Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bruce

Cytuj wiadomość#6781078 czwartek, 13 maj 2021, 12:56:54
rufus napisał(a):

Może mnie nie wkurzyła, ale zirytowała wczoraj kasjerka z biedronki bo kasowałem produkty osobno w kasie obsługowej i zawołała ochroniarza, który przy wyjściu mnie zatrzymał bo jej się zdawało że kradne. I na odchodne ani głupiego sorry..

Mojej znajomej kiedyś wywinęli podobny numer chyba w Tesco, ponieważ po odejściu od kasy zaczęły piszczeć bramki. Ochroniarze zabrali ją na przeszukanie. Zrobiła z tego taką aferę, tak to opisała w piśmie, że sklep jeszcze potem jej dał bony przeprosinowe. 
0 0

onka37

Cytuj wiadomość#6781080 czwartek, 13 maj 2021, 12:58:31
wkurza mnie że tyle wygrywacie a ja nie  emotka emotka

rufus

Cytuj wiadomość#6781086 czwartek, 13 maj 2021, 13:21:06
bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Może mnie nie wkurzyła, ale zirytowała wczoraj kasjerka z biedronki bo kasowałem produkty osobno w kasie obsługowej i zawołała ochroniarza, który przy wyjściu mnie zatrzymał bo jej się zdawało że kradne. I na odchodne ani głupiego sorry..

Mojej znajomej kiedyś wywinęli podobny numer chyba w Tesco, ponieważ po odejściu od kasy zaczęły piszczeć bramki. Ochroniarze zabrali ją na przeszukanie. Zrobiła z tego taką aferę, tak to opisała w piśmie, że sklep jeszcze potem jej dał bony przeprosinowe. 

Mnie ciężko zdenerwować i wyprowadzić z równowagi.  emotka
To czasem chyba wada.  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6781090 czwartek, 13 maj 2021, 13:34:18
rufus napisał(a):

bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Mnie ciężko zdenerwować i wyprowadzić z równowagi.  emotka
To czasem chyba wada.  emotka

A ja znowu odwrotnie, kiedyś i mnie tak w dawnym Realu wzięli na przeszukanie, na początku byłam w mega stresie, bo zaraz podczas wejścia zaczęły przy mnie piszczeć bramki; okazało się, że miałam na sobie niedawno zakupioną w tym sklepie kurtkę zimową, w domu zaraz po zakupie poobcinałam wprawdzie wszystkie metki, ale nie wyczułam podczas wkładania, że pod rękawem wewnątrz na wysokości przedramienia jest wklejona jeszcze jakaś niewielka, podłużna blaszka. Ponieważ stało się to zaraz podczas wejścia, sprawa była jasna. emotka  Nigdy jednak nie walczyłabym o jakiekolwiek zadośćuczynienie, bo potraktowałam sytuację jako typową i zrozumiałą. emotka
rufus 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6781094 czwartek, 13 maj 2021, 13:53:02
wraithbeauty napisał(a):

A ja wchodzę na maila a tam mail od VISA a w nim!!!!! Informacja ze 2 losowania za nami xd po co mi to wysyłają myślałem ze coś wygrałem 

Też mnie wkurzają takie informacje. Nie lubię nawet jak piszą,że konkurs rozstrzygnięty , ale nic nie wygrałam. Dobra, poinformujcie mnie jak wygrałam, ale jak nie, to po co te maile słać i skrzynkę zaśmiecać.

freyja88

Cytuj wiadomość#6781122 czwartek, 13 maj 2021, 15:19:58
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja wchodzę na maila a tam mail od VISA a w nim!!!!! Informacja ze 2 losowania za nami xd po co mi to wysyłają myślałem ze coś wygrałem 

Też mnie wkurzają takie informacje. Nie lubię nawet jak piszą,że konkurs rozstrzygnięty , ale nic nie wygrałam. Dobra, poinformujcie mnie jak wygrałam, ale jak nie, to po co te maile słać i skrzynkę zaśmiecać.

By ludzie nie slali zapytan "kiedy wyniki"... jesli nie publikuja list, to wiesz, ze nagrody rozdane  emotka

Ja do dziś pamiętam jak w konkursie, który był organizowany w C4 przysyłali po zakończeniu do uczestników maile o tytule: NAGRODA GŁÓWNA- TOYOTA AYGO!
a w treści, że bardzo nam przykro, ale...

Do dziś mam to im za złe. Uważam, że maile z info, że nie wygrałeś nie powinny być w ogóle wysyłane.

ziolko

Cytuj wiadomość#6781128 czwartek, 13 maj 2021, 15:25:05
FBbeata7 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

Zaśmiecanie skrzynki to jedno, ale z drugiej strony - muszą poświęcić czas na taką wysyłkę maili. 
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6781146 czwartek, 13 maj 2021, 15:56:18
ziolko napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

Zaśmiecanie skrzynki to jedno, ale z drugiej strony - muszą poświęcić czas na taką wysyłkę maili. 

