Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bethan

Cytuj wiadomość#6761261 środa, 27 styczeń 2021, 11:21:42
bezaczek7 napisał(a):

Wkurzylam sie, przewoznik stwierdzil, ze paczka wazyla 2,3 kg, a zadeklarowalam 2 i obarczyl mnie dodatkowymi kosztami ponad 8zl. 

Stary numer. Mnie też się to przydarzyło. Wymiary i waga były podane prawidłowo na sto procent. Zresztą był to produkt odsyłany do sklepu, więc w razie czego (bo nie zamierzałam dopłacać 30 zł) byłoby to do sprawdzenia. 
Maile odbijały się chyba 2-3 razy, w końcu przyznali mi rację  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6761289 środa, 27 styczeń 2021, 12:18:27
bethan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Wkurzylam sie, przewoznik stwierdzil, ze paczka wazyla 2,3 kg, a zadeklarowalam 2 i obarczyl mnie dodatkowymi kosztami ponad 8zl. 

Stary numer. Mnie też się to przydarzyło. Wymiary i waga były podane prawidłowo na sto procent. Zresztą był to produkt odsyłany do sklepu, więc w razie czego (bo nie zamierzałam dopłacać 30 zł) byłoby to do sprawdzenia. 
Maile odbijały się chyba 2-3 razy, w końcu przyznali mi rację  emotka

cwaniaki  emotka
bethan 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6761364 środa, 27 styczeń 2021, 16:08:25
Wkurza mnie ilosc sniegu jaka spadla w ciagu 48 h- nie bylo tyle sniegu od x lat. Od odsniezania plecy mnie bardzo bola. Do tego kinder, kinder pingui i wszystkie konkursy maja mnie gleboko... echhh ;((
bruce 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761384 środa, 27 styczeń 2021, 16:52:52
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie ilosc sniegu jaka spadla w ciagu 48 h- nie bylo tyle sniegu od x lat. Od odsniezania plecy mnie bardzo bola. Do tego kinder, kinder pingui i wszystkie konkursy maja mnie gleboko... echhh ;((

O jej to chyba w górach?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761385 środa, 27 styczeń 2021, 16:56:35
kalinea napisał(a):

mdepfs napisał(a):

brak konkursów.. emotka

Mnie też to wkurza

Mnie wkurza,że jest dużo konkursów  i loterii na śmieciowe jedzenie.Z dużymi wygranymi .Szkoda mi wątroby niszczyć na syrop glukozowo-fruktozowy, gołębiom też pewnie on szkodzi, więc komu tą Belvitę ,,opędzlować"?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6761399 środa, 27 styczeń 2021, 17:28:29
FBbeata7 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

O jej to chyba w górach?

na podlasiu śniegu góra - to też się wlicza do gór? emotka

klamkorozec

Cytuj wiadomość#6761414 środa, 27 styczeń 2021, 17:58:33
wkurza mnie nestle emotka już z 20 paragonów pozgłaszałam i dalej nie mogę wygrać tych sccrabli... Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć, kiedy mam celować ze zgłoszeniami, bo mi już ręce opadają. W zamian mogę zaproponować cztery paragony z kinder na konkurs z piniatą emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761425 środa, 27 styczeń 2021, 18:34:23
klamkorozec napisał(a):

wkurza mnie nestle emotka już z 20 paragonów pozgłaszałam i dalej nie mogę wygrać tych sccrabli... Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć, kiedy mam celować ze zgłoszeniami, bo mi już ręce opadają. W zamian mogę zaproponować cztery paragony z kinder na konkurs z piniatą emotka

A nie lepiej te sccrable po prostu sobie kupić?
gizoon 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761427 środa, 27 styczeń 2021, 18:36:00
nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

O jej to chyba w górach?

na podlasiu śniegu góra - to też się wlicza do gór? emotka

U nas We Wrocławiu odwilż,teraz 2 stopnie na plusie, drogi czarne i błoto wszędzie.
0 0

kejm

Cytuj wiadomość#6761430 środa, 27 styczeń 2021, 18:53:22
FBbeata7 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

No wiesz!? Żeby konkursowiczów kupował to co może wygrać? To już nie taka frajda  emotka

moje paragony ciagle czekają, mam nadzieję, że nie przegapię terminu jak z knorrem  emotka

klamkorozec

Cytuj wiadomość#6761433 środa, 27 styczeń 2021, 19:09:49
kejm - rozszyfrowałaś mnie idealnie emotka
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6761440 środa, 27 styczeń 2021, 19:32:26
wkurzają mnie agencje zbierające dane od wszystkich uczestników a nie samych  laureatów...po co tym od Burna adres na etapie wysyłania zgłoszenia?

