Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

fineessa

Cytuj wiadomość#6780152 poniedziałek, 10 maj 2021, 11:17:39
Wkurza mnie ze ludzie na FB tam gdzie wyraźnie jest podane OPISZ wcibiaja swoje zdjęcia, laurki itp Uważam ze takie zgłoszenia powinny byc dyskwalifikowane.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6780243 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:48:50
wqrza mnie handlowanie bonami Auchan (ludzie grają mając do tego sklepu 50 km) gdy sama żadnego wygrać nie mogę ️ może też powinnam zaangażować telefony całej rodziny i na nie grać ? głupi konkurs.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780244 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:50:29
fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

spróbuj teraz w Auchan bez inwestycji emotka

Ale tam trzeba odebrać osobiście tak?

tak, ew. mozna dopytać czy mając dowód mamy, męża - wydadza nam bony.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6780247 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:55:58
masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

A wiesz, że to jest karalne? Nie można posługiwać się czyimś dowodem.
mia 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6780264 poniedziałek, 10 maj 2021, 17:53:51
fineessa napisał(a):

Wkurza mnie ze ludzie na FB tam gdzie wyraźnie jest podane OPISZ wcibiaja swoje zdjęcia, laurki itp Uważam ze takie zgłoszenia powinny byc dyskwalifikowane.

Też mnie to wkurza... 
Zwierzęta, laurki, wielkie skaczące emotki, a najczęściej dzieci. 

mia

Cytuj wiadomość#6780269 poniedziałek, 10 maj 2021, 18:10:01
edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

To raz, a dwa - nie wydadzą. Chyba, że się jakiś wyjątkowo łaskawy/tępawy BOK trafi, ale na to bym nie liczyła.

masza

Cytuj wiadomość#6780281 poniedziałek, 10 maj 2021, 18:42:58
edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

co Ty nie powiesz? Z upoważnieniem?

Oczywiście czym innym jest podawanie się za osobę, której dowodem osobistym się posługujemy, a czym innym jest posługiwanie się cudzym dowodem jako swojego rodzaju pełnomocnictwem.
0 0

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6780282 poniedziałek, 10 maj 2021, 18:48:13
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

To raz, a dwa - nie wydadzą. Chyba, że się jakiś wyjątkowo łaskawy/tępawy BOK trafi, ale na to bym nie liczyła.

Raczej nie wydadzą. Zanim otrzymasz bon to nie tylko listę obejrzą ale i Ciebie od stóp do głów.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780287 poniedziałek, 10 maj 2021, 18:54:54
Dobrze, ze nie zadzwonią na nr podany w formularzu, czy mi zadzwoni w mojej torebce czy u męża w kieszeni  emotka , nie dajcie się zwariować  emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780289 poniedziałek, 10 maj 2021, 19:08:49
superloser napisał(a):

masza napisał(a):

edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

Oczywiście czym innym jest podawanie się za osobę, której dowodem osobistym się posługujemy, a czym innym jest posługiwanie się cudzym dowodem jako swojego rodzaju pełnomocnictwem.

I myslisz, ze kierownik sklepu albo ktos odpowiedzialny za bony w danym Auchan, przyjmie takie upowaznienie? 
W Biedrze zwalniaja kasjerki za przywlaszczenie nalepek na pluszaka. Tu watpie, ze pracownik zaryzykuje posade i wyda nieregulaminowo bony  emotka
Ale zawsze mozesz probowac  emotka  Regulamin pisze, ze mozna w kogos imieniu czy osobiscie?

Nie wiem , zapytaj zamiast rozstrzasać .  Przecież nie napisałąm , ze tak robią. Być moze tak, być moze nie....Kto nie sprobuje nie będzie wiedział  emotka
uderz w stoł a superloser juz się znajdzie, i jątrzy  emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6780298 poniedziałek, 10 maj 2021, 19:27:03
Wkurzam sie, bo mój bank wysłał mi kartę do bankomatu 26 kwietnia i Ona do tej pory nie dotarła.Nie wiem, czy jeszcze czekac czy już zamówić nową.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780299 poniedziałek, 10 maj 2021, 19:28:56
superloser napisał(a):

masza napisał(a):

superloser napisał(a):

masza napisał(a):

edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

I myslisz, ze kierownik sklepu albo ktos odpowiedzialny za bony w danym Auchan, przyjmie takie upowaznienie? 
W Biedrze zwalniaja kasjerki za przywlaszczenie nalepek na pluszaka. Tu watpie, ze pracownik zaryzykuje posade i wyda nieregulaminowo bony  emotka
Ale zawsze mozesz probowac  emotka  Regulamin pisze, ze mozna w kogos imieniu czy osobiscie?

Nie wiem , zapytaj zamiast rozstrzasać .  Przecież nie napisałąm , ze tak robią. Być moze tak, być moze nie....Kto nie sprobuje nie będzie wiedział  emotka

Czekasz na lajki  emotka emotka
Czy wymyslasz te glupie upowaznienia i telefon w torebce, by ludzie bezmyslnie grali a potem tracili vouchery i kase na dojazd  emotka
Wiem, ze nie wydadza w "moim" na 100%

czekam na lajki  emotka  
i tym optymistycznym akcentem kończę temat. 
Moj przyklad moze posłużyć innym za przestrogę , ze nie warto się odzywać na tym forum, czasem lepiej siedzieć cicho, bo  co niektorzy  widzę przeskakuja z topu na top i robia z igły - widły  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6780309 poniedziałek, 10 maj 2021, 19:52:01
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzam sie, bo mój bank wysłał mi kartę do bankomatu 26 kwietnia i Ona do tej pory nie dotarła.Nie wiem, czy jeszcze czekac czy już zamówić nową.

oni na ogół te karty wrzucają do skrzynki, może ci ktoś podwędził? z drugiej strony dopiero 10 więc jeszcze z kilka dni zaczekaj, te przesyłki wolno chodzą.

agnesita

Cytuj wiadomość#6780330 poniedziałek, 10 maj 2021, 21:25:50
Kto w tym roku pisał te kody na patykach w lodowych loteriach ;/ Oreo - kod niepoprawny lub wykorzystany... Ile czasu potrwało zanim doszłam, że to nie 0 ani o tylko Q a nawet z lupą nie byłabym pewna, nie można było tych kodów napisać wyraźniej? Oczywiście jak już w końcu kody przeszły: Tym razem nie wygrałeś ;/
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6780352 poniedziałek, 10 maj 2021, 23:52:27
agnesita napisał(a):

Kto w tym roku pisał te kody na patykach w lodowych loteriach ;/ Oreo - kod niepoprawny lub wykorzystany... Ile czasu potrwało zanim doszłam, że to nie 0 ani o tylko Q a nawet z lupą nie byłabym pewna, nie można było tych kodów napisać wyraźniej? Oczywiście jak już w końcu kody przeszły: Tym razem nie wygrałeś ;/

Ja np. na patyczku Kaktusa najpierw wpisałem G, a to była jednak cyfra 6
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6780353 poniedziałek, 10 maj 2021, 23:56:00
agnesita napisał(a):

U mnie to samo z Oreo.
Męczyłam się z 1 kodem 2 dni.Dziś w końcu poszło,
ale i tak :Tym razem nie wygrałeś emotka
Nie mogłam odczytać zero czy O, 5 czy S.
I pod lupą też nie byłam pewna emotka
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6780366 wtorek, 11 maj 2021, 08:42:53
masza napisał(a):

superloser napisał(a):

masza napisał(a):

superloser napisał(a):

masza napisał(a):

edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czekasz na lajki  emotka emotka
Czy wymyslasz te glupie upowaznienia i telefon w torebce, by ludzie bezmyslnie grali a potem tracili vouchery i kase na dojazd  emotka
Wiem, ze nie wydadza w "moim" na 100%

czekam na lajki  emotka  
i tym optymistycznym akcentem kończę temat. 
Moj przyklad moze posłużyć innym za przestrogę , ze nie warto się odzywać na tym forum, czasem lepiej siedzieć cicho, bo  co niektorzy  widzę przeskakuja z topu na top i robia z igły - widły  emotka

masza daj spokoj, on/ona tak wszędzie, żyje tylko po to żeby komus dopiec 
masza 0

joan

Cytuj wiadomość#6780458 wtorek, 11 maj 2021, 13:19:26
Otrzymałam mejla, że właśnie po raz enty przełożono Katowicką Noc Kabaretową, ale bilety zachowują ważność emotka Mogliby po prostu zwrócić kasę za te bilety, bo kufa kto mi zagwarantuje, że w październiku to ja nadal będę wśród żywych?

I jeszcze - jak co roku - że drugi dzień od siódmej rano napiedralają wszelkiego rodzaju kosiarki, jest po trzynastej i chwili spokoju nie ma, zwariować można & dzień świra to przy tym pikuś. A za dwie godziny zaczną ludzie z pracy wracać i dołączą do całego tego kosiarkowego cyrku. Takie uroki mieszkania w ekstremalnie zazielenionej dzielnicy emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6780460 wtorek, 11 maj 2021, 13:22:28
joan napisał(a):

Otrzymałam mejla, że właśnie po raz enty przełożono Katowicką Noc Kabaretową, ale bilety zachowują ważność emotka Mogliby po prostu zwrócić kasę za te bilety, bo kufa kto mi zagwarantuje, że w październiku to ja nadal będę wśród żywych?

I jeszcze - jak co roku - że drugi dzień od siódmej rano napiedralają wszelkiego rodzaju kosiarki, jest po trzynastej i chwili spokoju nie ma, zwariować można & dzień świra to przy tym pikuś. A za dwie godziny zaczną ludzie z pracy wracać i dołączą do całego tego kosiarkowego cyrku. Takie uroki mieszkania w ekstremalnie zazielenionej dzielnicy emotka

Zapraszam do siebie, od grudnia budowa dwóch bloków przed oknami, na wyciagnięcie ręki, codziennie od 6:00 żyję na wielkiej budowie, zero możliwości otwarcia okien, czasami muszę się zamknąć w łazience, żeby pozbierać myśli...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6780467 wtorek, 11 maj 2021, 13:32:02
asantesana napisał(a):

Zapraszam do siebie, od grudnia budowa dwóch bloków przed oknami, na wyciagnięcie ręki, codziennie od 6:00 żyję na wielkiej budowie, zero możliwości otwarcia okien, czasami muszę się zamknąć w łazience, żeby pozbierać myśli...

A wiesz, że ja już też myślałam o tym, żeby się zamknąć w łazience? emotka emotka