Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

Cytuj wiadomość#6760516 sobota, 23 styczeń 2021, 14:43:44
A co dbanie o zdrowie  da jak tu nie ma dobrego rozwiązania.Co nie kupisz jedzenia czy do apteki po leki nie pójdziesz.Nawet jak się nastawisz na zakupy on-line robot odkażony tego do domu nie przyniesie a kurierzy i dostawcy co mają kontakt z tysiącem osób dziennie jak nie lepiej.A co na pocztę nie pójdziesz jak trzeba będzie wysłać coś w tym paragon przykładowo.
Mnie osobiście bardziej wkurza zamieszanie ze szczepionkami i te wielkie kolejki ludzi 70+ i 80 + w których nie ma odstępów tak jak przy kasach w Biedrze i tak połowa z nich zanim doczeka szczepionki załapie wirusa.
A już kupowanie szczepionek przez bogatych to jest granda bo oni są najważniejsi i ich rodziny.
Zaraz się czasy wojenne przypominają ,że po trupach do celu a co ,że inni zginą ja tu jestem panem najważniejszym.

ziolko

Cytuj wiadomość#6760521 sobota, 23 styczeń 2021, 15:15:35
I ja dołączam do grona sprzedających na olx, którzy dostali "bardzo atrakcyjną" ofertę wysyłki gratis...
Mam coś wystawione za 100 zł, a przesyłka 20 zł (idę komuś na rękę, bo ogólnie mam odbiór osobisty). I jeszcze mam ponosić koszty wysyłki... 
emotka emotka

inska

Cytuj wiadomość#6760524 sobota, 23 styczeń 2021, 15:46:47
escada napisał(a):

robiłam w C4 zakupy i przy okazji Haribo na konkurs, na 2 oddzielne paragony oczywiście. A na paragonach - na jednym pada słowo Haribo a na drugim jakies żelki kwaśne, a dropsy identyczne, ale pewnie z innej dostawy.
wrrrrrr, tak ciężko wstukać w komputer nazwę marki?

specjalnie raniutko dzisiaj byłam w Auchan bo covid a zaraz po otwarciu ludzi mało - w domu oglądam paragony... a na paragonie nic nie wskazuje, że to Haribo emotka  (dwa wzięłam specjalnie bo mnie siostra prosiła), już do gellwe się przyzwyczaiłam,
a dodatkowo sos z kucharka też nie ma nic o kucharku w opisie pozycji...
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6760538 sobota, 23 styczeń 2021, 17:33:56
inska napisał(a):

escada napisał(a):

robiłam w C4 zakupy i przy okazji Haribo na konkurs, na 2 oddzielne paragony oczywiście. A na paragonach - na jednym pada słowo Haribo a na drugim jakies żelki kwaśne, a dropsy identyczne, ale pewnie z innej dostawy.
wrrrrrr, tak ciężko wstukać w komputer nazwę marki?

specjalnie raniutko dzisiaj byłam w Auchan bo covid a zaraz po otwarciu ludzi mało - w domu oglądam paragony... a na paragonie nic nie wskazuje, że to Haribo emotka  (dwa wzięłam specjalnie bo mnie siostra prosiła), już do gellwe się przyzwyczaiłam,
a dodatkowo sos z kucharka też nie ma nic o kucharku w opisie pozycji...

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje.
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6760552 sobota, 23 styczeń 2021, 18:35:45
FBbeata7 napisał(a):

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje.

o!, mam na paragonie kod kreskowy, czyli wysyłać taki paragon a w razie wygranej iść do Auchana po potwierdzenie tak to się odbywa?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6760553 sobota, 23 styczeń 2021, 18:37:43
Paragon na Haribo się od razu załącza. Wystarczy zrobić zdjęcie z produktem obok emotka
joan, inska 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6760578 sobota, 23 styczeń 2021, 20:55:44
inska napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

o!, mam na paragonie kod kreskowy, czyli wysyłać taki paragon a w razie wygranej iść do Auchana po potwierdzenie tak to się odbywa?

Raczej nie trzeba iść po potwierdzenie, bo agencja powinna mieć jakieś wytyczne i zidentyfikować taki produkt.Wysyłać, a w razie wygranej się dopytać w agencji  i już.
inska 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6760583 sobota, 23 styczeń 2021, 22:13:02
atyde25 napisał(a):

Mnie osobiście bardziej wkurza zamieszanie ze szczepionkami i te wielkie kolejki ludzi 70+ i 80 + w których nie ma odstępów tak jak przy kasach w Biedrze i tak połowa z nich zanim doczeka szczepionki załapie wirusa.

