest pełen paradoksów emotka

to nie paradoksy...to znajomi "królika" emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6760934 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 21:37:34
kumulacja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Znam podobny przypadek. Chodziło o to, że ta nowa i niezbyt kumata osoba dostała pensję o połowę mniejszą od tej bystrej i doświadczonej. 

Jak to mówią- jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tylko dziwię się firmom, bo często mozna stracić dobrego, a przede wszystkim cennego pod względem wiedzy i doświadczenia pracownika, a są takie branże że o zaangażowanego i kumatego pracownika jest naprawdę ciężko. I tak właśnie było w przypadku który ja znam..
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6760942 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 22:10:22
tomasz3 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Tak mi się przypomniało, że kiedyś po 5 latach pracy byłam młodszym specjalistą. Przyszła dziewczyna maturzystka i dostała starszego specjalisty. Wiązało się to z wynagrodzeniem. Poszłam do szefa i się spytałam czy ten tylul mam dożywotnio. Zmienił 
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6760950 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 23:18:48
bc142 napisał(a):

odnośnie ludzi i ich dziwności ... dzis syn pierwszoklasista wracając ze szkoły mówi "Mama kolegi 'x' jest głupia "
oniemiałam! od razu zadałam pytanie"dlaczego tak o kimś mówi? to jest mama kolegi i nie może tak mówić"
a on: "napisała mu sciągę na sprawdzian z angielskiego i przykleiła na zeszyt!" (zakres sprawdzianu 14 słówek)
Na początku śmiałam się, ale ludzkość upada...

Mnie to rozbawiło  emotka
Przypomniałam sobie Monikę z liceum, która odkupiła od kogoś zielnik (miał być zrobiony przez wakacje)
Ale biedna nie zmieniła nazwiska pierwszej właścicielki na swoje  emotka
bruce 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760959 wtorek, 26 styczeń 2021, 05:45:23
bc142 napisał(a):

befado! od 4lat użytkują moje dzieci, nigdy się nie rozkleiły, przetarły itd

Befado też długo miałam i niestety też się rozkleiły ️ a i rzepy się psuły i nawet jedne mojej młodej piętę ogniotly bo jakoś tak dziwnie zrobione. Moze ja mam takiego pecha i trafiam na jakieś trefnie zrobione partie?
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6760988 wtorek, 26 styczeń 2021, 10:42:48
tormenta77 napisał(a):

anaesth napisał(a):

dydys napisał(a):

Z góry przepraszam, ale muszę, po prostu muszę wpisać się w tym wątku. Wkurza mnie, że załapałam to dziadostwo, które zwie się COVIDem. Wylądowałam na kwarantannie, a u mnie wygląda to tak: Jedna córka zajęcia zdalne, więc druga przebywa a nami w pokoju. Mąż cały czas do późnego wieczora praca zdalna, tysiąc telefonów. Ja w tym wszystkim, a potwornym bólem zatok muszę z córką, pierwszoklasistką przerabiać po kilka zadań z 10 książek. Nie mam zupełnie węchu, ugotowałam zupę, której nikt nie chciał zjeść  emotka  Nie wspomnę już o samych konkursowych porażkach  emotka  Nawet wymarzonej piniaty na urodziny córki wygrać nie potrafię, a zostały już 2 paragony. Muszę konkursową karierę zawiesić z powodu niemożności robienia zakupów. Zostałam w domu w toną batonów i wafli, których nawet nie spróbuję, bo i tak wszystko smakuje jak papier. Już 2 dnia mam dosyć. A najbardziej mnie wkurza, że od początku pandemii noszę maseczki, dezynfekuję dłonie, a i tak załapałam ten syf. Pracuję w sklepie i na co dzień obserwuję niefrasobliwość ludzi, którym zwracałam uwagę na brak maseczki, to ja byłam tą głupią, która wierzy w "plandemię". W pracy mam dużą możliwość obserwacji społecznych i z moich obserwacji wynika, że prędko z obecnej sytuacji nie wyjdziemy...
Dziękuję za wysłuchanie i zdrowia życzę

Mnie też szlag trafił - prawie rok siedzenia w domu, stronienie od ludzi, dezynfekowanie wszystkiego, co się da... i zachorowałam TYDZIEŃ przed wyznaczonym terminem szczepienia. Wystarczyło wpuścić do domu kogoś bezobjawowego. Mąż nie zachorował, bo był już po pierwszej dawce szczepienia. Córka nie miała objawów. To, czego się boję, to odległe powikłania, o których teraz jeszcze niewiele wiadomo. Miejmy nadzieję, że nic złego już się nie wydarzy.

Od 30 grudnia jestem ozdrowieńcem i wcale nie czuję się jak przed covid. Wciąż nie mam węchu i smaku ale najgorsze jest takie otępienie... Wszystko co kiedyś bez problemu ogarniałam teraz wcale takie bezproblemowe nie jest. W pracy musiałam poprosić o pomoc przy kolejnym projekcie bo nie ogarniałam, w domu potrafię mieć problem ze zrobieniem obiadu bo pomyliłam kolejność, lecą mi rzeczy z rąk... podobno może to potrwać nawet kilka miesięcy. No cóż mam madzieję, że aż tyle nie będzie trwało bo jest już dużo lepiej niż np 2 tyg temu.
Ja w ogóle nie miałam kaszlu itd i jakby nie poszło to u mnie w układ oddechowy tylko właśnie neurologiczny... cenzura to straszne i tyle!

Też jestem po covidzie. Razem z mężem mieliśmy test i oboje wynik pozytywny. Bez smaku i węchu. Okropnie mnie bolały zatoki. Mąż kaszlał i bolały go plecy. Izolację mieliśmy do 31.12.2020. Święta spędziliśmy wszyscy osobno. Pierwszego dnia świąt w szpitalu zmarł mój tato. Najgorsze, że nie mogliśmy być przy Nim. Chyba się z tym nigdy nie pogodzę. Nawet nie mogłam pojechać do mamy czy brata aby ich przytulić, wspólnie się wypłakać.
Mięło już dość sporo czasu od choroby ale nadal mam objawy pokowidowe: szybko się męczę, budzę się np. o 3 w nocy i już spać nie mogę. Boję się, bo nie wiem jakie spustoszenie ta choroba wyrządziła w moim organizmie, boję się o moje dzieci, które prawdopodobnie także przeszły chorobę (bezobjawowo)

tormenta77

Cytuj wiadomość#6760995 wtorek, 26 styczeń 2021, 11:19:20
kalmia86 napisał(a):

Też jestem po covidzie. Razem z mężem mieliśmy test i oboje wynik pozytywny. Bez smaku i węchu. Okropnie mnie bolały zatoki. Mąż kaszlał i bolały go plecy. Izolację mieliśmy do 31.12.2020. Święta spędziliśmy wszyscy osobno. Pierwszego dnia świąt w szpitalu zmarł mój tato. Najgorsze, że nie mogliśmy być przy Nim. Chyba się z tym nigdy nie pogodzę. Nawet nie mogłam pojechać do mamy czy brata aby ich przytulić, wspólnie się wypłakać.
Mięło już dość sporo czasu od choroby ale nadal mam objawy pokowidowe: szybko się męczę, budzę się np. o 3 w nocy i już spać nie mogę. Boję się, bo nie wiem jakie spustoszenie ta choroba wyrządziła w moim organizmie, boję się o moje dzieci, które prawdopodobnie także przeszły chorobę (bezobjawowo)

Przytulam mocno  emotka
Też martwię się o dzieci, córa miała objawy, syn zero. Tak czy inaczej po tych 6tyg zrobię im testy.