Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

edzia21

Cytuj wiadomość#6781726 niedziela, 16 maj 2021, 16:12:16
psotka napisał(a):

wkurza mnie sasiad ktory puszcza muzyke na caly regulator od dluzszego czasu. 6 rano, calymi dniami, wieczorami. ile mozna tego sluchac???? emotka

Współczuję! emotka
Kupując mieszkanie w bloku baliśmy się tego najbardziej...aczkolwiek zamiast głośnej muzyki dostaliśmy "nad głowami" 3-kę małych dzieci (nie wiem sama, co gorsze). Na szczęście wyprowadzili się, a na ich miejsce wprowadził się 40-letni samotny kawaler, któremu nie w głowie raczej kobiety i muzyka...pracoholik, wychodzący do pracy o poranku, wracający późnym wieczorem  emotka  chyba złapaliśmy "Boga za nogi"! emotka

sks900

Cytuj wiadomość#6781735 niedziela, 16 maj 2021, 16:53:00
psotka napisał(a):

wkurza mnie sasiad ktory puszcza muzyke na caly regulator od dluzszego czasu. 6 rano, calymi dniami, wieczorami. ile mozna tego sluchac???? emotka

https://www.infor...okoju-dziennego.html
andii 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6781833 poniedziałek, 17 maj 2021, 10:43:46
Ależ mnie wnerwia Allegro i te ich zmiany emotka . Sklep, w którym kupuję, teraz wysyła tylko kurierem. Jedna paczka czeka w sklepie na kuriera od 11, druga siedzi w WER w Warszawie od 12 maja. Z paczkomatu odebrałabym po dwóch dniach, a tak jestem skazana na poczciarzy  emotka
bruce 0

slavek

Cytuj wiadomość#6781915 poniedziałek, 17 maj 2021, 14:12:23
azaflora napisał(a):

Ależ mnie wnerwia Allegro i te ich zmiany emotka . Sklep, w którym kupuję, teraz wysyła tylko kurierem. Jedna paczka czeka w sklepie na kuriera od 11, druga siedzi w WER w Warszawie od 12 maja. Z paczkomatu odebrałabym po dwóch dniach, a tak jestem skazana na poczciarzy  emotka

ooo, a co to za zmiany?

jokan

Cytuj wiadomość#6781981 poniedziałek, 17 maj 2021, 18:09:27
jest konkurs Roleski w Lidlu, ale coś GIS wycofuje, daję tu, bo wiele osób to przeczyta, być może ten właśnie produkt też można kupić w Lidlu

https://goniec.pl...lB0P3SycMuww-8BzQE80

A w temacie: wkurza mnie, że po fakcie żywność jest wycofywana ze sklepów, a ile ludzi już to kupiło?

bruce

Cytuj wiadomość#6781991 poniedziałek, 17 maj 2021, 19:01:17
azaflora napisał(a):

Oni w ogóle ostatnio przechodzą samych siebie. 
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6782014 poniedziałek, 17 maj 2021, 21:23:48
bruce napisał(a):

azaflora napisał(a):

Oni w ogóle ostatnio przechodzą samych siebie. 

Dlatego ja często ich zgłaszam do UOKiK- ostatnio za, według mnie, praktyki monopolistyczne- zezwalają na sprzedaż niektórych kodów przez podmioty, z którymi mają umowy, a innym nie. UOKiK odpisał, że analizują zapisy.
bruce 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6782045 wtorek, 18 maj 2021, 00:21:37
Wszystko mnie wkurza, internet się rozwala, co chwilę się wyłącza.
Głosiłam, żeby przyjechali sprawdzić co się z nim dzieje.
Czekałam do 18:00 i oczywiście nawet nie odezwali się emotka
Z loterii same pudła, od początku maja 0 wygranych emotka
Auchan też pudła emotka
Na dodatek wysłałam na wodę w ITM,
oczywiście było zgłoszenie z tym numerem paragonu emotka
Niech to licho weźmie na to wszystko emotka
Już nie mam siły emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6782049 wtorek, 18 maj 2021, 06:13:57
visserarthur napisał(a):

Dlatego ja często ich zgłaszam do UOKiK- ostatnio za, według mnie, praktyki monopolistyczne- zezwalają na sprzedaż niektórych kodów przez podmioty, z którymi mają umowy, a innym nie. UOKiK odpisał, że analizują zapisy.

Z kodami ostro przesadzają.  emotka
A w temacie mnie jeszcze wkurza stan pogody tegorocznej wiosny i - co za tym idzie - tabuny mrówek w całym domu. Nic na nie nie działa, nic! Sprytne są, zmory!  emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6782050 wtorek, 18 maj 2021, 07:13:21
bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A w temacie mnie jeszcze wkurza stan pogody tegorocznej wiosny i - co za tym idzie - tabuny mrówek w całym domu. Nic na nie nie działa, nic! Sprytne są, zmory!  emotka

kawa działa mielona - polecam.)
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6782051 wtorek, 18 maj 2021, 07:24:33
Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

O, dzięki, Kochana. emotka  Tego nie próbowałam. Nareszcie będę miała powód, aby kawę kupować, bo nie lubię.  emotka

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6782055 wtorek, 18 maj 2021, 07:50:16
bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

O, dzięki, Kochana. emotka  Tego nie próbowałam. Nareszcie będę miała powód, aby kawę kupować, bo nie lubię.  emotka

Jedna z kaw jest chyba nawet jeszcze w loterii. Jak ją otworzyłam i zapach do mnie dotarł,  to sama miałam ochotę wyjść z domu... emotka emotka  

freyja88

Cytuj wiadomość#6782140 wtorek, 18 maj 2021, 15:21:12
Co to znaczy mieć mieszane uczucia?
To znaczy wygrać w Monster lodówkę i 2 pary słuchawek, przejść negatywną weryfikację z powodu przeczytania regulaminu niedokładnie i zakupić na konkurs napoje nie w tym sklepie co trzeba.
Ale cieszyć się ogromnie, że była z tego rezerwa i trafiła na forum. emotka

Nie wszystkie agencje są tak "łaskawe" emotka

Ale w ogóle nie to mnie wkurza a to, że ciągle leje, Ja ciągle ziewam, ciągle nic mi się nie chce i to, że wczoraj po mojej córce przespacerowały się dwa kleszcze emotka

Ja nie wiem...Jak byłam nastolatką to w wakacje i z 3 razy w tygodniu robiliśmy ognisko w lesie i nikt kleszcza nie przyniósł. Teraz w środku miasta zejdziesz trochę z chodnika i już spacerniak sobie urządzają po Tobie...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6782143 wtorek, 18 maj 2021, 15:43:36
freyja88 napisał(a):

To znaczy wygrać w Monster lodówkę i 2 pary słuchawek, przejść negatywną weryfikację z powodu przeczytania regulaminu niedokładnie i zakupić na konkurs napoje nie w tym sklepie co trzeba.

Nie wszystkie agencje są tak "łaskawe" emotka

Ale w ogóle nie to mnie wkurza a to, że ciągle leje, Ja ciągle ziewam, ciągle nic mi się nie chce i to, że wczoraj po mojej córce przespacerowały się dwa kleszcze emotka

Ja nie wiem...Jak byłam nastolatką to w wakacje i z 3 razy robiliśmy ognisko w lesie i nikt kleszcza nie przyniósł. Teraz w środku miasta zejdziesz trochę z chodnika i już spacerniak sobie urządzają po Tobie...

Mi kiedyś też nagroda przepadła bo kupiłam nie w tym sklepie co trzeba. I kolejna bo kupiłam jeden produkt nie taki jak trzeba mimo iż tej samej marki. Co do kleszczy... to dwa lata po ugryzieniu córki nadal bujamy się z nią w organizmie mimo iż młoda przeszła antybiotykoterapie i ogólnie czuje się okej nie mniej od tamtego czasu boi się wszystkich możliwych owadów nawet much i niech no tylko jakaś lata blisko niej to nie ma bata aby młoda na podwórko wyszła emotka
0 0

warcik

Cytuj wiadomość#6782144 wtorek, 18 maj 2021, 15:49:37
Jak czytam o wygranych z Monstera, to wkurza mnie, z miałam dobry paragon i zapomniałam posłać zgłoszenie. I jeszcze wkurza mnie to poczucie, że nigdy już nic nie wygram, czyli inaczej mówiąc mam doła.
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6782187 wtorek, 18 maj 2021, 18:09:27
superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Moze Pionas powinien dodac w formularzu okno  emotka
ZAKUP
- dowolna siec/sklep
- wybrana siec/sklep

I to jest myśl. Specjalnie dla takich "sierot" jak Ja emotka
1 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6782204 wtorek, 18 maj 2021, 18:45:38
freyja88 napisał(a):

superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Moze Pionas powinien dodac w formularzu okno  emotka
ZAKUP
- dowolna siec/sklep
- wybrana siec/sklep

I to jest myśl. Specjalnie dla takich "sierot" jak Ja emotka

Bo to trzeba regulamin czytać, a nie nagłówki. Ja też wysłałam , zapatrzona w nagłówek o konkursie Monster,  na ,,znaleźny" paragon zgłoszenie, na szczęście tym razem nie wygrałam , bo to nie ten sklep był , co trzeba. Dobrze choć ,że nie wydałam pieniędzy na ten napój, bo go nie pijam.
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6782407 środa, 19 maj 2021, 15:19:09
Wkurza mnie to, że trzeba zejść z ceny duużo i jeszcze trochę żeby odsprzedać wygraną emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6782417 środa, 19 maj 2021, 15:50:55
pawelkoo napisał(a):

Wkurza mnie to, że trzeba zejść z ceny duużo i jeszcze trochę żeby odsprzedać wygraną emotka

dlatego od dłuższego czasu gram głównie o rzeczy które mi się przydadzą albo rozdam po rodzinie. Sprzedawanie wygranych jest strasznie upierdliwe, kupujący chcą najlepiej za darmo i pod nos emotka .

anaesth

Cytuj wiadomość#6782442 środa, 19 maj 2021, 17:24:32
wraithbeauty napisał(a):

Sam też kilka razy nie doczytałem regulaminu, np nie widziałem ze w Intermarche w konkursie staropolanki należy kupić butle 5 litrowe, a kupiłem zgrzewkę 6x1,5l emotka

dlatego uważam ze w opisie konkursu powinny być zawarte takie ważne informacje jak wymagają wybrany sklep lub produkt. Bo nie oszukujmy się nie każdy czyta regulamin.

Problem z opisami konkursów w naszej bazie jest taki, że wśród kilku zgłoszeń tego samego konkursu moderator chyba wybiera pierwsze z brzegu. Kiedyś opisałam wszystko w największych szczegółach, straciłam sporo czasu na przepisywanie istotnych informacji z regulaminu, napracowałam się, a później bazie pojawił się ten sam konkurs opisany bardzo lakonicznie. Przestałam zgłaszać takie "duże" konkursy, skoro przechodzą opisy, które niczego nie wnoszą. Szanujmy się emotka

Inna sprawa, że biorąc udział w konkursie godzimy się na postanowienia regulaminu i nie czytając go, bierzemy konsekwencje na siebie emotka Absolutnie nie piszę tego złośliwie - to się zdarza każdemu emotka