Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6766210 wtorek, 23 luty 2021, 09:33:55
wszystko jest nie tak ;/
0 0

aniunia1900

Cytuj wiadomość#6766217 wtorek, 23 luty 2021, 09:51:39
glena napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii Kubusia, ale chyba nie jest mi dane. Najpierw cztery soczki w carrefourze po 1,99zł miały rabat na kasie 2zł..
na regale nie było info... więc paragon do kosza, bo nie ma 7 zł
Teraz wracam z Lewiatana 4 soczki Kubuś po 2,19zł, a na paragonie 3 soczki Kubuś i jeden Tymbark. Kto to wrzucał do systemu, ja widzę je koło siebie i na każdym pisze Kubuś. Znów paragon do kosza...

Mam podobne szczęście...na 6 paragonów tylko 2 się nadawały. W C4 opis: KUBUŚ GO!...a na serio kupiony Kubuś 100% - tego po C4 nigdy bym się nie spodziewała ;/

Ale to przecież Smolar, oni umieją sprawdzać paragony, a Kubusia GO chyba już w ogóle nie ma w sklepach - nawet na stronie Kubusia już nie ma tego wariantu. Ja bym wysyłała bez obaw. 

Mam podobną sytuację. Zły opis na paragonie. Czy Smolar faktycznie sprawdza jakoś te paragony, ktoś miał doświadczenie z tym czy szkoda słać ?
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6766219 wtorek, 23 luty 2021, 09:57:41
Wkurza mnie, że jakaś baba na FB właśnie oskarzyła mnie i jeszcze dwoje innych konkursowiczów o to, że... jesteśmy jedna osobą mającą trzy fikcyjne konta, z których gramy by zwiększyć swoja szansę na wygrana emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6766222 wtorek, 23 luty 2021, 10:30:08
oszuści telefoniczni, dzwonił do mnie jakiś oszołom łamiącą polszczyzną, że jakieś bitcoiny mam do wypłaty i gdzieś się niby rejestrowałam...wysłałam go na drzewo emotka emotka
ziolko 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6766223 wtorek, 23 luty 2021, 10:32:04
aniunia1900 napisał(a):

glena napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii Kubusia, ale chyba nie jest mi dane. Najpierw cztery soczki w carrefourze po 1,99zł miały rabat na kasie 2zł..
na regale nie było info... więc paragon do kosza, bo nie ma 7 zł
Teraz wracam z Lewiatana 4 soczki Kubuś po 2,19zł, a na paragonie 3 soczki Kubuś i jeden Tymbark. Kto to wrzucał do systemu, ja widzę je koło siebie i na każdym pisze Kubuś. Znów paragon do kosza...

Mam podobne szczęście...na 6 paragonów tylko 2 się nadawały. W C4 opis: KUBUŚ GO!...a na serio kupiony Kubuś 100% - tego po C4 nigdy bym się nie spodziewała ;/

Ale to przecież Smolar, oni umieją sprawdzać paragony, a Kubusia GO chyba już w ogóle nie ma w sklepach - nawet na stronie Kubusia już nie ma tego wariantu. Ja bym wysyłała bez obaw. 

Mam podobną sytuację. Zły opis na paragonie. Czy Smolar faktycznie sprawdza jakoś te paragony, ktoś miał doświadczenie z tym czy szkoda słać ?

Wygrałam raz u Smolara , konkurs dotyczył Somatu a ja miałam napisane tylko odświeżacz do zmywarki - nikt nic do mnie nie pisał,nagroda przyszła, więc pewnie sami weryfikowali.

ziolko

Cytuj wiadomość#6766292 wtorek, 23 luty 2021, 15:58:07
Wkurza mnie, że nie mogę nic wygrać w majonezie Winiary  emotka emotka  Tyle paragonów już zgłosiłam i NIC!!! 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6766293 wtorek, 23 luty 2021, 15:59:16
leilani1 napisał(a):

Wkurza mnie, że jakaś baba na FB właśnie oskarzyła mnie i jeszcze dwoje innych konkursowiczów o to, że... jesteśmy jedna osobą mającą trzy fikcyjne konta, z których gramy by zwiększyć swoja szansę na wygrana emotka

Zgłupiała??
Ale z drugiej strony, co się dziwić? Biorąc pod uwagę to, do czego zdolni są ludzie, żeby wygrać... 
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6766296 wtorek, 23 luty 2021, 16:03:36
Na szczęście jej oskarżenia zostały usunięte, ale i tak było mi nader niemiło emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6766298 wtorek, 23 luty 2021, 16:08:07
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę nic wygrać w majonezie Winiary  emotka emotka  Tyle paragonów już zgłosiłam i NIC!!!

emotka Nie jesteś sama .Przestałam już kupować i grać,bo ile można go używać naraz emotka
Nie tylko majonez emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6766303 wtorek, 23 luty 2021, 16:28:24
tereniagno napisał(a):

ziolko napisał(a):

emotka Nie jesteś sama .Przestałam już kupować i gra,bo ile można go używać naraz emotka
Nie tylko majonez emotka

Chciałam "uszczęśliwić" majonezem mamę i teściową emotka  
Ale cóż... teściowa kiedyś kupiła majonez w mega promocji, więc została mi mama emotka  
Ostatnio zrobiłam babkę majonezową. Polecam emotka  Pulchna, wilgotna... majonezu nie czuć. 
Jeszcze jakieś sałatki będę produkować...  

