Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kumulacja

Cytuj wiadomość#6758021 środa, 13 styczeń 2021, 09:51:40
veldominik napisał(a):

A mnie wkurza to ze nie mogę brać udziału w konkursach fb których jest dużo, bo nie mam konta na fb i nie zamierzam mieć u tych szpiegów emotka

A ja się cieszę, że nie biorę udziału w konkursach na fb, bo nie mam zamiaru pokazywać "obcym" swojej kreatywnej twórczości.
A wkurza mnie to, że się wkurzacie przez konkursy. To ma być zabawa, świetny relaks i powód do zadowolenia. Głowa do góry!

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6758026 środa, 13 styczeń 2021, 10:03:35
kumulacja napisał(a):

veldominik napisał(a):

A mnie wkurza to ze nie mogę brać udziału w konkursach fb których jest dużo, bo nie mam konta na fb i nie zamierzam mieć u tych szpiegów emotka

A ja się cieszę, że nie biorę udziału w konkursach na fb, bo nie mam zamiaru pokazywać "obcym" swojej kreatywnej twórczości.
A wkurza mnie to, że się wkurzacie przez konkursy. To ma być zabawa, świetny relaks i powód do zadowolenia. Głowa do góry!

Fb jest już tak oblegany ,że szok.Po 900 zgłoszeń, gdzie nagroda za 50 zł.Szkoda czasu i atłasu.Jedynie jakieś lokalne konkursy, gdzie wygraną  trzeba odebrać osobiście np. w jakimś sklepie, mają mniejsze powodzenie.Kilka razy wygrałam tak bilety na różne imprezy i atrakcje.

fiona25

Cytuj wiadomość#6758028 środa, 13 styczeń 2021, 10:12:48
zdolnabestia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Też chciałam napisać, że mnie wkurza ,ale nie wiem czy mam takie prawo  emotka  też jestem stosunkowo "świeża" i  pewnie nie raz kogoś wkurzałam emotka  a może nawet dalej wkurzam?  emotka   emotka  

Jeżeli nie ma Cię w wątku "Punkty karne", to nie  emotka

emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6758111 środa, 13 styczeń 2021, 13:13:34
I ZNOWU nic nie wygrałam u Smolara... nawet odkurzacza...  emotka emotka
Kiedy ten pech u nich mi się odmieni??? 

misialala79

Cytuj wiadomość#6758242 środa, 13 styczeń 2021, 19:00:15
Nie będę się rozpisywać, ale po co te uszczypliwości? Chciałam się upewnić. Nie chcesz, nie pisz. Może ktoś inny mi słowo wpisze, nikt nie wpisze, też pewnie bym przeżyła. I jeszcze jaka zgodność, pięć tysięcy "łapek", że taką zbrodnie popelnilam. Dzień zaliczony. 
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6758263 środa, 13 styczeń 2021, 20:04:54
FBbeata7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

veldominik napisał(a):

Fb jest już tak oblegany ,że szok.Po 900 zgłoszeń, gdzie nagroda za 50 zł.Szkoda czasu i atłasu.Jedynie jakieś lokalne konkursy, gdzie wygraną  trzeba odebrać osobiście np. w jakimś sklepie, mają mniejsze powodzenie.Kilka razy wygrałam tak bilety na różne imprezy i atrakcje.

To prawda, też byłam w szoku gdzie w konkursie gdzie do wygrania był kubek bylo 1500 zgłoszeń, do tego bardzo często konkursy na fb są oszukancze, nie ma żadnych regulaminów, a nagrody kiepskie, właściwie to chodzi tylko o lajki i promowanie strony na fb, uwierz nic nie tracisz

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6758362 czwartek, 14 styczeń 2021, 10:25:21
Wkurza mnie rozwiązywanie konkursów na setki albo i tysiące zgłoszeń na drugi dzień po zakończeniu... Ballantine's moglibyście chociaż dla zmyłki ze 4 dni odczekać.

kermit

Cytuj wiadomość#6758364 czwartek, 14 styczeń 2021, 10:35:47
prosiaczek napisał(a):

Wkurza mnie rozwiązywanie konkursów na setki albo i tysiące zgłoszeń na drugi dzień po zakończeniu... Ballantine's moglibyście chociaż dla zmyłki ze 4 dni odczekać.

A Kinder chociaż 2 dni.
No ale jak to było? Zapewne czytają na bieżąco emotka

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6758365 czwartek, 14 styczeń 2021, 10:36:24
Wchodzę na post konkursowy na facebooku, widzę, ze jest więcej komentarzy- myślę "oo to pewnie wyniki są". Patrzę,  a tam ktoś podobija swój komentarz wstawiając jakieś gify... 

psotka

Cytuj wiadomość#6758624 piątek, 15 styczeń 2021, 06:41:16
Wkurza mnie pewien profil ktory 6 grudnia i po nowym roku organizowal konkursy. Zero informacji o wygranych. Nie jest to firma krzak co gorsza. Wczesniejsze konkursy ktore organizowali byly roztrzygniete bo wpisywali komentarz: podaj dane do wysylki. Po co organizowac cos czego nie potrafia rozegrac do konca...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6758729 piątek, 15 styczeń 2021, 14:19:31
psotka napisał(a):

Wkurza mnie pewien profil ktory 6 grudnia i po nowym roku organizowal konkursy. Zero informacji o wygranych. Nie jest to firma krzak co gorsza. Wczesniejsze konkursy ktore organizowali byly roztrzygniete bo wpisywali komentarz: podaj dane do wysylki. Po co organizowac cos czego nie potrafia rozegrac do konca...

Mają dane kontaktowe albo adresowe? czy tylko nazwę profilu?
Kiedy profil został założony?
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6758776 piątek, 15 styczeń 2021, 16:36:44
że zamiast zrobić samemu z Prince Polo, batoników Milka, ciastek Belvita + od wtorku cukierków Wawel - piniatę, to kupuje kolejne Kinder Pingui emotka

joan

Cytuj wiadomość#6758779 piątek, 15 styczeń 2021, 16:38:34
maverick napisał(a):

że zamiast zrobić samemu z Prince Polo, batoników Milka, ciastek Belvita + od wtorku cukierków Wawel - piniatę, to kupuje kolejne Kinder Pingui emotka

Ale trzeba docenić te mądre przemyślenia! emotka

mia

Cytuj wiadomość#6758819 piątek, 15 styczeń 2021, 19:38:41
Wkurza mnie maksymalnie uzależnienie od techniki na każdym kroku. emotka I pianie peanów na jej cześć, póki nie zawodzi.
A wtedy okazuje się, że kicha, finito i nic nie można zrobić. A na piechty nie da rady. emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6758822 piątek, 15 styczeń 2021, 19:55:50
kermit napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

A Kinder chociaż 2 dni.
No ale jak to było? Zapewne czytają na bieżąco emotka

Zapewne zatrudnili cały sztab ludzi, którzy od rana do wieczora...siedzą i czytają, debatując nad jakością zgłoszeń  emotka