Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość domiiwolk

Cytuj wiadomość#6772010 czwartek, 25 marzec 2021, 14:16:33
domiiwolk napisał(a):

Wygrałem kartę podarunkowa 100zl lecz mam 80km do miejsca odbioru No i ta pandemia

Dziękuje edzia za łapkę w dół to mnie motywuje do pisania lepszych postów emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6772015 czwartek, 25 marzec 2021, 14:21:34
domiiwolk napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

Wygrałem kartę podarunkowa 100zl lecz mam 80km do miejsca odbioru No i ta pandemia

Dziękuje edzia za łapkę w dół to mnie motywuje do pisania lepszych postów emotka

A mnie wkurzają takie typy jak TY - nie czytają regulaminów, grają na pałę..zabierając nagrody osobom, które faktycznie mieszkają blisko i mogłyby skorzystać z wygranej.

Motywuje Cię do pisania lepszych postów? Mam nadzieję, że zmotywuje Cię też do czytania ze zrozumieniem regulaminów.

fineessa

Cytuj wiadomość#6772279 piątek, 26 marzec 2021, 18:52:56
Wkurza mnie ze zapomnialam o konkursie Haribo i teraz masa paragonów leży i jest do wyrzucenia  emotka
0 0

warcik

Cytuj wiadomość#6772292 piątek, 26 marzec 2021, 20:01:38
Wkurza mnie, że świeczka glade rozbita w drobny mak i dopiero to zauważyłam, a nie przy kurierze. A to moja jedyna wygrana od dłuższego czasu i na dodatek miała być prezentem dla bliskiej osoby:-(. Jak ktoś ma namiar tel. na firmę POS Media Poland, to poproszę.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6772294 piątek, 26 marzec 2021, 20:19:34
edzia21 napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

domiiwolk napisał(a):

A mnie wkurzają takie typy jak TY - nie czytają regulaminów, grają na pałę..zabierając nagrody osobom, które faktycznie mieszkają blisko i mogłyby skorzystać z wygranej.

Motywuje Cię do pisania lepszych postów? Mam nadzieję, że zmotywuje Cię też do czytania ze zrozumieniem regulaminów.

Nie ma się co czepiać, każdy orze jak może, a widzę  z innego wpisu, że karta już sprzedana na pniu. Gratulacje! Marketing doskonały!
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6772464 niedziela, 28 marzec 2021, 15:17:00
FBbeata7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

FBilona napisał(a):

Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata. 

Wkurza mnie, że robią wielkie zaostrzenia, chcą wprowadzić  lockdawn, wszystko zamykają,
a Sanatoria pootwierane i wysyłają ludzi. emotka
Gdzie tu logika? Tam nie ma COVIDa ,masakra emotka

Otóż  to! Mój ojciec jest do 2 kwietnia w sanatorium i bardzo się obawiam, aby nie przywiózł ze sobą tej zarazy!

Ludzi chcą pozamykać na Święta w domach,a Sanatoria funkcjonują w najlepszym.
To jest dopiero chore. emotka Koleżanka ma wyjeżdżać teraz w niedzielę na drugi koniec Polski pociągiem z przesiadkami.
Wyjedzie o godz. 6 rano,a na miejscu będzie dopiero ok.23. To się nazywa Lockdawn emotka
Nie jest jeszcze szczepiona,tylko ma zrobić test emotka
Jeśli zrezygnuje sama,to przepadnie i będzie musiała znowu długo czekać,żeby podleczyć zdrowie.

Dziś Media Expert zamknięty, tylko internetowe zamówienia wydają, zabarykadowali się maksymalnie. Sto metrów dalej , w Selgrosie tusze do drukarki z półki zdjęłam i kupiłam .Taka to polska  logika, a do tych z Media Expert i tak mało ludzi chodziło , bo drogo mają, zwykle było tam 2-3 ludzi na  cały wielki sklep. Drukarka śmiga, nie zarobił Media Expert, zarobił Selgros. A ludzie jak z maską pod brodą chodzili, tak chodzą, rąk to już praktycznie nikt nie dezynfekuje, tylko ja sprawdzam jak ,, pachną" płyny do dezynfekcji- od razu wiem , czy nie straciłam węchu i czy Covida nie załapałam. Niektóre czuć alkoholem na odległość. Jedynie dziś poczta sie zabarykadowała i tylko po 2 osoby do środka wpuszczali, reszta stała karnie w metrowych odstępach przed urzędem. Przy takim braku dyscypliny, to my szybko tego wirusa nie zwalczymy.

....przedszkola zamknięte ale otwarte dla pewnych grup zawodowych i tu mamy haczyk
ja się łapię moje dziecko może iść do przedszkola a ja juz na opiekę nie
a w przedszkolu zero dzieci....i co wtedy? To jest chore
nie wspomnę o kościołach , dziś widziałam wychodzący tłum z mszy
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6772531 poniedziałek, 29 marzec 2021, 01:30:21
wkurza mnie, że kupiło nam się zły produkt Vanish w biedronce. Mysłałem, ze dowolny, a kupiłem Gold Gel coś tam... czy jest szansa zwrócić to ?:( 
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6772657 poniedziałek, 29 marzec 2021, 18:08:11
Kupiony dziś Lisner i ketchup Develey, a loterie do wczoraj... I jeszcze Wawel Dużo Dobrego, nie wiedzieć czemu rozdzieliłam produkty na dwa paragony.. W sumie i tak nic straconego, bo w domu po podliczeniu i tak wyszło 13 zł.. emotka

"Where is my mind?" emotka

sosio87

Cytuj wiadomość#6772658 poniedziałek, 29 marzec 2021, 18:31:06
Wkurza mnie to, że jeszcze nic nie wygrałam, a marzec się już kończy emotka
0 0

mawika

Cytuj wiadomość#6772715 wtorek, 30 marzec 2021, 01:44:24
Wkurza mnie.... Że Ktoś mi ukradł wenę konkursową. Nawet nie żeby napisać tekst, ale taka żeby grać, wbić paragon czy cokolwiek. Nie wiem co się stało, cały tamten rok a to w wolnej chwili, a to przed snem albo przejrzałam konkursy, albo coś napisałam. Od początku roku do teraz kompletnie nic, myślałam że chęć gry wróci ale jakoś nie wraca. Nawet rodzina pyta czy ze mną wszystko ok. Jak można z dnia na dzień przestać grać gdy wcześniej dawało to tyle radości i frajdy. No wkurza mnie to choć nie jest to jakiś olbrzymi problem w obecnych czasach. Weszłam tutaj to może zacznie wracać.
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6772717 wtorek, 30 marzec 2021, 04:54:38
mawika napisał(a):

Wkurza mnie.... Że Ktoś mi ukradł wenę konkursową. Nawet nie żeby napisać tekst, ale taka żeby grać, wbić paragon czy cokolwiek. Nie wiem co się stało, cały tamten rok a to w wolnej chwili, a to przed snem albo przejrzałam konkursy, albo coś napisałam. Od początku roku do teraz kompletnie nic, myślałam że chęć gry wróci ale jakoś nie wraca. Nawet rodzina pyta czy ze mną wszystko ok. Jak można z dnia na dzień przestać grać gdy wcześniej dawało to tyle radości i frajdy. No wkurza mnie to choć nie jest to jakiś olbrzymi problem w obecnych czasach. Weszłam tutaj to może zacznie wracać.

Też mam podobnie, 160 znaków sklecić na pytanie : ,, Co najbardziej pomaga mi w domowych porządkach?" nie potrafię. Skoro jest wypalenie zawodowe, może też jest syndrom wypalenia konkursowego ? Tym bardziej, że ostatnio nic nie wygrywam , więc motywacja spada. Czas i pieniądze zainwestowane w konkursowe produkty nie są nagradzane. Konkurencja przy tym  jest duża, ludzie na każdą pierdołę się rzucają, by potem handlować wygranymi. Ja ostatnio też odkryłam na facebooku grupy sprzedażowe- fajnie, bo ludzie do domu przychodzą i można coś tam z ,, konkursowych" gadżetów opchnąć, by szaf nie zagracało. Szkoda tylko,że na bluzy i ciuchy chętnych brak.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6772772 wtorek, 30 marzec 2021, 12:38:31
FBbeata7 napisał(a):

Też mam podobnie, 160 znaków sklecić na pytanie : ,, Co najbardziej pomaga mi w domowych porządkach?" nie potrafię. Skoro jest wypalenie zawodowe, może też jest syndrom wypalenia konkursowego ? Tym bardziej, że ostatnio nic nie wygrywam , więc motywacja spada. Czas i pieniądze zainwestowane w konkursowe produkty nie są nagradzane. Konkurencja przy tym  jest duża, ludzie na każdą pierdołę się rzucają, by potem handlować wygranymi. Ja ostatnio też odkryłam na facebooku grupy sprzedażowe- fajnie, bo ludzie do domu przychodzą i można coś tam z ,, konkursowych" gadżetów opchnąć, by szaf nie zagracało. Szkoda tylko,że na bluzy i ciuchy chętnych brak.

Masz dobre przeczucie, jest taki syndrom emotka Aktualnie przerabiam książkę dot. nawyków i ufam, że to przełoży się pozytywnie również na konki emotka

W grupach sprzedażowych na FB mnie nie ma, za to można mnie znaleźć w grupach dot. wymian rzecz-za-rzecz albo rzecz-za-roślinę. Mam w domu kilkadziesiąt roślin, jutro odbieram kolejne 3 szt., więc jakoś mi lżej na sercu, gdy zamiast głównej nagrody wpadnie tzw. gniotek. Moją bolączką są natomiast książki - mamy ich mnóstwo, co bardzo mi przeszkadza; szczególnie, że zamroziliśmy w nich przez lata masę pieniędzy. Wolałabym mieć tak powiedzmy z 10 książek, do których wracam i które zmieniły moje życie na lepsze. Dwa kartony czekają na nowych opiekunów, a książki trudno sprzedać/wymienić (ale się nie poddaję i kombinuję w tej kwestii) emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6772774 wtorek, 30 marzec 2021, 12:48:57
joan napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Masz dobre przeczucie, jest taki syndrom emotka Aktualnie przerabiam książkę dot. nawyków i ufam, że to przełoży się pozytywnie również na konki emotka

W grupach sprzedażowych na FB mnie nie ma, za to można mnie znaleźć w grupach dot. wymian rzecz-za-rzecz albo rzecz-za-roślinę. Mam w domu kilkadziesiąt roślin, jutro odbieram kolejne 3 szt., więc jakoś mi lżej na sercu, gdy zamiast głównej nagrody wpadnie tzw. gniotek. Moją bolączką są natomiast książki - mamy ich mnóstwo, co bardzo mi przeszkadza; szczególnie, że zamroziliśmy w nich przez lata masę pieniędzy. Wolałabym mieć tak powiedzmy z 10 książek, do których wracam i które zmieniły moje życie na lepsze. Dwa kartony czekają na nowych opiekunów, a książki trudno sprzedać/wymienić (ale się nie poddaję i kombinuję w tej kwestii) emotka

Ja też mam sporo książek ale głównie wygranych. Kiedyś kupowałam ale potem jak zaczęło mi brakować miejsca na półkach i jednocześnie odkryłam że w bibliotece miejskiej są same cudeńka do czytania i to za darmo, zaprzestałam kupowania. Te które wygrywam po przeczytaniu zanoszę do biblioteki bo to racja, sprzedać jest bardzo ciężko a za 5 zł to mi osobiście się nie chce do paczkomatu dryłować, wolę oddać, niech i inni poczytają.
joan, inska 0

maverick

Cytuj wiadomość#6772778 wtorek, 30 marzec 2021, 12:54:20
nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Ja też mam sporo książek ale głównie wygranych. Kiedyś kupowałam ale potem jak zaczęło mi brakować miejsca na półkach i jednocześnie odkryłam że w bibliotece miejskiej są same cudeńka do czytania i to za darmo, zaprzestałam kupowania. Te które wygrywam po przeczytaniu zanoszę do biblioteki bo to racja, sprzedać jest bardzo ciężko a za 5 zł to mi osobiście się nie chce do paczkomatu dryłować, wolę oddać, niech i inni poczytają.

książki można sprzedać tutaj: kurier sam odbiera z domu emotka
https://skupszop.pl/

w temacie: wkurza mnie..mało wygranych nagród w marcu, po obiecujących styczniu i lutym emotka

joan

Cytuj wiadomość#6772804 wtorek, 30 marzec 2021, 14:27:18
nanajka81 napisał(a):

Nie dosyć, że w bibliotece miejskiej (a chętnie kupują, co się im podpowie), to jeszcze e-booki za darmo w Legimi (projekty BO) emotka Niestety: mój facet to zbieracz & książkomaniak, więc yyy no letko nie mam emotka

@maverick napisał(a):

https://skupszop.pl (...)

Wiem, ale akurat tam to dają po 60 groszy za książkę, co w księgarni kosztuje 60 zł, więc szkoda w ogóle zachodu na zabawę z nimi emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6772807 wtorek, 30 marzec 2021, 14:31:41
joan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Nie dosyć, że w bibliotece miejskiej (a chętnie kupują, co się im podpowie), to jeszcze e-booki za darmo w Legimi (projekty BO) emotka Niestety: mój facet to zbieracz & książkomaniak, więc yyy no letko nie mam emotka

maverick napisał(a):

https://skupszop.pl (...)

Wiem, ale akurat tam to dają po 60 groszy za książkę, co w księgarni kosztuje 60 zł, więc szkoda w ogóle zachodu na zabawę z nimi emotka

Uświadomić faceta że nie ma miejsca na książki a jeżeli już jakieś mu są mega potrzebne to niech je sobie trzyma emotka W dzisiejszych czasach nie opłaca się pewnych książek kupować po to aby je trzymać. No chyba że ktoś do nich wraca i na okrągło je czyta. A tak krótko to współczuje, trochę kasa w błoto wywalona.
joan 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6773042 środa, 31 marzec 2021, 16:51:51
wkurza mnie kurier DPD... 3 ostatnie doręczenia paczek to rzucenie ich przez płot i zniknięcie. O tym że paczki leżą na podwórku dowiedziałam się z informacji na maila że "przesyłka została doręczona". Ech emotka
0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6773044 środa, 31 marzec 2021, 17:12:10
Rzucanie przez płot to trochę przegięcie. U mnie zostawia paczkę pod drzwiami , dzwoni i ucieka.Mi to pasuje bo nie trzeba nic podpisywać.

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6773047 środa, 31 marzec 2021, 17:14:29
nanajka81 napisał(a):

wkurza mnie kurier DPD... 3 ostatnie doręczenia paczek to rzucenie ich przez płot i zniknięcie. O tym że paczki leżą na podwórku dowiedziałam się z informacji na maila że "przesyłka została doręczona". Ech emotka

Napisałabym do DPD reklamację.  Rzucanie przez płot moze uszkodzić przesyłkę.  Furtka moze byc otwarta i ktoś moze zabrać paczkę.  Normalnie jestem spokojna, ale takie sytuacje mnie jeżą maksymalnie. Po to kurier ma Twój telefon,  by zadzwonić i ustalić dostawę o innej porze. 
ziolko 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6773066 środa, 31 marzec 2021, 18:18:55
magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Napisałabym do DPD reklamację.  Rzucanie przez płot moze uszkodzić przesyłkę.  Furtka moze byc otwarta i ktoś moze zabrać paczkę.  Normalnie jestem spokojna, ale takie sytuacje mnie jeżą maksymalnie. Po to kurier ma Twój telefon,  by zadzwonić i ustalić dostawę o innej porze. 

no właśnie nie wiem o co im chodzi, wcześniej dzwonili a 3 ostatnie przesyłki po prostu zostawione na pastwę losu i psa husky...
0 0