Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

halliday

Cytuj wiadomość#6778872 poniedziałek, 3 maj 2021, 13:39:25
Ze ceny w orange na kartę pójdą w górę od 1 czerwca.
https://www.telep...ki-w-jakich-taryfach
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6778873 poniedziałek, 3 maj 2021, 13:44:43
estrelitta napisał(a):

First Line wyłączył już możliwość przyjmowania zgłoszeń do loterii Jacobs  emotka

Ale ja 30 wysłałam 2 zgłoszenia, 1 w południe,a drugie wieczorem i normalnie mi weszły.
Było też normalne DZIEKUJEMY jak zawsze, więc dziwię się, że piszecie, że wyłączyli?
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6778876 poniedziałek, 3 maj 2021, 14:06:18
tereniagno napisał(a):

estrelitta napisał(a):

First Line wyłączył już możliwość przyjmowania zgłoszeń do loterii Jacobs  emotka

Ale ja 30 wysłałam 2 zgłoszenia, 1 w południe,a drugie wieczorem i normalnie mi weszły.
Było też normalne DZIEKUJEMY jak zawsze, więc dziwię się, że piszecie, że wyłączyli?

Fornularz nie działał około godz 10-12, a potem wyłączyli już koło godziny 22, zamiast o północy 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6779036 wtorek, 4 maj 2021, 15:31:33
kurrrr de, nie ma to jak pojechać do C4 i kupić dobre aczkolwiek nie promocyjne (brak naklejki i kodu) opakowanie Reginy... To sobie udział wezmę ehhh emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6779040 wtorek, 4 maj 2021, 15:38:04
Co za pojeb.... dzień. Przypaliła mi się zupa,niosłam sobie gorącą kawę i oczywiście się z nią wywaliłem. Kawa wylana,podłoga zalana,a ja cała uwalona. Robiłam sos do makaronu nie wyszedł. Poszłam po zakupy i co zapomniałam portfela 
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6779084 wtorek, 4 maj 2021, 16:36:11
anialistopad napisał(a):

Co za pojeb.... dzień. Przypaliła mi się zupa,niosłam sobie gorącą kawę i oczywiście się z nią wywaliłem. Kawa wylana,podłoga zalana,a ja cała uwalona. Robiłam sos do makaronu nie wyszedł. Poszłam po zakupy i co zapomniałam portfela 

Wylane pół szklanki wody na mcbook, mechanik krzyczy za naprawę pół pensji, mąż wrócił z pracy kulawy, bo mu żelazo na stopę spadło, schyliłam się w sklepie po hajs, który mi spadł i poszły spodnie na szwie. Ja już chyba dzisiaj podziękuję temu wspaniałemu dniu i pójdę spać. Dobranoc
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6779482 czwartek, 6 maj 2021, 15:38:17
1.Lód Milka  bez kodu(Lidl)
2.Anna Zaradna a nie Gosia(Lidl)
3.Brak kawy Tchibo Family w 2 Biedronkach i Lidlu.
3.Dopiero po 15.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6779838 piątek, 7 maj 2021, 19:24:54
W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

masza

Cytuj wiadomość#6779861 piątek, 7 maj 2021, 22:21:12
fineessa napisał(a):

W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

spróbuj teraz w Auchan bez inwestycji emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6779864 piątek, 7 maj 2021, 23:08:29
Auchan wszyscy wygrywają bony ,a ja nie potrafię tam trafić 
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6779865 piątek, 7 maj 2021, 23:12:08
anialistopad napisał(a):

Mnie też wkurza, że nie mogę trafić   emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6779876 sobota, 8 maj 2021, 07:09:34
nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

i ja emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6779877 sobota, 8 maj 2021, 07:28:45
Claudia77 napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

i ja emotka

trzeba próbować
mnie wkurza ze dużo osób w kreatywnych konkursach wygrywa, zazdroszczę im wtedy, ale i motywuje mnie to do pracy

gizoon

Cytuj wiadomość#6779881 sobota, 8 maj 2021, 07:54:47
agakaz2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

i ja emotka

trzeba próbować
mnie wkurza ze dużo osób w kreatywnych konkursach wygrywa, zazdroszczę im wtedy, ale i motywuje mnie to do pracy

Ja zazdroszczę takim osobom.  Niemniej sam fakt, że nie mogę wygrać w bramkach jest wkurzający emotka  Mam wrażenie, że jakby bramki były co minutę i tak mnie by ominęły emotka   W kreatywnych lepiej, ale też bez fajerwerków. Najczęściej jak już coś wygram to oczywiście nagroda ostatniego stopnia emotka  
xooxoo 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6779914 sobota, 8 maj 2021, 11:20:19
masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

Ale tam trzeba odebrać osobiście tak?
0 0

xooxoo

Cytuj wiadomość#6779916 sobota, 8 maj 2021, 11:22:52
gizoon napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nelunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

i ja emotka

trzeba próbować

Ja zazdroszczę takim osobom.  Niemniej sam fakt, że nie mogę wygrać w bramkach jest wkurzający emotka  Mam wrażenie, że jakby bramki były co minutę i tak mnie by ominęły emotka   W kreatywnych lepiej, ale też bez fajerwerków. Najczęściej jak już coś wygram to oczywiście nagroda ostatniego stopnia emotka  

Mam dokładnie to samo. Gram dość dużo w loteriach, kreatywnych... ale zazwyczaj jak już w ogóle coś wpadnie, to tylko ostatni stopień. W Auchan klikam już 3 dzień i w końcu się udało, ale nie 100, a 50. Ale trudno, próbować trzeba dalej emotka
gizoon 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6779945 sobota, 8 maj 2021, 15:46:45
Wkurza mnie, że w końcu naprawdę nastały te czasy, kiedy trzeba kupić batonika, żeby wygrać batonika za 9 zł... czy im nie szkoda kasy na logistykę? Naprawdę opłaca im się packować kilka batoników? Jak chcieli wypromować nowy produkt, to mogli dorzucić gratis do jakiejś konkretnej nagrody, nawet te 100 zł do Empiku plus takie batoniki. Wydać ok 2 zł, napisać zgłoszenie, potem odesłać dane i czekac na kuriera, żeby dostać batoniki za 9 zł... 

fineessa

Cytuj wiadomość#6780152 poniedziałek, 10 maj 2021, 11:17:39
Wkurza mnie ze ludzie na FB tam gdzie wyraźnie jest podane OPISZ wcibiaja swoje zdjęcia, laurki itp Uważam ze takie zgłoszenia powinny byc dyskwalifikowane.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6780243 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:48:50
wqrza mnie handlowanie bonami Auchan (ludzie grają mając do tego sklepu 50 km) gdy sama żadnego wygrać nie mogę ️ może też powinnam zaangażować telefony całej rodziny i na nie grać ? głupi konkurs.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780244 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:50:29
fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

Ale tam trzeba odebrać osobiście tak?

tak, ew. mozna dopytać czy mając dowód mamy, męża - wydadza nam bony.
0 0