Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bruce

Cytuj wiadomość#6769093 środa, 10 marzec 2021, 14:49:10
cudaczek121 napisał(a):

7nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś rano zaatakował mnie pies. Kurtka rozszarpana, a moja lewa noga wygląda jakbym doslownie byla ofiara przemocy domowej! Rozległe śliniaki i liczne zadrapania.

:( Oj Kasiu emotka Ale głębszych ran nie ma? Ja w podręcznej torebce od ponad roku noszę gaz - już kilka razy psy sąsiadki rzucały się w moim i moich dzieci kierunku i niestety ale musiałam potraktować je gazem. Policja nic nie zrobiła, psy są agresywne, sąsiadka niepełnosprawna a jej brat to pijak.

Niby nie ma głębszych ran, ale w pracy mi poradzili na wszelki wypadek zaszczepić się przeciwko tezcowi, gdyby ten pies miał wściekliźnie.

Oj, Biedna...  emotka
Musisz iść jak najszybciej do lekarza!
Koleżankę w LO pogryzł pies, to było przed wieloma laty, właściciel specjalnie go spuścił na nią, kiedy weszła na jego posesję. Nie wiem, z jakiego powodu, ale akurat moja klasa przed maturą musiała pomagać ekonomikowi w przeprowadzaniu spisu powszechnego. Łaziliśmy m. in. po pijackich melinach bez żadnej ochrony. emotka  Pies niestety nie był szczepiony, koleżanka musiała brać bolesne zastrzyki. 

Edit - w temacie: wkurza mnie awaria pw na olx. 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6769097 środa, 10 marzec 2021, 15:19:46
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś rano zaatakował mnie pies. Kurtka rozszarpana, a moja lewa noga wygląda jakbym doslownie byla ofiara przemocy domowej! Rozległe śliniaki i liczne zadrapania.

emotka  
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6769098 środa, 10 marzec 2021, 15:22:10
Wiem,ze to nic nowego,ale wkurza mnie brak weny...kiedyś siadałam i z marszu powstawało coś, co nawet jeśli nie było na miarę głównej to przynajmniej nie musiałam sie tego wstydzić.Teraz paragony leżą a ja się męczę...

azaflora

Cytuj wiadomość#6769099 środa, 10 marzec 2021, 15:23:55
cudaczek121 napisał(a):

7nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

:( Oj Kasiu emotka Ale głębszych ran nie ma? Ja w podręcznej torebce od ponad roku noszę gaz - już kilka razy psy sąsiadki rzucały się w moim i moich dzieci kierunku i niestety ale musiałam potraktować je gazem. Policja nic nie zrobiła, psy są agresywne, sąsiadka niepełnosprawna a jej brat to pijak.

Niby nie ma głębszych ran, ale w pracy mi poradzili na wszelki wypadek zaszczepić się przeciwko tezcowi, gdyby ten pies miał wściekliźnie.

Kasiu  tężec i wścieklizna to dwa zupełnie odmienne problemy!
Musisz iść i najpóźniej do 3 dni przyjąć zastrzyk z anatoksyną tężcową, chroni, bo psisko ma prawo mieć brudny pysk, zanieczyszczony np. ziemią.
Ustal czyj to pies, jeśli Ci się uda, właściciel musi okazać aktualne szczepienie p/wściekliźnie! W razie problemów idź na policję, łaski nie robią i nie mogą Cię zbyć! Teraz każdy pies, który ugryzie /nawet szczepiony/ powinien być poddany kwarantannie w czasie 14 dni. Jeśli właściciel będzie współpracował to może psa trzymać w domu i chyba trzy razy w ciągu tych 14 dni, doprowadzić go do weterynarza. Po 14 dniach wet wystawia zaświadczenie, że pies jest zdrowy i nie trzeba Cię będzie szczepić. Jeśli nie znajdziesz  ani Ty sama, ani policja, właściciela psa, to, niestety musisz przyjąć szczepienia emotka . Teraz to nie jest już tak drastyczne i bolesne jak kiedyś.
Roszczenia za uszczerbek na zdrowiu i zwrot uszkodzonej odzieży, przedmiotów zostaw na później  teraz marsz do jakiegokolwiek lekarza, który przepisze i zleci szczepienie p/tężcowi!

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6769102 środa, 10 marzec 2021, 15:48:16
cudaczek121 napisał(a):

Rok temu również zaatakował mnie pies. Zwykły kundel. Złapał mnie za nogę swoimi zębiskami ale nie ugryzł. Do dziś mam traumę boję się już nawet małych yorków . 
0 0

emanuela24

Cytuj wiadomość#6769111 środa, 10 marzec 2021, 16:13:47
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Koniecznie  Kasiu sie zaszczep to nie zarty. A i ja bym to zglosila do strazy miejskiej czy cos, bo co jesli pies znow zaatakuje? I np bedzie to male dziecko? ;/ 

Ja bym zgłosiła na policję, właściciel odpowiada za psa. Pies nie może sobie ot tak biegać po ulicach i gryźć ludzi. I marsz do lekarza na szczepienie p/tężcowi, a z wścieklizną to Cie lekarz pokieruje.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6769120 środa, 10 marzec 2021, 16:44:54
Ja już po wizycie u lekarza.Na szczęście doktor nie dopatrzył się zadnego zgryzienia i nie muszę przyjmować zastrzyku.Kilka razy dopytywal czy ja aby na pewno nie uderzyłam się nigdzie.przepisal maść na stłuczenia i tyle.

edzia21

Cytuj wiadomość#6769136 środa, 10 marzec 2021, 17:40:43
nanajka81 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Zwrot za szampon  Nature Box- nijak nie można się wbić, o pólnocy limit wyczerpany.Coś nie halo z tymi zwrotami. Żeby ludzie za 12zł z paragonu z Hebe albo za 22 zł  z Selgrosa tak się zabijali? Siedzieli do północy? I nie można było wklepać? Od początku zwrotów? Paranoja jakaś- więcej na taką akcję nie dam się złapać.

tez to znam a dokładnie tą promocję. Albo w ogóle się formularz nie pojawia albo zanim się go wypełni jest już po zwrotach. Cztery razy próbowałam i no się nie da.

Wszystko się da. Formularz jest aktywny od północy przez około 2 minuty. Przedwczoraj (w trakcie owych 2 minut) byłam w stanie ogarnąć 2 zwroty - jeden po drugim. Oba przyjęte do weryfikacji.

to jakiś fart:), ja ostatnio jak chciałam to nie zdążyłam, minutę po północy wszystko poszło....

raczej mega fart - z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę trzeba się było wyrobić z wypełnianiem w mniej niż 40 sekund, mi się nie udało. O 00:01 - zwrotów już brak, za to z soboty na nd i z nd na poniedziałek w ogóle nie miałam formularza, nie pojawił się ani przed ani o północy emotka Więc nie wciskajcie tu bajek że da się dwa zwroty ogarnąć bo na własnej skórze przekonałam się że jest to niemożliwe.

Mi się też udało. Kopiowałam z karty obok, gdzie miałam już przygotowane dane. W pierwszej minucie już wszystko znikło, zdążyłam. Martwię się tylko że źle wpisałam jakieś dane, ale to już mój błąd - jeśli tak. Polecam kopiować i wklejać, najlepiej na szybkim komputerze. 

tak robiłam, nie udało się... emotka

Akurat miałam ustawione AUTOUZUPEŁNIANIE danych i jedyne dane, które podawałam to: nip sklepu, numer paragonu i kwotę, a wcześniej skopiowałam sobie numer konta bankowego, więc tylko kwestia wklejenia. Zdjęcie paragonu było "odchudzone" na maxa. Pola TAK/NIE odznaczyłam "na pałę" - pyk, pyk, pyk. Więc nad czym tutaj debatować? Wypełnienie takiego formularza trwa max 20 sekund. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6769348 czwartek, 11 marzec 2021, 17:11:21
cudaczek121 napisał(a):

u mnie pies latał po ulicy a koleś sobie stał jakby nigdy nic, był agresywny ale nie ugryzł. A gość ze spokojnie nie gryzie xd ale spodnie obślinił bo mnie powąchał 
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6769396 czwartek, 11 marzec 2021, 21:22:19
Napisałam, chciałam wysłać, tylko maila sprawdzić jeszcze, wchodzę na strone a tu... hmm mimo, że konkurs do 21ego to już podali zwycięzców, nie wiem czy bardziej się wkurzyłam czy śmiać mi się chce https://www.e-kon...rsum-metro-2033.html
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6769399 czwartek, 11 marzec 2021, 21:32:30
inska napisał(a):

Napisałam, chciałam wysłać, tylko maila sprawdzić jeszcze, wchodzę na strone a tu... hmm mimo, że konkurs do 21ego to już podali zwycięzców, nie wiem czy bardziej się wkurzyłam czy śmiać mi się chce https://www.e-kon...rsum-metro-2033.html

Ja bym się wkurzyła ... w takich sytuacjach mocno powątpiewam w uczciwość danych konkursów, to wygląda jakby zwycięzcy byli znani od początku, tylko ktoś sie rąbnął i za wcześnie opublikował listę...
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6769766 niedziela, 14 marzec 2021, 10:23:14
zmarnowany paragon, konkurs do wczoraj ,a mnie olśniło dzisiaj, wrrr, tak to jest jak się zwleka do ostatniej chwili

kumulacja

Cytuj wiadomość#6769769 niedziela, 14 marzec 2021, 10:42:10
escada napisał(a):

zmarnowany paragon, konkurs do wczoraj ,a mnie olśniło dzisiaj, wrrr, tak to jest jak się zwleka do ostatniej chwili

Niech polubią to Twoje wyznanie ci, którzy wysyłają zgłoszenia tuż przed północą ostatniego dnia trwania konkursu.
Będziemy wiedzieli, czy jeteśmy osamotnieni, czy też nasza rodzina "na ostatnią chwilę" jest liczna. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6769773 niedziela, 14 marzec 2021, 11:15:27
escada napisał(a):

U mnie to samo. W końcu się ogarnęłam i zabrałam za konki. Kupiłam bic c4 w piątek, dzisiaj zadowolona wchodzę na  konk a tam ZAKOŃCZONY emotka   brawo Hania! Brawo... pomyślałam  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6769777 niedziela, 14 marzec 2021, 11:45:25
superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

escada napisał(a):

U mnie to samo. W końcu się ogarnęłam i zabrałam za konki. Kupiłam bic c4 w piątek, dzisiaj zadowolona wchodzę na  konk a tam ZAKOŃCZONY emotka   brawo Hania! Brawo... pomyślałam  emotka

Pionas robi udogodnienia, a ludziska ich nie uzywaja  emotka

Ja prowadzę swój kalendarz  emotka  i bazę danych konkursowych  emotka  Ale miałam teraz 3 miesiące przerwy i to mnie tak wybilo z rytmu. Trudno. Mam nauczkę  emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6769778 niedziela, 14 marzec 2021, 12:03:47
Wczoraj dowiedziałam się ze klasa  mojego syna wylądowała na kwarantannie - cześć dzieci do jutra, cześć do czwartku. Mój syn ma akurat do czwartku a we wtorek mieliśmy mieć wizytę u lekarza i trzeba ją przełożyć. Ciekawi mnie jaki termin teraz dostaniemy.  
0 0

Diana02

Cytuj wiadomość#6769780 niedziela, 14 marzec 2021, 12:14:47
moskala22 napisał(a):

Wczoraj dowiedziałam się ze klasa  mojego syna wylądowała na kwarantannie - cześć dzieci do jutra, cześć do czwartku. Mój syn ma akurat do czwartku a we wtorek mieliśmy mieć wizytę u lekarza i trzeba ją przełożyć. Ciekawi mnie jaki termin teraz dostaniemy.  

Współczuję, mój tato też miał podobną sytuację, w grudniu miał mieć rezonans magnetyczny, pilnie bo coś się dzieje niedobrego i akurat złapała co kwarantanna, jeszcze czeka na wyznaczenie nowego "pilnego" terminu, ponad 3 miesiące... 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6769871 niedziela, 14 marzec 2021, 23:09:56
rufus napisał(a):

Ktoś już wie co z kodami hochland, ktore byly uzyte przed problemem na stronie?
Zgłaszacie je kolejny raz?

No nie mowcie, ze istnieje szansa, ze tamte kody poszly w niepamiec. Z jednej strony kolejna szansa na jeszcze czekajace dzienne, z drugiej mialam nadzieje na jakas rezerwe za tamte dni... bardzo malo osob sie chwalilo wygrana. 70 kodow do ponownego wklepania? Uch. Niektorzy pewnie maja jeszcze wiecej  emotka  chyba sie wkurze, jeali sie okaze, ze trzeba to zglaszac ponownie.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6769879 poniedziałek, 15 marzec 2021, 07:10:17
bezaczek7 napisał(a):

rufus napisał(a):

No nie mowcie, ze istnieje szansa, ze tamte kody poszly w niepamiec. Z jednej strony kolejna szansa na jeszcze czekajace dzienne, z drugiej mialam nadzieje na jakas rezerwe za tamte dni... bardzo malo osob sie chwalilo wygrana. 70 kodow do ponownego wklepania? Uch. Niektorzy pewnie maja jeszcze wiecej  emotka  chyba sie wkurze, jeali sie okaze, ze trzeba to zglaszac ponownie.

rany, a skąd wy tyle kodów macie?? Ja przez cały ten okres nazbierałam aż cztery...

fiona25

Cytuj wiadomość#6769918 poniedziałek, 15 marzec 2021, 10:41:32
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

rufus napisał(a):

rany, a skąd wy tyle kodów macie?? Ja przez cały ten okres nazbierałam aż cztery...

Ja to samo , 4 zgłoszone i dwa do zgłoszenia ... tyle byliśmy w stanie zjeść a jedna z moich zasad mówi,ze kupuję tylko tyle ile jestem w stanie przetrawić  emotka
Wiem,wiem...taki ze mnie gracz jak z koziej d... trąba...  emotka