Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

escada

Cytuj wiadomość#6761616 czwartek, 28 styczeń 2021, 12:58:38
escada napisał(a):

kumulacja napisał(a):

escada napisał(a):

wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

A ja zaczęłam się opierać słodyczom i ... kupuję paragony. Podobnie jest z piwem i z chipsami. 
Czasem coś tam kupię i zostawiam na parapecie za sklepem

tez się staram opierać,ale jednak upadki zaliczam... i tak nie puszczam na konkurs więcej niż 2-3 zgłoszenia-przy bardzo atrakcyjnych głównych  a zwykle tylko 1 żeby dac sobie szansę...kiedyś kupiłam z rozsądku konkursowego piwo, siedzę na przystanku i skacowany facet zaczyna sępić parę groszy na piwo...popatrzyłam na gościa, powiedziałam:i teraz będzie cud i wręczam gościowi puszkę..jego mina bezcenna;)))
oczywiście konkursy typu  kup piwo żeby wygrac więcej piwa (słodyczy) sensu dla mnie nie mają

law

Cytuj wiadomość#6762427 poniedziałek, 1 luty 2021, 19:55:24
Rafaello i tak dobrane słowa na pralinkach  ,że ciężko cokolwiek sensownego  ułożyć .

kalinea

Cytuj wiadomość#6762435 poniedziałek, 1 luty 2021, 20:44:47
Wkurza mnie że ktoś wymyślił tą samą nazwę filmu w konkursie Burna emotka

FBewa36

Cytuj wiadomość#6762495 wtorek, 2 luty 2021, 09:37:33
Konkurs glade, zrób zakupy za 20zl wygraj świeczkę

jokan

Cytuj wiadomość#6762496 wtorek, 2 luty 2021, 09:41:33
FBewa36 napisał(a):

ja proponuję, żeby oni sobie te świeczki sami zapalili i jakąś medytację zrobili, może im pomoże emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6762502 wtorek, 2 luty 2021, 09:54:02
law napisał(a):

Rafaello i tak dobrane słowa na pralinkach  ,że ciężko cokolwiek sensownego  ułożyć .

zmarnowałam godzinę żeby napisać to wyznanie, dawno się tak nie męczyłam z konkursem, ciągle mi się coś kasowało, przeskakiwało, nie pasowało, gdybym wiedziała że tak ciężko to napisać darowałabym sobie kupowanie produktu. Słodkości u mnie jest wystarczająco.

kalinea

Cytuj wiadomość#6762659 wtorek, 2 luty 2021, 21:21:14
Wkurza mnie że przyszła dzisiaj do mnie siostra, przyniosła paragon na konkurs chrupek Star i powiedziała że jak wygram tysiaka to dzielimy się po połowie  emotka  Nie dość że sama mam wymyślić hasło, wstrzelić sie w gust agencji, mieć dość dużo szczęścia żeby w ogóle wygrać ten tysiąc a ona da mi jeden paragonik i mam jej oddać 500zł?? No chyba na głowę upadła. Zresztą to nie jej pierwszy raz. Już kiedyś też chciała dać mi paragon z adnotacją, że jak wygram to dzielimy się wygraną po połowie. emotka
0 psotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6762660 wtorek, 2 luty 2021, 21:24:22
nanajka81 napisał(a):

law napisał(a):

zmarnowałam godzinę żeby napisać to wyznanie, dawno się tak nie męczyłam z konkursem, ciągle mi się coś kasowało, przeskakiwało, nie pasowało, gdybym wiedziała że tak ciężko to napisać darowałabym sobie kupowanie produktu. Słodkości u mnie jest wystarczająco.

