Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6776473 poniedziałek, 19 kwiecień 2021, 19:30:10
edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

Pani na kasie w MASECZCE  emotka
Gostek prosi reklamowke
Pani maska w dół, pluje na paluszki i reklamówke podaje  emotka
Po co jej ta maska ???

Identycznie kiedyś zrobił dziadek w Biedronce, bo chciał sobie "otworzyć" woreczek na pieczywo...popluł paluszek a potem tą samą rączką nabierał sobie bułeczki...Po zwróceniu uwagi zaproponował mojej koleżance obdarowanie go pocałunkiem w miejsce równie jałowe co jego paluszki... 

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż wymacane bułki z marketu. Kiedyś na moich oczach pewnej babci rozerwała się jednorazowa reklamówka i ~7 kajzerek rozsypało się po podłodze. Babcia gołą łapą wszystko pozbierała, wrzuciła do podajnika z bułkami, a sobie włożyła świeże do nowego worka emotka J  I tak do tej pory się zastanawiam co jest gorsze...bułki rozrzucone po brudnej podłodze w markecie, czy może babcina ręka, która zapewne "obmacała" wszystkie poręcze w mieście.  emotka emotka emotka

Ja zwracam uwagę w takiej sytuacji. Kiedyś babka otworzyła drzwiczki i te bułki się rozsypały a ona zaczęła je z powrotem wrzucać. Pół sklepu słyszało: co pani robi? Wrzuca bułki z ziemi z powrotem do kosza? Proszę to zgłosić obsłudze! I tyle wystarczy. Więcej nie powinni tego zrobić a i inni się czegoś nauczą. Serio, warto reagować.

edzia21

Cytuj wiadomość#6776475 poniedziałek, 19 kwiecień 2021, 19:32:23
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

Gostek prosi reklamowke
Po co jej ta maska ???

Identycznie kiedyś zrobił dziadek w Biedronce, bo chciał sobie "otworzyć" woreczek na pieczywo...popluł paluszek a potem tą samą rączką nabierał sobie bułeczki...Po zwróceniu uwagi zaproponował mojej koleżance obdarowanie go pocałunkiem w miejsce równie jałowe co jego paluszki... 

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż wymacane bułki z marketu. Kiedyś na moich oczach pewnej babci rozerwała się jednorazowa reklamówka i ~7 kajzerek rozsypało się po podłodze. Babcia gołą łapą wszystko pozbierała, wrzuciła do podajnika z bułkami, a sobie włożyła świeże do nowego worka emotka J  I tak do tej pory się zastanawiam co jest gorsze...bułki rozrzucone po brudnej podłodze w markecie, czy może babcina ręka, która zapewne "obmacała" wszystkie poręcze w mieście.  emotka emotka emotka

Ja zwracam uwagę w takiej sytuacji. Kiedyś babka otworzyła drzwiczki i te bułki się rozsypały a ona zaczęła je z powrotem wrzucać. Pół sklepu słyszało: co pani robi? Wrzuca bułki z ziemi z powrotem do kosza? Proszę to zgłosić obsłudze! I tyle wystarczy. Więcej nie powinni tego zrobić a i inni się czegoś nauczą. Serio, warto reagować.

Of course, mam tak niewyparzoną gębę, że zawsze aferę kręcę  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6776491 poniedziałek, 19 kwiecień 2021, 21:22:24
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

Gostek prosi reklamowke
Po co jej ta maska ???

Of course, mam tak niewyparzoną gębę, że zawsze aferę kręcę  emotka

Nie ryzykowałabym, ludzie są tak krewcy, że można na chirurgii wylądować.  
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6776576 wtorek, 20 kwiecień 2021, 13:24:57
Przed ciążą miałam bardzo dobry kontakt z moją współtowarzyszką pracy. Teraz nasz kontakt to tragedia. nie wiem, czy to kwestia mojego dorośnięcia, czy ona się tak infantylna zrobiła....
Wkurza mnie, że codziennie nagabuje mnie na 3 dziecko. Nie pomaga tłumaczenie, że nie czuje się na siłach psychicznych, żeby wychowywać trójkę.
Wkurza mnie, że codziennie pyta mnie o to, jakie zakupy mebli planuję, gdy ja z mężem mamy w planach spłacenie długu i każde dodatkowe pieniądze idą na ten cel. Zresztą ja nie planuję żadnych mebli, gdy dom urządzałam rok temu....
Wkurza mnie, że wypytuje, kiedy z mężem wyjdziemy
na spotkanie ze znajomymi. Kurczę, ja mam dwójkę małych dzieci i rodziców w grupie ryzyka i staram się mocno ograniczać kontakty międzyludzkie, bo kto się zajmie moimi dziećmi, gdy trafię (pfu,pfu) pod respirator.... Zresztą ja marzę o zaszyciu się w głuszy, żeby nikt mi nie dzwonił i nie gadał do mnie (btw. wie może ktoś z Was o jakichś działkach z dostępem nad jeziorem na Podlasiu - ze wszystkimi przyłączami,nie w centrum wsi? po ile takie działaczki chodzą?). Wkurza mnie, że chce mi zamawiać rajstopy za 50zl, gdy raz dałam się skusić i po dwóch godzinach miałam już wielkie dziury....
Co jest z tymi ludźmi nie tak.....

asantesana

Cytuj wiadomość#6776581 wtorek, 20 kwiecień 2021, 13:53:20
dwaburekoty napisał(a):

Co jest z tymi ludźmi nie tak.....

Ja Ci powiem co jest nie tak - nie mają swojego życia, więc zajmują się włażeniem w butach w cudze, lub mają tak popaprane, że usilnie próbują naprawiać cudze, bo swojego nie potrafią  emotka

nataszka

Cytuj wiadomość#6776583 wtorek, 20 kwiecień 2021, 14:07:47
Wkurza mnie setny telefon o fotowoltaikę.Kto i skąd ma dane dzwonią z komórek z Warszawy,Poznania,Wrocławia.
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6776586 wtorek, 20 kwiecień 2021, 14:42:33
nataszka napisał(a):

Wkurza mnie setny telefon o fotowoltaikę.Kto i skąd ma dane dzwonią z komórek z Warszawy,Poznania,Wrocławia.

Parę postów powyżej napisałam, to Orange (wespół z Play)- poza tym Orange sprzedaje instalacje fotowoltaiczne https://www.orang...firmy/fotowoltaika  Jeśli nie wyraziłaś zgód marketingowych przy rejestracji swojego numeru to i tak mają dane z konkursów orange, a miejsce zamieszkania mają z rejestracji nr
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6776631 wtorek, 20 kwiecień 2021, 17:53:35
... że coś ostatnio zwlekają z robieniem przelewów, że Advalue na ostatnią chwilę, to w sumie standard, ale Unique...? A ja wydałem wszystkie pieniądze na urządzanie i bieda mnie dopadła
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6776856 środa, 21 kwiecień 2021, 19:15:26
Działa Wam normalnie forum? Mnie pojawiają się jakieś białe strony, nie moge pisać postów bo mi gubi słowa  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6776859 środa, 21 kwiecień 2021, 19:40:27
fineessa napisał(a):

Działa Wam normalnie forum? Mnie pojawiają się jakieś białe strony, nie moge pisać postów bo mi gubi słowa  emotka

Normalnie jest.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6777115 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:27:52
Wkurza mnie, że gdy chcialam dzis wpłacić pieniądze na konto,wyciągnęlo mi kartę do bankomatu,ech. Chciałam wpłacić w oddziale banku,ale ten był już nieczynny.Przez to spóźnię się z rata kredytu i nalicza mi odsetki, ech.
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6777118 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:41:34
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że gdy chcialam dzis wpłacić pieniądze na konto,wyciągnęlo mi kartę do bankomatu,ech. Chciałam wpłacić w oddziale banku,ale ten był już nieczynny.Przez to spóźnię się z rata kredytu i nalicza mi odsetki, ech.

a nie łatwiej przesłać $$$ przelewem na rachunek, z którego bank ściągnie sobie ratę? 
Jak to się stało, że bankomat zatrzymał kartę? Jeśli się tam nie ociągałaś przy tym bankomacie, że kartę zatrzymał (np z uwagi na Twoją przy nim "bezczynność"), to może napisać reklamację? Może chociaż odsetki zwrócą, jak już reklamację rozpatrzą...  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6777120 czwartek, 22 kwiecień 2021, 20:45:25
magdalena-chili napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a nie łatwiej przesłać $$ przelewem na rachunek, z którego bank ściągnie sobie ratę? 
Jak to się stało, że bankomat zatrzymał kartę? Jeśli się tam nie ociągałaś przy tym bankomacie, że kartę zatrzymał (np z uwagi na Twoją przy nim "bezczynność"), to może napisać reklamację? Może chociaż odsetki zwrócą, jak już reklamację rozpatrzą...  emotka

