Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

FBilona

Cytuj wiadomość#6766922 piątek, 26 luty 2021, 23:15:04
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

kalinea napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

O matko, do mnie też kiedyś dzwonili po karetkę, byłam w bardzo złym stanie, sprawy sercowe, dyspozytorka powiedziała że karetki nie wezwie, że mogę sobie ewentualnie porozmawiać przez telefon z ratownikiem medycznym emotka  

Jak tu skomentować? emotka emotka emotka

Nie było jeszcze Covida, jak moja córka mając 23 lata dostała udar. Była sama w domu, ja byłam u dzieci drugiej córki.
Zadzwoniła starsza córka na pogotowie i odmówili,ponieważ pani dyspozytor powiedziała,że taka młoda osoba nie może dostać udaru emotka emotka Idiotka chciała rozmawiać z córka, jak ta nie mówiła już, bo była sparaliżowana.
Niestety, karetka nie przyjechała.Szczęście od Boga, że mieszkam blisko przychodni i przybiegł nasz lekarz rodzinny zaraz.
Zadzwonił po karetkę, już nie na pogotowie, tylko do szpitala i szybko przyjechali.
Od 10 grudnia do połowy marca następnego roku była w szpitalach, ponieważ wykryli wadę serca, którą zaraz miała usuwaną.
Do dnia dzisiejszego nie stwierdzili przyczyny udaru.Wszystko wróciło do normy i jest pod stała kontrolą hematologa.
Lekarz kazał zgłosić tą sprawę do prokuratora, ponieważ było to zagrożenie życia.
Przeżyłam wtedy straszny koszmar emotka
Już kiedyś pisałam o tym na naszym forum.

To jeszcze tak dodam, że najlepsze w tym wszystkim było, że nie dostała złotówki z PZU, ponieważ w wypisie był inaczej sformułowany zapis choroby, niż PZU ma w swoim regulaminie. emotka
Starsi stażem konkursowicze powinni ja pamiętać. miała nick  "lidziak"

Porazenie nerwu twarzowego typu bella. W jednym szpitalu szybko się zajeli. Reakcja na pewnie leczenie mega bol głowy. Wystraszyliśmy się ze może coś jeszcze się dzieje. Pojechaliśmy do szpitala innego bo w tamtym rezonans nie działał. W międzyczasie zmienili na covidowy, odmówili przyjęcia. To pojechalusmyy 50km.sor pusty i ponad 2h neurolog się nie pojawił. Szybko załatwiliśmy gdzue indziej rezonans. Też 23 lata. Szczęśliwie nic nie było. Ale droga przez mękę 
bruce 0

rare85

Cytuj wiadomość#6767468 wtorek, 2 marzec 2021, 13:52:05
Taki dzień, że 3 x 2,99 dało mi 10 zł... Jak do tego doszło? Nie wiem... emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6767494 wtorek, 2 marzec 2021, 15:25:24
rare85 napisał(a):

Taki dzień, że 3 x 2,99 dało mi 10 zł... Jak do tego doszło? Nie wiem... emotka

parapapa ooooo acha!
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6767530 wtorek, 2 marzec 2021, 18:30:16
Zwroty za szampon Nature Box, wchodziłam o różnych godzinach, nawet o 5 rano i zawsze ten sam komunikat: pula zwrotów wyczerpana, to nie lepiej byłoby zarejestrowac te 5 tys. zgłoszeń przewidzianych do oddania  i wtedy napisać: sorry , ale już koniec zwrotów, a tak 82 dzienie -nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak.Ani rano, ani przed południem , ani po południu.Chyba dziś po północy trzeba spróbować.
0 0

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6767531 wtorek, 2 marzec 2021, 18:34:34
FBbeata7 napisał(a):

Zwroty za szampon Nature Box, wchodziłam o różnych godzinach, nawet o 5 rano i zawsze ten sam komunikat: pula zwrotów wyczerpana, to nie lepiej byłoby zarejestrowac te 5 tys. zgłoszeń przewidzianych do oddania  i wtedy napisać: sorry , ale już koniec zwrotów, a tak 82 dzienie -nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak.Ani rano, ani przed południem , ani po południu.Chyba dziś po północy trzeba spróbować.

na fb widziałam, że ktoś pisał zaraz po północy i  się udało, ale strasznie szybko poszło tych 82 sztuk.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6767542 wtorek, 2 marzec 2021, 19:45:07
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

na fb widziałam, że ktoś pisał zaraz po północy i  się udało, ale strasznie szybko poszło tych 82 sztuk.

