Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6769960 poniedziałek, 15 marzec 2021, 12:38:59
fiona25 napisał(a):

Ja to samo , 4 zgłoszone i dwa do zgłoszenia ... tyle byliśmy w stanie zjeść a jedna z moich zasad mówi,ze kupuję tylko tyle ile jestem w stanie przetrawić  emotka
Wiem,wiem...taki ze mnie gracz jak z koziej d... trąba...  emotka

U mnie to weszlo na nieco wyzszy lewel, zaopatruje rodzine i znajomych. Nie tylko siebie. Takze mam troche wieksze pole do popisu. Natomiast zadnych kokosow z tego, co wkurza coraz bardziej, inwestycja sie wcale nie zwraca, wiecznie pod kreska, wypalenie, brak checi... milki kupilam no tez z 70 mysle jak nic i ani jednego trafienia. Na szczescie mini krowki byly po niecale 2zl w okolicy, wiec nie tylko czekolady po 4-5zl, no ale... wyzalilam sie  emotka

maverick

Cytuj wiadomość#6769962 poniedziałek, 15 marzec 2021, 12:42:01
ten sam konkurs w wieluuuu sklepach i to samo pytanie: „Pokaż swój sposób na wiosenne porządki”.
a do tego zakupy po 30zł, Smolar mógłbyś się bardziej postarać emotka

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6769967 poniedziałek, 15 marzec 2021, 13:05:38
superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

ten sam konkurs w wieluuuu sklepach i to samo pytanie: „Pokaż swój sposób na wiosenne porządki”.

Po co? Wszystkie mozesz obleciec tym samym zdjeciem  emotka  tylko zmienisz produkt  emotka by bylo "inaczej"

Ps. I tak nagradzaja "wzrokowo", bo szybsza ocena bez myslenia  emotka

oj, nie wiem czy 1 zdjęcie na 3 sieci "wystarczy" emotka  - ja nigdy takich eksperymentów nie przeprowadzałam, może ktoś mądrzejszy ode mnie przeprowadzał i się wypowie, 
ale jakby była pracownikiem agencji, to by to u mnie nie przeszło emotka  
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6769970 poniedziałek, 15 marzec 2021, 13:13:07
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

Po co? Wszystkie mozesz obleciec tym samym zdjeciem  emotka  tylko zmienisz produkt  emotka by bylo "inaczej"

Ps. I tak nagradzaja "wzrokowo", bo szybsza ocena bez myslenia  emotka

oj, nie wiem czy 1 zdjęcie na 3 sieci "wystarczy" emotka  - ja nigdy takich eksperymentów nie przeprowadzałam, może ktoś mądrzejszy ode mnie przeprowadzał i się wypowie, 
ale jakby była pracownikiem agencji, to by to u mnie nie przeszło emotka  

Pytanie, co ma pracownik z tego, ze sprawdza foty w tajnej galerii zgloszen? Nagrody za estetyczny wybor nie dostanie, a tylko nadgodziny nieplatne pyknie sobie  emotka

nigdy nie pracowałam w agencji, ani nie znam (a szkoda) nikogo z ag. Ale wydaje mi się, że w tych porządniejszych jest zabudżetowany czas na weryfikację - czyli nie nadgodziny, a czas pracy "standardowy". Poza tym chyba nie pracownik, a komisja? czyli 2-3 pracowników? Oczywiście - to tylko moje ("pobożne") wyobrażenia. 
Czy naiwna jestem, mimo wieku już nie szczenięcego? emotka  
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6769974 poniedziałek, 15 marzec 2021, 13:29:16
bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Ja to samo , 4 zgłoszone i dwa do zgłoszenia ... tyle byliśmy w stanie zjeść a jedna z moich zasad mówi,ze kupuję tylko tyle ile jestem w stanie przetrawić  emotka

U mnie to weszlo na nieco wyzszy lewel, zaopatruje rodzine i znajomych. Nie tylko siebie. Takze mam troche wieksze pole do popisu. Natomiast zadnych kokosow z tego, co wkurza coraz bardziej, inwestycja sie wcale nie zwraca, wiecznie pod kreska, wypalenie, brak checi... milki kupilam no tez z 70 mysle jak nic i ani jednego trafienia. Na szczescie mini krowki byly po niecale 2zl w okolicy, wiec nie tylko czekolady po 4-5zl, no ale... wyzalilam sie  emotka

Jeśli mogę coś doradzić: spisuj sobie wydatki poniesione na zakupy loteryjne, szczególnie te "zbędne", czyli słodycze, czipsy, słodkie napoje (powiedzmy, że keczup czy majonez to "zdrowsze" produkty emotka ). Mnie takie spisywanie powoli oducza kupowania produktów tylko i wyłącznie na loterie, bo arkusz kalkulacyjny jasno pokazuje, że wtapiam te pieniądze. Jak już trafiam w bramkę, to względnie zdrowymi Corn Flakesami, a w ogóle najcenniejsze nagrody z bramek zyskałam dzięki paragonom znalezionym pod Lidlem. emotka Wiem, że loterie uzależniają i często pragnienie wygranej jest bardzo silne, ale nie dajmy się! Szkoda zdrowia emotka

edit: P.S. Ostatnio wygrałam cenną nagrodę w konkursie, który nie wymagał paragonu. To mi dało do myślenia...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6769976 poniedziałek, 15 marzec 2021, 13:37:21
bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

podziwiam Was bo mnie osobiście to nie stać na te sery, jeden chyba koło 4 zł kosztuje i trzeba mieć naprawdę fuksa aby w tym konkursie wygrać. Zresztą kurcze 70 kodów wbić i nic?
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6770006 poniedziałek, 15 marzec 2021, 15:00:23
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

podziwiam Was bo mnie osobiście to nie stać na te sery, jeden chyba koło 4 zł kosztuje i trzeba mieć naprawdę fuksa aby w tym konkursie wygrać. Zresztą kurcze 70 kodów wbić i nic?

przecież jest produkt hochland z kodem za poniżej 2zł
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6770008 poniedziałek, 15 marzec 2021, 15:22:53
Dawno podliczyłam ile idzie na zakupy promo to spore sumy.Ale oduczyło mnie to kupować produktów niepotrzebnych - produkty do zmywarki-nie posiadam zmywarki,alkohol to tylko lekki i to w małej ilości, nie pijemy.Nie piszę się na chipsy bo nie lubię i nie jem tego.Lubię płyny do płukania i kapsułki do prania.Cola tylko zero a oni nie robią za dużo konków promo.Nic mi nie wspominajcie o majonezie  mam tego zapas chyba zrobię znowu sałatkę jarzynową czy coś.Ale hochlandy te w kostkach są tańsze i dobre do zup typu krem i do sosów emotka .Ale nigdy nic w hochlandzie przez te wszystkie promo u nich nie trafiłam to ta promocja kończy naszą wspólną przygodę niestety.
Nic nie wkurza bo miałam cudowny dzień jak do tej pory może trochę ta dziwna pogoda.
A i to ,że promo to mój narkotyk.Ale nie kocha mnie tak mocno jak ja jego:(

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6770016 poniedziałek, 15 marzec 2021, 15:43:29
nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

to chyba nie do końca tak, że to tylko burżujstwo gra. Przecież ludzie kupują m.in. sery żółte, sery topione, ktoś już wcześniej napisał, że kostka sera topionego to ca 2pln. W 3 miesiące się uzbiera, jak kto ma w domu kogo karmić. Syn nastolatek potrafi na kolację 10 kanapek zjeść (rośnie jak wściekły i sportowiec), nie posmaruje sobie samym masłem, musi na kanapkę wrzucić konkret. A gdzie reszta Domowników. Mąż robi obłędną zupę serową, nie napiszę ile idzie na taką zupę serków. Kupować jedzenie trzeba, a jak jest loteria i przy okazji promocja, to człowiek kupi kilka akurat tych serków, żeby dać sobie szansę. Loteria trwa od stycznia? to się uzbiera, nie trzeba być specjalnym nałogowcem/świrem konkursowym. 
A że nie da się tu nic ugrać, to kompletnie inna sprawa....

fiona25

Cytuj wiadomość#6770018 poniedziałek, 15 marzec 2021, 15:50:55
halliday napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

przecież jest produkt hochland z kodem za poniżej 2zł

Kwestia tego,czy ktoś będzie kupował ser na loterię, który jest tani,ale  mu nie smakuje - tylko po to żeby zagrać, czy jednak zagra tym co lubi i zje... 

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6770066 poniedziałek, 15 marzec 2021, 17:32:29
superloser napisał(a):

A mnie wkurza, ze producenci decyduja za klienta  emotka
I to wszystko jak leci na produkcji  emotka

Nestle BEZ GLUTENU platki wciska
Hochland BEZ LAKTOZY robi sery w plastrach

Kiedys bylo z soja modyfikowana taka super, dzis GMO to zlo.