Nie mam tyle na koncie, by przelać bankowi,dlatego chcialam wpłacić na konto
0 0

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6777135 czwartek, 22 kwiecień 2021, 21:44:11
[quote=

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121] Wkurza mnie, że gdy chcialam dzis wpłacić pieniądze na konto,wyciągnęlo mi kartę do bankomatu,ech. Chciałam wpłacić w oddziale banku,ale ten był już nieczynny.Przez to spóźnię się z rata kredytu i nalicza mi odsetki, ech.

Mnie kiedyś bankomat zatrzymał kartę, bo minęła  data jej ważności, o czym dowiedzialam się dzwoniąc na infolinię odrazu po jej zatrzymaniu. I wyjaśniło się czemu bank przysłał kilka dni wcześniej nową kartę emotka
0 0

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6777136 czwartek, 22 kwiecień 2021, 21:45:52
[quote=

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121] Wkurza mnie, że gdy chcialam dzis wpłacić pieniądze na konto,wyciągnęlo mi kartę do bankomatu,ech. Chciałam wpłacić w oddziale banku,ale ten był już nieczynny.Przez to spóźnię się z rata kredytu i nalicza mi odsetki, ech.

Mnie kiedyś bankomat zatrzymał kartę, bo minęła  data jej ważności, o czym dowiedzialam się dzwoniąc na infolinię odrazu po jej zatrzymaniu. I wyjaśniło się czemu bank przysłał kilka dni wcześniej nową kartę emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6777148 czwartek, 22 kwiecień 2021, 22:38:20
cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a nie łatwiej przesłać $ przelewem na rachunek, z którego bank ściągnie sobie ratę? 

Nie mam tyle na koncie, by przelać bankowi,dlatego chcialam wpłacić na konto

Można poprosić kogoś znajomego albo kogoś z rodziny, aby wziął gotówkę, a Ciebie poratował przelewem natychmiastowym lub przelewem BLIK (one się od razu księgują). Może być tak jak pisze kuleczkar że data ważności karty się skończyła. 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6777161 piątek, 23 kwiecień 2021, 00:30:24
kuleczkar napisał(a):

[quote=

cudaczek121 napisał(a):

Moja była ważna do 2024 roku. Babka na infolinii mowila, że jak jutro wplace te 137 zlotych, to może mi jeszcze nie nalicza odsetek.A tak to bede musiala zaplacic podwójną rate.
0 0

FBewa36

Cytuj wiadomość#6777170 piątek, 23 kwiecień 2021, 08:41:44
cudaczek121 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

[quote=

cudaczek121 napisał(a):

Moja była ważna do 2024 roku. Babka na infolinii mowila, że jak jutro wplace te 137 zlotych, to może mi jeszcze nie nalicza odsetek.A tak to bede musiala zaplacic podwójną rate.

Ja ostatnio wpalcalam w wplatomacie kasę, około 1200, była to jeszcze kasa na zapłacenie rachunku za prąd, który place z kimś na pół, więc częściowo kasa od tej osoby, wpłatomat kasę połknął, kartę wypluł i nic się na koncie nie zaksięgowało, musialam pisać reklamacje do banku, wymienić jakie dokładnie banknoty tam były i dokładną kwotę, której nie znałam bo chciałam żeby wpłatomat to przeliczył bo nazbierałam dużo 20 złotowych banknotów, i teraz najlepsze, reklamacja 3 tygodnie! 3 tygodnie czekania na swoją kasę która potrzebna ci jest na juz
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6777196 piątek, 23 kwiecień 2021, 10:20:55
A mnie wkurza pogoda, gdzie te słoneczko i 20 stopni ciepła
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6777198 piątek, 23 kwiecień 2021, 10:23:07
dominikolx napisał(a):

A mnie wkurza pogoda, gdzie te słoneczko i 20 stopni ciepła

spoko-bedzie emotka ale w lipcu emotka emotka
0 0