Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6777985 wtorek, 27 kwiecień 2021, 21:21:55
superloser napisał(a):

CENY  emotka
Kolega przekonal sie do wycieczki do Auchan i kupil mi Hortex mrozonki - m a l i n y 280g za 11zl  emotka  
Zjadl w drodze nim sie rozwodnily, ale pewnie dzielic by sie nie bylo jak  emotka   Kilogram schabu w Tesco 10zl kosztuje  emotka

Maliny to "dobro luksusowe", zwłaszcza w zimnym kwietniu. Gdyby żarłoczny Kolega kupił Ci np.  m a r c h e w  mrożoną, paczkę 450g miałabyś w nieco bardziej przyziemnej/przystępnej cenie: 4,38pln.

w temacie, coby karniaka nie było: wkurza mnie, że nic mnie nie wkurza, za bardzo zmęczona jestem. 

pikawka

Cytuj wiadomość#6777987 wtorek, 27 kwiecień 2021, 21:30:14
emotka superloser napisał(a):

CENY  emotka
Kolega przekonal sie do wycieczki do Auchan i kupil mi Hortex mrozonki - m a l i n y 280g za 11zl  emotka  
Zjadl w drodze nim sie rozwodnily, ale pewnie dzielic by sie nie bylo jak  emotka   Kilogram schabu w Tesco 10zl kosztuje  emotka

Ja mam w ogrodzie tyle malin w sezonie, że wydaje rodzinie bo nie jestem w stanie wszystkiego przerobić.  emotka emotka  robiw głównie soki i zamrażam. 

Dlatego kupiłam w Auchan soczki emotka

Wkurza mnie brak konkretnych wygranych w ostatnim czasie. I po pomimo, ze się nie przemęczam chodzę ciągle zmęczona emotka

laureat

Cytuj wiadomość#6777991 wtorek, 27 kwiecień 2021, 22:02:06
Wkurza mnie "Angelina Jolie", niech spamuje Bradowi, a nie mi  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6778015 środa, 28 kwiecień 2021, 08:13:58
Rehabilitant podniósł cenę z 60zl do 70zl, parkowanie przy szpitalu z 4 zł na 5 zł. Wywóz śmieci 35 zł od osoby. Podatek za las 100% do góry / fakt że place symboliczną złotówkę ale taki SKOk? /. No i pewnie w niedługim czasie podatek katastralny bo wiele krajów ini już ma więc trzeba resztę wyskubać. Wszędzie parkometry, chociaż zrobiliby 1h na załatwienie sprawy-zapomnij. Budowlanka to jak pstrągi do tarła

melancholia

Cytuj wiadomość#6778147 środa, 28 kwiecień 2021, 18:41:58
FBilona napisał(a):

Rehabilitant podniósł cenę z 60zl do 70zl, parkowanie przy szpitalu z 4 zł na 5 zł. Wywóz śmieci 35 zł od osoby. Podatek za las 100% do góry / fakt że place symboliczną złotówkę ale taki SKOk? /. No i pewnie w niedługim czasie podatek katastralny bo wiele krajów ini już ma więc trzeba resztę wyskubać. Wszędzie parkometry, chociaż zrobiliby 1h na załatwienie sprawy-zapomnij. Budowlanka to jak pstrągi do tarła

Jak przejrzałam wydatki z poprzedniego roku, to wyszło mi, że w tym płacę miesięcznie więcej o 375 zł za same podstawowe rachunki. Nie wiem jak to dalej będzie. 
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6778148 środa, 28 kwiecień 2021, 18:43:47
melancholia napisał(a):

FBilona napisał(a):

Jak przejrzałam wydatki z poprzedniego roku, to wyszło mi, że w tym płacę miesięcznie więcej o 375 zł za same podstawowe rachunki. Nie wiem jak to dalej będzie. 

Wszystko idzie w górę, tylko nie pensje emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6778288 czwartek, 29 kwiecień 2021, 13:17:53
Pani z infolinii Douglasa która mi powiedziała,że kurier stwierdził,że odmówiłam przyjęcia zamówienia za które zapłaciłam przelewem.Serio kurier mnie zastał w domu ,chciał wręczyć paczkę a ja odpowiedziałam nie chcę jej daj ją do zwrotu.Bo ja sobie zamawiam ,płacę apotem mam focha  i wypędzam kuriera.Ręce opadają.I te rozmowy są nagrywa mam nadzieję,że ktoś z góry jej wysłucha,nie poniosło mnie za bardzo nie wyzywałam.Ale było  blisko..................
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6778295 czwartek, 29 kwiecień 2021, 13:39:10
atyde25 napisał(a):

Pani z infolinii Douglasa która mi powiedziała,że kurier stwierdził,że odmówiłam przyjęcia zamówienia za które zapłaciłam przelewem.Serio kurier mnie zastał w domu ,chciał wręczyć paczkę a ja odpowiedziałam nie chcę jej daj ją do zwrotu.Bo ja sobie zamawiam ,płacę apotem mam focha  i wypędzam kuriera.Ręce opadają.I te rozmowy są nagrywa mam nadzieję,że ktoś z góry jej wysłucha,nie poniosło mnie za bardzo nie wyzywałam.Ale było  blisko..................

Może opiszesz to na profilu perfumerii? https://www.faceb...fumerieDouglasPolska
Albo na profilu firmy kurierskiej?

atyde25

Cytuj wiadomość#6778311 czwartek, 29 kwiecień 2021, 14:26:56
No nie,nie byłam na trasie mówicie:(
Ale czemu kłamał,że odmówiłam przyjęcia przesyłki:(
Teraz dopiero jestem zła jak o tym wszystkim myślę.Dam im 2-3 dni na wyjaśnienie ,niby mają mi to mailowo wyjaśnić.
A potem wkroczę na profil na fb .Jak człowiek nie umieści wpisu to go trochę olewają kiedyś tak miałam z pyszne.pl.
Zawsze mam takiego farta,że muszę coś wyjaśniać:(
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6778312 czwartek, 29 kwiecień 2021, 14:37:30
atyde25 napisał(a):

No niestety mam wrażenie, że dla wielu firm kurierskich pojedynczy klient nic nie znaczy. Też miałam taką sytuację, że czekałam na ważną przesyłkę, byłam cały czasz przy oknie, a kurier nie przyjeżdżał, za to zaznaczał, że nikogo w domu nie było. Na infolinii Pani była dla mnie bardzo niemiła, zdecydowanie brała stronę kuriera, że w sumie to on nic nie musi i to już mój problem, jeśli paczka nie dotarła, bo jak mówi, że był, to znaczy, że był. Kazała mi tylko napisać reklamację, która pozostała bez odzewu i nigdy w jej sprawie nikt mi nie odpowiedział. Skończyło się na tym, że musiałam jechać ponad 50 km, aby odebrać paczkę z punktu, w którym kurier ją zostawił. Szkoda mi było nerwów na dalszą walkę, bo te ich procedury są tak zawiłe, że ciągną się miesiącami i lepiej było mi machnąć ręką. 
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6778314 czwartek, 29 kwiecień 2021, 14:40:14
la-princessa napisał(a):

atyde25 napisał(a):

No niestety mam wrażenie, że dla wielu firm kurierskich pojedynczy klient nic nie znaczy. Też miałam taką sytuację, że czekałam na ważną przesyłkę, byłam cały czasz przy oknie, a kurier nie przyjeżdżał, za to zaznaczał, że nikogo w domu nie było. Na infolinii Pani była dla mnie bardzo niemiła, zdecydowanie brała stronę kuriera, że w sumie to on nic nie musi i to już mój problem, jeśli paczka nie dotarła, bo jak mówi, że był, to znaczy, że był. Kazała mi tylko napisać reklamację, która pozostała bez odzewu i nigdy w jej sprawie nikt mi nie odpowiedział. Skończyło się na tym, że musiałam jechać ponad 50 km, aby odebrać paczkę z punktu, w którym kurier ją zostawił. Szkoda mi było nerwów na dalszą walkę, bo te ich procedury są tak zawiłe, że ciągną się miesiącami i lepiej było mi machnąć ręką. 

To przykre, ze tak traktuje sie ludzi, dlatego ja juz dawno przerzucilam sie na paczkomaty. Odbieram kiedy chce i nikt mi nie robi problemow, ani nie stoje w gigantycznej kolejce- jak na poczcie. Gorzej z nagrodami,ale ze ja nic nie wygrywam to  inie mam takiego problemu niestety.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6778331 czwartek, 29 kwiecień 2021, 15:13:40
superloser - oooo.... muszę zapamiętać tekst z kamerami na osiedlu  emotka  
Bo u mnie też są i w razie czego będę miała argument  emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6778338 czwartek, 29 kwiecień 2021, 15:37:13
atyde25 napisał(a):

Teraz dopiero jestem zła jak o tym wszystkim myślę.Dam im 2-3 dni na wyjaśnienie ,niby mają mi to mailowo wyjaśnić.
A potem wkroczę na profil na fb .Jak człowiek nie umieści wpisu to go trochę olewają kiedyś tak miałam z pyszne.pl.

Ja kiedyś wg kuriera odmówiłam przyjęcia karty przedpłaconej od Smolara na 1000 zł emotka  takie miałam widzimisię emotka  na szczęście Smolar problemów nie robił i wysłał kartę ponownie. 

jokan

Cytuj wiadomość#6778410 czwartek, 29 kwiecień 2021, 20:55:36
wkurzają mnie konkursy z bramkami za 20 zł....i generalnie bida z nagrodami emotka
mia 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6778423 czwartek, 29 kwiecień 2021, 21:56:39
jokan napisał(a):

wkurzają mnie konkursy z bramkami za 20 zł....i generalnie bida z nagrodami emotka

Mnie w ogóle wkurzają konkursy z bramkami
mia, jokan 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6778428 czwartek, 29 kwiecień 2021, 22:10:52
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja kiedyś wg kuriera odmówiłam przyjęcia karty przedpłaconej od Smolara na 1000 zł emotka  takie miałam widzimisię emotka  na szczęście Smolar problemów nie robił i wysłał kartę ponownie. 

U mnie najgorszymi kurierami są z DHL i Poczty Polskiej.
Zostawiają tylko awizo w skrzynce i twierdzą, że byli i nikogo nie było,
a ja kwitnę w domu cały dzień, czekając na kuriera emotka
DHL zostawia awizo do odebrania w Żabce,bo nie chce się wjechać windą. emotka
A PP od razu zostawia awizo bez przychodzenia do domu. emotka
Pozostali kurierzy spoko emotka
0 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6778459 piątek, 30 kwiecień 2021, 10:48:58
Loteria Jacobs trwa do 30 kwietnia, a juz w tej chwili nie można wysłać zgłoszenia!!!!!!!SZOK
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6778461 piątek, 30 kwiecień 2021, 10:53:52
marzenie16 napisał(a):

Loteria Jacobs trwa do 30 kwietnia, a juz w tej chwili nie można wysłać zgłoszenia!!!!!!!SZOK

Tradycyjnie trzeba do nich zadzwonić, żeby ponownie uruchomili formularz. Zgłoszenia można przecież słać do północy.

anaesth

Cytuj wiadomość#6778538 piątek, 30 kwiecień 2021, 16:50:35
Niezmiennie, na koniec każdego miesiąca wkurza mnie moja prokrastynacja - paragonów troszkę się nazbierało, a pomysłów jakoś nie przybyło emotka
inska 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6778612 piątek, 30 kwiecień 2021, 22:32:21
First Line wyłączył już możliwość przyjmowania zgłoszeń do loterii Jacobs  emotka