A teraz jeszcze Vanish pyta o 2500 litrow wody... hipokryzja, kiedy to sam Vanish tyle toksycznych zwiazkow chemicznych wpuszcza w obieg wody i tyle rozowego plastiku produkuje  emotka  ze jedna chinska koszulka to nawet nie kropla wody w tym co Vanish w minucie "uzywa" na wyprodukowanie odplamiaczy  emotka

Dlatego nie kupuję Vanisha, mam mydło odplamiające Dr. Beckmann, używam je już rok, jestem zadowolona i na konkurs z głupim pytaniem się nie złapię. Moje pieniądze, mój czas, moje pranie, mój wybór.

fineessa

Cytuj wiadomość#6770068 poniedziałek, 15 marzec 2021, 17:44:42
magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

to chyba nie do końca tak, że to tylko burżujstwo gra. Przecież ludzie kupują m.in. sery żółte, sery topione, ktoś już wcześniej napisał, że kostka sera topionego to ca 2pln. W 3 miesiące się uzbiera, jak kto ma w domu kogo karmić. Syn nastolatek potrafi na kolację 10 kanapek zjeść (rośnie jak wściekły i sportowiec), nie posmaruje sobie samym masłem, musi na kanapkę wrzucić konkret. A gdzie reszta Domowników. Mąż robi obłędną zupę serową, nie napiszę ile idzie na taką zupę serków. Kupować jedzenie trzeba, a jak jest loteria i przy okazji promocja, to człowiek kupi kilka akurat tych serków, żeby dać sobie szansę. Loteria trwa od stycznia? to się uzbiera, nie trzeba być specjalnym nałogowcem/świrem konkursowym. 
A że nie da się tu nic ugrać, to kompletnie inna sprawa....

A ja kupilam 4 produkty i liczę na główna emotka  

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6770081 poniedziałek, 15 marzec 2021, 18:46:43
nanajka81 napisał(a):

W dc widzialam nawet za 5,80 chyba czy 5,60 zolty ser. Kostka to ok 2zl, plastry topione to 4-5zl, tak samo trojkaciki w pudelku. Zasmakowal mi topiony w pudelku zwykly i z pomidorami. I tak bym musiala jakis ser kupic, to wydam zlotowke wiecej i mam teoretyczna szanse na wygrana emotka
Podkreslone wkurza mnie coraz bardziej  emotka emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6770085 poniedziałek, 15 marzec 2021, 18:56:26
Miałam kupić sadzonki malin, więc weszłam na allegro. 
Wyszukałam takie, jakie rodzice chcieli, ale coś mnie tknęło i sprawdziłam zdjęcia w Google grafika. 
Co się okazało???
U jednego sprzedawcy KAŻDE zdjęcie jednych malin było ukradzione z internetu, najczęściej z zagranicznych stron. 
Poza Allegro - U innego jedno zdjęcie przedstawiało jeżynę, a u kolejnego czarną morwę. Zdjęcie charakterystyczne, bo owoce leżały na dłoni.

Takie coś, to jak kupowanie kota w worku. Bo zdjęcia pokazują jedno, a faktycznie owoce są inne.. o ile sadzonki się przyjmą... 
Wkurza mnie takie coś  emotka
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6770095 poniedziałek, 15 marzec 2021, 20:28:27
Pojechałam sobie dziś do Lewiatana. Objechałam całe miasto autobusem bo sklep jest u mnie na zapupiu.
I pocałowałam klamkę. Czynny do 17 z powodu epidemii. emotka
0 0

agaluna

Cytuj wiadomość#6770097 poniedziałek, 15 marzec 2021, 20:33:38
Napisałam piękną, długą odpowiedź do konkursu Discreet bezpośrednio w formularzu i na sam koniec odświeżyła się strona  emotka   emotka
0 0

siewcazamieszania

Cytuj wiadomość#6770104 poniedziałek, 15 marzec 2021, 21:01:08
Posłałam chłopa po zakupy do DC, poinstruowałam co ma kupić i za ile, żeby dostać ekstra zdrapkę na aplikację, a ten zapomniał podać delikartę kasjerce  emotka
bajm 0

tomasz3

Cytuj wiadomość#6770110 poniedziałek, 15 marzec 2021, 21:19:11
siewcazamieszania napisał(a):

Posłałam chłopa po zakupy do DC, poinstruowałam co ma kupić i za ile, żeby dostać ekstra zdrapkę na aplikację, a ten zapomniał podać delikartę kasjerce  emotka

no chłop się przejął i był w szoku,tyle zadań naraz do wykonania. Następnym razem da radę.
https://www.youtu.../watch?v=vMjv_7VOTM8

fineessa

Cytuj wiadomość#6770164 wtorek, 16 marzec 2021, 11:36:50
Wkurza mnie ze przepadnie mi nagroda z Metamorfoz Syoss bo mam komputer w naprawie i nie moge wydrukować formularza zwycięzcy  emotka  może ktoś wie jak to obejść?
0 luki28

la-princessa

Cytuj wiadomość#6770165 wtorek, 16 marzec 2021, 11:42:44
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze przepadnie mi nagroda z Metamorfoz Syoss bo mam komputer w naprawie i nie moge wydrukować formularza zwycięzcy  emotka  może ktoś wie jak to obejść?

Może zapytaj ich czy możesz odręczenie napisać?