Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

fineessa

Cytuj wiadomość#6777223 piątek, 23 kwiecień 2021, 11:36:41
Wkurzają mnie rowery w Auchan bo tak mi się podobaja a u mnie żadnego Auchana w okolicy  emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6777230 piątek, 23 kwiecień 2021, 11:46:54
fineessa napisał(a):

Wkurzają mnie rowery w Auchan bo tak mi się podobaja a u mnie żadnego Auchana w okolicy  emotka

Zawsze można od kogoś kupić paragon, gorzej pewnie z odbiorem, ale można wycieczkę po rower zrobić.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6777304 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:13:52
stamp2 napisał(a):

dominikolx napisał(a):

A mnie wkurza pogoda, gdzie te słoneczko i 20 stopni ciepła

spoko-bedzie emotka ale w lipcu emotka emotka

wg moich prywatnych prognoz lipiec będzie dość chłodny i deszczowy, z kilkoma dobrze ciepłymi dniami emotka  

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6777310 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:28:23
ziolko napisał(a):

stamp2 napisał(a):

dominikolx napisał(a):

A mnie wkurza pogoda, gdzie te słoneczko i 20 stopni ciepła

spoko-bedzie emotka ale w lipcu emotka emotka

wg moich prywatnych prognoz lipiec będzie dość chłodny i deszczowy, z kilkoma dobrze ciepłymi dniami emotka  

a czerwiec jaki bedzie?  Czy mozna prosic o prywatną prognozę  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6777319 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:49:22
Ale się wkurzyłam na paragon z astry. Cały biały się zrobił. Nic nie widać. To teraz takie tusze mają do du......?
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6777341 piątek, 23 kwiecień 2021, 18:10:49
cudaczek121 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

[quote=

magdalena-chili napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121] Wkurza mnie, że gdy chcialam dzis wpłacić pieniądze na konto,wyciągnęlo mi kartę do bankomatu,ech. Chciałam wpłacić w oddziale banku,ale ten był już nieczynny.Przez to spóźnię się z rata kredytu i nalicza mi odsetki, ech.

Mnie kiedyś bankomat zatrzymał kartę, bo minęła  data jej ważności, o czym dowiedzialam się dzwoniąc na infolinię odrazu po jej zatrzymaniu. I wyjaśniło się czemu bank przysłał kilka dni wcześniej nową kartę emotka

Moja była ważna do 2024 roku. Babka na infolinii mowila, że jak jutro wplace te 137 zlotych, to może mi jeszcze nie nalicza odsetek.A tak to bede musiala zaplacic podwójną rate.

Podwójną ratę jako karę za spóźnienie w spłacie jednej raty? Przepraszam, ale co to za bank? Pierwsze słyszę a z kredytami mam często do czynienia bo się nimi zajmuję... 
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6777345 piątek, 23 kwiecień 2021, 18:33:49
FBewa36 napisał(a):

Ja ostatnio wpalcalam w wplatomacie kasę, około 1200, była to jeszcze kasa na zapłacenie rachunku za prąd, który place z kimś na pół, więc częściowo kasa od tej osoby, wpłatomat kasę połknął, kartę wypluł i nic się na koncie nie zaksięgowało, musialam pisać reklamacje do banku, wymienić jakie dokładnie banknoty tam były i dokładną kwotę, której nie znałam bo chciałam żeby wpłatomat to przeliczył bo nazbierałam dużo 20 złotowych banknotów, i teraz najlepsze, reklamacja 3 tygodnie! 3 tygodnie czekania na swoją kasę która potrzebna ci jest na juz

Niektóre banki np. ING, PKO BP, BNP, Pekao, oferują wpłatę BLiK-iem we wpłatomacie, to lepsze rozwiązanie od karty.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6777348 piątek, 23 kwiecień 2021, 19:01:07
Wkurza mnie ze kompletnie nie wiem jak rozgryźć konkursy bramkowe. Dzis wbiłam kilkanaście paragonów z Knorra i nic. Chyba nie nadaje się do tych konkursów.., emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6777360 piątek, 23 kwiecień 2021, 19:50:53
sks900 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Ja ostatnio wpalcalam w wplatomacie kasę, około 1200, była to jeszcze kasa na zapłacenie rachunku za prąd, który place z kimś na pół, więc częściowo kasa od tej osoby, wpłatomat kasę połknął, kartę wypluł i nic się na koncie nie zaksięgowało, musialam pisać reklamacje do banku, wymienić jakie dokładnie banknoty tam były i dokładną kwotę, której nie znałam bo chciałam żeby wpłatomat to przeliczył bo nazbierałam dużo 20 złotowych banknotów, i teraz najlepsze, reklamacja 3 tygodnie! 3 tygodnie czekania na swoją kasę która potrzebna ci jest na juz

Niektóre banki np. ING, PKO BP, BNP, Pekao, oferują wpłatę BLiK-iem we wpłatomacie, to lepsze rozwiązanie od karty.      Ja zlikwidowalam blik po tym jak mnie okradli

0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6777395 sobota, 24 kwiecień 2021, 09:29:17
Pusto, pusto, pusto, same konkursy w których jest jakieś marne 5 nagród, albo 1 konkretna a reszta jakieś zapchajdziury. Przeglądam i nie ma w co zagrać. Brak motywacji, brak nagród...
Ktoś wie czy szykuje się coś konkretnego? 

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6777409 sobota, 24 kwiecień 2021, 10:44:47
patyk napisał(a):

Pusto, pusto, pusto, same konkursy w których jest jakieś marne 5 nagród, albo 1 konkretna a reszta jakieś zapchajdziury. Przeglądam i nie ma w co zagrać. Brak motywacji, brak nagród...

Słabe nagrody plus jeszcze próg wejścia 30 zl. Też odpuszczam ostatnio większość konkursów

fineessa

Cytuj wiadomość#6777410 sobota, 24 kwiecień 2021, 11:09:36
mandarynka16 napisał(a):

patyk napisał(a):

Słabe nagrody plus jeszcze próg wejścia 30 zl. Też odpuszczam ostatnio większość konkursów

Dokładnie jedna większa nagroda a reszta za grosze aż nie chce się grać 
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6777501 niedziela, 25 kwiecień 2021, 11:20:34
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Zawsze można od kogoś kupić paragon, gorzej pewnie z odbiorem, ale można wycieczkę po rower zrobić.

Szacun dla kogos, kto "swoj" rower odda za 5-10 zeta  emotka
Szczytny gest  emotka

Rzeczywiście- mało tych Auchanów, dobrze,że zajrzałam do regulaminu, bo bym w małym Auchan kupiła, a tu tylko hipermarkety z listy  biorą udział.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6777535 niedziela, 25 kwiecień 2021, 14:02:08
Nagrody główne będą wyeksponowane w wybranych Sklepach Auchan w czasie trwaniaKonkursu. Jednocześnie Organizator zastrzega, że Uczestnik który został laureatem Konkursu,
może otrzymać nagrodę, która nie będzie zapakowana fabrycznie i może nosić nieznaczne ślady
użytkowania, wynikające z eksponowania nagrody w danym Sklepie Auchan. Laureatowi nie będą
z tego tytułu przysługiwać jakiekolwiek roszczenia prawne względem Organizatora ani
Zleceniodawcy.
Ale mnie to wkurza!

moskala22

Cytuj wiadomość#6777548 niedziela, 25 kwiecień 2021, 17:25:46
Wkurza mnie wszystko i wszyscy. Każdy chciałby, żebym była na jego skinienie, ale w drugą stronę to nie działa emotka  
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6777549 niedziela, 25 kwiecień 2021, 17:36:23
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie wszystko i wszyscy. Każdy chciałby, żebym była na jego skinienie, ale w drugą stronę to nie działa emotka  

a witam w klubie 
ja ucze się być asertywna

fineessa

Cytuj wiadomość#6777984 wtorek, 27 kwiecień 2021, 21:21:01
superloser napisał(a):

CENY  emotka
Kolega przekonal sie do wycieczki do Auchan i kupil mi Hortex mrozonki - m a l i n y 280g za 11zl  emotka  
Zjadl w drodze nim sie rozwodnily, ale pewnie dzielic by sie nie bylo jak  emotka   Kilogram schabu w Tesco 10zl kosztuje  emotka

Bedziesz się musiał podzielić z kolega rowerem emotka  

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6777985 wtorek, 27 kwiecień 2021, 21:21:55
superloser napisał(a):

CENY  emotka
Kolega przekonal sie do wycieczki do Auchan i kupil mi Hortex mrozonki - m a l i n y 280g za 11zl  emotka  
Zjadl w drodze nim sie rozwodnily, ale pewnie dzielic by sie nie bylo jak  emotka   Kilogram schabu w Tesco 10zl kosztuje  emotka

Maliny to "dobro luksusowe", zwłaszcza w zimnym kwietniu. Gdyby żarłoczny Kolega kupił Ci np.  m a r c h e w  mrożoną, paczkę 450g miałabyś w nieco bardziej przyziemnej/przystępnej cenie: 4,38pln.

w temacie, coby karniaka nie było: wkurza mnie, że nic mnie nie wkurza, za bardzo zmęczona jestem. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6777987 wtorek, 27 kwiecień 2021, 21:30:14
emotka superloser napisał(a):

CENY  emotka

Ja mam w ogrodzie tyle malin w sezonie, że wydaje rodzinie bo nie jestem w stanie wszystkiego przerobić.  emotka emotka  robiw głównie soki i zamrażam. 

Dlatego kupiłam w Auchan soczki emotka

Wkurza mnie brak konkretnych wygranych w ostatnim czasie. I po pomimo, ze się nie przemęczam chodzę ciągle zmęczona emotka

laureat

Cytuj wiadomość#6777991 wtorek, 27 kwiecień 2021, 22:02:06
Wkurza mnie "Angelina Jolie", niech spamuje Bradowi, a nie mi  emotka