Oo.. znalazłam fajne przepisy
 https://smakinata...-fruzelina-wisniowa/

https://www.kulin...zka-z-majonezem.html

https://lawendowy...jonezowe-z-malinami/

https://gotowanie...z-majonezem.html?m=1

gizoon

Cytuj wiadomość#6766312 wtorek, 23 luty 2021, 16:43:50
Planuje generalny remont mojej kawalerki. Wysłałem już 6 zapytań do projektantów wnętrz i nikt nie odpisał czy w ogóle podejmie się aranżacji mojego mieszkania. Wiem, że 30 m2 to nie 100 m2 i pewnie wolą podejmować większe, bardziej opłacalne zlecenia, ale przynajmniej mogli by odpisać ...

Może ktoś poleci jakiegoś, projektanta na Śląsku?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6766320 wtorek, 23 luty 2021, 17:32:50
gizoon napisał(a):

Planuje generalny remont mojej kawalerki. Wysłałem już 6 zapytań do projektantów wnętrz i nikt nie odpisał czy w ogóle podejmie się aranżacji mojego mieszkania. Wiem, że 30 m2 to nie 100 m2 i pewnie wolą podejmować większe, bardziej opłacalne zlecenia, ale przynajmniej mogli by odpisać ...

Co prawda nie jestem ze Śląska, ale może tu zapytasz? https://www.faceb...s/1406568339639138 
gizoon 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6766339 wtorek, 23 luty 2021, 19:29:04
ziolko napisał(a):

gizoon napisał(a):

Co prawda nie jestem ze Śląska, ale może tu zapytasz? https://www.faceb...s/1406568339639138 

Dziękuję emotka
0 0

hania25

Cytuj wiadomość#6766346 wtorek, 23 luty 2021, 19:48:14
gizoon napisał(a):

ziolko napisał(a):

gizoon napisał(a):

Dziękuję emotka

Napisałam do Ciebie na priv.
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6766347 wtorek, 23 luty 2021, 20:07:16
1.Wkurza mnie moje że kiedy dopieściłam swą odp na konkurs Kinder pingui to okazało się że właśnie się skończył  emotka
2. To, że nie mogę zrobić tych figurek z Kinder i nikt mi nie chce pomóc Myślałam, że to będzie bułka z masłem, a idzie jak po grudzień. Najgorsze, że obiecałam już dzieciom... 
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6766364 wtorek, 23 luty 2021, 22:35:49
stokrotka238 napisał(a):

2. To, że nie mogę zrobić tych figurek z Kinder i nikt mi nie chce pomóc Myślałam, że to będzie bułka z masłem, a idzie jak po grudzień. Najgorsze, że obiecałam już dzieciom... 

Jaki masz problem aby je stworzyć? Mi to zajęło 20 minut. Zdjęcia nie można wgrać, trzeba zrobić. Ważne aby światło nie padało na twarz i zębów nie było widać. Potem wybierasz fryzurę, kolor, następnie jaka postać figurki - przesuwasz w bok. Jeżeli zdjęcie będzie słabe to przyjdzie Ci informacja na @. Musiałam od nowa zrobić zdjęcie córki bo odrzucili. Tu masz nr telefonu do Pana, który koordynuje: 616570075 bo dzwonił do mnie w piątek, że zostało 4 dni do zrobienia i jakby jakieś problemy to można dzwonić emotka
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6766374 środa, 24 luty 2021, 04:46:13
mama-l-k-m napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Jaki masz problem aby je stworzyć? Mi to zajęło 20 minut. Zdjęcia nie można wgrać, trzeba zrobić. Ważne aby światło nie padało na twarz i zębów nie było widać. Potem wybierasz fryzurę, kolor, następnie jaka postać figurki - przesuwasz w bok. Jeżeli zdjęcie będzie słabe to przyjdzie Ci informacja na @. Musiałam od nowa zrobić zdjęcie córki bo odrzucili. Tu masz nr telefonu do Pana, który koordynuje: 616570075 bo dzwonił do mnie w piątek, że zostało 4 dni do zrobienia i jakby jakieś problemy to można dzwonić emotka

Mam taki problem, że gdy zrobię pierwszą figurkę to nie mam opcji zrobienia następnej emotka  Mam tylko opcję zapisz gdy ją kliknę przychodzi @, że twoja rodzinka została już dodana kiedy ja dopiero dodałam jedną postać! Znam ten nr, dzwoniłam tam parę razy, Pan twierdzi, że po lewej na dole powinien być taki plus, którym dodaje następną postać, ale u mnie go nie ma!! 
Zmieniałam tel, przeglądarki i ciągle to samo, już nie wiem co robię źle emotka

sks900

Cytuj wiadomość#6766378 środa, 24 luty 2021, 07:06:18
jokan napisał(a):

oszuści telefoniczni, dzwonił do mnie jakiś oszołom łamiącą polszczyzną, że jakieś bitcoiny mam do wypłaty i gdzieś się niby rejestrowałam...wysłałam go na drzewo emotka emotka

A ten pan uwierzył złodziejom i stracił 120 tys. zł:
https://www.money...11285388499808a.html
jokan 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6766384 środa, 24 luty 2021, 07:55:37
wkurza mnie nauka zdalna mojego syna w 4 klasie i to że coraz gorzej to wszystko znosi,.........mam już dość tego siedzenia i tłumaczenia wszystkiego emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6766453 środa, 24 luty 2021, 14:13:27
Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka