Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6773553 sobota, 3 kwiecień 2021, 18:36:11
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

o rany, to będziesz miała wesoło. A to wszystko ta sama płeć czy jakieś urozmaicenie?

Ta sama  emotka  wesoło to mam tetaz.... potem tylko kaftan i wariatkowo mnie czeka  emotka

same chłopaki??? koleżanka polowała na syna ale właśnie 3 córkę urodziła, szwagierka chciała córkę i ma 3 chłopaków. Nie są nieszczęśliwe ale żadna chyba po raz czwarty nie spróbuje.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6773555 sobota, 3 kwiecień 2021, 18:51:15
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

o rany, to będziesz miała wesoło. A to wszystko ta sama płeć czy jakieś urozmaicenie?

Ta sama  emotka  wesoło to mam tetaz.... potem tylko kaftan i wariatkowo mnie czeka  emotka

same chłopaki??? koleżanka polowała na syna ale właśnie 3 córkę urodziła, szwagierka chciała córkę i ma 3 chłopaków. Nie są nieszczęśliwe ale żadna chyba po raz czwarty nie spróbuje.

Hahaha no ja już też NIE PLANUJĘ emotka    emotka  widocznie tak miało być, najważniejsze by wszyscy zdrowi byli  emotka  Będę ich królową Buahahaha 
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6773556 sobota, 3 kwiecień 2021, 18:58:10
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Hahaha no ja już też NIE PLANUJĘ emotka    emotka  widocznie tak miało być, najważniejsze by wszyscy zdrowi byli  emotka  Będę ich królową Buahahaha 

płeć nie ma znaczenia, ja z dwiema dziewczynkami mam wariatkowo. pół godziny temu się okazało, że mogłam olać świąteczne porządki. starsza się uparła na malowanie pisanek farbami, młodsza otworzyła farby i już pomalowała, zasłony, okna, drzwi i ściany.... także ten... będę mieć dom na święta w radosnych kolorach...
domika 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6773557 sobota, 3 kwiecień 2021, 19:10:11
dwaburekoty napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

płeć nie ma znaczenia, ja z dwiema dziewczynkami mam wariatkowo. pół godziny temu się okazało, że mogłam olać świąteczne porządki. starsza się uparła na malowanie pisanek farbami, młodsza otworzyła farby i już pomalowała, zasłony, okna, drzwi i ściany.... także ten... będę mieć dom na święta w radosnych kolorach...

Łooo matko. Współczuję. 
Ja jak moi pójdą spać włączę tylko Henia(robota odkurzacza) potem umyje podlogi i tyle  emotka  jedzenie mam zrobione  emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6773594 niedziela, 4 kwiecień 2021, 13:25:19
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurzyło mnie t mobile emotka  nie uznali mi dziś reklamacji telefonu. Wymiana wyświetlacza, będzie mnie kosztować 500 zł  emotka  

Do tego cały dzień mam mdłości, czuje się fatalnie a musiałam co nie co na Święta przygotować. 
Beznadziejny dzień  emotka

to było do przewidzenia, pęknięte wyświetlacze do gwarancji nie należą. A mdłości to ciąża? jak tak to powodzenia - u mnie to był miesiąc wyjęty z życia, wymiotowałam gdzie się dało ale było, minęło i oby nie wróciło.

Tak ciąża.... 25 tydzień i nadal  emotka

ojjj... ale znam przypadek że dziewczyna do końca ciąży wymiotowała - czego ci nie życzę ️ pociesze cię że 10 lat temu gdy byłam w okresie wielkanocny w ciąży to całe śniadanie zwróciłam a był to jakiś 32 tydzień... do WC nie dobiegłam...

Oo losie  emotka  to było dopiero śniadanie z atrakcjami emotka
Ja miałam 3 miesiące wyjęte z życia(wogole nie grałam  emotka ) teraz z 3 tyg już było ok i od paru dni od nowa mdłości. I takie uczucie jakbym dzień wcześnie ostro popila i dziś kac..nie do życia  emotka  no ale trzeba jakoś to wytrwać  emotka

uroki ciąży emotka Pociesz się tym że do końca masz bliżej niż dalej emotka A na święta może nie objadaj się za mocno mimo iż to świąteczne żarcie mocno kusi emotka Trzymam kciuki! PS. To pierwsze?

Ja właśnie bardzo mało jem, nie mam apetytu i szybko się najadam. Póki co mam dopiero 2 kg na +  emotka

To trzeci  emotka emotka  na stanie są jeszcze 5 letnie bliźniaki  emotka
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Jak dla mnie płeć nieważna , byle zdrowe i o czasie...jedna z moich dziewczyn urodziła się w momencie, w którym Ty teraz jesteś  emotka  Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie, nie przemęczaj się i dbaj o siebie  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6773615 niedziela, 4 kwiecień 2021, 22:14:33
agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie czepianie się i głupie komentarze, że  w dobie pandemii ja sobie na  święta wyjeżdżam. 
nie wiem co z tym światem się dzieje ale dążymy  do tego ze nie bedzie się nic nikomu mówić o jakichkolwiek wyjazdach nawet rodzinie  emotka

Oj tam Aga,oni Ci po prostu zazdroszczą, że miałaś możliwość wyjechać.Slyszalam opinie, że co rusz bedzie pandemia czegoś innego i maseczki pozostaną z nami na długo. No to co,już nigdy nigdzie nikt nie pojedzie?Wkurzyla mnie z kolei kolezanka, z którą rozmawiałam wczoraj przez telefon.Ona mówi, że koronawirus to nic innego jak zwykła grypa i uwaga! Wymyślili ją w Ameryce, aby skłócić cały świat!Masakra! No i ona się szczepic nie zamierza, bo jej wszczepia mikrochipy!Dziwna jakas

FBilona

Cytuj wiadomość#6773619 niedziela, 4 kwiecień 2021, 23:19:23
Przypomniało mi się jak znajomy odurzony urokami Grecji postanowił tam zamieszkać z żoną i dziećmi. Mieszkali, pracowali, wyzbyli się tego co mieli w Polsce /nią za dużo mieli ale dach byl/. Jak przyjeżdżał to chwalił socjal i że na komputer do szkoły dziecko dostało, na książki itp. Nie mieściło mi się to w głowie bo sama złotówki nie dostałam. Minęło parę lat i raj się skończył.... Wszyscy wrócili do Polski. Teraz widzę to samo u nas. Ten nie pracuje, tamten na tarczy, chorobowym, opiece i socjalu, który rozbudowuje się na maxa,. Gdzie tu emigrowac  gdy już wszystko przebsaujemy? 

margotkowe

Cytuj wiadomość#6773653 poniedziałek, 5 kwiecień 2021, 18:17:05
Nie dość, że dopasowywanie leków kardiologicznych daje mi w kość i nie jestem w formie, to jeszcze w dobie pandemii akurat na święta naszą rodzinę dopadła jelitówka i nie możemy się nawet zobaczyć z babcią  emotka  Jej na pewno jest potrójnie przykro!
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6774327 czwartek, 8 kwiecień 2021, 17:52:03
Tesco emotka Zakup na konkurs Milki zrobiony dziś rano, tworzę zgłoszenie, chcę zgłosić, a na paragonie data 07.04 i godzina 21:13...
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6774333 czwartek, 8 kwiecień 2021, 18:00:55
superloser napisał(a):

rare85 napisał(a):

Tesco emotka Zakup na konkurs Milki zrobiony dziś rano, tworzę zgłoszenie, chcę zgłosić, a na paragonie data 07.04 i godzina 21:13...

Daleko masz?
Zwroc to musza nabic jeszcze raz  emotka

I TAK SIE GRA w bramkach NA PARAGONY Z PRZESZLOSCI, jeszcze nie wydrukowane  emotka

Żebym to zauważyła wcześniej, a tak połowa zakupu już skonsumowana emotka Do głowy mi nie przyszło, żeby w takim markecie data na paragonie była inna, przecież to codziennie raporty kasowe są drukowane... Pierwszy raz mam taką sytuację, jeszcze inna godzina to tak, ale, że data?!
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6774378 czwartek, 8 kwiecień 2021, 22:18:57
Kupiłam dziś w Rossmanie 3 Kubusiem imuno zamiast 3 tymbarkow . Jestem genialna ostatnio. 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6774379 czwartek, 8 kwiecień 2021, 22:21:39
anialistopad napisał(a):

Kupiłam dziś w Rossmanie 3 Kubusiem imuno zamiast 3 tymbarkow . Jestem genialna ostatnio. 

Jakiś konkurs'loteria jest z tymbarkami?
0 0

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6774383 czwartek, 8 kwiecień 2021, 22:26:55
edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chyba chodzi o zniżkę na pyszne pl.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6774385 czwartek, 8 kwiecień 2021, 22:28:58
dany-duszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chyba chodzi o zniżkę na pyszne pl.

aaa ok emotka  - już kojarzę emotka
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6774827 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 09:05:47
Wkurza mnie zalew spamu od jakiegoś info@udanazabawa.pl. Mail wygląda jak konkursowy, tytuły też zwykle takie: ,, Wygrałeś!", "Gratulacje!". I odsyłacze do oszustw. Jaka agencja nas tak sprzedała, ciekawa jestem...

ziolko

Cytuj wiadomość#6774879 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 13:58:21
kiedystobylo napisał(a):

Wkurza mnie zalew spamu od jakiegoś info@udanazabawa.pl. Mail wygląda jak konkursowy, tytuły też zwykle takie: ,, Wygrałeś!", "Gratulacje!". I odsyłacze do oszustw. Jaka agencja nas tak sprzedała, ciekawa jestem...

Czasami, jak ktoś nadepnie  mi na odcisk, to wysyłam maile z zapytaniem, skąd mają mój adres mailowy.
Można też rozwinąć informacje w mailu, jak źródło wiadomości i sprawdzić, czy faktycznie adres widoczny pokrywa się z adresem ukrytym.

calle

Cytuj wiadomość#6774968 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 21:20:34
Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

jokan

Cytuj wiadomość#6774970 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 21:42:01
spotkanie z dzikiem na osiedlu emotka emotka emotka - ja nie wiedziałam, że tak szybko biegam emotka emotka

astronautka

Cytuj wiadomość#6775056 wtorek, 13 kwiecień 2021, 12:05:11
calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 

Nagrody słabe a wymagania konkursowe bardzo duże.... wygraj kubek, ale stań na głowie najlepiej... 

lolzek

Cytuj wiadomość#6775060 wtorek, 13 kwiecień 2021, 12:23:58
calle napisał(a):

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka