Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6770766 czwartek, 18 marzec 2021, 21:04:47
wzielam dzis juz 5 tych excedrinow, ból glowy znow sie nasilil ;((
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6770772 czwartek, 18 marzec 2021, 21:25:27
edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

od kilku dni mam straszne bole glowy.W zasadzie powtarzaja sie one co kilka miesiecy. Zadne pyralginy, apapy,nurofeny nie pomagaja. Do lekarza nie moge sie dodzwonic, a boli tak cholernie, ze jeszcze kilka dni i skocze z mostu, bo tego bolu nie zniose emotka (

Spróbuj leku Migea lub Excedrin Migrastop. To są jedyne leki bez recepty, które mi trochę pomagają przy migrenie (najlepiej jak wezmę je od razu, kiedy poczuję pierwsze objawy migreny). Jeśli to bóle migrenowe to najlepiej by było udać się do lekarza po tryptany, ale one są już na receptę. No i warto zrobić przede wszystkim diagnostykę - czy to migrena czy coś innego. Szwagier, który ma raz na kilka miesięcy migrenę musi jechać na SOR po kroplówkę, bo nic innego mu nie pomaga.

a w jaki sposob sie diagnozuje migrene? Dzieki, jak jakos uda mi sie wstac  ogarnac, kazdy kto mial ten bol to wie,ze nawet ruszyc glowa jest ciezko, to pojde do apteki po tabletki. Do lekarza dzwonei od kilku godzin i zero efektu ;/

Np. warto zrobić rezonans magnetyczny głowy, żeby wykluczyć inne choroby - migreno podobne. Najlepiej zwrócić się z problemem do neurologa, on doradzi...powie czy z kontrastem czy bez itd. 

moja sąsiadka i moja siostra również skarżą się na mocne bóle głowy. I jednej i drugiej z rezonansu nie wyszło nic. Badanie krwi też w porządku a głowy je bolą. Być może stres w pracy tak na nich wpływa. W każdym razie w ostatnich miesiącach mają to bardzo nasilone.

Dokładnie jestem w takiej samej sytuacji...porażka. Natomiast warto zrobić rezonans, żeby w razie "w" niczego nie przegapić i być spokojnym emotka

Nie będę się rozpisywać, więc: byłyście u okulisty, sprawdzić ciśnienie w gałkach ocznych? Jaskra u mnie "podszywała się" pod migrenę, wszystko rozegrało się w ciągu kilku tygodni, dawki farmakologiczne nie działały i praktycznie straciłam wzrok w jednym oku emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6770774 czwartek, 18 marzec 2021, 21:30:08
oo kurde u mnie w rodzinie jaskre mialy obie babcie ;/ nikt nigdy u mnie tergo nie sprawdzal. 
0 0

magy2020

Cytuj wiadomość#6770994 piątek, 19 marzec 2021, 18:35:46
chochliczka napisał(a):

wzielam dzis juz 5 tych excedrinow, ból glowy znow sie nasilil ;((

Jest coś takiego jak polekowy ból głowy, tzw. z odbicia. Wiem bo sama choruję na migrenę z aurą od prawie 30 lat. Z lekami przeciwbólowymi trzeba naprawdę uważać. przy ich nadużywaniu normalna migrena może przejść w postać przewlekłą a wtedy to już niezła jazda.
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6771448 poniedziałek, 22 marzec 2021, 20:55:43
fantagiro napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

escada napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh

W takim przypadku zawsze warto skontaktować się ze sklepem. Mi w Dino pozwolono zrealizować bon, który był dwa miesiące po terminie. Centrala wysłała informację do konkretnego sklepu i nie było problemu.

SODEXO- przepadają bez odwołania  emotka

0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6771450 poniedziałek, 22 marzec 2021, 21:00:18
FBilona napisał(a):

fantagiro napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

escada napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh

W takim przypadku zawsze warto skontaktować się ze sklepem. Mi w Dino pozwolono zrealizować bon, który był dwa miesiące po terminie. Centrala wysłała informację do konkretnego sklepu i nie było problemu.

SODEXO- przepadają bez odwołania  emotka

Zasada numer 1 konkursowicza. Walczymy do końca. SODEXO zrealizowałam po terminie aż 300zl. był to bonus restauracyjny za założenie konta. Serce mi waliło.... I zamówienie przeszło. 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6771534 wtorek, 23 marzec 2021, 11:15:03
Wkurza mnie że ktos podaje mój nr telefonu. Od 4 lat mam ten nowy numer. Ciągle mam smsy z odbiorem jakiejś paczki.  2 tygodnie temu skierowania na badania covid w tamtym po odbiór testu a w tym policja sprawdza czy jestem na kwarantannie emotka  Co ciekawe gdy zadzwonili z policji to wiedzieli że lokalizacja telefonu nie pasuje, bo tamten ktoś jest z Ostrołęki. Nie wiem gdzie to zgłosić, bo już wk.. .te ciągłe smsy. Wcześniej dziecku dzwonili ciągle że nie spłaca kredytu   emotka  a teraz mnie wkurzają  emotka
Ps podzwoniłam po nieodebranych połączeniach(sanepid,kurier), dowiedziałam się, że to jakiś Konrad który jest na kwarantannie, imię też wywnioskowałam z smsów. Najlepsze jest to, że ja widzę smsy, które niby idą z mojego numeru i te przychodzące. Możliwe żeby 2 osoby(ja i ten Konrad) mamy ten sam nr telefonu?? emotka

lb

Cytuj wiadomość#6771623 wtorek, 23 marzec 2021, 15:26:10
chochliczka napisał(a):

od kilku dni mam straszne bole glowy.W zasadzie powtarzaja sie one co kilka miesiecy. Zadne pyralginy, apapy,nurofeny nie pomagaja. Do lekarza nie moge sie dodzwonic, a boli tak cholernie, ze jeszcze kilka dni i skocze z mostu, bo tego bolu nie zniose emotka (

Kiedyś też miałam takie bóle głowy że chodziłam jak pijana od tabletek, ale moja pani doktor powiedziała że może to bóle od wysokiego pulsu kazała mierzyć ciśnienie i puls okazało się że kiedy głowa boli to puls jest wysoki, przepisała tabletki i głowa przestała boleć.

FBilona

Cytuj wiadomość#6771664 wtorek, 23 marzec 2021, 19:58:58
Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata. 
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6771666 wtorek, 23 marzec 2021, 20:04:00
Wkurza mnie ta dziwna awaria aplikacji - nic mi nie działa w telefonie emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6771670 wtorek, 23 marzec 2021, 20:19:34
prognozy pogody wczoraj zapowiadali 20C i mnóstwo słońca,a dzisiaj prognozują 7C i i zero szans na słońce.
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6771671 wtorek, 23 marzec 2021, 20:31:54
FBilona napisał(a):

Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata. 

a mnie czymś takim  emotka
https://www.youtu...mp;ab_channel=CW24tv

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6771689 wtorek, 23 marzec 2021, 21:42:33
Sklep Puregreen robi na facebooku konkurs plastyczny. Niektóre prace konkursowe są z neta, wkleiłam screeny na dowód i pousuwali moje komentarze.  Szkoda słów.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6771780 środa, 24 marzec 2021, 14:11:13
W delikatesowej zdrapce wygrałam 5 zł rabatu i nie ma jej w historii nagród. Jakąś beznadziejna ta apka 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6771796 środa, 24 marzec 2021, 16:00:07
FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że robią wielkie zaostrzenia, chcą wprowadzić  lockdawn, wszystko zamykają,
a Sanatoria pootwierane i wysyłają ludzi. emotka
Gdzie tu logika? Tam nie ma COVIDa ,masakra emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6771828 środa, 24 marzec 2021, 17:58:35
tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że robią wielkie zaostrzenia, chcą wprowadzić  lockdawn, wszystko zamykają,

Otóż  to! Mój ojciec jest do 2 kwietnia w sanatorium i bardzo się obawiam, aby nie przywiózł ze sobą tej zarazy!
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6771831 środa, 24 marzec 2021, 18:07:57
cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

Otóż  to! Mój ojciec jest do 2 kwietnia w sanatorium i bardzo się obawiam, aby nie przywiózł ze sobą tej zarazy!

Ludzi chcą pozamykać na Święta w domach,a Sanatoria funkcjonują w najlepszym.
To jest dopiero chore. emotka Koleżanka ma wyjeżdżać teraz w niedzielę na drugi koniec Polski pociągiem z przesiadkami.
Wyjedzie o godz. 6 rano,a na miejscu będzie dopiero ok.23. To się nazywa Lockdawn emotka
Nie jest jeszcze szczepiona,tylko ma zrobić test emotka
Jeśli zrezygnuje sama,to przepadnie i będzie musiała znowu długo czekać,żeby podleczyć zdrowie.
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6771842 środa, 24 marzec 2021, 19:03:14
cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

cudaczku, ja uważałam, nie łaziłam w tłumy itd., a i tak się do mnie przyplątało...nie ma reguły
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6771848 środa, 24 marzec 2021, 19:50:29
tereniagno napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

Ludzi chcą pozamykać na Święta w domach,a Sanatoria funkcjonują w najlepszym.
To jest dopiero chore. emotka Koleżanka ma wyjeżdżać teraz w niedzielę na drugi koniec Polski pociągiem z przesiadkami.
Wyjedzie o godz. 6 rano,a na miejscu będzie dopiero ok.23. To się nazywa Lockdawn emotka
Nie jest jeszcze szczepiona,tylko ma zrobić test emotka
Jeśli zrezygnuje sama,to przepadnie i będzie musiała znowu długo czekać,żeby podleczyć zdrowie.

Dziś Media Expert zamknięty, tylko internetowe zamówienia wydają, zabarykadowali się maksymalnie. Sto metrów dalej , w Selgrosie tusze do drukarki z półki zdjęłam i kupiłam .Taka to polska  logika, a do tych z Media Expert i tak mało ludzi chodziło , bo drogo mają, zwykle było tam 2-3 ludzi na  cały wielki sklep. Drukarka śmiga, nie zarobił Media Expert, zarobił Selgros. A ludzie jak z maską pod brodą chodzili, tak chodzą, rąk to już praktycznie nikt nie dezynfekuje, tylko ja sprawdzam jak ,, pachną" płyny do dezynfekcji- od razu wiem , czy nie straciłam węchu i czy Covida nie załapałam. Niektóre czuć alkoholem na odległość. Jedynie dziś poczta sie zabarykadowała i tylko po 2 osoby do środka wpuszczali, reszta stała karnie w metrowych odstępach przed urzędem. Przy takim braku dyscypliny, to my szybko tego wirusa nie zwalczymy.
mia 0

Gość domiiwolk

Cytuj wiadomość#6772004 czwartek, 25 marzec 2021, 14:09:31
Wygrałem kartę podarunkowa 100zl lecz mam 80km do miejsca odbioru No i ta pandemia