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761447 środa, 27 styczeń 2021, 20:03:16
kejm napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

No wiesz!? Żeby konkursowiczów kupował to co może wygrać? To już nie taka frajda  emotka

moje paragony ciagle czekają, mam nadzieję, że nie przegapię terminu jak z knorrem  emotka

Nie wiem , czy to  frajda: wygrana dla wygranej, potem leży to w domu- kurzy się i tyle.Bo jeśli naprawdę jest komuś w życiu coś do szczęścia potrzebne, to idzie i kupuje.Pomijając drogi samochód , bo  większości ludzi nie stać, by z marszu kupić sobie ten piękny czerwony samochód np. z loterii Schwarzkopf.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6761459 środa, 27 styczeń 2021, 21:22:03
FBbeata7 napisał(a):

kejm napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

Nie wiem , czy to  frajda: wygrana dla wygranej, potem leży to w domu- kurzy się i tyle.Bo jeśli naprawdę jest komuś w życiu coś do szczęścia potrzebne, to idzie i kupuje.Pomijając drogi samochód , bo  większości ludzi nie stać, by z marszu kupić sobie ten piękny czerwony samochód np. z loterii Schwarzkopf.

Zawsze można sprzedać jedną, drugą, trzecią...pięćdziesiątą nagrodę i pójść do salonu, gdzie "z marszu" kupisz sobie WYBRANY przez siebie model samochodu, w WYBRANYM kolorze, z WYBRANYMI "pakietami". 

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6761484 czwartek, 28 styczeń 2021, 07:52:51
edzia21 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

kejm napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

Zawsze można sprzedać jedną, drugą, trzecią...pięćdziesiątą nagrodę i pójść do salonu, gdzie "z marszu" kupisz sobie WYBRANY przez siebie model samochodu, w WYBRANYM kolorze, z WYBRANYMI "pakietami". 

Takiego  farta to nie mam , by nagród za 80-90 tys.powygrywać, poza tym nie potrafię sprzedawać, dlatego  nie gram o nagrody na handel tylko dla siebie i rodziny.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6761486 czwartek, 28 styczeń 2021, 08:02:58
FBbeata7 napisał(a):

Takiego  farta to nie mam , by nagród za 80-90 tys.powygrywać, poza tym nie potrafię sprzedawać, dlatego  nie gram o nagrody na handel tylko dla siebie i rodziny.

Ja myślę, że chodzi głównie o tę adrenalinę, radość, dumę, że udało się coś wygrać, często kupując rzeczy, jakie i tak by się nabywało, w dodatku - sama się o tym przekonasz, jeśli rzeczywiście jesteś Konkursowiczką z pasją i - z zamiłowania - bardzo łatwo zdobyć nagrody za kwotę, pozwalającą kupić COKOLWIEK wymarzonego, np. autko, np. wycieczkę, np. zabawkę czy np. kosmetyk. Wszystko zależy od tego, jak podchodzi się do konkursów.  emotka
W temacie - dziwi mnie (bo "wkurza", to za dużo powiedziane), że w wątku o pomocy próbuje się jednym postem zdobyć zaufanie i zarobek, w dodatku podając swoje dane, co ewidentnie świadczy o nieznajomości naszej społeczności Konkursowiczów i ich inteligencji. W "POMOCY!!!" Konkursowicze szukają pomocyemotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6761558 czwartek, 28 styczeń 2021, 11:05:31
FBbeata7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

kejm napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

ja również takiego farta nie mam i gram głównie o to co się przyda mi bądź mojej rodzinie ale lubię się pośmiać gdy widzę że po dwóch latach od skończenia konkursu ludzie wciąż próbują sprzedać konkursowe nagrody (które już na ogół w chwili wygrania są starością magazynową - typu fit bit 3, miband 3/4, starej wersji powerbanki itepe albo gadżety typu czapka z mbanku, plecak krowa, rowerki Nestle) za ceny z kosmosu.  

antylopia

Cytuj wiadomość#6761568 czwartek, 28 styczeń 2021, 11:21:36
żeby już nawet głupiego komina nie trafić to już jest naprawdę porażka. Wkurza mnie brak wygranych

escada

Cytuj wiadomość#6761590 czwartek, 28 styczeń 2021, 12:09:22
wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

kumulacja

Cytuj wiadomość#6761594 czwartek, 28 styczeń 2021, 12:13:54
escada napisał(a):

wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

A ja zaczęłam się opierać słodyczom i ... kupuję paragony. Podobnie jest z piwem i z chipsami. 
Czasem coś tam kupię i zostawiam na parapecie za sklepem.