Niestety, tak to wygląda. Wielu medyków złapało wirusa stojąc w kolejce do szczepienia. Z seniorami niestety będzie podobnie.
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6760876 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 15:59:47
Wkurzam się sama na siebie. Nie wiem jakim sposobem "przeoczyłam" konkurs Kubusia w Kauflandzie z klockami Lego. Dziś na forum czytam o tych zestawach i się wkurzam, że nie spróbowałam, że nie zagrałam, że może bym wygrała i byłby prezent na urodziny siostrzeńca legomaniaka.. Heh...
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6760911 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:11:50
Ludzie sie zrobili jacys dziwni. Mam zaznaczone na allegro wosp, ze wysylka do 3 dni. Nadalam paczke. O 2 w nocy dzis dostalam maila, ze nie ma paczki, osoba jest zmuszona dac mi negatywa i zalozyc spor. Wplata nastapila 17go i mielismy weekend w miedzyczasie. Odpisalam o 6 rano, ze paczka wyslana, nr nadania do sledzenia. Godzina 14, telefon. Nie odebralam, bylam w pracy. Oddzwaniam po 15, osoba myli mnie z gaziorzem czy inszym elektrykiem tudziez hydraulikiem. Po moich slowach, ze pomylka, jestem osoba prywatna, olsnilo ja, ze w sprawie allegro dzwonila. Patrze potem na maila, a tam 14 30 spor z wyjasnieniem, ze paczki brak, nie odpisalam i nie odbieram telefonu  emotka  no i ze jak tak moge. Zaraz anulowala, ale no kurde... co to kurna bylo? Chwile pozniej kolejna gwiazda. W sobote kupila przedmiot. Poprosila o szybka wysylke. Osmielilam sie nadac dopiero dzis po pracy. Juz mialam pw o tresci: halo, jest tam ktooo?
Co z tymi ludzmi? Ze tak czarno zazartuje, covid padl na mozg?  emotka

bc142

Cytuj wiadomość#6760912 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:23:49
odnośnie ludzi i ich dziwności ... dzis syn pierwszoklasista wracając ze szkoły mówi "Mama kolegi 'x' jest głupia "
oniemiałam! od razu zadałam pytanie"dlaczego tak o kimś mówi? to jest mama kolegi i nie może tak mówić"
a on: "napisała mu sciągę na sprawdzian z angielskiego i przykleiła na zeszyt!" (zakres sprawdzianu 14 słówek)
Na początku śmiałam się, ale ludzkość upada...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6760914 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 19:33:44
a mnie wkurza że mam nawał beznadziejnie sklejonych kapci podobno renomowanych firm. Najpierw reklamowałam kapcie syna za 100 zł (po 6 miesiącach się rozkleiły), zaraz po nich kolejne jego kapcie (za 100 zł - rzepy się przestały kleić po 7 miesiącach używania) teraz córka przyniosła swoje kapcie (tyle że tańsze, wartość 35 zł - po 6 miesiącach używanio-nieużywania bo przecież zdalna nauka) i też się rozklejają na czubkach... REN-BUT, Daniel takie niby porządne firmy a taki badziew produkują emotka Mam dość. Może mi ktoś polecić jakąś dobrą firmę która tworzy wytrzymałe kapcie?????
0 0

bc142

Cytuj wiadomość#6760920 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:01:05
befado! od 4lat użytkują moje dzieci, nigdy się nie rozkleiły, przetarły itd
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6760922 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:09:22
dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają

kumulacja

Cytuj wiadomość#6760924 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:31:15
dwaburekoty napisał(a):

dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają

Znam podobny przypadek. Chodziło o to, że ta nowa i niezbyt kumata osoba dostała pensję o połowę mniejszą od tej bystrej i doświadczonej. 

tomasz3

Cytuj wiadomość#6760926 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:39:17
kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Są też przypadki takie że mniej kumata dostaje 2 x większą pensją (kobieta) a chłopak szybszy,kumaty mniejszą. Polska i cały świat jest pełen paradoksów emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6760927 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 20:41:28
tomasz3 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Są też przypadki takie że mniej kumata dostaje 2 x większą pensją (kobieta) a chłopak szybszy,kumaty mniejszą. Polska i cały świat jest pełen paradoksów emotka

to nie paradoksy...to znajomi "królika" emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6760934 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 21:37:34
kumulacja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Znam podobny przypadek. Chodziło o to, że ta nowa i niezbyt kumata osoba dostała pensję o połowę mniejszą od tej bystrej i doświadczonej. 

Jak to mówią- jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tylko dziwię się firmom, bo często mozna stracić dobrego, a przede wszystkim cennego pod względem wiedzy i doświadczenia pracownika, a są takie branże że o zaangażowanego i kumatego pracownika jest naprawdę ciężko. I tak właśnie było w przypadku który ja znam..
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6760942 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 22:10:22
tomasz3 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bystrej i doświadczonej

Tak mi się przypomniało, że kiedyś po 5 latach pracy byłam młodszym specjalistą. Przyszła dziewczyna maturzystka i dostała starszego specjalisty. Wiązało się to z wynagrodzeniem. Poszłam do szefa i się spytałam czy ten tylul mam dożywotnio. Zmienił 
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6760950 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 23:18:48
bc142 napisał(a):

odnośnie ludzi i ich dziwności ... dzis syn pierwszoklasista wracając ze szkoły mówi "Mama kolegi 'x' jest głupia "
oniemiałam! od razu zadałam pytanie"dlaczego tak o kimś mówi? to jest mama kolegi i nie może tak mówić"
a on: "napisała mu sciągę na sprawdzian z angielskiego i przykleiła na zeszyt!" (zakres sprawdzianu 14 słówek)
Na początku śmiałam się, ale ludzkość upada...

Mnie to rozbawiło  emotka
Przypomniałam sobie Monikę z liceum, która odkupiła od kogoś zielnik (miał być zrobiony przez wakacje)
Ale biedna nie zmieniła nazwiska pierwszej właścicielki na swoje  emotka
bruce 0