Dokładnie tak, jak jest już w miarę pasujące słowo , to w takiej formie, która akurat mi nie pasuje...namęczyłam sie nieziemsko zanim coś spłodziłam... emotka
0 0

tomasz3

Cytuj wiadomość#6762680 wtorek, 2 luty 2021, 23:08:38
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie że przyszła dzisiaj do mnie siostra, przyniosła paragon na konkurs chrupek Star i powiedziała że jak wygram tysiaka to dzielimy się po połowie  emotka  Nie dość że sama mam wymyślić hasło, wstrzelić sie w gust agencji, mieć dość dużo szczęścia żeby w ogóle wygrać ten tysiąc a ona da mi jeden paragonik i mam jej oddać 500zł?? No chyba na głowę upadła. Zresztą to nie jej pierwszy raz. Już kiedyś też chciała dać mi paragon z adnotacją, że jak wygram to dzielimy się wygraną po połowie. emotka

Strasznie się napracowała daniem tego paragonu ,takie głupie myślenie,takie głupie i to jest częste podejrzewam że ktoś ma w otoczeniu takie osoby emotka  no cóż rodziny się nie wybiera emotka  W tej sytuacji polecam "robienie konkursów" od A do Z samemu , na dodatek jak wygrasz będziesz czuć się lepiej bo dokonałaś tego tylko i wyłącznie Ty emotka  

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6762683 wtorek, 2 luty 2021, 23:21:13
kalinea napisał(a):

Mi moja by tak nie powiedziała, Ale ja sama z siebie bym sie z nia podzieliła emotka  

asantesana

Cytuj wiadomość#6762685 wtorek, 2 luty 2021, 23:23:48
kalinea napisał(a):

Ja bym zapytała, czy chrupki też zjemy po połowie, czy już zjadła całość emotka  Dawno temu też miałam tego typu propozycje, ale szybko niektórych wyleczyłam i sama sobie kupuję produkty konkursowe.

tomasz3

Cytuj wiadomość#6762686 wtorek, 2 luty 2021, 23:29:29
mandarynka16 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Mi moja by tak nie powiedziała, Ale ja sama z siebie bym sie z nia podzieliła emotka  

ja bym jej dwie paczki chrupków kupił , a no co? trzeba mieć czasem gest emotka  ale tylko jakby wygrał a tak to takiego... emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6762694 środa, 3 luty 2021, 07:23:48
kalinea napisał(a):

Całe szczęście, że to forsa, dająca się spokojnie podzielić.  emotka  Jednak, nauczona takiego roszczeniowego zachowania, może w przyszłości żądać od Ciebie: połowy wygranej bluzy, połowy wygranego zestawu kosmetyków, połowy tostera, połowy wycieczki na Seszele, połowy samochodu... emotka
Aha, a wkurza mnie gołoledź. 

atyde25

Cytuj wiadomość#6762717 środa, 3 luty 2021, 09:37:42
Zawsze mogła chcieć całą nagrodę dla siebie bo ona kupiła co tam trzeba było kupić.Ty wyślesz,wymyślisz a ona czeka na nagrodę.A co sama nie mogła niczego napisać i mieć 1000 dla siebie?Strasznie nie lubię ludzi co chcą się wyręczać innymi.
Nie mam kasy na opłaty daj mi bo czemu nie ,nie mam na jedzenie daj mi bo czemu nie.A potem jeszcze pretensje za mało dostaję i fochy.Tak wiem to siostra niby rodzina ale rodzina czasami gorsza niż wróg bo masz złudzenia ,że zależy im na tobie nie tylko by coś dostać lub wyciągnąć od ciebie na siłę.
Dobra bo się nakręcę i będzie dzień zmarnowany a to dopiero może mnie wkurzyć a dziś planuję być spokojna jak górski strumyk.
bruce 0

rare85

Cytuj wiadomość#6762719 środa, 3 luty 2021, 09:46:06
kalinea napisał(a):

Twoja to chociaż powiedziała o połowie... Moja, jak usłyszała, że wygrałam TV, który to od razu sprzedałam (ponad 1,5 tysiaka), powiedziała "trzeba było mi dać" - na co grzecznie jej odpowiedziałam "a mi kto da?". Tak, że tak.. 

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6762790 środa, 3 luty 2021, 12:59:45
rare85 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Twoja to chociaż powiedziała o połowie... Moja, jak usłyszała, że wygrałam TV, który to od razu sprzedałam (ponad 1,5 tysiaka), powiedziała "trzeba było mi dać" - na co grzecznie jej odpowiedziałam "a mi kto da?". Tak, że tak.

Oddaj paragon siostrze z radą niech sama zagra: jeśli wygra będzie miała tysiaka dla siebie.Podejrzewam ,że nikt tam tych zgłoszeń nie czyta, bo tysiące ich przychodzą, tylko losują, patrzą, czy w miarę po polsku zgrabnie napisane i tyle.Niech skleci parę mądrych zdań , nie popełni ortograficznych błędów i czeka na wyniki.Oni tam mega kreatywnych zgłoszeń nawet nie zrozumieją, trzeba prostym, częstochowskim , zgrabnym rymem napisać. Polecam ,,Słownik wyrazów bliskoznacznych" oraz  słowa ,, zajefajny" albo jakieś inne młodzieżowe, bo tam pewnie 30-40-latkowie w tych agencjach siedzą, trzeba do nich mówić ich językiem.Odwołania do lektur , literatury nic nie dadzą i tak nie skapują, o co chodzi.Proste zdania, prosty język, nieco humoru i powinno wystarczyć na tysiaka.

margobb

Cytuj wiadomość#6762793 środa, 3 luty 2021, 13:15:35
FBbeata7 napisał(a):

rare85 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Twoja to chociaż powiedziała o połowie... Moja, jak usłyszała, że wygrałam TV, który to od razu sprzedałam (ponad 1,5 tysiaka), powiedziała "trzeba było mi dać" - na co grzecznie jej odpowiedziałam "a mi kto da?". Tak, że tak.

Oddaj paragon siostrze z radą niech sama zagra: jeśli wygra będzie miała tysiaka dla siebie.Podejrzewam ,że nikt tam tych zgłoszeń nie czyta, bo tysiące ich przychodzą, tylko losują, patrzą, czy w miarę po polsku zgrabnie napisane i tyle.Niech skleci parę mądrych zdań , nie popełni ortograficznych błędów i czeka na wyniki.Oni tam mega kreatywnych zgłoszeń nawet nie zrozumieją, trzeba prostym, częstochowskim , zgrabnym rymem napisać. Polecam ,,Słownik wyrazów bliskoznacznych" oraz  słowa ,, zajefajny" albo jakieś inne młodzieżowe, bo tam pewnie 30-40-latkowie w tych agencjach siedzą, trzeba do nich mówić ich językiem.Odwołania do lektur , literatury nic nie dadzą i tak nie skapują, o co chodzi.Proste zdania, prosty język, nieco humoru i powinno wystarczyć na tysiaka.

Dzisiaj kończę 30 lat emotka  i zaskoczę Cię... potrafię zrozumieć coś więcej niż "zajefajny", o lekturach i literaturze też możemy śmiało porozmawiać emotka  trochę krzywdząca wypowiedz. Znam osoby 50+, które wiedzą nie grzeszą, spotkałam 20 latków, którzy swoją inteligencją i poczuciem humoru mogą zawstydzić niejedną osobę. 

Wkurza mnie generalizowanie emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6762798 środa, 3 luty 2021, 13:29:05
FBbeata7 napisał(a):

Jako przedstawicielowi przedziału 35-45 lat jedno mi się ciśnie na usta: Puknij się w czoło. Przyjmę karniaka na klatę.

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6762838 środa, 3 luty 2021, 15:16:50
Kupiłam sosy sałatkowe, niestety oba takie same, a w regulaminie pisze, że mają być różne, ehhh
0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6762863 środa, 3 luty 2021, 17:07:35
FBewa36 napisał(a):

Nie ma się co wkurzać, moje pierwsze skojarzenie po dowiedzeniu się o tym konkursie, to też była  Tożsamość Burna  emotka