takiego typu konkursy-zwroty są totalnie bezsensu bo niby trzeba tam odpowiedzieć na pytania czy produkt spelnil oczekiwania, czy być go polecił itd itp a ludzie kupują i nawet nie próbują tylko od razu po zwrot. Przypuszczam iż tuż po północy wszystko się rozchodzi w mgnieniu oka.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6767572 wtorek, 2 marzec 2021, 22:13:34
wkurza mnie sklep intermarche.. no nie ma konkursowego miesiąca bez wtopy! ceny mają zawsze z kapelusza i nigdy nie zgadzają się z tym co na czytniku z tym co na kasie.. dzisiaj kupiłam kawę woseba w promocji.. cena 18, a przy kasie 10,49.. 
płyn perwoll jeden po 13,99 a drugi po 18 z haczykiem, calgon cena na półce 10zł a przy kasie prawie 20. Normalnie trafić tam w aktualne ceny to trzeba mieć farta. Zawsze wpadam szybko na zakupy i zawsze mam jakieś paragonowe kuchy z nimi  emotka
bruce 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6767597 środa, 3 marzec 2021, 08:46:13
ivanotta napisał(a):

wkurza mnie sklep intermarche.. no nie ma konkursowego miesiąca bez wtopy! ceny mają zawsze z kapelusza i nigdy nie zgadzają się z tym co na czytniku z tym co na kasie.. dzisiaj kupiłam kawę woseba w promocji.. cena 18, a przy kasie 10,49.. 
płyn perwoll jeden po 13,99 a drugi po 18 z haczykiem, calgon cena na półce 10zł a przy kasie prawie 20. Normalnie trafić tam w aktualne ceny to trzeba mieć farta. Zawsze wpadam szybko na zakupy i zawsze mam jakieś paragonowe kuchy z nimi  emotka

Następnym razem powiedz ze na półce była cena 18 zł, a nie 13 i ma być w tej cenie emotka skąd ja to znam, ile razy tak się załatwiłam

jokan

Cytuj wiadomość#6767598 środa, 3 marzec 2021, 08:52:09
FBewa36 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Następnym razem powiedz ze na półce była cena 18 zł, a nie 13 i ma być w tej cenie emotka skąd ja to znam, ile razy tak się załatwiłam

to kasjerka się na nią spojrzy jak na jakąś kosmitkę emotka
a w temacie, to mnie wkurza, że mi się nic nie chce...nie wspominając o braniu udziału w konkursach...taka jakaś ogólna niechęć

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6767669 środa, 3 marzec 2021, 12:35:27
ilość fajnych konkursów i to, że bardzo bym chciała, ale nie wiem czy dam radę wziąć w nich udział

nanajka81

Cytuj wiadomość#6767679 środa, 3 marzec 2021, 13:21:56
dwaburekoty napisał(a):

ilość fajnych konkursów i to, że bardzo bym chciała, ale nie wiem czy dam radę wziąć w nich udział

a mnie brak pomysłu na odpowiedzi emotka synek chciał popcorn, kupiłam, mam paragon star, siedzę jak głąb kapuściany i wpatruje się w formularz zgłoszeniowy, głowa pusta, nie potrafię sklecić żadnej odpowiedzi.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6767699 środa, 3 marzec 2021, 14:55:13
dwaburekoty napisał(a):

u mnie to samo emotka  mam paragony, miałam iśc na zakupy, bo fajne konkursy widzę, a tak mnie sponiewierało to dziadostwo, że od 5 dni dopiero wstałam na moment emotka i modlę się, byle gorzej nie było....
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6767747 środa, 3 marzec 2021, 19:47:47
Claudia77 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

u mnie to samo emotka  mam paragony, miałam iśc na zakupy, bo fajne konkursy widzę, a tak mnie sponiewierało to dziadostwo, że od 5 dni dopiero wstałam na moment emotka i modlę się, byle gorzej nie było....

emotka emotka emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6767786 czwartek, 4 marzec 2021, 08:58:49
handel paragonami na konkurs który dopiero ruszył z kopyta...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6767791 czwartek, 4 marzec 2021, 09:13:50
nanajka81 napisał(a):

a dlaczegóż to? emotka Handel to handel. Tu obowiązują twarde zasady emotka emotka

A mnie wkurza, że tyle rzeczy chciałabym robić...ale czasu tyle nie mam....
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6767795 czwartek, 4 marzec 2021, 09:18:58
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a dlaczegóż to? emotka Handel to handel. Tu obowiązują twarde zasady emotka emotka

A mnie wkurza, że tyle rzeczy chciałabym robić...ale czasu tyle nie mam....

bo drogie te paragony emotka Dobrze że siostry obiecały podrzucać to spróbuje zagrać ale ja i smolar nie bardzo się lubimy.

Ja też bym chciała dużo ale ciągle coś... i nie mam kiedy...
jokan 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768151 piątek, 5 marzec 2021, 15:19:22
wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768154 piątek, 5 marzec 2021, 15:22:18
nanajka81 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

a mnie brak pomysłu na odpowiedzi emotka synek chciał popcorn, kupiłam, mam paragon star, siedzę jak głąb kapuściany i wpatruje się w formularz zgłoszeniowy, głowa pusta, nie potrafię sklecić żadnej odpowiedzi.

mam to samo...i to nie tylko ze Starem...pustka totalna, ostatnio jedno zgłoszenie kleciłam przez 2 godziny ostatniego dnia, bo już mi było szkoda paragonu ... i jak znam życie to się okaże,że mogłam sobie darować... emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6768156 piątek, 5 marzec 2021, 15:32:11
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ... 

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6768276 sobota, 6 marzec 2021, 06:02:18
fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ... 

I dlatego agencje powinny zawsze robić zastrzeżenia- jedno gospodarstwo domowe- jedna nagroda dodatkowa, jedna główna, wyeliminowałoby to wszelkiej maści kombinatorów albo kazać podawać tak dużo danych,dotyczących paragonu,że wklepanie kilkunastu kodów-zgłoszeń, skutecznie zniechęciłoby mało zmotywowanych.