Mnie wkurzają e-maile od Auchan emotka  Kiedy wysyłali te emaile spamujące id Visy? Nic na skrzynce nie mam. 
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6781171 czwartek, 13 maj 2021, 17:05:15
Sama siebie wkurzam... że czasami po prostu nie myślę. Specjalnie pojechałam na zakupy do Auchan i do Air Wicka, żeby mieć  25 zł dobrałam Glade (!), wzięłam pastę Sensodyne, która nie bierze udziału w konkursie, a w Rossmannie Dove i TRESemme wzięłam na jeden paragon emotka Mam nauczkę, żeby na zakupy nie jeździć przed poranną kawą emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6781186 czwartek, 13 maj 2021, 18:07:41
rare85 napisał(a):

Sama siebie wkurzam... że czasami po prostu nie myślę. Specjalnie pojechałam na zakupy do Auchan i do Air Wicka, żeby mieć  25 zł dobrałam Glade (!), wzięłam pastę Sensodyne, która nie bierze udziału w konkursie, a w Rossmannie Dove i TRESemme wzięłam na jeden paragon emotka Mam nauczkę, żeby na zakupy nie jeździć przed poranną kawą emotka

Ja zawsze spisuję na kartce- co i za ile mam kupić z regulaminu. Ewentualnie drukuję listę, jak w Hortex Auchan. Wtedy mam pewność,że kupuję właściwy produkt. Akurat odświeżaczy powietrza nie kupuję,ani świec zapachowych, bo uważam ,że są niezdrowe- i jak spisuję listę to je pomijam. Wolę kupić proszek do prania.
joan 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781445 piątek, 14 maj 2021, 18:27:39
Kinder wczoraj wyslalam 1 paragon ,bo syn chciał Kinder batonik . Wysłałam i na tyle nagród nic nie wygrałam .śmiać się czy płakać oto jest pytanie?
0 0

dorcia1376

Cytuj wiadomość#6781469 piątek, 14 maj 2021, 20:19:14
anialistopad napisał(a):

Kinder wczoraj wyslalam 1 paragon ,bo syn chciał Kinder batonik . Wysłałam i na tyle nagród nic nie wygrałam .śmiać się czy płakać oto jest pytanie?

Ale to były wyniki za środę 12.05. bo tylko tego dnia grałam i dzisiaj dostałam @ o wygranej. W temacie wkurza mnie loteria Auchan.

moskala22

Cytuj wiadomość#6781470 piątek, 14 maj 2021, 20:20:33
dorcia1376 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ale to były wyniki za środę 12.05. bo tylko tego dnia grałam i dzisiaj dostałam @ o wygranej. W temacie wkurza mnie loteria Auchan.

Potwierdzam, to wyniki za środę 

demonisia

Cytuj wiadomość#6781475 piątek, 14 maj 2021, 20:49:21
Mam ostatnio jakieś konkursowe fakapy - chciałam kupić 2 Burny na konkurs, ale miałam jakieś zaćmienie umysłowe (mgła mózgowa?) i kupiłam 2 red bulle...
12 zł wydane bez sensu.

psotka

Cytuj wiadomość#6781722 niedziela, 16 maj 2021, 16:02:02
wkurza mnie sasiad ktory puszcza muzyke na caly regulator od dluzszego czasu. 6 rano, calymi dniami, wieczorami. ile mozna tego sluchac???? emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6781724 niedziela, 16 maj 2021, 16:10:12
demonisia napisał(a):

Mam ostatnio jakieś konkursowe fakapy - chciałam kupić 2 Burny na konkurs, ale miałam jakieś zaćmienie umysłowe (mgła mózgowa?) i kupiłam 2 red bulle...
12 zł wydane bez sensu.

Ja kupiłam Łomżę w puszce, a powinna być w butelce, nosz...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6781726 niedziela, 16 maj 2021, 16:12:16
psotka napisał(a):

wkurza mnie sasiad ktory puszcza muzyke na caly regulator od dluzszego czasu. 6 rano, calymi dniami, wieczorami. ile mozna tego sluchac???? emotka

Współczuję! emotka
Kupując mieszkanie w bloku baliśmy się tego najbardziej...aczkolwiek zamiast głośnej muzyki dostaliśmy "nad głowami" 3-kę małych dzieci (nie wiem sama, co gorsze). Na szczęście wyprowadzili się, a na ich miejsce wprowadził się 40-letni samotny kawaler, któremu nie w głowie raczej kobiety i muzyka...pracoholik, wychodzący do pracy o poranku, wracający późnym wieczorem  emotka  chyba złapaliśmy "Boga za nogi"! emotka

sks900

Cytuj wiadomość#6781735 niedziela, 16 maj 2021, 16:53:00
psotka napisał(a):

https://www.infor...okoju-dziennego.html
andii 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6781833 poniedziałek, 17 maj 2021, 10:43:46
Ależ mnie wnerwia Allegro i te ich zmiany emotka . Sklep, w którym kupuję, teraz wysyła tylko kurierem. Jedna paczka czeka w sklepie na kuriera od 11, druga siedzi w WER w Warszawie od 12 maja. Z paczkomatu odebrałabym po dwóch dniach, a tak jestem skazana na poczciarzy  emotka
bruce 0

slavek

Cytuj wiadomość#6781915 poniedziałek, 17 maj 2021, 14:12:23
azaflora napisał(a):

Ależ mnie wnerwia Allegro i te ich zmiany emotka . Sklep, w którym kupuję, teraz wysyła tylko kurierem. Jedna paczka czeka w sklepie na kuriera od 11, druga siedzi w WER w Warszawie od 12 maja. Z paczkomatu odebrałabym po dwóch dniach, a tak jestem skazana na poczciarzy  emotka

ooo, a co to za zmiany?